Silent ban.quote:Op maandag 29 januari 2018 14:30 schreef Koffieplanter het volgende:
Begint al lekker met Sivakov. Loopt te sukkelen met zijn knie, heeft sinds oktober vrij weinig kunnen doen en heeft hierdoor dus een hele winterse voorbereiding gemist. Werd daags voor de start van Mallorca van alle startlijsten gehaald en zal op z'n vroegst(!) eind maart pas inzetbaar zijn (hij mikt op Coppi e Bartali).
quote:Heinrich Haussler (33) heeft maandag een sleutelbeenbreuk opgelopen bij een val op training. Dat heeft zijn team Bahrain Merida laten weten. Pech blijft zo de Australiër achtervolgen. Vorig jaar lag hij ook lang in de lappenmand na onder meer twee knieoperaties.
Haussler was aan het trainen in de buurt van zijn huis in Duitsland toen hij ten val kwam en zijn rechtersleutelbeen brak. Het was volgens Bahrain Merida “zijn laatste specifieke training” voor de Ronde van Dubai, die de Australiër dus van zijn programma mag schrappen.
“Ik heb er vertrouwen in dat ik snel weer op de fiets zal zitten”, stelt Haussler. “Mijn vorm was erg goed. Ik had de voorbije weken een fantastische stage met het team in Calpe. Het enige slechte is dat ik nu niet bij de ploeg kan zijn en niet kan rijden in Dubai. Ik geloof dat dit slechts een kleine tegenslag is vergeleken met wat ik vorig jaar heb meegemaakt.” Dinsdag gaat Haussler onder het mes.
quote:Quick Step Floors-manager Patrick Lefevere bevestigde dinsdagmorgen op Radio 1 dat Laurens De Plus dan toch breukjes in het bekken heeft opgelopen na zijn aanrijding op training. De jonge Belg werd vorige week in Zuid-Afrika aangereden door een vrachtwagen, in het ziekenhuis werd aanvankelijk gehoopt dat de 22-jarige renner enkel kneuzingen had overgehouden aan het ongeval. “Hij moet door de twee breukjes in zijn bekken plat liggen”, aldus Lefevere in het programma De Bende van Annemie.
Wildcards Vlaanderen. Geen Pozzato en Chavanel.quote:Sport Vlaanderen-Baloise
Veranda’s Willems-Crelan
Wanty-Groupe Gobert
WB Aqua Protect Veranclassic
Cofidis
Roompot - Nederlandse loterij
Vital Concept
Eigen volk eerst he.quote:Op dinsdag 30 januari 2018 20:47 schreef wimderon het volgende:
[..]
Wildcards Vlaanderen. Geen Pozzato en Chavanel.
quote:Thomas Voeckler: “Ik ben ervan overtuigd dat sommigen in het peloton ons bedot hebben”
Thomas Voeckler ging vorig jaar op fietspensioen na de Tour de France (38). De Fransman was één van de kleurrijkste figuren in het peloton en heeft onder meer vier Touretappes en één bergtrui op zijn palmares staan. In een interview met de Franse krant Le Parisien komt hij nu naar buiten met opvallende uitspraken over mechanische doping. Hij is er steevast van overtuigd dat bepaalde renners gebruik maakten van motortjes. Voeckler deed ook zijn zegje over de dopingaffaire Chris Froome.
Aanvankelijk lachte Voeckler de geruchten over mechanische doping weg, hij geloofde er niet in. Maar na het zien van enkele reportages over motortjes in het peloton kwam de Franse ex-renner tot inkeer:
“Toen ik voor er voor het eerst over hoorde, moest ik meteen lachen. ‘Wat heeft men nu weer uitgevonden om het wielrennen zwart te maken?’ Maar na het zien van enkele documentaires over mechanische doping, was ik ervan overtuigd dat sommige renners in het peloton ons bedot hebben met motortjes. Ik denk dat, sinds men het gebruik van motortjes controleert, er geen meer zijn in het peloton. Het is ook niet moeilijk om deze vorm van doping uit te roeien. Of Lance Armstrong het gebruikt heeft? Dat zou me niet verwonderen”, verklaarde Voeckler aan Le Parisien.
Dopingaffaire Chris Froome
Over de dopingbeschuldigingen aan het adres van Chris Froome heeft de Franse ex-renner ook zijn mening. “Het is een ingewikkelde zaak, ik heb Froome in het verleden altijd verdedigd omdat hij een onberispelijke attitude had. Hij is niet bepaald populair op de Franse wegen en mensen hebben gewoon zin om te zeggen dat hij heeft vals gespeeld. Maar we moeten voorzichtig zijn in onze beschuldigingen, want het menselijk lichaam vertoont soms onverwachte reacties”, aldus de Fransman
“De hoeveelheid salbutamol in zijn bloed was inderdaad hoog. Bepaalde andere renners die betrapt werden met een te hoge dosis, hadden niet de financiële middelen van Team Sky om zich juridisch te verdedigen. Het zou me wel verbazen als hij geen schorsing krijgt.”
Europcar had in 2011 en 2012 een heel motorblok in hun fiets zitten.quote:
quote:Op zondag 28 januari 2018 21:05 schreef Koffieplanter het volgende:
Hodeg mag vandaag sprinten voor Team Pat.
quote:
https://clyp.it/lseyf12vquote:Op zondag 28 januari 2018 23:36 schreef Koffieplanter het volgende:
Hodeg kwam zijn leadout man dus niet eens voorbij hahaha.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 30 januari 2018 21:30 schreef showtimer het volgende:
[..]
[..]
[..]
https://clyp.it/lseyf12vHet gaat niet lang meer duren aleer Pat tot de conclusie komt dat Matxin het niet zo goed gezien heeft met Hodeg.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Put these foolish ambitions to rest.
Kom jij dan je gelijk halen?quote:Op dinsdag 30 januari 2018 21:37 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Het gaat niet lang meer duren aleer Pat tot de conclusie komt dat Matxin het niet zo goed gezien heeft met Hodeg.
Matxin kreeg Pat bijna zover om Jhon Rodriguez een contract aan te smeren.quote:Op dinsdag 30 januari 2018 21:50 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Matxin ziet het altijd goed.
Lol, hij is ploegleider.quote:Op dinsdag 30 januari 2018 19:03 schreef heywoodu het volgende:
Victor Hugo Peña op de startlijst in Colombia, ik dacht dat die honderd jaar geleden al gestopt was
Lol, foutje van PCS dan (tenzij hij renner/ploegleider is). Ach ja, kan gebeuren.quote:
Kan altijd nog.quote:Op dinsdag 30 januari 2018 21:52 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Matxin kreeg Pat bijna zover om Jhon Rodriguez een contract aan te smeren.
José Serpa, Walter Pedraza, Heiner Parra, Juan Pablo Rendón, Cristhian Tamayo y Cristhian Talero, con Yeison Reyes, Jhonathan Ospina, Wilson Cardona y Carlos Mario Ramírez como corredores sustitutos.quote:Op dinsdag 30 januari 2018 21:55 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Lol, foutje van PCS dan (tenzij hij renner/ploegleider is). Ach ja, kan gebeuren.
Vind je? Klinkt toch niet bepaald dat hij naar de Giro gaat om zich warm te rijden.quote:Op woensdag 31 januari 2018 10:58 schreef Marcoss het volgende:
Pinot rijdt Giro en Tour dit jaar, wel nog de vraag in welke ronde hij voor het klassement gaat
Ja, hij wil zelf graag voor de Giro gaan qua klassement, maar Madiot heeft al aangegeven dat de Tour altijd het hoofddoel zou moeten zijn.quote:Op woensdag 31 januari 2018 11:18 schreef showtimer het volgende:
[..]
Vind je? Klinkt toch niet bepaald dat hij naar de Giro gaat om zich warm te rijden.
quote:
Ziet er wel uit als een programma richting de Tour, maar denk dat hij Vuelta gaat doen.twitter:EquipeFDJ twitterde op woensdag 31-01-2018 om 09:39:45📅 Tour La Provence, Boucles Drôme-Ardèche, Tour de Catalogne, Tour du Pays basque, Flèche Wallonne, Critérium du Dauphiné : le programme de la 1e partie de saison de @DavidGaudu ! #EquipeGroupamaFDJ https://t.co/CMXPxbcQ9U reageer retweet
Madiot liet Pinot in '12 ook al de Tour rijden, dat pakte toen erg goed uit. Ik verwacht Gaudu eigenlijk wel in de Tour.quote:Op woensdag 31 januari 2018 11:39 schreef Marcoss het volgende:
[..]Ziet er wel uit als een programma richting de Tour, maar denk dat hij Vuelta gaat doen.twitter:EquipeFDJ twitterde op woensdag 31-01-2018 om 09:39:45📅 Tour La Provence, Boucles Drôme-Ardèche, Tour de Catalogne, Tour du Pays basque, Flèche Wallonne, Critérium du Dauphiné : le programme de la 1e partie de saison de @DavidGaudu ! #EquipeGroupamaFDJ https://t.co/CMXPxbcQ9U reageer retweet
ik zou hem de Vuelta laten rijden, stuk minder stressvolquote:Op woensdag 31 januari 2018 11:56 schreef Columbiafan het volgende:
[..]
Madiot liet Pinot in '12 ook al de Tour rijden, dat pakte toen erg goed uit. Ik verwacht Gaudu eigenlijk wel in de Tour.
Ik ben benieuwd naar de Contadorbrigade. Gazzoli kan wel iets.quote:
Die is 14 joh, doe even rustig.quote:Op woensdag 31 januari 2018 12:01 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd naar de Contadorbrigade. Gazzoli kan wel iets.
Ik wil net zeggen ja, check die distance kolom op pcs.quote:Op woensdag 31 januari 2018 12:05 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Die is 14 joh, doe even rustig.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Put these foolish ambitions to rest.
2020?quote:Op woensdag 31 januari 2018 12:09 schreef Koffieplanter het volgende:
Wat dachten jullie dat ik bedoelde met hij kan wel iets?
quote:Op woensdag 31 januari 2018 12:19 schreef Koffieplanter het volgende:
Startlijst voor de nationale kampioenschappen:Eus heeft nu al slapeloze nachten van een driekleur dat hij maar een startverbod heeft gegeven?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
http://www.eltiempo.com/d(...)-de-ruta-2018-177058quote:Op woensdag 31 januari 2018 12:26 schreef showtimer het volgende:
[..]
Eus heeft nu al slapeloze nachten van een driekleur dat hij maar een startverbod heeft gegeven?
quote:Op woensdag 31 januari 2018 12:27 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
http://www.eltiempo.com/d(...)-de-ruta-2018-177058
Ik weet het ook niet.
quote:pero llegará con mejor preparación a la Colombia Oro y Paz
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |