Vind je dat al veel woorden? En lef eens uit.quote:Op vrijdag 26 januari 2018 17:22 schreef Treinhomo het volgende:
Dat zijn veel woorden om duidelijk te maken dat je niet veel van de natuurwetten begrijpt.
Je zou toch wel verschil moeten zien tussen begin en je eindbestemming? Dan is he auto namelijk al bijna 180 graden gedraaid.quote:Op vrijdag 26 januari 2018 17:24 schreef hugecooll het volgende:
Ja of de aarde is gewoon heel groot, waardoor je zo geleidelijk 'meebuigt' dat je met een auto het verschil niet merkt
Alles meer dan strikt noodzakelijk valt bij mij in de categorie 'veel'.quote:
Ik ben je bitch niet.quote:En leg eens uit.
Je weet het gewoon niet.quote:Op vrijdag 26 januari 2018 17:26 schreef Treinhomo het volgende:
[..]
Alles meer dan strikt noodzakelijk valt bij mij in de categorie 'veel'.
[..]
Ik ben je bitch niet.
vergeleken met de auto bedoel ikquote:Op vrijdag 26 januari 2018 17:26 schreef Arth_NL het volgende:
[..]
Op foto's valt dat wel mee. Maar die zijn dan ook nep.
nee je rijdt toch steeds rechtdoor? Hoe zou jij op een platte aarde eigenlijk om de aarde heen rijden? Dus vanaf waar je nu bent (in theorie) steeds rechtdoor totdat je op dezelfde plaats terug bent of hoe gaat dat in zijn werk?quote:Op vrijdag 26 januari 2018 17:25 schreef FlatEarther het volgende:
[..]
Je zou toch wel verschil moeten zien tussen begin en je eindbestemming? Dan is he auto namelijk al bijna 180 graden gedraaid.
quote:Op vrijdag 26 januari 2018 17:25 schreef FlatEarther het volgende:
[..]
Je zou toch wel verschil moeten zien tussen begin en je eindbestemming? Dan is he auto namelijk al bijna 180 graden gedraaid.
Welke zware kracht?quote:Op vrijdag 26 januari 2018 17:27 schreef FlatEarther het volgende:
[..]
Je weet het gewoon niet.
En kom niet met dat het door zware kracht komt want dat is onzin....
Als je een hotweels op en bal houdt en een ander aan de ander kant van de bal. Dan wijzen ze toch met hun onderkant naar elkaar¿ Dan zou de waterpas dus wel iets anders moeten laten zien. Je kan niet om de aarde heen rijden. Wel steeds aan de rand rijden, kom jr uiteindelijk ook terug waar je was.quote:Op vrijdag 26 januari 2018 17:30 schreef hugecooll het volgende:
[..]
nee je rijdt toch steeds rechtdoor? Hoe zou jij op een platte aarde eigenlijk om de aarde heen rijden? Dus vanaf waar je nu bent (in theorie) steeds rechtdoor totdat je op dezelfde plaats terug bent of hoe gaat dat in zijn werk?
Maar waarom horen we dan nooit van iemand die van de aarde af is gevallen? Waar zijn foto's van de rand?quote:Op vrijdag 26 januari 2018 17:32 schreef FlatEarther het volgende:
[..]
Als je een hotweels op en bal houdt en een ander aan de ander kant van de bal. Dan wijzen ze toch met hun onderkant naar elkaar¿ Dan zou de waterpas dus wel iets anders moeten laten zien. Je kan niet om de aarde heen rijden. Wel steeds aan de rand rijden, kom jr uiteindelijk ook terug waar je was.
Je kan niet van de aarde vallen op een platte aarde, tenzij je over de rand springt. Foto's kunnen we niet maken omdat de rand extreem beveiligd is. De heuvels van Antarctica houdt het water tegen.quote:Op vrijdag 26 januari 2018 17:35 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Maar waarom horen we dan nooit van iemand die van de aarde af is gevallen? Waar zijn foto's van de rand?
Hoe stroomt niet al het zeewater over de rand heen?
Zijn daar beelden van?quote:Op vrijdag 26 januari 2018 17:38 schreef FlatEarther het volgende:
omdat de rand extreem beveiligd is
Er zijn wel beelden van Antarctica Ja, waar je niet zomaar naartoe mag tenzij je een "wetenschapper" bent.quote:
quote:Op vrijdag 26 januari 2018 17:27 schreef Hyperdude het volgende:
Mijn auto is het eens met TS.
[ afbeelding ]
Zonder waterpas.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |