Ik ben altijd serieus, vraag maar aan mootie.quote:Op donderdag 1 februari 2018 02:10 schreef mario390 het volgende:
soms is het fijn hier maar wann man mich verzoekt te verarschen is het niet zo mooi
Scrutinizer verarscht mij ook immer.quote:Op donderdag 1 februari 2018 02:10 schreef mario390 het volgende:
soms is het fijn hier maar wann man mich verzoekt te verarschen is het niet zo mooi
ja hij lernt ook niet wanner we stop zeggenquote:Op donderdag 1 februari 2018 02:13 schreef Recce het volgende:
[..]
Scrutinizer verarscht mij ook immer.
Tuk ze!quote:Op donderdag 1 februari 2018 02:15 schreef Joezi het volgende:
Ik ga tukken, aangezien je nooit met ruzie moet gaan slapen, moeten jullie het eerst goed maken.
Succes.
gaa nietquote:Op donderdag 1 februari 2018 02:15 schreef Joezi het volgende:
Ik ga tukken, aangezien je nooit met ruzie moet gaan slapen, moeten jullie het eerst goed maken.
Succes.
Misschien weet hij zelf niet wanneer hij ons verarscht. Hij is wel altijd serieus.quote:Op donderdag 1 februari 2018 02:15 schreef mario390 het volgende:
[..]
ja hij lernt ook niet wanner we stop zeggen
ja solang het spaß is , is niks mis meequote:Op donderdag 1 februari 2018 02:16 schreef Recce het volgende:
[..]
Misschien weet hij zelf niet wanneer hij ons verarscht. Hij is wel altijd serieus.
Trustenquote:Op donderdag 1 februari 2018 02:15 schreef Joezi het volgende:
Ik ga tukken, aangezien je nooit met ruzie moet gaan slapen, moeten jullie het eerst goed maken.
Succes.
quote:Op donderdag 1 februari 2018 02:21 schreef Recce het volgende:
Ik ga ook slapen!Jullie moeten het nog wel even goedmaken voordat jullie gaan slapen hoor!
Trustenquote:Op donderdag 1 februari 2018 02:21 schreef Recce het volgende:
Ik ga ook slapen!Jullie moeten het nog wel even goedmaken voordat jullie gaan slapen hoor!
Huh?quote:Op donderdag 1 februari 2018 02:38 schreef mootie het volgende:
Las ik nou in het vorige topic dat Scrut een kat heeft?
Hoe heet ie?
O jij spreekt Mario's. Ik had dat niet begrepenquote:Op donderdag 1 februari 2018 02:50 schreef mootie het volgende:
Mario zei het, dus het is waar.
waarom praat je zo en onzin dat will ik niet je weet dat het live is maar nee je praat onzin,jou katze weet dat het live is
Ze vroegen zich hier nog af of ik naar de maan aan het kijken was gisteravond. Toen ik zei dat er hier niet zoveel bijzonders te zien was, maar dat er elders een maansverduistering was, vonden ze het maar gemakzuchtig dat ik niet was gaan reizen om die te zien. Toen antwoordde ik maar dat ik Prisha niet was.quote:Op donderdag 1 februari 2018 19:02 schreef Prisha het volgende:
Hier helaas de maansverduistering niet te zien, mijn broer in California had meer geluk, deze heeft hij gemaakt:
Partial:
[ afbeelding ]
Total:
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 1 februari 2018 19:15 schreef Recce het volgende:
[..]
Ze vroegen zich hier nog af of ik naar de maan aan het kijken was gisteravond. Toen ik zei dat er hier niet zoveel bijzonders te zien was, maar dat er elders een maansverduistering was, vonden ze het maar gemakzuchtig dat ik niet was gaan reizen om die te zien. Toen antwoordde ik maar dat ik Prisha niet was.Maar kennelijk wacht jij ook rustig af tot juli.
Mooie foto's. Die van de gedeeltelijke eclips is indrukwekkender dan die van de gehele. Een totale maansverduistering is altijd wel een raar gezicht, zo'n rood ding in de lucht.
Maansverduisteringen komen zo vaak voor dat je wel erg reislustig moet zijn om daarvoor speciaal het vliegtuig te nemen inderdaad.quote:Op donderdag 1 februari 2018 19:24 schreef Prisha het volgende:
[..]![]()
Ik had het graag willen zien maar het is minder bijzonder dan de solar eclipse. Voor de lunar zou ik niet ver reizen. Twee jaar terug was het ook te zien, was toen prachtig. Wolken waren gelukkig op tijd verdwenen, ik heb genoten.
27 juli is het ook op een redelijke tijdstip. Hoef er niet voor om 3 uur snachts op te staan. Hoewel ik dat er wel graag voor over heb
Duration:3 hours, 56 minutes, 20 secondsquote:Op donderdag 1 februari 2018 20:05 schreef Recce het volgende:
Op dit moment staat de Maan vlak bij Regulus, zag ik in Stellarium. Met de verrekijker was dat goed te zien hier. Op 27 juli komt-ie totaal verduisterd op rond zonsondergang.
Lol, wat een weer hebben we hier toch ook. 73% kans op bewolking midden in de zomer.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:10 schreef Prisha het volgende:
[..]
Duration:3 hours, 56 minutes, 20 seconds
Duration of totality:1 hour, 40 minutes, 53 seconds
Penumbral begins:Moon below horizon
Partial begins:Moon below horizon
Full begins:Moon below horizon
Moonrise:27 jul 21:32:18
Maximum:27 jul 22:21:44
Full ends:27 jul 23:13:11
Partial ends:28 jul 00:19:00
Penumbral ends:28 jul 01:28:38
Times shown in local time (CEST)
This day was cloudy 73% of the time (since 2000) grrrrr
Hij gelooft het vast ook nog.twitter:kylegriffin1 twitterde op donderdag 01-02-2018 om 19:20:10Trump claims Orrin Hatch told him he's "the greatest president in the history of our country"—which includes "Lincoln and Washington." (via ABC) https://t.co/Eg63zNgth3 reageer retweet
Wat dacht je van nu? Normaal kan ik i januari en februari geweldig sterren kijken. Het is dan wel koud, maar maar kraak helder. Heb het nu nog geen enkele keer kunnen doen. Echt geen een keer.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:15 schreef Recce het volgende:
[..]
Lol, wat een weer hebben we hier toch ook. 73% kans op bewolking midden in de zomer.
Deze herfst/winter is het echt dramatisch met de hoeveelheid zon inderdaad. Waarschijnlijk is het volgende week wel helder, maar dan vriest het direct ook weer behoorlijk 's nachts.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:19 schreef Prisha het volgende:
[..]
Wat dacht je van nu? Normaal kan ik i januari en februari geweldig sterren kijken. Het is dan wel koud, maar maar kraak helder. Heb het nu nog geen enkele keer kunnen doen. Echt geen een keer.![]()
De komende maansverduistering zie je eigenlijk maar half. Hij is onder de horizon als het begint. Ook niet leuk, ik vind het juist zo leuk als je dat eerste hapje ziet.
ach ja. Er zullen toch wolken voor hangen. Zucht.
Jij houdt je hobby's angstvallig geheim. Waarschijnlijk zijn ze zo gewoontjes dat je je er voor schaamt.quote:
Ik heb toch helemaal geen hobby's gekkie.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:25 schreef Recce het volgende:
[..]
Jij houdt je hobby's angstvallig geheim. Waarschijnlijk zijn ze zo gewoontjes dat je je er voor schaamt.
Je hebt van je hobby je werk gemaakt?quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:28 schreef Lyza666 het volgende:
[..]
Ik heb toch helemaal geen hobby's gekkie.
ach ja. I like itquote:
God noquote:Op donderdag 1 februari 2018 20:29 schreef Recce het volgende:
[..]
Je hebt van je hobby je werk gemaakt?
Nee. Ik vind het wel leuk en ik kijk wel 'ns maar een hobby zou ik het niet noemen.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:32 schreef Recce het volgende:
[..]
Is voetballuh kijken geen hobby van je?
Ik vraag me altijd af wat Scrut hier doet. Die is toch wel erg gewoon vergeleken bij de rest.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:32 schreef Lyza666 het volgende:
[..]
Weirdos zijn doorgaans ook wel de interessantste en leukste mensen, dus ook vooral doen.
quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:32 schreef Lyza666 het volgende:
[..]
Weirdos zijn doorgaans ook wel de interessantste en leukste mensen, dus ook vooral doen.
Netflixen dan? Of is dat ook geen hobby?quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:34 schreef Lyza666 het volgende:
[..]
Nee. Ik vind het wel leuk en ik kijk wel 'ns maar een hobby zou ik het niet noemen.
quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:35 schreef Prisha het volgende:
[..]
Maar dat lasso werpen op de paard was dan dus weer een onwaarheid hier uit de SC? Ik vond dat nog best cool eigenlijk
Mja. De uitzondering dan maar. Wat 'm dan weer bijzonder maakt hier. In al zijn grijze gewoontjesheid.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:34 schreef Recce het volgende:
[..]
Ik vraag me altijd af wat Scrut hier doet. Die is toch wel erg gewoon vergeleken bij de rest.
quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:35 schreef Prisha het volgende:
[..]
Maar dat lasso werpen op de paard was dan dus weer een onwaarheid hier uit de SC? Ik vond dat nog best cool eigenlijk
Ik vind dat geen hobby nee. Maarja, wanneer is iets een hobby ook, ik vind het hele woord kut.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:35 schreef Recce het volgende:
[..]
Netflixen dan? Of is dat ook geen hobby?
Ik eigenlijk ook. "Wat vind je leuk om te doen?" "Nou euhh, ik hou van hobby's."quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:40 schreef Lyza666 het volgende:
[..]
Ik vind dat geen hobby nee. Maarja, wanneer is iets een hobby ook, ik vind het hele woord kut.
jazeker. Pasgeleden Jupiter en Mars. Hingen weer wolken voor.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:39 schreef Recce het volgende:
Prisha, kijk je ook wel eens naar conjunctions? Of kunnen die je niet boeien? Ik kijk eigenlijk heel weinig echt zelf naar de boven buiten, terwijl ik er wel veel mee bezig ben.
quote:Op donderdag 4 januari 2018 08:55 schreef Prisha het volgende:
6 en 7 januari kun je vroeg in de ochtend (rond 6.30 uur) de samenstand van Mars en Jupiter zien. Is altijd wel een heel mooi gezicht. Als het helder is tenminste, dat is nog even de vraag![]()
[ afbeelding ]
Die stonden echt mooi dicht bij elkaar! Jammer dat het bewolkt was. Zou er wel eens een planeet achter een andere planeet langs gegaan zijn? Daar heb ik nooit een foto van gezien in ieder geval.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:44 schreef Prisha het volgende:
[..]
jazeker. Pasgeleden Jupiter en Mars. Hingen weer wolken voor.
[..]
jawel. Afgelopen November Jupiter en Venus, daar zijn wat foto's van gemaakt. Vrij zeldzaam nog. Uranus en Neptunes is heel zeldzaam, eens per 170 jaar of zo.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:46 schreef Recce het volgende:
[..]
Die stonden echt mooi dicht bij elkaar! Jammer dat het bewolkt was. Zou er wel eens een planeet achter een andere planeet langs gegaan zijn? Daar heb ik nooit een foto van gezien in ieder geval.
Scrut weerquote:Op donderdag 1 februari 2018 20:38 schreef Lyza666 het volgende:
[..]![]()
Ik heb ooit eens 1x laten vallen dat country(muziek) mijn guilty pleasure was. Als je dan mede-users hebt als de Scrutinizer gaan die ermee aan de haal en zit ik binnen de kortste keren op een paard met lasso en laarzen en doe aan linedancen.
Wat dus allemaal niet zo is. Maar ja, niks meer aan te doen.
Ik was aan het zoeken, maar kennelijk komt het maar heel zelden voor dat echt de ene planeet voor de andere schuift. Dat heet een occultation. Een quote: "He found 21 such events in the period from 1557 to 2230 with none in the 20th century and only 2 in the 19th century. What do we have to look forward to in the next century? He lists 5 events but they do not occur until 2065 and after."quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:58 schreef Prisha het volgende:
[..]
jawel. Afgelopen November Jupiter en Venus, daar zijn wat foto's van gemaakt. Vrij zeldzaam nog. Uranus en Neptunes is heel zeldzaam, eens per 170 jaar of zo.
Transits zijn ook wel gaaf. Als ze voor de zon schuiven. Pasgeleden Mercurius en Venus gezien.
De volgende Venus transit is in 2125. Die is ook niet al te vaak.
jaquote:Op donderdag 1 februari 2018 21:03 schreef Recce het volgende:
Voor transits is je eclipsbrilletje nog handig.
RIP camera!quote:Op donderdag 1 februari 2018 21:13 schreef Prisha het volgende:
[..]
jaen m'n solar filter. Moet ie er alleen niet afvallen en m'n camera kapot maken
![]()
Je hebt nog steeds niet door een telescoop gekeken, wel?
M'n broer is wel lucky soms hoor. Hij was voor zijn werk metingen aan het doen op een vliegveld toen de Venus transit was. Maakte daar foto's en kreeg vliegtuig in zijn shot. Ik blijf het een prachtige foto vinden. De zon, Venus, en de planequote:Op donderdag 1 februari 2018 21:03 schreef Recce het volgende:
Voor transits is je eclipsbrilletje nog handig.
EDIT: Dit transits zijn ook behoorlijk zeldzaam. Volgende van Mercurius in 2019 en dan pas weer in 2032.
Dat is wel geluk hebben als je het niet van tevoren hebt gepland! Vliegtuigspotters proberen het vliegen van vliegtuigen voor de maan langs wel te plannen door een geschikte plek te vinden onder de aanvliegroute/wegvliegroute. Dan krijg je dit soort plaatjes:quote:Op donderdag 1 februari 2018 21:18 schreef Prisha het volgende:
[..]
M'n broer is wel lucky soms hoor. Hij was voor zijn werk metingen aan het doen op een vliegveld toen de Venus transit was. Maakte daar foto's en kreeg vliegtuig in zijn shot. Ik blijf het een prachtige foto vinden. De zon, Venus, en de plane
[ afbeelding ]
Wat was het meest grievend?quote:Op donderdag 1 februari 2018 21:19 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik word wel verdrietig als ik lees wat mij hier weer allemaal in de schoenen geschoven wordt.
Instant lying under oath.twitter:Lawrence twitterde op donderdag 01-02-2018 om 21:11:49Mueller’s 1st question to Trump should be how many people watched your State of the Union speech. reageer retweet
waaaaaah dat is bizarquote:Op donderdag 1 februari 2018 21:24 schreef Recce het volgende:
[..]
Dat is wel geluk hebben als je het niet van tevoren hebt gepland! Vliegtuigspotters proberen het vliegen van vliegtuigen voor de maan langs wel te plannen door een geschikte plek te vinden onder de aanvliegroute/wegvliegroute. Dan krijg je dit soort plaatjes:
[ afbeelding ]
Lyza heeft heul geen lasso'squote:Op donderdag 1 februari 2018 21:28 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Dat jullie tegen me samenspannen.
Whehe, dat doet me denken aan de Russen die bewijs hadden van het neerschieten van de MH17 door Oekraïense straaljagers. Ze hadden plaatjes van straaljagers op satellietbeelden gephotoshopt en daarbij de schaal een beetje vergeten. De vliegtuigen waren een paar kilometer groot.quote:Op donderdag 1 februari 2018 21:27 schreef Prisha het volgende:
[..]
waaaaaah dat is bizar![]()
OMG voer voor de flat earth crazies ook...zie je wel...de maan is bijna net zo groot als een vliegtuig, de maan is fake!!!
Jouw schuld gewoon.quote:Op donderdag 1 februari 2018 21:31 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ja en? Wat heb ik daarmee van doen?
Je had Lyza een lasso en paard cadeau kunnen doen.quote:Op donderdag 1 februari 2018 21:31 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ja en? Wat heb ik daarmee van doen?
Maar ik wil helemaal geen lasso of paard.quote:Op donderdag 1 februari 2018 21:35 schreef Recce het volgende:
[..]
Je had Lyza een lasso en paard cadeau kunnen doen.
quote:
quote:Op donderdag 1 februari 2018 21:35 schreef Recce het volgende:
[..]
Je had Lyza een lasso en paard cadeau kunnen doen.
echt?? wat domquote:Op donderdag 1 februari 2018 21:34 schreef Recce het volgende:
[..]
Whehe, dat doet me denken aan de Russen die bewijs hadden van het neerschieten van de MH17 door Oekraïense straaljagers. Ze hadden plaatjes van straaljagers op satellietbeelden gephotoshopt en daarbij de schaal een beetje vergeten. De vliegtuigen waren een paar kilometer groot.Altijd lachen met die crazies.
Hail Hydraquote:
laarzen danquote:Op donderdag 1 februari 2018 21:35 schreef Lyza666 het volgende:
[..]
Maar ik wil helemaal geen lasso of paard.
Die zal ik ook wel verzonnen hebben, volgens de mensen hier.quote:Op donderdag 1 februari 2018 21:38 schreef Prisha het volgende:
die ganzen van Mootie zijn wél echt of ook niet
Ze dachten waarschijnlijk dat vliegtuigen hoog vliegen en dus dichter bij de satelliet zijn en dus groter op de foto komen.quote:
Wat maakt dat nou uit? Als Scrut eenmaal iets in z'n hoofd heeft, laat-ie het niet meer los.quote:Op donderdag 1 februari 2018 21:35 schreef Lyza666 het volgende:
[..]
Maar ik wil helemaal geen lasso of paard.
Dit hele topic is een verzinsel van Scrutinizer.quote:Op donderdag 1 februari 2018 21:38 schreef Prisha het volgende:
die ganzen van Mootie zijn wél echt of ook niet
Wij zijn stiekem allemaal kloons van Scrutinizer.quote:Op donderdag 1 februari 2018 21:43 schreef Recce het volgende:
[..]
Dit hele topic is een verzinsel van Scrutinizer.
Hij heeft ze niet meer helemaal onder controle als ze openlijk over die theorie beginnen te praten.quote:Op donderdag 1 februari 2018 21:44 schreef Lyza666 het volgende:
[..]
Wij zijn stiekem allemaal kloons van Scrutinizer.
Ja, mein Katzequote:Op donderdag 1 februari 2018 21:47 schreef Recce het volgende:
[..]
Je moet Mario ook nog je excuses aanbieden.
Deze dan maar:quote:Op donderdag 1 februari 2018 21:43 schreef Lyza666 het volgende:
[..]
Als 't maar geen cowboylaarzen zijn dan.
Dan moet Scrut ze eigenlijk hebben, die was verantwoordelijk voor het bijeenhouden van al het loslopende spul, dacht ik.quote:
Het spel is uit. Ik zal Danny vragen de hele SC te wissen.quote:Op donderdag 1 februari 2018 21:49 schreef Lyza666 het volgende:
[..]
Je hebt mootie en Disana gecreëerd om van je te houden. Bij meer zou 't ook gaan opvallen.
PVV will selfdestruct in a few years time.quote:Op donderdag 1 februari 2018 21:51 schreef Recce het volgende:
"Om buitenlandse beïnvloeding van de Nederlandse politiek te voorkomen, mogen politieke partijen geen buitenlandse giften meer ontvangen."
Dat wordt lastig voor de PVV.Partijen krijgen ook subsidie per lid, maar de PVV heeft maar één lid. Crowdfunden dan maar?
Maar hoe krijg je al die klonen uit je hoofd?quote:Op donderdag 1 februari 2018 21:54 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Het spel is uit. Ik zal Danny vragen de hele SC te wissen.
Meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen in zoveel gemeenten was niet zo'n strak plan. Voor ons wel vermakelijk natuurlijk.quote:Op donderdag 1 februari 2018 21:55 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
PVV will selfdestruct in a few years time.
In overleg.quote:Op donderdag 1 februari 2018 21:58 schreef Recce het volgende:
[..]
Maar hoe krijg je al die klonen uit je hoofd?
Het is gewoon geen partij maar het wordt nu zo groot dat de GBL de grip kwijtraakt.quote:Op donderdag 1 februari 2018 22:00 schreef Recce het volgende:
[..]
Meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen in zoveel gemeenten was niet zo'n strak plan. Voor ons wel vermakelijk natuurlijk.
Dat zou te makkelijk zijn.quote:Op donderdag 1 februari 2018 22:06 schreef Recce het volgende:
[..]
Alsof Lyza na overleg vrijwillig uit je hoofd gaat!
Inderdaad. Hij had je ook zonder al die countryellende kunnen bedenken, dan had je er misschien vrede mee gehad, maar nu niet natuurlijk.quote:
Wie ben jij dan? Scrutinizer? Of is dat ook een kloon?quote:Op donderdag 1 februari 2018 22:15 schreef Scrutinizer het volgende:
Zelfs mijn kloons haten mij. Ik haat mij ook.
Ik ben de schoenmaker op het verkeerde feest.quote:Op donderdag 1 februari 2018 22:16 schreef Recce het volgende:
[..]
Wie ben jij dan? Scrutinizer? Of is dat ook een kloon?
Niet de gangmaker bij de verkeerde leest?quote:Op donderdag 1 februari 2018 22:21 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ik ben de schoenmaker op het verkeerde feest.
Zeker niet. Dat zou raar zijn.quote:Op donderdag 1 februari 2018 22:26 schreef Recce het volgende:
[..]
Niet de gangmaker bij de verkeerde leest?
Dat moeten we niet hebben hier!quote:Op donderdag 1 februari 2018 22:28 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Zeker niet. Dat zou raar zijn.
Wat heb je eigenlijk met kloontje Tilly gedaan?quote:Op donderdag 1 februari 2018 22:28 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Zeker niet. Dat zou raar zijn.
Oepsie.quote:Op donderdag 1 februari 2018 22:44 schreef Recce het volgende:
Donnie Jr. heeft per ongeluk getweet dat McCabe is ontslagen.
Tilly van de Tonnekreek heeft haar eigen topicje.quote:Op donderdag 1 februari 2018 22:46 schreef Lyza666 het volgende:
[..]
Wat heb je eigenlijk met kloontje Tilly gedaan?
Heb je zo'n lage weerstand?quote:Op donderdag 1 februari 2018 22:46 schreef BoonDockSaint het volgende:
Ik had een griepje te pakken sinds jaren wat is dat vervelend
quote:Op donderdag 1 februari 2018 22:48 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Tilly van de Tonnekreek heeft haar eigen topicje.
quote:Op donderdag 1 februari 2018 22:54 schreef Recce het volgende:
[..]
Heb je nog wel je trainingen gedaan?
op naar het RLS topicquote:Op vrijdag 2 februari 2018 12:00 schreef DKUp het volgende:
[ afbeelding ][ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 2 februari 2018 14:07 schreef DKUp het volgende:
De streams doen het allemaal niet meer.
Tijdelijk slotje voor de COS [ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 2 februari 2018 14:10 schreef Joezi het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Utopia. SBS / Talpa biedt 24/7 live streams aan tegen betaling, echter de waarheid is dat die live streams eigenlijk helemaal niet zo 24/7 zijn. Aanzienlijke tijd van de dag worden zgn streamlocks toegepast waarbij op de stream alleen beeld zonder audio te zien is van onbeduidende plekjes op het Utopia terrein, zoals het gras op het weiland de buitenkant van de loods of de koeienstal. Uitleg daarover geven aan betalende streamers / klanten lijkt SBS / Talpa niet nodig te vinden. Nogal wat streamers voelen zich dan ook bedot!
Windowsquote:Op vrijdag 2 februari 2018 14:56 schreef DKUp het volgende:
Je moet verplicht streamen met de Windows 10 app![]()
Ik heb geen Windows 10![]()
Straks zullen de stream het wel weer doen.
Iedereen is van het het terrein gestuurd en die loodsen gebuldozerd het word een parkeerplaatsquote:
Eindelijk iets wat ik niet verzonnen heb.quote:Op vrijdag 2 februari 2018 15:04 schreef BoonDockSaint het volgende:
[..]
Iedereen is van het het terrein gestuurd en die loodsen gebuldozerd het word een parkeerplaats
![]()
![]()
Hoe moet het nu verder hier op fokquote:Op vrijdag 2 februari 2018 15:10 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Eindelijk iets wat ik niet verzonnen heb.
Bulldozer erover en een parkeerplaats van maken.quote:Op vrijdag 2 februari 2018 15:33 schreef BoonDockSaint het volgende:
[..]
Hoe moet het nu verder hier op fok
Doen jouw streams hetquote:Op vrijdag 2 februari 2018 15:45 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Bulldozer erover en een parkeerplaats van maken.
Trolquote:
Lijkt me een goed planquote:Op vrijdag 2 februari 2018 16:57 schreef Joezi het volgende:
[..]
Wellicht even in de COS bevragen!?!?
Wat is dat voor natuurverschijnsel?!quote:Op vrijdag 2 februari 2018 18:22 schreef FreshFruit72 het volgende:
Hebben jullie het waterlicht gezien?
Morgen er even heen denk ik.quote:Op vrijdag 2 februari 2018 18:22 schreef FreshFruit72 het volgende:
Hebben jullie het waterlicht gezien?
https://www.leeuwarden.nl/nl/waterlichtquote:Op vrijdag 2 februari 2018 20:22 schreef Joezi het volgende:
[..]
Wat is dat voor natuurverschijnsel?!
Hepy is er vast al eens geweestquote:Op vrijdag 2 februari 2018 20:50 schreef Recce het volgende:
[..]
Bracht het goede herinneringen boven?
lol die goedkope konden ook al belachelijk ver, of heb je een neerlandsch legale?quote:Op vrijdag 2 februari 2018 21:18 schreef Recce het volgende:
[..]
Dit had ik net in de hand!Wel een hele zwakke, ik laat de kat erachteraan rennen.
Tis een legale met divergerende bundel. Ik heb ook een Chinees WiFi-minitoetsenbordje met laser erin, die gaat wel ver, geloof ik.quote:Op vrijdag 2 februari 2018 21:19 schreef Joezi het volgende:
[..]
lol die goedkope konden ook al belachelijk ver, of heb je een neerlandsch legale?
huh hoezo komt daar licht uit dan?quote:Op vrijdag 2 februari 2018 21:23 schreef Recce het volgende:
[..]
Tis een legale met divergerende bundel. Ik heb ook een Chinees WiFi-minitoetsenbordje met laser erin, die gaat wel ver, geloof ik.
EDIT: Yups, die gaat ver.![]()
Je kunt het toetsenbordje ook als laserpointer gebruiken. Waarom je dat zou willen? Geen idee.quote:
lol vaag, dacht infrarood ofzo, maar dat zie je nietquote:Op vrijdag 2 februari 2018 21:28 schreef Recce het volgende:
[..]
Je kunt het toetsenbordje ook als laserpointer gebruiken. Waarom je dat zou willen? Geen idee.
Een infraroodlaser die een beetje krachtig is, is wel vervelend. Zie je niet, maar je wordt er wel blind van.quote:Op vrijdag 2 februari 2018 21:29 schreef Joezi het volgende:
[..]
lol vaag, dacht infrarood ofzo, maar dat zie je niet
door de hitte?quote:Op vrijdag 2 februari 2018 21:39 schreef Recce het volgende:
[..]
Een infraroodlaser die een beetje krachtig is, is wel vervelend. Zie je niet, maar je wordt er wel blind van.
De cellen in je netvlies zijn nogal lichtgevoelig, dus die gaan snel stuk van heel veel licht. Of dat dan door hitte komt of dat er daarvoor al iets anders mis gaat, weet ik niet zeker.quote:
Hoe heet dat licht bij lassen ook alweer?quote:Op vrijdag 2 februari 2018 21:50 schreef Recce het volgende:
[..]
De cellen in je netvlies zijn nogal lichtgevoelig, dus die gaan snel stuk van heel veel licht. Of dat dan door hitte komt of dat er daarvoor al iets anders mis gaat, weet ik niet zeker.
Dat komt vrij samen met het UV-licht. UV-licht zie je inderdaad ook niet.quote:Op vrijdag 2 februari 2018 22:22 schreef Joezi het volgende:
owja uv is dat, maar dat zie je ook niet toch, wat is dat witte licht dan
is dat alleen bij elektrisch lassen dat er fel licht komt?quote:Op vrijdag 2 februari 2018 22:25 schreef Recce het volgende:
[..]
Dat komt vrij samen met het UV-licht. UV-licht zie je inderdaad ook niet.
Ik denk dat bij alle vormen van lassen fel licht ontstaat. Je moet in korte tijd metaal smelten en dat gaat alleen met hele hoge temperaturen. Materialen die heel heet zijn, zenden licht uit.quote:Op vrijdag 2 februari 2018 22:27 schreef Joezi het volgende:
[..]
is dat alleen bij elektrisch lassen dat er fel licht komt?
Hoe moest je die eigenlijk bijvullen?quote:Op vrijdag 2 februari 2018 22:25 schreef Joezi het volgende:
Vroeger had ik een magnesium flitser, dan zag je ook wel ff 5 minuten sterretjes en vlekken
nieuw lampje erin, per flits een nieuw lampjequote:Op vrijdag 2 februari 2018 22:30 schreef Recce het volgende:
[..]
Hoe moest je die eigenlijk bijvullen?
Ah, duur geintje dus.quote:Op vrijdag 2 februari 2018 22:34 schreef Joezi het volgende:
[..]
nieuw lampje erin, per flits een nieuw lampje
Hatsekideequote:
Enorm. Ik was ook wat te laat omdat ik vlak voor dat ik de deur uitging in m'n broek had gescheten.quote:Op vrijdag 2 februari 2018 23:45 schreef Joezi het volgende:
[..]
Vertel nou maar, was je zenuwachtig?
Hmm ging niet goed dus, kun je toch ook op een volwassen manier vertellen, volgende keer beter, niet bij de pakketten neer gaan zittenquote:Op vrijdag 2 februari 2018 23:47 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Enorm. Ik was ook wat te laat omdat ik vlak voor dat ik de deur uitging in m'n broek had gescheten.
Ik zit nooit bij de pakketten neerquote:Op vrijdag 2 februari 2018 23:50 schreef Joezi het volgende:
[..]
Hmm ging niet goed dus, kun je toch ook op een volwassen manier vertellen, volgende keer beter, niet bij de pakketten neer gaan zitten
ook de dansvloer raken dan?quote:Op vrijdag 2 februari 2018 23:57 schreef BoonDockSaint het volgende:
Gewoon een broodje dunner halen ergens en daarna een paar cafes langs op een first date
![]()
![]()
![]()
Haal je nooit dikkere broodjes?quote:Op vrijdag 2 februari 2018 23:57 schreef BoonDockSaint het volgende:
Gewoon een broodje dunner halen ergens en daarna een paar cafes langs op een first date
![]()
![]()
![]()
En kapsalon met gekookte aardappelen met jus?quote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:00 schreef Joezi het volgende:
Bij ons hebben ze nu ook boterhammen dönner voor de nederlanders
gouden idee, ik prak wel eens shoarma (buitenlandse vleesreepjes) door de spercieboontjes met aardappelsquote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:02 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
En kapsalon met gekookte aardappelen met jus?
Blanc of wit ?quote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:00 schreef Joezi het volgende:
Bij ons hebben ze nu ook boterhammen dönner voor de nederlanders
vind je shoarma te komijnig?quote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:09 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Jus van Kebab lijkt me lekkerder.
Valt wel mee hoor, ik doe dan boter hagelslag boterquote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:09 schreef formule het volgende:
[..]
Witbrood met hagelslag,heerlijk, maar zo fout
Mag dat nog wel ?quote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:13 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik heb altijd de multiculti-hagelslag.
[ afbeelding ]
Las in de Trouw, dat jullie Nederlanders alleen nog witte chocolade kopen, de donkere repen blijven liggen in de supermarkt, raar verschijnselquote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:13 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik heb altijd de multiculti-hagelslag.
[ afbeelding ]
Hier gaat het weeral mis gewoon kaas of een vleeswaar op de boterhammenquote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:13 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik heb altijd de multiculti-hagelslag.
[ afbeelding ]
Welke vleeswaar mag nog?!quote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:15 schreef BoonDockSaint het volgende:
[..]
Hier gaat het weeral mis gewoon kaas of een vleeswaar op de boterhammen
Ik koop helemaal niksquote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:15 schreef Joezi het volgende:
[..]
Las in de Trouw, dat jullie Nederlanders alleen nog witte chocolade kopen, de donkere repen blijven liggen in de supermarkt, raar verschijnsel
Licht getinte chocolade blijft liggenquote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:15 schreef Joezi het volgende:
[..]
Las in de Trouw, dat jullie Nederlanders alleen nog witte chocolade kopen, de donkere repen blijven liggen in de supermarkt, raar verschijnsel
melk chocolade ook niet zo lekker neequote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:17 schreef formule het volgende:
[..]
Licht getinte chocolade blijft liggen
Jaquote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:18 schreef Joezi het volgende:
[..]
Mag je die ook op een pitabroodje doen
Butterscotchquote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:17 schreef formule het volgende:
[..]
Licht getinte chocolade blijft liggen
Voor ham moet je naar belgiequote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:23 schreef Joezi het volgende:
Jullie nederlandse ham vind ik goor, die rauwe gerookte.gepekelde is goed te nasseren
Je mag ons Nederlanders niet of hun eten?quote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:23 schreef Joezi het volgende:
Jullie nederlandse ham vind ik goor, die rauwe gerookte.gepekelde is goed te nasseren
quote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:22 schreef formule het volgende:
[..]
Lekker, ook chocolade met zeezout, klinkt raar maar is lekker
Hesp!quote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:23 schreef BoonDockSaint het volgende:
[..]
Voor ham moet je naar belgie
Ardennenham? Je hebt ook Swarzwaldzen Schinken, ken jij die?!?!?quote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:23 schreef BoonDockSaint het volgende:
[..]
Voor ham moet je naar belgie
Hmmm, plaatselijke dorpjes ...quote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:26 schreef BoonDockSaint het volgende:
Die plaatselijke dorpjes in de Ardennen enzo die slagers hebben geweldig spul
Ik ben gek op hummusquote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:25 schreef Joezi het volgende:
[..]
Ardennenham? Je hebt ook Swarzwaldzen Schinken, ken jij die?!?!?
Maar waar haal je dan je AH zooi?quote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:31 schreef BoonDockSaint het volgende:
Ik ga al bijna 6 jaar niet meer naar supermarkten
Nergensquote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:32 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Maar waar haal je dan je AH zooi?
Ik ook niet, ik bestel gewoon bij AH via internet, maar ik begrijp je puntquote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:31 schreef BoonDockSaint het volgende:
Ik ga al bijna 6 jaar niet meer naar supermarkten
Ik kom Teun vaak tegen. Wie wil mij aanraken?quote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:31 schreef Joezi het volgende:
[..]
Tony mag niet meer van Teun, walgelijk bedrijf
quote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:33 schreef formule het volgende:
[..]
Ik ook niet, ik bestel gewoon bij AH via internet, maar ik begrijp je punt
Ik ook op Twitter, nog een keertje afgeslachtquote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:34 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ik kom Teun vaak tegen. Wie wil mij aanraken?
Waar heb je hem op gepakt?quote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:36 schreef Joezi het volgende:
[..]
Ik ook op Twitter, nog een keertje afgeslacht
Dat was voedsel voor de armen maar het bestaat al zolang en zeker geen itiliaanse achtergrondquote:
Net als de tulpen,ook uit Turkijequote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:36 schreef Joezi het volgende:
[..]
mwah gejat uit Turkije he, de bekende toppings zijn wel Italiaans
En wat aten ze voor de benen?quote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:37 schreef BoonDockSaint het volgende:
[..]
Dat was voedsel voor de armen maar het bestaat al zolang en zeker geen itiliaanse achtergrond
quote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:39 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
En wat aten ze voor de benen?
Ik geloof je gelijkquote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:37 schreef BoonDockSaint het volgende:
[..]
Dat was voedsel voor de armen maar het bestaat al zolang en zeker geen itiliaanse achtergrond
O ja, hij moest een voorbeeldkindje voor de linksch-progressieve gemeente worden.quote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:40 schreef Joezi het volgende:
[..]
iets met de linkse elite, had ie een huilie boek over, moest naar gemengde school van mama
Er ligt hier een gerookte makreel in de koelkastquote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:44 schreef BoonDockSaint het volgende:
Hier in Zeeland leefde men vooral op vis kwa eten
Bla,Bla badieblaquote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:42 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
O ja, hij moest een voorbeeldkindje voor de linksch-progressieve gemeente worden.
Niet eten dusquote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:45 schreef BoonDockSaint het volgende:
Zelf kan ik geen vis eten zonder te kotsen
Da's ook niet leuk voor de andere mensen aan tafel.quote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:45 schreef BoonDockSaint het volgende:
Zelf kan ik geen vis eten zonder te kotsen
Gerookt vlees altijd goedquote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:46 schreef formule het volgende:
[..]
Er ligt hier een gerookte makreel in de koelkastmorgen
lol ja, bestond ook wel hoor denk ikquote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:42 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
O ja, hij moest een voorbeeldkindje voor de linksch-progressieve gemeente worden.
en gerookte makreel dan?quote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:45 schreef BoonDockSaint het volgende:
Zelf kan ik geen vis eten zonder te kotsen
Weet zekerquote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:47 schreef Joezi het volgende:
[..]
lol ja, bestond ook wel hoor denk ik
Kan je een partij programa inelkaar typen voor onze partij maakt niet uit wat het is ik lul erwel omheen als partij leiderquote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:52 schreef formule het volgende:
[..]
Lekker met een beetje zout en peper, wel opletten voor graten
dikke klodder mayo eroverquote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:52 schreef formule het volgende:
[..]
Lekker met een beetje zout en peper, wel opletten voor graten
Krijg je vast een een pent-house in Scheveningenquote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:49 schreef BoonDockSaint het volgende:
Ik ga ook een politicus worden een beetje bezopen slaplullen en geld vangen
bang voor rood vlees?quote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:54 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik heb altijd kipfilet, daar zitten nooit graten in.
Over een makreel?quote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:54 schreef BoonDockSaint het volgende:
[..]
Kan je een partij programa inelkaar typen voor onze partij maakt niet uit wat het is ik lul erwel omheen als partij leider
quote:Op zaterdag 3 februari 2018 00:55 schreef BoonDockSaint het volgende:
Utopia in nederland de toekomst
![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |