SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
quote:Op zaterdag 27 januari 2018 12:59 schreef Lemijn het volgende:
Overigens: een half jaar borstvoeding.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
quote:Op zaterdag 27 januari 2018 12:59 schreef Lemijn het volgende:
Overigens: een half jaar borstvoeding.
Och!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Zo groot kan die newborn aan mijn boob toch noooooooooit worden!
Let me see you stripped down to the bone
Jamaar zomaar? Nu toevallig twee avonden, maar de rest van de dag en de nacht tot nu toe gewoon goed drinken en dik tevreden!quote:Op zaterdag 27 januari 2018 21:49 schreef LuDann het volgende:
Ik weet geen oplossing mini, maar constant willen drinken kan een teken van reflux zijn, bijvoorbeeld als gevolg van koemelkallergie. Constant willen drinken stilt dan de pijn.
Nu denk ik even aan spruw, wel willen drinken maar het doet pijn dus loslaten en huilen maar de onrust van het willen drinken blijft. Wellicht kan je daar even naar kijken.quote:Op zaterdag 27 januari 2018 21:18 schreef minilot het volgende:
Vraagje aan de ervaren dames hier.. Vanaf begin van de avond (en gisteren begon dat ook rond dezelfde tijd) blijft O. nu al een paar uur hele sterke hongersignalen geven en hij hapt alles dat in zijn buurt komt fanatiek aan, en aangezien ik voed op verzoek leg ik 'm dan aan. Maar hij lijkt gewoon al vol te zitten: na twee keer een mond vol melk doorslikken zet -ie het op een brullen en laat hij de tepel los, en dan begint -ie na een paar seconden huilen met een snoet vol melkdruppels weer flink aan te happen en dan begint het weer opnieuw, met grote frustratie tot gevolg. Hij lijkt ook wat kramperig.
Ik vind het zo sneu, dat -ie al drinkend aan de borst steeds in huilen uitbarst en als ik 'm overeind hou om de boel te laten zakken en er een boertje uit te krijgen dan vreet hij mijn schouder en nek zowat op op zoek naar een tepel.
Alleen zuigbehoefte lijkt het niet te zijn, hij spuugt onze vingers ook na een paar tellen uit.
Geen idee hoe ik 'm in deze situatie weer tevreden kan krijgen. Hmm.
Neuh, ik zou niet deze conclusie trekken naar aanleiding van twee avonden en zeker niet als hij de rest van de tijd wel gewoon tevreden is. De reden dat ik het noem is omdat ik zelf alleen ervaring heb met een baby met KMA, dus ik ben daar wat alerter op.quote:Op zaterdag 27 januari 2018 22:08 schreef minilot het volgende:
[..]
Jamaar zomaar? Nu toevallig twee avonden, maar de rest van de dag en de nacht tot nu toe gewoon goed drinken en dik tevreden!
Lege borst aanbieden lukt me nog niet zo, als in: het lijkt wel alsof er altijd nog makkelijk melk uitkomt..
Naja, maar even zien hoe het vanavond loopt verder. Ermee rondlopen en voor 'm zingen leidt wel wat af, maar zodra stil: meteen jengelen en happen. Enfin, hij zal ooit wel weer in slaap vallen
Ook bij een keizersnedequote:Op dinsdag 30 januari 2018 19:19 schreef WupWup het volgende:
Haha! Kan na de bevalling ook ipv hechten
Als je het achterin onderin de koelkast zet en het goed dicht laat moet dat denk ik wel kunnen. Max is 7 dagen geloof ik.quote:Op woensdag 31 januari 2018 19:14 schreef TolstoiFan het volgende:
Kun je afgekolfde melk van vandaag (woensdag) in de koelkast bewaren tot maandag? Of is het beter om het toch in te vriezen? S. vindt vriezermelk aanzienlijk minder lekker dan verse getapte![]()
Ben zelf momenteel snotverkouden, merk het aan mijn productie. Vandaag net genoeg voor 2 voedingen gekolfd, terwijl ik normaal wel 3 voedingen of meer kolf.....
La Leche League zegt 8 dagen in koelkast, dus dat houd ik ook aan. Sterkte voor jezelf!quote:Op woensdag 31 januari 2018 19:14 schreef TolstoiFan het volgende:
Kun je afgekolfde melk van vandaag (woensdag) in de koelkast bewaren tot maandag? Of is het beter om het toch in te vriezen? S. vindt vriezermelk aanzienlijk minder lekker dan verse getapte![]()
Ben zelf momenteel snotverkouden, merk het aan mijn productie. Vandaag net genoeg voor 2 voedingen gekolfd, terwijl ik normaal wel 3 voedingen of meer kolf.....
Thanks!quote:Op woensdag 31 januari 2018 20:23 schreef elliebell het volgende:
[..]
La Leche League zegt 8 dagen in koelkast, dus dat houd ik ook aan. Sterkte voor jezelf!
Dat weet ik niet zo goed. De enzymen blijven (deels) doorwerken in gekoelde melk, maar wat doet het proces van bevriezen en ontdooien voor de voedingswaarde tov enkele dagen gekoeld houden?quote:Op donderdag 1 februari 2018 08:44 schreef Lemijn het volgende:
Zou 5 dagen koelkast ook je voorkeur hebben boven ingevroren als ontdooide melk wel wordt gedronken?
Nou niet per ongeluk het verkeerde flesje pakken straksquote:Op donderdag 1 februari 2018 01:25 schreef elliebell het volgende:
[..]
Oh ja, onderin was het. 'verplaatst de moedermelk naar naast het bier'
waar krijgt hij dat flesje? Als dat naast jou is, kun je het denk ik wel vergeten. Dan ruikt hij mama en wil hij dus mamaquote:Op zaterdag 3 februari 2018 02:49 schreef Pannenkoekenmix het volgende:
Flens krijgt soms een voeding gekolfde melk zodat ik kan slapen. Hij kreeg vannacht 80 cc en kreeg het therapeutisch te drinken.
Maar net als andere nachten wou hij daarna weer bij mij drinken. Terwijl hij toch wel vol zat. De fles maakte hij net niet leeg. Iemand een idee hoe ik toch kan doorslapen?
quote:Op zaterdag 3 februari 2018 03:27 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
waar krijgt hij dat flesje? Als dat naast jou is, kun je het denk ik wel vergeten. Dan ruikt hij mama en wil hij dus mama
Oh wacht, ik haal pannenkoekenmix weer eens door elkaar met tolstoifan. Kwamen die misschien ongeveer tegelijk aan in het babytopic?quote:Op zaterdag 3 februari 2018 09:05 schreef Stormqueen het volgende:
Hij is ook nog superklein he. Die baby's willen gewoon mama.
Het rare is dat ik vannacht wel kon janken omdat het HELEMAAL NIET BETER WORDT ALLEEN MAAR SLECHTER. En om half 9 vrolijk opstond.quote:Het wordt echt wel beter*, maar nu is het gewoon nog even bikkelen
*heb ik van horen zeggen dan
Dat zou zo maar eens kunnenquote:Op zaterdag 3 februari 2018 11:37 schreef Lemijn het volgende:
[..]
Oh wacht, ik haal pannenkoekenmix weer eens door elkaar met tolstoifan. Kwamen die misschien ongeveer tegelijk aan in het babytopic?
[..]
Met mijn n=2 ervaring kan ik zeggen dat het met 1 stapje vooruit, dan weer 2 stapjes achteruit en zo verder gaat...quote:Op zaterdag 3 februari 2018 11:37 schreef Lemijn het volgende:
[..]
Het rare is dat ik vannacht wel kon janken omdat het HELEMAAL NIET BETER WORDT ALLEEN MAAR SLECHTER. En om half 9 vrolijk opstond.
Mijn theorie is nu dat de vermoeidheid leidt tot een minder scherp oordeelsvermogen en dat je daardoor denkt dat het allemaal wel meevalt.
+1 en met mijn n=3 voeg ik er nog even aan toe dat die eerste 9 maanden slechts voorbereiding zijn voor de leeftijd van 9 en 10 maanden, waarin slaap nonexistent wordt en voedingen elk half uur. Met bijbehorend humeurtjequote:Op zaterdag 3 februari 2018 13:47 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Met mijn n=2 ervaring kan ik zeggen dat het met 1 stapje vooruit, dan weer 2 stapjes achteruit en zo verder gaat...
In the end gaat het dus wel steeds beter! Endiegedachtehoudtmeovereind
Het is al makkelijker dan het geweest is.quote:Op zaterdag 3 februari 2018 09:05 schreef Stormqueen het volgende:
Hij is ook nog superklein he. Die baby's willen gewoon mama.
Het wordt echt wel beter*, maar nu is het gewoon nog even bikkelen
*heb ik van horen zeggen dan
Nee, ik vind het vooral extra zwaar omdat ik beter functioneer op af en toe meer dan een uur ononderbroken slaap. Samen in bed vind ik juist heerlijk en ik word minder snel ongeduldig dan als ik op de rand van het bed zit en graag weer wil liggen. Als we terug zijn op elke 3 uur en af en toe eens 5 ertussen, dan gaat de vlag uit.quote:Op zaterdag 3 februari 2018 13:53 schreef Pannenkoekenmix het volgende:
Zou het kunnen dat je het voeden extra zwaar vindt doordat je het in bed doet? Vooral 's avonds vind ik het dan lastiger omdat ik op het plekje ben waar ik vroeger ongestoord mocht slapen.
Jeetje, nee tegen geen hele uren slaap kan niemand op. Dan snap ik het ja.quote:Op zaterdag 3 februari 2018 14:26 schreef Lemijn het volgende:
[..]
Nee, ik vind het vooral extra zwaar omdat ik beter functioneer op af en toe meer dan een uur ononderbroken slaap. Samen in bed vind ik juist heerlijk en ik word minder snel ongeduldig dan als ik op de rand van het bed zit en graag weer wil liggen. Als we terug zijn op elke 3 uur en af en toe eens 5 ertussen, dan gaat de vlag uit.
Verder vind ik 1 stap vooruit 2 achteruit niet echt een aanmoediging LadyBlack, dat wordt toch pas beter als je de hele wereld rond bent?
Je bent duidelijk scherper dan ikquote:Op zaterdag 3 februari 2018 14:26 schreef Lemijn het volgende:
[..]
Nee, ik vind het vooral extra zwaar omdat ik beter functioneer op af en toe meer dan een uur ononderbroken slaap. Samen in bed vind ik juist heerlijk en ik word minder snel ongeduldig dan als ik op de rand van het bed zit en graag weer wil liggen. Als we terug zijn op elke 3 uur en af en toe eens 5 ertussen, dan gaat de vlag uit.
Verder vind ik 1 stap vooruit 2 achteruit niet echt een aanmoediging LadyBlack, dat wordt toch pas beter als je de hele wereld rond bent?
Voortaan neem je die bemoedigende woorden van "het wordt echt beter!!" dus wel met een korreltje zout.quote:Op zaterdag 3 februari 2018 14:26 schreef Lemijn het volgende:
Verder vind ik 1 stap vooruit 2 achteruit niet echt een aanmoediging LadyBlack, dat wordt toch pas beter als je de hele wereld rond bent?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |