SPOILER: Kampioen 2010-2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2014/2015Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2016/2017Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2017/2018Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: NouriOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: OnanagodOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
quote:Op maandag 22 januari 2018 09:32 schreef Syntix het volgende:
Iemand die deze: De Ligt in spoor Sneijder en Blind even kan plaatsen vanuit de Telegraaf?Het is een column van Valentijn Driessen.quote:Op maandag 22 januari 2018 09:32 schreef Syntix het volgende:
Iemand die deze: De Ligt in spoor Sneijder en Blind even kan plaatsen vanuit de Telegraaf?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Dit was een van de saaiste klassiekers die ik ooit heb gezien. Twee dramatische ploegen en na de rode kaart was er geen reet meer aan. Beetje bang voor een Frank 2.0 met Ten Hag.
PSV blijft winnen dus de tweede plaats is het hoogst haalbare. Wat een matig seizoen.![]()
![]()
was ook zwaar de schuld van Feyenoord die gewoon de gehele wedstrijd niet ging voetballen.quote:Op maandag 22 januari 2018 10:02 schreef PicoMMP het volgende:
Dit was een van de saaiste klassiekers die ik ooit heb gezien. Twee dramatische ploegen en na de rode kaart was er geen reet meer aan. Beetje bang voor een Frank 2.0 met Ten Hag.
PSV blijft winnen dus de tweede plaats is het hoogst haalbare. Wat een matig seizoen.
laten we Ten Hag overigens wel even de tijd geven, hij heeft hoogstwaarschijnlijk de opdracht gekregen om tegen Feyenoord voor zekerheid te gaan.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Er zijn genoeg ploegen die in de Arena voor de goal gaan hangen, maar daar moet je op anticiperen. Ik zag niets van druk zetten of er vol voor gaan. Veel balletjes terug en opzij, weinig naar voren.quote:Op maandag 22 januari 2018 10:09 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
was ook zwaar de schuld van Feyenoord die gewoon de gehele wedstrijd niet ging voetballen.
laten we Ten Hag overigens wel even de tijd geven, hij heeft hoogstwaarschijnlijk de opdracht gekregen om tegen Feyenoord voor zekerheid te gaan.
En uiteraard moeten we Ten Hag de tijd geven, maar het is wel verontrustend dat zijn ploegen nooit ruim winnen. En na de 2-0 en de rode kaart van Feyenoord was er meer dan genoeg zekerheid. Gewoon wat scherper en wat meer druk zetten en je wint gewoon met 5-0.![]()
ja of ze hadden een counter om de oren gehad en dan gaat feyenoord er in geloven an kan het zo 2-2 worden.quote:Op maandag 22 januari 2018 10:18 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Er zijn genoeg ploegen die in de Arena voor de goal gaan hangen, maar daar moet je op anticiperen. Ik zag niets van druk zetten of er vol voor gaan. Veel balletjes terug en opzij, weinig naar voren.
En uiteraard moeten we Ten Hag de tijd geven, maar het is wel verontrustend dat zijn ploegen nooit ruim winnen. En na de 2-0 en de rode kaart van Feyenoord was er meer dan genoeg zekerheid. Gewoon wat scherper en wat meer druk zetten en je wint gewoon met 5-0.
Zal niet de eerste keer zijn dat zoiets gebeurd.
Daar was deze wedstrijd even te belangrijk voor zeg maar. dat mag hij weer na Utrecht doen.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Feyenoord was machteloos. En ik zeg niet dat Ajax vol op de aanval had moeten spelen of achterin heel veel risico's moest nemen.quote:Op maandag 22 januari 2018 10:20 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
ja of ze hadden een counter om de oren gehad en dan gaat feyenoord er in geloven an kan het zo 2-2 worden.
Zal niet de eerste keer zijn dat zoiets gebeurd.
Daar was deze wedstrijd even te belangrijk voor zeg maar. dat mag hij weer na Utrecht doen.
Maar waarschijnlijk ben ik iets te veel een liefhebber van voetbal. Dat kan ook. Stom natuurlijk, want wat boeit het nou of ik geniet van een voetbalwedstrijd? Lekker alles met 1-0 of 2-0 winnen. Genot.![]()
je vergelijkt twee uiterste, en dan nog wel over 1 wedstrijd.quote:Op maandag 22 januari 2018 10:25 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Feyenoord was machteloos. En ik zeg niet dat Ajax vol op de aanval had moeten spelen of achterin heel veel risico's moest nemen.
Maar waarschijnlijk ben ik iets te veel een liefhebber van voetbal. Dat kan ook. Stom natuurlijk, want wat boeit het nou of ik geniet van een voetbalwedstrijd? Lekker alles met 1-0 of 2-0 winnen. Genot.
je kan ook in het midden zitten. Niet elke wedstrijd hoeft sprankelend, want je wil wel kampioen worden.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Eens. Ten Hag zal zichzelf opnieuw moeten uitvinden willen we echt leuk voetbal krijgen. Hij heeft er nu hoe dan ook het materiaal en de club voor, dus dat mag best van hem verwacht worden in de loop van deze seizoenshelft.quote:Op maandag 22 januari 2018 10:18 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Er zijn genoeg ploegen die in de Arena voor de goal gaan hangen, maar daar moet je op anticiperen. Ik zag niets van druk zetten of er vol voor gaan. Veel balletjes terug en opzij, weinig naar voren.
En uiteraard moeten we Ten Hag de tijd geven, maar het is wel verontrustend dat zijn ploegen nooit ruim winnen. En na de 2-0 en de rode kaart van Feyenoord was er meer dan genoeg zekerheid. Gewoon wat scherper en wat meer druk zetten en je wint gewoon met 5-0.![]()
Ok Frankquote:Op maandag 22 januari 2018 10:27 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
je vergelijkt twee uiterste, en dan nog wel over 1 wedstrijd.
je kan ook in het midden zitten. Niet elke wedstrijd hoeft sprankelend, want je wil wel kampioen worden.![]()
Laten we nou ook weer niet doen alsof dat drukzetten nergens over ging. Het was misschien niet zo zoals op het hoogtepunt van Bosz maar er was best oke drukzetten terug te zien. Dat Feyenoord zo vaak de bal verspeelde lag deels aan hen zelf maar ook aan het drukkenquote:Op maandag 22 januari 2018 10:43 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Eens. Ten Hag zal zichzelf opnieuw moeten uitvinden willen we echt leuk voetbal krijgen. Hij heeft er nu hoe dan ook het materiaal en de club voor, dus dat mag best van hem verwacht worden in de loop van deze seizoenshelft.Maargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
Ja dat klopt ook wel, Ajax had steeds ons in no-time de bal weer veroverd. Dat was erg goed. Ik zat zelf in het stadion, en dan ga je bij 2-0 en een rode kaart er eens lekker voor zitten. Uiteindelijk was dat een beetje teleurstellend. Er wordt hier gezegd dat dat de risico's zou beperken, maar daar zet ik wel een vraagteken bij. Er was nauwelijks risico, en het klein beetje risico dat er was had je juist kunnen nullificeren door de 3-0 te maken. Maar goed, zoals ik eerder al zei, zo'n verschil in opvatting is typisch voor een (Ajax-) supporter tov spelers en zeker trainers.quote:Op maandag 22 januari 2018 10:52 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Laten we nou ook weer niet doen alsof dat drukzetten nergens over ging. Het was misschien niet zo zoals op het hoogtepunt van Bosz maar er was best oke drukzetten terug te zien. Dat Feyenoord zo vaak de bal verspeelde lag deels aan hen zelf maar ook aan het drukken
Dit moet je dan ook niet zien als een oordeel na één wedstrijd, dat zou nergens op slaan, maar meer als speculatie. En die speculatie is wel ergens op gebaseerd, namelijk op het goede, maar niet uitzonderlijk vermakelijke spel van Utrecht de afgelopen jaren.![]()
Ik vond het gewoon een prima wedstrijd voor zijn debuut. Feyenoord is geen moment in de wedstrijd gekomen, dat is gewoon deels te danken aan de manier van spelen van Ajax.
Verder jammer dat er maar 2 goals vallen en dat ze in de eerste helft de oplossingen niet hadden om door die verdediging heen te voetballen, maar ik vond ze zeker niet slecht spelen buiten die aspecten.Hoeren neuken, nooit meer werken.![]()
ik denk dat het meer was dat Ten Hag hier opdracht voor gekregen heeft. Wedstrijd was erg belangrijk om te winnen.quote:Op maandag 22 januari 2018 11:11 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Ja dat klopt ook wel, Ajax had steeds ons in no-time de bal weer veroverd. Dat was erg goed. Ik zat zelf in het stadion, en dan ga je bij 2-0 en een rode kaart er eens lekker voor zitten. Uiteindelijk was dat een beetje teleurstellend. Er wordt hier gezegd dat dat de risico's zou beperken, maar daar zet ik wel een vraagteken bij. Er was nauwelijks risico, en het klein beetje risico dat er was had je juist kunnen nullificeren door de 3-0 te maken. Maar goed, zoals ik eerder al zei, zo'n verschil in opvatting is typisch voor een (Ajax-) supporter tov spelers en zeker trainers.
Dit moet je dan ook niet zien als een oordeel na één wedstrijd, dat zou nergens op slaan, maar meer als speculatie. En die speculatie is wel ergens op gebaseerd, namelijk op het goede, maar niet uitzonderlijk vermakelijke spel van Utrecht de afgelopen jaren.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Ik denk dat hij ook gewoon wil dat zijn ploeg 'oefent' in het dood maken van een wedstrijd. Dat ging namelijk onder Keizer een paar keer op stuitende wijze mis.quote:Op maandag 22 januari 2018 11:12 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
ik denk dat het meer was dat Ten Hag hier opdracht voor gekregen heeft. Wedstrijd was erg belangrijk om te winnen.
Is ook iets wat niet in het DNA van Ajax zit, maar in het hedendaagse voetbal waar je internationaal meestal de underdog bent, wel essentieel geworden.![]()
Heb je de wedstrijd gezien? Ik ben doorgaans redelijk pessimistisch bij wedstrijden van Ajax, maar hier had ik echt geen enkele twijfel wb de uitkomst. Dus het zou best kunnen dat hij die opdracht heeft gegeven, maar dat is juist het probleem. Je moet ook aanvoelen in welke wedstrijden je er echt overheen kan knallen, en dit had in deze wedstrijd best geprobeerd mogen worden.quote:Op maandag 22 januari 2018 11:12 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
ik denk dat het meer was dat Ten Hag hier opdracht voor gekregen heeft. Wedstrijd was erg belangrijk om te winnen.![]()
Dat is wel een interessante gedachte.quote:Op maandag 22 januari 2018 11:15 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Ik denk dat hij ook gewoon wil dat zijn ploeg 'oefent' in het dood maken van een wedstrijd. Dat ging namelijk onder Keizer een paar keer op stuitende wijze mis.
Is ook iets wat niet in het DNA van Ajax zit, maar in het hedendaagse voetbal waar je internationaal meestal de underdog bent, wel essentieel geworden.![]()
eens, maar je moet het wel en perspectief zien, hij staat nog geen maand voor de ploeg en je begint je "seizoen"met de wedstrijd tegen de aartsrivaal en je moet winnen om zicht te houden op de titel.quote:Op maandag 22 januari 2018 11:16 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Heb je de wedstrijd gezien? Ik ben doorgaans redelijk pessimistisch bij wedstrijden van Ajax, maar hier had ik echt geen enkele twijfel wb de uitkomst. Dus het zou best kunnen dat hij die opdracht heeft gegeven, maar dat is juist het probleem. Je moet ook aanvoelen in welke wedstrijden je er echt overheen kan knallen, en dit had in deze wedstrijd best geprobeerd mogen worden.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Ajax kiest niet voor niets voor Ten Hag. Hij kan een organisatie achterin redelijk goed dichtzetten, maar tegelijkertijd ook op de aanval spelen.quote:Op maandag 22 januari 2018 11:16 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Dat is wel een interessante gedachte.
Ik vind het, los van uitstraling en wat boerse karakter, echt een geweldige keuze van Ajax om voor hem te gaan.
Ik denk echt dat hij dat stukje naïviteit wat Ajax internationaal nog wel eens heeft genekt, er uit kan krijgen. Zonder het aanvallende 'Ajax-spel' de nek om te draaien zoals de Boer dat deed. Ten Hag heeft altijd een plan B.![]()
In de interviews achteraf hoorde je al voorbijkomen dat ze veel trainen op positionering in het veld. Niet zo heel vreemd als je ook ziet dat ze actief bezig zijn met zonedekking. Goed dat ze van daaruit verder lijken te gaan bouwen.quote:Op maandag 22 januari 2018 11:23 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Ajax kiest niet voor niets voor Ten Hag. Hij kan een organisatie achterin redelijk goed dichtzetten, maar tegelijkertijd ook op de aanval spelen.
Ik vind het, los van uitstraling en wat boerse karakter, echt een geweldige keuze van Ajax om voor hem te gaan.
Ik denk echt dat hij dat stukje naïviteit wat Ajax internationaal nog wel eens heeft genekt, er uit kan krijgen. Zonder het aanvallende 'Ajax-spel' de nek om te draaien zoals de Boer dat deed. Ten Hag heeft altijd een plan B.![]()
Dat zal wel de gedachte zijn geweest inderdaad. Ik heb hem altijd meer een PSV-trainer gevonden, maar misschien kan Ajax dat juist wel gebruiken. Aan de andere kant zijn de beste prestaties in Europa van Ajax van de afgelopen 15 jaar gedaan onder leiding van een van de meest aanvallende trainers die de Eredivisie in deze periode gezien heeft. Maar ja, dat is wel een n=1 geval.quote:Op maandag 22 januari 2018 11:23 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Ajax kiest niet voor niets voor Ten Hag. Hij kan een organisatie achterin redelijk goed dichtzetten, maar tegelijkertijd ook op de aanval spelen.
Ik vind het, los van uitstraling en wat boerse karakter, echt een geweldige keuze van Ajax om voor hem te gaan.
Ik denk echt dat hij dat stukje naïviteit wat Ajax internationaal nog wel eens heeft genekt, er uit kan krijgen. Zonder het aanvallende 'Ajax-spel' de nek om te draaien zoals de Boer dat deed. Ten Hag heeft altijd een plan B.![]()
En werd die naïviteit van Bosz daarin ook een aantal keer genadeloos afgestraft in uitwedstrijden, als ik me niet vergis. Weliswaar zonder uitschakeling, maar dat was meer geluk dan wijsheid.quote:Op maandag 22 januari 2018 11:28 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Dat zal wel de gedachte zijn geweest inderdaad. Ik heb hem altijd meer een PSV-trainer gevonden, maar misschien kan Ajax dat juist wel gebruiken. Aan de andere kant zijn de beste prestaties in Europa van Ajax van de afgelopen 15 jaar gedaan onder leiding van een van de meest aanvallende trainers die de Eredivisie in deze periode gezien heeft. Maar ja, dat is wel een n=1 geval.
Overigens wil ik de EL-prestatie daarmee niet relativeren ofzo, blijft een zeldzaam hoogtepunt.![]()
In elk tweeluik had Ajax de beste kansen gezien over twee wedstrijden, maar inderdaad, vanaf de achtste finale in de uitwedstrijden was het zeker billenknijpen.quote:Op maandag 22 januari 2018 11:31 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
En werd die naïviteit van Bosz daarin ook een aantal keer genadeloos afgestraft in uitwedstrijden, als ik me niet vergis. Weliswaar zonder uitschakeling, maar dat was meer geluk dan wijsheid.
Overigens wil ik de EL-prestatie daarmee niet relativeren ofzo, blijft een zeldzaam hoogtepunt.![]()
resultaten tellen in de eerste wedstrijden van een trainer. laten we het begin van dit seizoen niet vergeten waarin we alles weggooien. Met 2 lelijke overwinningen de CL halen had toch mijn voorkeur gehad eerlijk gezegd. Eerst maar eens een paar (desnoods zakelijke) overwinningen neerzetten.proberen is de eerste stap naar falen
een cafe zonder Hazes, is geen kroeg![]()
Was het een lekker flesje azijn?quote:Op maandag 22 januari 2018 10:02 schreef PicoMMP het volgende:
Dit was een van de saaiste klassiekers die ik ooit heb gezien. Twee dramatische ploegen en na de rode kaart was er geen reet meer aan. Beetje bang voor een Frank 2.0 met Ten Hag.
PSV blijft winnen dus de tweede plaats is het hoogst haalbare. Wat een matig seizoen.
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
Idd je kan ook overdrijven zeg.quote:'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Waarom zou je die energie verspillen man? De wedstrijd was gewonnen, klaar. Bekijk het eens positief als dit echt de bedoeling was van ten Hag dan heb je nu eindelijk een keer een trainer die het ook zakelijk weet uit te spelen.quote:Op maandag 22 januari 2018 11:16 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Heb je de wedstrijd gezien? Ik ben doorgaans redelijk pessimistisch bij wedstrijden van Ajax, maar hier had ik echt geen enkele twijfel wb de uitkomst. Dus het zou best kunnen dat hij die opdracht heeft gegeven, maar dat is juist het probleem. Je moet ook aanvoelen in welke wedstrijden je er echt overheen kan knallen, en dit had in deze wedstrijd best geprobeerd mogen worden.![]()
Omdat ik dat leuk vind natuurlijk!quote:Op maandag 22 januari 2018 12:14 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Waarom zou je die energie verspillen man? De wedstrijd was gewonnen, klaar. Bekijk het eens positief als dit echt de bedoeling was van ten Hag dan heb je nu eindelijk een keer een trainer die het ook zakelijk weet uit te spelen.![]()
Mooi resultaat, matige pot. Dat Feyenoord is echt een hele slechte ploeg haha. Nu zie je die jankerds hier gelukkig ook even niet meer.
Op naar volgend weekend.![]()
Bijkomend voordeel is dat Klaas zich ff gedeisd houdt nu.'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Veltman speelt de sterren van de hemel in de klassieker, en Tete zit op de bank bij Lyon - daar gaat het populaire narratief.![]()
Gewoon vooruit kijken en hopen dat Rasmus Nissen wat blijkt te zijn.quote:Op maandag 22 januari 2018 12:43 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Veltman speelt de sterren van de hemel in de klassieker, en Tete zit op de bank bij Lyon - daar gaat het populaire narratief.Oh.![]()
Al die grote smoelen zijn idd wel ff stil hahahaDrop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!![]()
Ik wilde ook zeker niet impliceren dat er iets onverdiend zou zijn. Integendeel, daarom zo jammer dat het vaak veel spannender werd dan nodig.quote:Op maandag 22 januari 2018 11:34 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
In elk tweeluik had Ajax de beste kansen gezien over twee wedstrijden, maar inderdaad, vanaf de achtste finale in de uitwedstrijden was het zeker billenknijpen.![]()
Veltman had bij Lyon ook op de bank gezeten en Tete had op dit niveau ook de sterren van de hemel gespeeld. Om er maar even een beetje nuance aan te gevenquote:Op maandag 22 januari 2018 12:43 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Veltman speelt de sterren van de hemel in de klassieker, en Tete zit op de bank bij Lyon - daar gaat het populaire narratief.![]()
![]()
Tja, Ajax vond ik slecht en matig en weinig gevarieerd (alles over rechts) spelend. Feyenoord loerde op de counter en was meer van" alles tegenhouden " Kortom zaadpot.quote:Op maandag 22 januari 2018 12:25 schreef HenkieVdV het volgende:
Mooi resultaat, matige pot. Dat Feyenoord is echt een hele slechte ploeg haha. Nu zie je die jankerds hier gelukkig ook even niet meer.
Op naar volgend weekend.
En dat PSV blijft echt mazzel hebben. Net de NE Patriots in American football.![]()
Dit dus, Ajax heeft al te vaak gewonnen wedstrijden toch nog uit handen gegevenquote:Op maandag 22 januari 2018 11:15 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Ik denk dat hij ook gewoon wil dat zijn ploeg 'oefent' in het dood maken van een wedstrijd. Dat ging namelijk onder Keizer een paar keer op stuitende wijze mis.
Is ook iets wat niet in het DNA van Ajax zit, maar in het hedendaagse voetbal waar je internationaal meestal de underdog bent, wel essentieel geworden.Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Klopt.quote:Op maandag 22 januari 2018 13:59 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Hou toch op over die Tete, bijzonder goed was die ook weer niet.Oh.![]()
Dat is juist het punt Hans.quote:Op maandag 22 januari 2018 13:59 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Hou toch op over die Tete, bijzonder goed was die ook weer niet.![]()
Haal je die Labyad ben je eigenlijk klaar voor de zomer toch?
Behoudens dat er nog niet verwachte uitgaande transfers komen.![]()
Wel saai zo'n hele zomer zonder transfernieuwtjesquote:Op maandag 22 januari 2018 14:56 schreef skysherrif het volgende:
Haal je die Labyad ben je eigenlijk klaar voor de zomer toch?
Behoudens dat er nog niet verwachte uitgaande transfers komen.uiteraard wel beter om meteen in de voorbereiding te kunnen werken met iedereen, al zie ik Ziyech en Onana nog wel vertrekken.
Oh.![]()
Wel saai, maar ook wel beter, iedereen mee op trainingskamp.quote:Op maandag 22 januari 2018 14:58 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Wel saai zo'n hele zomer zonder transfernieuwtjesuiteraard wel beter om meteen in de voorbereiding te kunnen werken met iedereen, al zie ik Ziyech en Onana nog wel vertrekken.
Ziyech met een goed WK is wel weg natuurlijk, Onana weet ik niet die wil ajax nog wel heel graag houden denk ik. Vooral benieuwd uiteindelijk of we Neres kunnen houden.
Ben ook benieuwd of onze Kuhn vanavond al speelt.![]()
Zullen zeker wel wat spelers vertrekken. Heeft Kluivert nou al officieel getekend? Ik heb het niet echt gevolgd de laatste 2 weken.quote:Op maandag 22 januari 2018 14:58 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Wel saai zo'n hele zomer zonder transfernieuwtjesuiteraard wel beter om meteen in de voorbereiding te kunnen werken met iedereen, al zie ik Ziyech en Onana nog wel vertrekken.
![]()
FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Patriots goden, Brady gaat weer een superbowl winnen.quote:Op maandag 22 januari 2018 13:29 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Tja, Ajax vond ik slecht en matig en weinig gevarieerd (alles over rechts) spelend. Feyenoord loerde op de counter en was meer van" alles tegenhouden " Kortom zaadpot.
En dat PSV blijft echt mazzel hebben. Net de NE Patriots in American football.![]()
Ik lees dat RB Leipzig Bidstrup wil halen.
Dit is een jongen waarvoor Paxcon naar het stadion zou komen. Jammer dat hij niet naar Nederland komt.Emotionele exclusiviteit monogamie-adept![]()
Ben wel benieuwd wat ze gaan doen als Ziyech vertrekt. Of ze nog ergens een creatieve middenvelder halen, het met Labyad gaan doen of Jensen en Pasquali doorschuiven.quote:Op maandag 22 januari 2018 15:09 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Wel saai, maar ook wel beter, iedereen mee op trainingskamp.
Ziyech met een goed WK is wel weg natuurlijk, Onana weet ik niet die wil ajax nog wel heel graag houden denk ik. Vooral benieuwd uiteindelijk of we Neres kunnen houden.
Ben ook benieuwd of onze Kuhn vanavond al speelt.Oh.![]()
Nee nog niet, waren weer wat strubbelingen volgens mij. Maar komt wel goed denk ikquote:Op maandag 22 januari 2018 15:16 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Zullen zeker wel wat spelers vertrekken. Heeft Kluivert nou al officieel getekend? Ik heb het niet echt gevolgd de laatste 2 weken.Oh.![]()
Altijd spannend met Raiolaquote:Op maandag 22 januari 2018 17:44 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nee nog niet, waren weer wat strubbelingen volgens mij. Maar komt wel goed denk ik![]()
Die had 6 jaar geleden mogen komen.quote:Op maandag 22 januari 2018 18:17 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
want? Liever die van Twente inderdaad, Asiaddi of zo.![]()
Ik moest wel lachen om deze column over Joël:
https://www.hpdetijd.nl/2018-01-22/de-nieuwe-joel-veltman/Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Zo enorm zonde dat PSV weer in de slotfase won.Ajax moet het echt van dit soort wedstrijden hebben om kampioen te worden.Baal bijna meer van overwinning PSV dan dat ik blij ben om overwinning ajax![]()
Ach, gewoon zelf alles winnen. Kans dat PSV punten gaat verspelen is gewoon niet zo groot, zie je aan het einde van de rit wel of het gelukt is of niet.quote:Op maandag 22 januari 2018 19:01 schreef Mansjester het volgende:
Zo enorm zonde dat PSV weer in de slotfase won.Ajax moet het echt van dit soort wedstrijden hebben om kampioen te worden.Baal bijna meer van overwinning PSV dan dat ik blij ben om overwinning ajax![]()
Dit, natuurlijk. 'Hopen' dat PSV ook verliest in De Kuip en in Alkmaar en dan zelf mach 100 gaan.quote:Op maandag 22 januari 2018 19:35 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Ach, gewoon zelf alles winnen. Kans dat PSV punten gaat verspelen is gewoon niet zo groot, zie je aan het einde van de rit wel of het gelukt is of niet.![]()
AZ verliest thuis altijd met dikke cijfers van Feyenoord en PSV.quote:Op maandag 22 januari 2018 19:39 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dit, natuurlijk. 'Hopen' dat PSV ook verliest in De Kuip en in Alkmaar en dan zelf mach 100 gaan.Oh.![]()
Ik kijk liever naar het heden dan naar het verleden.quote:Op maandag 22 januari 2018 19:42 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
AZ verliest thuis altijd met dikke cijfers van Feyenoord en PSV.![]()
In dit geval kijk je liever naar de toekomstquote:Op maandag 22 januari 2018 19:43 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik kijk liever naar het heden dan naar het verleden.
Oh.![]()
Ik denk dat als je wilt hopen dat je moet gokken op die kleine kut clubjes die er een 0-0 of 1-1 ergens uit slepen.quote:Op maandag 22 januari 2018 19:43 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik kijk liever naar het heden dan naar het verleden.![]()
Als PSV zo'n wedstrijd als gisteren op de mat legt tegen een betere tegenstander, dan kan dat best puntverlies op leveren. Ik acht het risico dat Ajax zelf waarschijnlijk ook nog wel weer knullig puntverlies gaat lijden een stuk groter dan dat PSV elke moeilijke wedstrijd alsnog binnensleept.quote:Op maandag 22 januari 2018 19:39 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dit, natuurlijk. 'Hopen' dat PSV ook verliest in De Kuip en in Alkmaar en dan zelf mach 100 gaan.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
In 2015/16 speelde PSV ook at random gelijk tegen Heerenveen na een reeks van grote kansen missen. Zoiets moet het ook weer worden. Al geloof ik niet dat de Eredivisie PSV snel omver krijgt buiten FEY/AZ/AJA die daartoe in staat zijn.quote:Op maandag 22 januari 2018 19:46 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Ik denk dat als je wilt hopen dat je moet gokken op die kleine kut clubjes die er een 0-0 of 1-1 ergens uit slepen.![]()
PEC moet over een aantal weken naar Eindhoven, daar moet je dan maar op hopenquote:Op maandag 22 januari 2018 19:46 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Ik denk dat als je wilt hopen dat je moet gokken op die kleine kut clubjes die er een 0-0 of 1-1 ergens uit slepen.maar heb er ook weinig vertrouwen in dat PSV ineens in gaat storten.
Oh.![]()
Ze hoeven niet in te storten, het moet net even de andere kant op vallen. Het lijkt toch helemaal negens op bij hun, het zit zeg maar niet tegen.quote:Op maandag 22 januari 2018 19:48 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
PEC moet over een aantal weken naar Eindhoven, daar moet je dan maar op hopenmaar heb er ook weinig vertrouwen in dat PSV ineens in gaat storten.
![]()
Maar dat de andere kant op vallen komt dan pas volgend seizoen, of als het niet meer uitmaakt en ze nog ver voor staan. Zelfde als met Feyenoord vorig jaar, dat bleef ook maar goed gaan (al wonnen die sommige partijen wel overtuigender)quote:Op maandag 22 januari 2018 19:49 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Ze hoeven niet in te storten, het moet net even de andere kant op vallen. Het lijkt toch helemaal negens op bij hun, het zit zeg maar niet tegen.Oh.![]()
We zitten ook pas net op de helft, moet eigenlijk nog wel kunnen.
PSV heeft nog 48 punten om te verspelen.Ajacied.![]()
Het geluk van PSV was gisteren dat Heracles als een stel naïeve geiten op zoek ging naar een 2-1. Dat is echt ongehoord amateuristisch.quote:Op maandag 22 januari 2018 19:49 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Ze hoeven niet in te storten, het moet net even de andere kant op vallen. Het lijkt toch helemaal negens op bij hun, het zit zeg maar niet tegen.![]()
Als PSV één keer puntverlies lijdt heb je het in eigen handen, gewoon even alles winnen verder.quote:Op maandag 22 januari 2018 19:52 schreef Liftdeur het volgende:
We zitten ook pas net op de helft, moet eigenlijk nog wel kunnen.
PSV heeft nog 48 punten om te verspelen.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Precies.quote:Op maandag 22 januari 2018 19:53 schreef Monolith het volgende:
[..]
Als PSV één keer puntverlies lijdt heb je het in eigen handen, gewoon even alles winnen verder.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ajacied.![]()
Je moet zelf maar is gaan winnen tegen die flut ploegjes naar psv kijken is dom.quote:Op maandag 22 januari 2018 19:53 schreef Monolith het volgende:
[..]
Als PSV één keer puntverlies lijdt heb je het in eigen handen, gewoon even alles winnen verder."Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018![]()
Hoe gaat de inhaalrace klaas?quote:Op maandag 22 januari 2018 20:01 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Je moet zelf maar is gaan winnen tegen die flut ploegjes naar psv kijken is dom.Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!![]()
quote:Op maandag 22 januari 2018 19:55 schreef Liftdeur het volgende:
[..]
Precies.Mooie test om te zien of ten Hag daadwerkelijk de 'naïviteit' uit de ploeg haalt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Als Feyenoord nog 48 punten haalt heeft het ajax gewoon ingehaaldquote:Op maandag 22 januari 2018 20:02 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]
Hoe gaat de inhaalrace klaas?"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018![]()
Dat is afgelopen weekend anders prima gelukt.quote:Op maandag 22 januari 2018 20:01 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Je moet zelf maar is gaan winnen tegen die flut ploegjes naar psv kijken is dom.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Ja maar als je zo blijft spelen als gisteren gaat het natuurlijk niet lukken.quote:Op maandag 22 januari 2018 20:05 schreef Monolith het volgende:
[..]
Dat is afgelopen weekend anders prima gelukt."Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018![]()
Eens Klaas. Het moet beter.quote:Op maandag 22 januari 2018 20:06 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Ja maar als je zo blijft spelen als gisteren gaat het natuurlijk niet lukken.
Ben je klaar nu?Ajacied.![]()
Nee ik begin netquote:Op maandag 22 januari 2018 20:09 schreef Liftdeur het volgende:
[..]
Eens Klaas. Het moet beter.
Ben je klaar nu?
ik wil jullie en ajax alleen maar helpen"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018![]()
Dat vind ik wel sympathiek.quote:Op maandag 22 januari 2018 20:10 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Nee ik begin net
ik wil jullie en ajax alleen maar helpenDit, dus.![]()
Koop een shirt van Veltman. We kunnen wel een beetje financiële steun gebruiken.quote:Op maandag 22 januari 2018 20:10 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Nee ik begin net
ik wil jullie en ajax alleen maar helpenVolkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Lief.quote:Op maandag 22 januari 2018 20:10 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Nee ik begin net
ik wil jullie en ajax alleen maar helpenAjacied.![]()
Cassierra met een schitterende goal na goed ingrijpen van (als ik het goed zal) Careltje Eiting
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
Tijd voor speelminuten in het eerste.quote:Op maandag 22 januari 2018 20:12 schreef Tagliano het volgende:
Cassierra met een schitterende goal na goed ingrijpen van (als ik het goed zal) Careltje EitingOh.![]()
Zal best een keer moeten kunnen ja, al zou ik zondag lekker met Huntelaar beginnenquote:Op maandag 22 januari 2018 20:17 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Tijd voor speelminuten in het eerste.
Lang ook met een prima goal, lekker hoorMaargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
Oh nee je moet Huntelaar niet meteen uit de basis halen, maar gewoon met invalbeurten kan er al een hoop.quote:Op maandag 22 januari 2018 20:18 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Zal best een keer moeten kunnen ja, al zou ik zondag lekker met Huntelaar beginnen
Lang ook met een prima goal, lekker hoorOh.![]()
Kan best een keer als een wedstrijd na 60 minuten al gespeeld is, zoals gisteren bijvoorbeeld.quote:Op maandag 22 januari 2018 20:24 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Oh nee je moet Huntelaar niet meteen uit de basis halen, maar gewoon met invalbeurten kan er al een hoop.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Nadeel van Cassierra een halfuurtje in het eerste geven is dat hij geloof ik dat weekend dan niet meer in Jong magMaargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
Toen had ik hem al graag gezien, al gingen ze toen toch niet voor meer goals.quote:Op maandag 22 januari 2018 20:25 schreef Monolith het volgende:
[..]
Kan best een keer als een wedstrijd na 60 minuten al gespeeld is, zoals gisteren bijvoorbeeld.Oh.![]()
Groningen - uit scenario.quote:Op maandag 22 januari 2018 19:49 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Ze hoeven niet in te storten, het moet net even de andere kant op vallen. Het lijkt toch helemaal negens op bij hun, het zit zeg maar niet tegen.'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
twitter:FreekJansenVI twitterde op maandag 22-01-2018 om 20:38:06Ajax gaat deze week om de tafel met Richard Witschge. Hoofdtrainer Erik ten Hag wil de Amsterdammer als assistent bij de eerste selectie houden. Tijdens wedstrijden zal hij samen met Carlo l'Ami op de tribune plaatsnemen. Meer op VI.nl #Ajax reageer retweet
![]()
Dat Cambuur wordt wel redelijk te kijk gezet.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Missen een type Marcel Keizerquote:Op maandag 22 januari 2018 20:41 schreef Monolith het volgende:
Dat Cambuur wordt wel redelijk te kijk gezet.Oh.![]()
twitter:FreekJansenVI twitterde op maandag 22-01-2018 om 20:42:34Rasmus Nissen heeft de medische keuring bij Ajax met succes doorstaan. De rechtsback is momenteel even terug naar Denemarken maar zal zich spoedig bij de selectie van Ajax voegen. #Ajax reageer retweet
![]()
Ik kan niet wachten op het "Ajax is een hele grote club, ik kan niet wachten tot ik hier kan spelen"-filmpjequote:Op maandag 22 januari 2018 20:45 schreef TheArt het volgende:
twitter:FreekJansenVI twitterde op maandag 22-01-2018 om 20:42:34Rasmus Nissen heeft de medische keuring bij Ajax met succes doorstaan. De rechtsback is momenteel even terug naar Denemarken maar zal zich spoedig bij de selectie van Ajax voegen. #Ajax reageer retweet
Oh.![]()
Jong Ajax is weer typisch Jong Ajax vanavond'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Jong Ajax heeft even te maken met wat kwaaltjes van 2-3 jaar geledenMaargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
Ik ben wel blij dat ik het eerste tegenwoordig ook gewoon gepoetst wordt als het nodig is. Zag je gisteren ook een paar keer.quote:
Hier gaat het toch ook weer mis omdat men het combinerend wil oplossen waar het eigenlijk niet kan.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Mis je een dikke kans op 4-0, staat het 10 minuten voor tijd 3-2. Ongelofelijk weer.'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Gabrich was wel goedquote:Op maandag 22 januari 2018 21:48 schreef PowerLoungen het volgende:
Orejuala kan zo in het rijtje met oa Ledezma, Juan en Cassiera'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Kluivert maakte er toen maar 6. Zegt genoegquote:Op maandag 22 januari 2018 21:50 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
''Ik denk dat dit een spits is die misschien niet eens omvalt''RED ONS HENNIEGOD![]()
Louis van Gaal weet het wel . Maar die was nog blind van woede over het vertrek van Finidi en Kanuquote:RED ONS HENNIEGOD![]()
Je moet idd wel erg blind zijn geweest om zo’n houthakker als opvolger van Kluivert te halen.quote:Op maandag 22 januari 2018 21:55 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Louis van Gaal weet het wel . Maar die was nog blind van woede over het vertrek van Finidi en Kanu'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Wanhoop genotquote:Op maandag 22 januari 2018 22:08 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Je moet idd wel erg blind zijn geweest om zo’n houthakker als opvolger van Kluivert te halen.RED ONS HENNIEGOD![]()
Tomasson wilde wederom niet komenquote:'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Was wel aardig geweest voor kreupele Litmanenquote:Op maandag 22 januari 2018 22:17 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Tomasson wilde wederom niet komenRED ONS HENNIEGOD![]()
Wat heb jij van tagliaficoquote:Op maandag 22 januari 2018 20:53 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik kan niet wachten op het "Ajax is een hele grote club, ik kan niet wachten tot ik hier kan spelen"-filmpjeGroot fan van User Wotte![]()
Klopt. Litmanen kwam ook maar tot 6 doelpuntjes dat seizoen. En Baba had nog geen richtingsgevoel.quote:Op maandag 22 januari 2018 22:18 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Was wel aardig geweest voor kreupele Litmanen'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Heeft die eigenlijk nooit gehad om eerlijk te zijnquote:Op maandag 22 januari 2018 22:19 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Klopt. Litmanen kwam ook maar tot 6 doelpuntjes dat seizoen. En Baba had nog geen richtingsgevoel.RED ONS HENNIEGOD![]()
leek het in 1997/1998 toch wel wat meer te hebben.quote:Op maandag 22 januari 2018 22:20 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Heeft die eigenlijk nooit gehad om eerlijk te zijn'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Ja toen zat het mee . 2 jaar later niks meer van over geblevenquote:Op maandag 22 januari 2018 22:23 schreef StarGazer het volgende:
[..]
leek het in 1997/1998 toch wel wat meer te hebben.RED ONS HENNIEGOD![]()
nog een lief doelpuntje tegen Willem 2 en dat was hetquote:Op maandag 22 januari 2018 22:26 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Ja toen zat het mee . 2 jaar later niks meer van over gebleven'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Mocht het onder Koeman nog proberen bij Vitessequote:Op maandag 22 januari 2018 22:33 schreef StarGazer het volgende:
[..]
nog een lief doelpuntje tegen Willem 2 en dat was het
VerschrikkelijkRED ONS HENNIEGOD![]()
sociale kerel toch, Koetjequote:Op maandag 22 januari 2018 22:34 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Mocht het onder Koeman nog proberen bij Vitesse
Verschrikkelijk'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Dit dus, PSV heeft met hun reactievoetbal een ideale tactiek tegen teams die denken dat er wat te halen valt, zoals de meeste subtoppers...quote:Op maandag 22 januari 2018 19:46 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Ik denk dat als je wilt hopen dat je moet gokken op die kleine kut clubjes die er een 0-0 of 1-1 ergens uit slepen.Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
![]()
kale kokkie genot, ik heb ze gemist!FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Grappig om te zien dat Ajax per saldo nauwelijks iets opschiet met spelers van onder de 21 kopen. Jeugdscouting is dus niet best.quote:![]()
Of zegt heel veel over het feit hoe goed de jeugdopleiding is? Relatief is het weinig, maar absoluut is het alsnog redelijk veel.quote:Op dinsdag 23 januari 2018 07:51 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Grappig om te zien dat Ajax per saldo nauwelijks iets opschiet met spelers van onder de 21 kopen. Jeugdscouting is dus niet best.![]()
Best emotioneel stukje met cerny.quote:Op dinsdag 23 januari 2018 07:50 schreef mokkiemok het volgende:
kale kokkie genot, ik heb ze gemist!![]()
dat is ook gewoon erg sneuquote:Op dinsdag 23 januari 2018 07:55 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Best emotioneel stukje met cerny.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Neres en Dolberg kunnen wel wat miljoentjes opleverenquote:Op dinsdag 23 januari 2018 07:51 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Grappig om te zien dat Ajax per saldo nauwelijks iets opschiet met spelers van onder de 21 kopen. Jeugdscouting is dus niet best.![]()
Frenkie de Jongquote:Op dinsdag 23 januari 2018 08:02 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Neres en Dolberg kunnen wel wat miljoentjes opleveren
Onana ook![]()
quote:'Ik sprak Van der Sar en ik denk dat hij vertrekt, ook als Ajax kampioen wordt'
Edwin van der Sar is mogelijk bezig aan zijn laatste maanden als algemeen directeur van Ajax. Telegraaf-journalist Valentijn Driessen suggereerde dat maandagavond bij Natafelen met Kees op FOX Sports.
"Ik sprak Van der Sar laatst en ik kreeg het idee dat hij vertrekt als ze geen kampioen worden. Als ze dat wel worden ook, overigens. Volgens mij vindt hij het dan wel mooi geweest en wil hij andere leuke dingen gaan doen", aldus Driessen. "Het is natuurlijk ook gewoon een zware functie als directeur bij Ajax."
Van der Sar is sinds november 2016 algemeen directeur in Amsterdam. Medio januari vertelde de oud-doelman dat een eventueel falen van Erik ten Hag bij Ajax gevolgen heeft voor zijn eigen positie. "We hebben nu drie verschillende trainers in een jaar. Als de progressie de komende periode uitblijft, wordt het ook tijd om naar mezelf te kijken", citeerde Voetbal International hem.
https://www.voetbalprimeu(...)kampioen-wordt-.htmlFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Mwaaa, hij legt het er in de media wel heel dik bovenop dat hij nu 'knopen doorhakt' enzo. Hij acteert een directeur, maar is het natuurlijk niet en gaat het ook nooit worden.quote:Op dinsdag 23 januari 2018 09:00 schreef Tarado het volgende:
[..]
lijkt hij het eindelijk een beetje onder de knie te krijgen![]()
ik vind toch wel dat hij wat heeft bijgeleerd al blijft zijn aanstelling natuurlijk absurd, maar goeie directeuren in het voetbal zijn schaars, die van Feyenoord heeft ook niet heel lang nodig gehad zichzelf compleet belachelijk te makenquote:Op dinsdag 23 januari 2018 11:10 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Mwaaa, hij legt het er in de media wel heel dik bovenop dat hij nu 'knopen doorhakt' enzo. Hij acteert een directeur, maar is het natuurlijk niet en gaat het ook nooit worden.![]()
daar moeten we Ten Hag dan maar in vertrouwen.quote:Op dinsdag 23 januari 2018 13:21 schreef JR-Style-93 het volgende:
Ze willen Labyad dus echt als vleugelaanvaller halen volgens dat stukje van FreekFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Ach ik denk wel dat Labyad een prima 12e man kan zijn.quote:Op dinsdag 23 januari 2018 13:23 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
daar moeten we Ten Hag dan maar in vertrouwen.Oh.![]()
ik zie hem graag erbij, en weg bij Utrecht a.s zondagquote:Op dinsdag 23 januari 2018 13:28 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ach ik denk wel dat Labyad een prima 12e man kan zijn.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Dat wil hij alleen zelf nietquote:Op dinsdag 23 januari 2018 13:28 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ach ik denk wel dat Labyad een prima 12e man kan zijn.Groot fan van User Wotte![]()
Geen idee, als ze hem van tevoren vertellen dat dat zijn rol is en hij gaat ermee akkoord. En zeker volgend seizoen met weer een dubbel programma krijg je dan wel genoeg minuten denk ik zo.quote:Oh.![]()
Twee SciSkillgoden op rechtsbacktwitter:WesBeuvink twitterde op dinsdag 23-01-2018 om 13:09:37Rasmus Nissen Kristensen naar Ajax:- Hoogste #SciSkill potentiescore (113) van alle spelers in Denemarken.- Hoogste potentiescore van alle rechtsbacks die niet in top-5 competitie spelen.- Meeste voorzetten p90 in het team dat de meeste voorzetten geeft in Denemarken. reageer retweet
![]()
quote:Ten Hag wrijft zich in zijn handen na deal: 'Goede kop, veel drive naar voren toe'
Ajax-trainer Erik ten Hag is verheugd met de komst van Rasmus Nissen Kristensen naar Amsterdam. De twintigjarige Deen tekende dinsdag een vierenhalfjarig contract.
"Het is een fysiek sterke speler met een goede kop en heel veel drive naar voren toe", zegt Ten Hag over de van FC Midtjylland overgekomen back in gesprek met Ajax TV. "Hij heeft dus veel aanvallende impulsen. Een karakterjongen die een missie heeft om te slagen."
Ten Hag wilde niet zeggen of Kristensen als back-up van Joël Veltman is gehaald. "Het wordt een speler van de selectie. Als Ajax zijnde heb je meer dan elf bassisspeler nodig om succesvol te zijn en op de rechtsbackpositie gaat hij concurrentie maken", aldus de Ajax-coach.
https://www.voetbalprimeu(...)urrentie-maken-.htmlFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Ik denk dat hij ook wel de potentie heeft om basisspeler te zijn. Mits het mentaal allemaal in orde blijft, maar hij zal vast goed kunnen opschieten met Ten Hag.quote:Op dinsdag 23 januari 2018 13:28 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ach ik denk wel dat Labyad een prima 12e man kan zijn.
Dat hij talent heeft kun je natuurlijk wel zien.![]()
Hij is natuurlijk wel minder dan Ziyech, dus daar ga je dan wel op achteruit. Maar goed is ook lastig om iemand met die kwaliteiten terug te halen.quote:Op dinsdag 23 januari 2018 14:09 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Ik denk dat hij ook wel de potentie heeft om basisspeler te zijn. Mits het mentaal allemaal in orde blijft, maar hij zal vast goed kunnen opschieten met Ten Hag.
Dat hij talent heeft kun je natuurlijk wel zien.Oh.![]()
Hoe komen ze tot die SciSkill scores?quote:Op dinsdag 23 januari 2018 14:01 schreef BobW het volgende:
Twee SciSkillgoden op rechtsbacktwitter:WesBeuvink twitterde op dinsdag 23-01-2018 om 13:09:37Rasmus Nissen Kristensen naar Ajax:- Hoogste #SciSkill potentiescore (113) van alle spelers in Denemarken.- Hoogste potentiescore van alle rechtsbacks die niet in top-5 competitie spelen.- Meeste voorzetten p90 in het team dat de meeste voorzetten geeft in Denemarken. reageer retweet
Oh.![]()
Jij denkt dat Labyad zich daarin kan schikken?quote:Op dinsdag 23 januari 2018 13:28 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ach ik denk wel dat Labyad een prima 12e man kan zijn.What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?![]()
Heeft ook domme keuzes gemaakt waardoor hij stagneerde in zijn ontwikkeling. Ik heb er wel vertrouwen in, hoewel nogmaals ik eerder voor Assaidi zou gaan.quote:Op dinsdag 23 januari 2018 14:10 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Hij is natuurlijk wel minder dan Ziyech, dus daar ga je dan wel op achteruit. Maar goed is ook lastig om iemand met die kwaliteiten terug te halen.![]()
Ten Hag weet wel hoe hij dat moet managen vertrouw ik dan maar op.quote:Op dinsdag 23 januari 2018 14:11 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Jij denkt dat Labyad zich daarin kan schikken?Oh.![]()
Muah nee Assaidi was een goede optie toen hij bij Heerenveen zat, maar nu denk ik dat hij niet het niveau is wat Ajax moet nastreven. Heb liever dat ze dan nog een Neres scouten in Zuid-Amerika.quote:Op dinsdag 23 januari 2018 14:12 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Heeft ook domme keuzes gemaakt waardoor hij stagneerde in zijn ontwikkeling. Ik heb er wel vertrouwen in, hoewel nogmaals ik eerder voor Assaidi zou gaan.Oh.![]()
Dat gaat natuurlijk ontzettend mislukken als we het verleden mogen geloven.quote:Op dinsdag 23 januari 2018 14:11 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Jij denkt dat Labyad zich daarin kan schikken?Groot fan van User Wotte![]()
Die miljoenen voor Duarte, Hoorn, Gudelj en Sinkgravenquote:Op dinsdag 23 januari 2018 13:15 schreef Ajacied422 het volgende:
Het einde van Marc Netto https://www.vi.nl/pro/ove(...)tto/share/8e3f1d3bf9 via @vi_nl![]()
![]()
Moet nog lekker minimaal 1,5 seizoen bij Ajax blijven.quote:Op dinsdag 23 januari 2018 15:41 schreef Koffieplanter het volgende:
http://www.goal.com/br/no(...)y0ebdty17y70d1g4jlvyOh.![]()
Milik en Sanchez daarentegenquote:Op dinsdag 23 januari 2018 15:26 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Die miljoenen voor Duarte, Hoorn, Gudelj en SinkgravenCancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+![]()
zou leuk zijn maar denk niet dat hij zich daar wat van aantrekt als er een aardige aanbieding komtquote:Op dinsdag 23 januari 2018 15:44 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Moet nog lekker minimaal 1,5 seizoen bij Ajax blijven.![]()
Als die jongen zo'n klapper kan maken dan doet hij dat. Of het verstandig is voor zijn carierre is verder voor hem niet belangrijk.quote:Op dinsdag 23 januari 2018 15:44 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Moet nog lekker minimaal 1,5 seizoen bij Ajax blijven.Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"![]()
Vast niet hoor, maar ik zeg wat het ideale is niet wat het meest waarschijnlijke is.quote:Op dinsdag 23 januari 2018 15:52 schreef Tarado het volgende:
[..]
zou leuk zijn maar denk niet dat hij zich daar wat van aantrekt als er een aardige aanbieding komtOh.![]()
Tja, wat is ideaal.quote:Op dinsdag 23 januari 2018 16:21 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Vast niet hoor, maar ik zeg wat het ideale is niet wat het meest waarschijnlijke is.
Als Tottenham een serieus bedrag voor hem gaat neertellen willen ze blijkbaar wel wat met hem en zal hij waarschijnlijk wel een kans krijgen neem ik aan. Als je maar genoeg overtuigd bent van jezelf ga je vanzelf.Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"![]()
dan hebben ze straks een half Ajax elftal lopenquote:Op dinsdag 23 januari 2018 16:29 schreef Komakie het volgende:
[..]
Tja, wat is ideaal.
Als Tottenham een serieus bedrag voor hem gaat neertellen willen ze blijkbaar wel wat met hem en zal hij waarschijnlijk wel een kans krijgen neem ik aan. Als je maar genoeg overtuigd bent van jezelf ga je vanzelf.![]()
quote:Op dinsdag 23 januari 2018 16:59 schreef skysherrif het volgende:
Staan er nog interessante dingen in dat VI pro artikel over OvermarsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op dinsdag 23 januari 2018 17:05 schreef maxi-mus het volgende:
[..]Had het gelezen ja, arme Keizer.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Verder vind ik nou Bande en Labyad geen geweldige vleugelaankopen, iig niet in de categorie Neres/Richarlison.![]()
Vooral over die Bandé heb ik hevige twijfels.quote:Op dinsdag 23 januari 2018 17:08 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Had het gelezen ja, arme Keizer.
Verder vind ik nou Bande en Labyad geen geweldige vleugelaankopen, iig niet in de categorie Neres/Richarlison.Oh.![]()
Dat staat in het artikel hierbovenquote:Op dinsdag 23 januari 2018 17:20 schreef Vjenne12345 het volgende:
Die Overmars is wel op de jetski sinds die Bergkamp weg is, of zou dat er niks mee te maken hebben?![]()
Jup, labyad weet je ongeveer wel wat je hebt, bande niet maar kan dan ook weer positief verrassen.quote:Op dinsdag 23 januari 2018 17:17 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Vooral over die Bandé heb ik hevige twijfels.![]()
Bandé ben ik bang voor dat hij tactisch niet erg slim zal zijn (met vooral veel opleiding in Afrika gehad) en dat hij niet zo heel technisch zal zijn. Maar goed hopelijk zit ik er naast en heeft hij echt goede kwaliteiten.quote:Op dinsdag 23 januari 2018 17:21 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Jup, labyad weet je ongeveer wel wat je hebt, bande niet maar kan dan ook weer positief verrassen.Oh.![]()
Nouja hij komt van een football school daar gelukkig, daar werken vaak ook Europese coaches en worden ook vanuit Europa gesponsord om jeugd daar op te leiden en ze juist daar vaardig in te maken.quote:Op dinsdag 23 januari 2018 17:29 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Bandé ben ik bang voor dat hij tactisch niet erg slim zal zijn (met vooral veel opleiding in Afrika gehad) en dat hij niet zo heel technisch zal zijn. Maar goed hopelijk zit ik er naast en heeft hij echt goede kwaliteiten.![]()
Het idee alleen al dat Younes weg gaat.quote:Op dinsdag 23 januari 2018 17:31 schreef JR-Style-93 het volgende:
Ben nog benieuwd naar het uitgaande transfernieuws (Dijks, Younes, Zeefuik)wooblabalurg![]()
Dijks vooral nooit meer in Ajax 1quote:Op dinsdag 23 januari 2018 17:40 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Het idee alleen al dat Younes weg gaat.Oh.![]()
Muah volgens mij stellen die voetbalscholen daar nooit zo heel veel voor. Niet hezelfde als dat ze gewoon in Europa van jongs af aan worden opgeleid.quote:Op dinsdag 23 januari 2018 17:33 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Nouja hij komt van een football school daar gelukkig, daar werken vaak ook Europese coaches en worden ook vanuit Europa gesponsord om jeugd daar op te leiden en ze juist daar vaardig in te maken.Oh.![]()
Gelukkig zit voetbalintelligentie hem in meer dan wat opleiding. De gemiddelde Afrikaan krijgt inmiddels betere training dan Cruijff in de jeugd ooit heeft gehad. Wat je nu noemt is dus compleet overrated.quote:Op dinsdag 23 januari 2018 17:42 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Muah volgens mij stellen die voetbalscholen daar nooit zo heel veel voor. Niet hezelfde als dat ze gewoon in Europa van jongs af aan worden opgeleid."For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
Met Wietsje en Winter bij de staf moet dit geen probleem zijn.quote:Op dinsdag 23 januari 2018 17:45 schreef PowerLoungen het volgende:
Aub geen kleedkamer 2 praktijken meerFitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius![]()
Ervaringsdeskundigen in die leef daarquote:Op dinsdag 23 januari 2018 18:03 schreef Bugno het volgende:
[..]
Met Wietsje en Winter bij de staf moet dit geen probleem zijn.RED ONS HENNIEGOD![]()
Nog altijd beter dan boetiusquote:Op dinsdag 23 januari 2018 18:16 schreef KingRoland het volgende:
Younes ben je liever kwijt dan rijk![]()
En beter dan Deulofeuquote:What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?![]()
Was vrij matig tegen Feyenoord ja, bij zijn debuut was het nog wel watquote:Op dinsdag 23 januari 2018 19:23 schreef Mansjester het volgende:
Bande gaat niet hard slagen
Je las het hier het eerst![]()
??quote:Op dinsdag 23 januari 2018 19:39 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Was vrij matig tegen Feyenoord ja, bij zijn debuut was het nog wel wat![]()
Uh wat?quote:Op dinsdag 23 januari 2018 19:39 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Was vrij matig tegen Feyenoord ja, bij zijn debuut was het nog wel wat
Ik vond hem in ieder geval ook onzichtbaar tegen Feyenoord![]()
![]()
Ben jij dronken?quote:Op dinsdag 23 januari 2018 19:39 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Was vrij matig tegen Feyenoord ja, bij zijn debuut was het nog wel wat“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”![]()
nog is 20 miljoen uitgegeven in een paar wekenquote:Deze maand is alles anders. Nog voordat de markt open ging, loodste Ajax voor volgend seizoen verdediger Perr Schuurs en aanvaller Hassane Bandé binnen. In de afgelopen weken volgden per direct de backs Nicolas Tagliafico en Rasmus Nissen, en aanvaller Nicolas Kühn. Het vijftal was samen goed voor ruim twintig miljoen euro aan transferwaarde.
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018![]()
Ik snap je zin niet: "is"?quote:Op dinsdag 23 januari 2018 20:12 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
nog is 20 miljoen uitgegeven in een paar weken
[ afbeelding ]
![]()
![]()
Dat krijg je als er het nodige gecorrigeerd moest worden.quote:Op dinsdag 23 januari 2018 20:12 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
nog is 20 miljoen uitgegeven in een paar weken
[ afbeelding ]Oh.![]()
Hij moet wel veel corrigeren he....quote:Op dinsdag 23 januari 2018 20:17 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat krijg je als er het nodige gecorrigeerd moest worden."Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018![]()
Ik zie in Labyad en Bande ook helemaal geen vleugelaanvallers in de tradiotionele Ajax-zin: continu tegen de laatste lijn van de tegenstander aanspelen en spel gebaseerd op individuele acties in de kleine ruimte. Nou zijn er daar ook maar erg wenig van natuurlijk (van goed niveau). Misschien gaan we wel over op hangende buitenspelerts, lekker inzakken, wachten op balverlies en dan rennuh. Misschien is het geheime plan wel om het succes van de huidige speelstijl van PSV te gaan immiteren..
![]()
Opzich weinig geld uitgegeven gezien hoeveel ajax verdient heeft afgelopen jaar, ben benieuwd wat vandesar met de andere 80 miljoen wil gaan doen.... Nieuw ajaxstadion? Sowieso zijn alle 5 de aankopen eventueel met flinke winst weer te verkopen, dus het is wel slim gedaan denk ik.When game is going full retard, you can only go with it. If you start going against it, if you start going half retard, you're done for!![]()
Tagliaficogod zou maar in de finale spelen met Argentiniequote:Op dinsdag 23 januari 2018 20:37 schreef govie het volgende:
Opzich weinig geld uitgegeven gezien hoeveel ajax verdient heeft afgelopen jaar, ben benieuwd wat vandesar met de andere 80 miljoen wil gaan doen.... Nieuw ajaxstadion? Sowieso zijn alle 5 de aankopen eventueel met flinke winst weer te verkopen, dus het is wel slim gedaan denk ik.![]()
![]()
Het zijn echt aankopen om binnenkort al te verkopen met dikke winst. In dat opzicht is bij fey meer in de breedte gekocht met haps/larson/etc. Nou hebben beide taktieken wel voordelen, maar de laatste keer dat overmars wat spelers haalde, haalde die erg goede financiele cijfers. Wie weet flikt overmars dat kunstje nog eens, aan de andere kant, hoe vaak haalt ajax de eufa-finale.... had veel invloed op de verkoopprijzen denk ik.. Opzich is er met die aankopen niks mis vind ik.quote:Op dinsdag 23 januari 2018 20:42 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Tagliaficogod zou maar in de finale spelen met ArgentinieWhen game is going full retard, you can only go with it. If you start going against it, if you start going half retard, you're done for!![]()
Ik verwacht een uitgebreide analyse van je hier.quote:Op dinsdag 23 januari 2018 20:52 schreef skysherrif het volgende:
Ik kijk trouwens nu livestream van mechelen met Bande, pm voor linkOh.![]()
Ik kijk met een kwart oog, het is geen aantrekkelijke wedstrijdquote:Op dinsdag 23 januari 2018 21:07 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik verwacht een uitgebreide analyse van je hier.![]()
Belgisch clubvoetbal gun je niemand.quote:Op dinsdag 23 januari 2018 21:10 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Ik kijk met een kwart oog, het is geen aantrekkelijke wedstrijdOh.![]()
Roda JC - Twente was nog veel beterquote:Op dinsdag 23 januari 2018 21:28 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Belgisch clubvoetbal gun je niemand.![]()
Zonder R was bezetquote:Op dinsdag 23 januari 2018 20:02 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Er staat een spelfout in je username
“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”![]()
Hoe moet dat?quote:Op dinsdag 23 januari 2018 21:59 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Doe dan in elk geval een UI van hem
“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”![]()
quote:quote:Op dinsdag 23 januari 2018 19:44 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Uh wat?
Ik vond hem in ieder geval ook onzichtbaar tegen Feyenoordquote:
Bedoel ermee dat het gek is om te zeggen dat hij niet gaat slagen voordat we hem überhaupt in actie hebben gezien![]()
Niet bezig blijven. Verder weet je niet wat er aan liquide middelen is.quote:Op dinsdag 23 januari 2018 20:37 schreef govie het volgende:
Opzich weinig geld uitgegeven gezien hoeveel ajax verdient heeft afgelopen jaar, ben benieuwd wat vandesar met de andere 80 miljoen wil gaan doen.... Nieuw ajaxstadion? Sowieso zijn alle 5 de aankopen eventueel met flinke winst weer te verkopen, dus het is wel slim gedaan denk ik.
Grote voordeel van een zak geld is dat je bij een jaar aan miskopen gewoon kan doorselecteren en je spelers makkelijker kan vastleggen.
Gelijk 15 miljoen in een keer overmaken is voor een club wat aantrekkelijker dan zo'n gare meerjaren en bonusconstructie aan gaan.![]()
Klopt,is slechts een voorgevoel Heeinzie.Mijn gevoel laat me alleen zelden in de steek.quote:Op dinsdag 23 januari 2018 23:35 schreef Heeinz het volgende:
[..]
[..]
[..]
Bedoel ermee dat het gek is om te zeggen dat hij niet gaat slagen voordat we hem überhaupt in actie hebben gezien![]()
Volgens een Italiaanse krant is Younes akkoord met Napoli over een transfervrije transfer komende zomer.![]()
Mooi.quote:Op woensdag 24 januari 2018 10:03 schreef PicoMMP het volgende:
Volgens een Italiaanse krant is Younes akkoord met Napoli over een transfervrije transfer komende zomer.
Die speelt de rest van het seizoen dus niet meer neem ik aan?Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"![]()
Dat zul je aan de trainer moeten vragen.quote:Op woensdag 24 januari 2018 10:07 schreef Komakie het volgende:
[..]
Mooi.
Die speelt de rest van het seizoen dus niet meer neem ik aan?![]()
Ik denk dat vooral Borussia Mönchengladbach hier de pest in heeft. Volgens mij heeft Ajax toentertijd Younes vrij goedkoop overgenomen met een redelijke doorverkooppercentage. Zij hadden hadden natuurlijk ook de hoop dat hij afgelopen zomer voor 10-15 miljoen zou worden verkocht (wat we overigens hadden moeten doen).![]()
Er is toch gewoon een optie voor nog een jaar in zn contract?"You know, boys, a nuclear reactor is a lot like a woman. You just have to read the manual and press the right buttons."![]()
is voor niemand een goede keusquote:Op woensdag 24 januari 2018 10:19 schreef marsan het volgende:
Er is toch gewoon een optie voor nog een jaar in zn contract?FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Om een transfersom af te dwingen, zou ik het wel doen. Of nu verkopen, of zorgen dat je in de zomer geld krijgt.quote:"You know, boys, a nuclear reactor is a lot like a woman. You just have to read the manual and press the right buttons."![]()
daar moet je verder schijt aan hebben, als ik me goed herinner wilde Overmars dat ook maar dat werd toen tegengehouden door Bergkampquote:Op woensdag 24 januari 2018 10:17 schreef Simmertje het volgende:
Ik denk dat vooral Borussia Mönchengladbach hier de pest in heeft. Volgens mij heeft Ajax toentertijd Younes vrij goedkoop overgenomen met een redelijke doorverkooppercentage. Zij hadden hadden natuurlijk ook de hoop dat hij afgelopen zomer voor 10-15 miljoen zou worden verkocht (wat we overigens hadden moeten doen).![]()
dat dacht ik ook, eenzijdig van Ajax kantquote:Op woensdag 24 januari 2018 10:19 schreef marsan het volgende:
Er is toch gewoon een optie voor nog een jaar in zn contract?![]()
Daar is wat gesteggel over. Ajax zegt van wel, Younes zegt van niet geloof ikquote:Op woensdag 24 januari 2018 10:19 schreef marsan het volgende:
Er is toch gewoon een optie voor nog een jaar in zn contract?Maargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
Als ik hem was, zou ik niet gokken. Met een beetje pech zit je de rest van t seizoen op de tribune en kun je t wk vergeten.quote:Op woensdag 24 januari 2018 10:38 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Daar is wat gesteggel over. Ajax zegt van wel, Younes zegt van niet geloof ik
Hij gaat sowieso wel naar Napoli, zorg dan dat er iets wordt betaald. Je speelt de rest van t seizoen en je behoudt kans oo t wk.
Of gok en zit de rest van t seizoen op de tribune en straks heeft Ajax wek een optie en mag Napoli alsnog aftikken."You know, boys, a nuclear reactor is a lot like a woman. You just have to read the manual and press the right buttons."![]()
Schijnt dat Younes dan 70% van alle wedstrijden moet hebben meegedaan, wat volgens mij of al niet meer kan of dat hij vanaf nu elke wedstrijd moet spelen.quote:Op woensdag 24 januari 2018 10:19 schreef marsan het volgende:
Er is toch gewoon een optie voor nog een jaar in zn contract?Oh.![]()
Aaah, dan kwam zn blessure eind vorig jaar dus wel erg goed uit.quote:Op woensdag 24 januari 2018 11:15 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Schijnt dat Younes dan 70% van alle wedstrijden moet hebben meegedaan, wat volgens mij of al niet meer kan of dat hij vanaf nu elke wedstrijd moet spelen."You know, boys, a nuclear reactor is a lot like a woman. You just have to read the manual and press the right buttons."![]()
Misschien wel, maar toen hadden we nog geen Kluivert die het heel aardig doet op die positie.quote:Op woensdag 24 januari 2018 10:17 schreef Simmertje het volgende:
Ik denk dat vooral Borussia Mönchengladbach hier de pest in heeft. Volgens mij heeft Ajax toentertijd Younes vrij goedkoop overgenomen met een redelijke doorverkooppercentage. Zij hadden hadden natuurlijk ook de hoop dat hij afgelopen zomer voor 10-15 miljoen zou worden verkocht (wat we overigens hadden moeten doen).
Sowieso wilde Keizer hem al op rechts hebben (we hebben inmiddels kunnen zien dat hij iets beter is op links) en zat hij sowieso niet echt in een goede flow.
Ze hadden alleen al veel eerder contractonderhandelingen moeten starten.Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"![]()
Blijft vreemd hoe zo'n goede voetballer andere voetballers zo slecht inschat.quote:Op woensdag 24 januari 2018 10:27 schreef Tarado het volgende:
[..]
daar moet je verder schijt aan hebben, als ik me goed herinner wilde Overmars dat ook maar dat werd toen tegengehouden door Bergkampwooblabalurg![]()
Mwoah Kluivert was er toen ook al, hij werd alleen niet opgesteld. Doet me denken aan Neres, waarvan mensen lijken te denken dat hij pas goed werd toen hij in de basis kwam.quote:Op woensdag 24 januari 2018 11:19 schreef Komakie het volgende:
[..]
Misschien wel, maar toen hadden we nog geen Kluivert die het heel aardig doet op die positie.
Sowieso wilde Keizer hem al op rechts hebben (we hebben inmiddels kunnen zien dat hij iets beter is op links) en zat hij sowieso niet echt in een goede flow.
Ze hadden alleen al veel eerder contractonderhandelingen moeten starten.wooblabalurg![]()
Zal er eens naar kijken. Ik vond die fan movie maar tegenvallen.quote:Op woensdag 24 januari 2018 00:18 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Bij instellingen van je profiel“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”![]()
Dat sloeg nergens op inderdaad, waanzinnig slecht scriptwerkquote:Op woensdag 24 januari 2018 11:44 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Zal er eens naar kijken. Ik vond die fan movie maar tegenvallen.Oh.![]()
Heb gehoord dat het echt slecht was en er niks nieuws of cools in zat.quote:Op woensdag 24 januari 2018 11:44 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Zal er eens naar kijken. Ik vond die fan movie maar tegenvallen.wooblabalurg![]()
Hopelijk zien we Voldemort nog in een film met Grindewald.quote:Op woensdag 24 januari 2018 11:47 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat sloeg nergens op inderdaad, waanzinnig slecht scriptwerk“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”![]()
Klopt.quote:Op woensdag 24 januari 2018 11:59 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Heb gehoord dat het echt slecht was en er niks nieuws of cools in zat.“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”![]()
Ik verwacht Tom Riddle wel in één van de Fantastic Beasts filmsquote:Op woensdag 24 januari 2018 12:02 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Hopelijk zien we Voldemort nog in een film met Grindewald.
Oh.![]()
Ik zal een stand alone film ook prima vinden. Beste Tom blijft die uit de geheime kamer. Die uit deel 6 vond ik helemaal niets.quote:Op woensdag 24 januari 2018 12:03 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik verwacht Tom Riddle wel in één van de Fantastic Beasts films“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”![]()
Eens, maar die gast was al over de 30 toen die zesde film werd gemaakt. Maar hij was wel perfect, leek wel of hij uit het boek was gestapt (lol)quote:Op woensdag 24 januari 2018 12:05 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Ik zal een stand alone film ook prima vinden. Beste Tom blijft die uit de geheime kamer. Die uit deel 6 vond ik helemaal niets.Oh.![]()
Inderdaad maar het blijft mensenwerk, hij dacht waarschijnlijk dat Kluivert er nog niet klaar voor was, hij zal dat Keizer ook in z'n oor hebben gefluisterd.quote:Op woensdag 24 januari 2018 11:37 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Blijft vreemd hoe zo'n goede voetballer andere voetballers zo slecht inschat.
Keizer luisterde weer teveel en Bosz in het geval Neres weer te weinig![]()
Klopt ja. Als je nou een acteur moet noemen die op de boek omschrijving leek, dan was hij het.quote:Op woensdag 24 januari 2018 12:08 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Eens, maar die gast was al over de 30 toen die zesde film werd gemaakt. Maar hij was wel perfect, leek wel of hij uit het boek was gestapt (lol)“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”![]()
Gaat dit nou nog over Harry Potter?quote:Op woensdag 24 januari 2018 15:48 schreef Elan het volgende:
Wat heeft die Tagliano een deuk in zijn hoofd joh.![]()
Wat?quote:Op woensdag 24 januari 2018 15:48 schreef Elan het volgende:
Wat heeft die Tagliano een deuk in zijn hoofd joh.Oh.![]()
Hoe weet jij dat nou weerquote:Op woensdag 24 januari 2018 15:48 schreef Elan het volgende:
Wat heeft die Tagliano een deuk in zijn hoofd joh.Maargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
1 doelpunt tegenover 6 over 2 wedstrijden. Jij en je cluppie hebben even weinig te zeggen dunkt mijquote:Op dinsdag 23 januari 2018 20:29 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Hij moet wel veel corrigeren he....
Cuz I'm Mr. Brightside![]()
Jammer, ik denk (als een van de weinige) dat het nog wel een toegevoegde waarde kan zijn.quote:![]()
Kan me ook niet voorstellen dat iemand hem wil hebben.quote:Op woensdag 24 januari 2018 17:37 schreef JR-Style-93 het volgende:
Nu Dijks nog weg, weinig over gelezen.
Misschien een club in de Championship.Emotionele exclusiviteit monogamie-adept![]()
Ga nou maar eerst is een prijs pakken met je cluppiequote:Op woensdag 24 januari 2018 17:27 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
1 doelpunt tegenover 6 over 2 wedstrijden. Jij en je cluppie hebben even weinig te zeggen dunkt mij
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018![]()
Ga nou maar eerst eens een lesje Nederlands nemen.quote:Op woensdag 24 januari 2018 18:01 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Ga nou maar eerst is een prijs pakken met je cluppie![]()
ik zie 3 Nederlandse grammaticale fouten in bovenstaande zin! gefeliciteerd!quote:Op woensdag 24 januari 2018 18:10 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Ga nou maar eerst eens een lesje Nederlandse les nemen."Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018![]()
Ben ik het wel mee eens. Zijn kwaliteiten als dribbelaar kunnen heel nuttig zijn als ie een goede dag heeft, vooral tegen erg verdedigende tegenstanders -- uiteraard z'n gemiddelde rendement niet geweldig. Daarbij zijn de flanken nu wel dunnetjes bezet met de blessure van Cerny enz.quote:Op woensdag 24 januari 2018 17:39 schreef BobW het volgende:
[..]
Jammer, ik denk (als een van de weinige) dat het nog wel een toegevoegde waarde kan zijn.![]()
quote:Op woensdag 24 januari 2018 18:12 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
ik zie 3 Nederlandse grammaticale fouten in bovenstaande zin! gefeliciteerd!![]()
![]()
twitter:MikeVerweij twitterde op woensdag 24-01-2018 om 18:16:38Ja, #Ajax onderneemt een poging om een vervanger te halen voor @AminYounes11 ... De afgelopen dagen werd over veel buitenspeler gesproken. https://t.co/QJo1rBdGj2 reageer retweet
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
Cerny gaat niet meer voor ajax 1 spelen dus.. heel jammer vind het echt een ongelooflijk talent.quote:Op woensdag 24 januari 2018 18:16 schreef Tagliano het volgende:
twitter:MikeVerweij twitterde op woensdag 24-01-2018 om 18:16:38Ja, #Ajax onderneemt een poging om een vervanger te halen voor @AminYounes11 ... De afgelopen dagen werd over veel buitenspeler gesproken. https://t.co/QJo1rBdGj2 reageer retweet
![]()
Cerny is tot het eind van dit seizoen blessa en dan is het nog maar kijken hoe die terugkomt. Die gaat daarna gewoon weer bij jong ajax beginnen.quote:Op woensdag 24 januari 2018 18:18 schreef Loserkid het volgende:
[..]
Cerny gaat niet meer voor ajax 1 spelen dus.. heel jammer vind het echt een ongelooflijk talent.![]()
De slechtste voetballer op de Nederlandse velden ooit (Yanic Wildschut) werd in die regionen laatst ook getransfereerd voor 8.2 miljoen.quote:Op woensdag 24 januari 2018 17:54 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Kan me ook niet voorstellen dat iemand hem wil hebben.
Misschien een club in de Championship.![]()
voor een wisselspeler met contract van nog half jaar..quote:Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+![]()
Schijnbaar heel makkelijke bonussen om tot bijna 8 miljoen te komen, gezien de situatie prima.quote:![]()
Overmarsquote:Op woensdag 24 januari 2018 18:29 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Schijnbaar heel makkelijke bonussen om tot bijna 8 miljoen te komen, gezien de situatie prima.![]()
![]()
Marktconform zou ik zeggen (ervanuitgaande dat het onrealistisch was dat de optie gelicht kon worden).![]()
Voor wie je het dubbele kon ontvangen als je hem in de zomer had verkocht...quote:Op woensdag 24 januari 2018 18:27 schreef franklop het volgende:
[..]
voor een wisselspeler met contract van nog half jaar..![]()
Voor iemand die alleen een goal kan maken als die een bal per toeval op zijn achterhoofd krijgt nog best veel geldquote:RED ONS HENNIEGOD![]()
tsja dat is niet gebeurdquote:Op woensdag 24 januari 2018 18:42 schreef Stabiel het volgende:
[..]
Voor wie je het dubbele kon ontvangen als je hem in de zomer had verkocht...Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+![]()
Kluivert, Neres, Johnsen en Bande.quote:Op woensdag 24 januari 2018 18:16 schreef Tagliano het volgende:
twitter:MikeVerweij twitterde op woensdag 24-01-2018 om 18:16:38Ja, #Ajax onderneemt een poging om een vervanger te halen voor @AminYounes11 ... De afgelopen dagen werd over veel buitenspeler gesproken. https://t.co/QJo1rBdGj2 reageer retweet
Waarom nog meer![]()
als ik Mitta google, kom ik uit bij Mitchell te Vredequote:Op woensdag 24 januari 2018 18:22 schreef skysherrif het volgende:
Mitta moet echt gewoon lekker naar een goeie championship club gaan verdomme.![]()
Misschien dat Dijks linksbuiten kan wordenCancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+![]()
Van der Hoorn terughalen voor in de spitsquote:Op woensdag 24 januari 2018 18:47 schreef franklop het volgende:
Misschien dat Dijks linksbuiten kan worden![]()
John van Loen als stormram.quote:Op woensdag 24 januari 2018 18:48 schreef Adames het volgende:
[..]
Van der Hoorn terughalen voor in de spitsEmotionele exclusiviteit monogamie-adept![]()
Aardige kans dat Neres deze zomer weg is, Kluivert Johnsen en Bande zijn samen amper 50 jaar en erg wisselvallig.quote:Op woensdag 24 januari 2018 18:47 schreef Adames het volgende:
[..]
Kluivert, Neres, Johnsen en Bande.
Waarom nog meer![]()
Labyad is totaal geen linksbuiten. Lijkt me meer de vervanger van Ziyech voor volgend seizoen. Zie ik liever iemand anders"Plausibel zeg ik gewoon. Ik zeg gewoon eerlijk, plausibel"![]()
Ik hoop wel op een nieuwe tropische verrassing eigenlijk, al zal het wel gewoon Labyad worden.quote:Op woensdag 24 januari 2018 18:16 schreef Tagliano het volgende:
twitter:MikeVerweij twitterde op woensdag 24-01-2018 om 18:16:38Ja, #Ajax onderneemt een poging om een vervanger te halen voor @AminYounes11 ... De afgelopen dagen werd over veel buitenspeler gesproken. https://t.co/QJo1rBdGj2 reageer retweet
Oh.![]()
Johnsen gaat het niet worden.quote:Op woensdag 24 januari 2018 18:47 schreef Adames het volgende:
[..]
Kluivert, Neres, Johnsen en Bande.
Waarom nog meerOh.![]()
Bijna 8 miljoen met de bonussen erbij is wel een prima bedragje hoor
De transfers van Tagliafico en Nissen al bijna afgedekt daarmeeOh.![]()
Oké johquote:Op woensdag 24 januari 2018 19:01 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Johnsen gaat het niet worden.Kereltje is net een half jaar bij Ajax.
![]()
Johnsen kan er geen reet van.quote:Op woensdag 24 januari 2018 18:47 schreef Adames het volgende:
[..]
Kluivert, Neres, Johnsen en Bande.
Waarom nog meerNoodles![]()
![]()
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]![]()
Had verwacht dat Younes over een half jaartje transfervrij weg ging, elk miljoentje weer mooi meegenomen.Ajacied.![]()
20 over aan maand.quote:Op woensdag 24 januari 2018 19:32 schreef skysherrif het volgende:
Johnsen is fucking 18 en zit in een dipje waar praten we overEmotionele exclusiviteit monogamie-adept![]()
Jup en zeg 7 miljoen dmv die makkelijke bonussen, dan maak je er 5 miljoen winst op.quote:Op woensdag 24 januari 2018 19:35 schreef Liftdeur het volgende:
Had verwacht dat Younes over een half jaartje transfervrij weg ging, elk miljoentje weer mooi meegenomen.![]()
Je punt? Kluivert en de Ligt zijn ook 18 maar veel verder in hun ontwikkeling. Ik denk dat Johnsen ook een net niet speler is, beetje zoals Cerny. Laatst genoemde kwam ook gewoon te kort, ook toen hij fit was.quote:Op woensdag 24 januari 2018 19:32 schreef skysherrif het volgende:
Johnsen is fucking 18 en zit in een dipje waar praten we over
Blij dat die Younes weg is trouwens.![]()
ja zijn salaris was ook 0¤ per maand brutoquote:Op woensdag 24 januari 2018 19:38 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Jup en zeg 7 miljoen dmv die makkelijke bonussen, dan maak je er 5 miljoen winst op.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: