Ook gewoon totaal niet interessant voor hun achterban.quote:Op dinsdag 16 januari 2018 21:25 schreef KetchupFTW het volgende:
Leuk ook dat Denk niet meedoet. Je ziet ze altijd zo ongemakkelijk reageren als ze over Groningen worden ondervraagd.
Wiebes gaat straks toestemmen dat er binnen twee wekenop korte termijn een nieuw protocol komt waar in ambtelijke taal wordt uitgelegd hoe de Groningers geen schadevergoeding krijgen.quote:
In hun partijprogramma kwamen ze ook niet verder dan bewoners verhuizen en platgooien. Ik snap werkelijk niet hoe mensen op zo'n partij kunnen stemmen.quote:Op dinsdag 16 januari 2018 21:25 schreef KetchupFTW het volgende:
Leuk ook dat Denk niet meedoet. Je ziet ze altijd zo ongemakkelijk reageren als ze over Groningen worden ondervraagd.
Er komt geen protocol zonder het gasberaad en de gbb..quote:Op dinsdag 16 januari 2018 21:26 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Wiebes gaat straks toestemmen dat er binnen twee wekenop korte termijn een nieuw protocol komt waar in ambtelijke taal wordt uitgelegd hoe de Groningers geen schadevergoeding krijgen.
Jawel, maar niet een protocol waar Groningers op zitten te wachten.quote:Op dinsdag 16 januari 2018 21:27 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Er komt geen protocol zonder het gasberaad en de gbb..
We zullen zien.. in dat geval houd ik mn hart vast..quote:Op dinsdag 16 januari 2018 21:28 schreef Tunafish het volgende:
[..]
Jawel, maar niet een protocol waar Groningers op zitten te wachten.
Ik zou niet weten waarom niet, eigenlijk.quote:Op dinsdag 16 januari 2018 21:27 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Er komt geen protocol zonder het gasberaad en de gbb..
Omdat er al tig rechtszaken lopen, in iedere zaak hoger beroep word aangetekend.. en een mens ergens een grens heeft..quote:Op dinsdag 16 januari 2018 21:29 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik zou niet weten waarom niet, eigenlijk.
Alles is toegestaan..quote:Op dinsdag 16 januari 2018 21:29 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik zou niet weten waarom niet, eigenlijk.
Of het verstandig is is een tweede, maar de minister is niet gedwongen om met belangenclubs in zee te gaan. Net zoals het hem ook is toegestaan om met de NAM te overleggen.
Verstevigen is enkel 10 seconden langer voor je huis plat is... en de scheuren blijven gewoon ontstaan..quote:Op dinsdag 16 januari 2018 21:32 schreef ludovico het volgende:
Klinkt alsof de overheid 100% verstevigingen moet subsidiëren en dat moet uitbesteden aan bouwbedrijven.
Lastig voor mijn studiegenoten die dit blok les van hem zouden hebben, maar misschien dat hij les geven nog wel ziet als ontspanning...quote:Op dinsdag 16 januari 2018 21:34 schreef Postbus100 het volgende:
Elbert Dijkgraaf (SGP) is drie maanden uit de running vanwege oververmoeidheid
Tis toch wel het minste wat je kunt doen, het lijkt mij eerlijk gezegd ook economisch waarde toevoegend.. Of moet alles plat?quote:Op dinsdag 16 januari 2018 21:34 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Verstevigen is enkel 10 seconden langer voor je huis plat is... en de scheuren blijven gewoon ontstaan..
Dus dat heeft op de huidige tour geen enkele zin.. (ik ben benieuwd wanneer ze voor mijn deur staan, want dan hebben we nog een paar puntjes te bespreken.. )
Waar geeft hij les en waarin?quote:Op dinsdag 16 januari 2018 21:35 schreef ludovico het volgende:
[..]
Lastig voor mijn studiegenoten die dit blok les van hem zouden hebben, maar misschien dat hij les geven nog wel ziet als ontspanning...
EUR environmental economics.quote:Op dinsdag 16 januari 2018 21:36 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Waar geeft hij les en waarin?Tof dat hij dat doet (of deed)
Nou, er zijn genoeg plekken in de wereld waar bevingen zoals in Groningen orde van de dag zijn. Daar staan ook gewoon huizen. Je moet er wel naar bouwen.quote:Op dinsdag 16 januari 2018 21:34 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Verstevigen is enkel 10 seconden langer voor je huis plat is... en de scheuren blijven gewoon ontstaan..
Dus dat heeft op de huidige tour geen enkele zin.. (ik ben benieuwd wanneer ze voor mijn deur staan, want dan hebben we nog een paar puntjes te bespreken.. )
Dat is ook zo, zo lang het maar niet gaat om ethische kwesties.quote:Op dinsdag 16 januari 2018 21:38 schreef Tunafish het volgende:
Ik baal er een beetje van dat bijna iedere keer dat ik naar een debat kijk, de SGP een van de partijen is met gezond verstand.
Waarom baal je? Omdat het niet je kleur is? Of omdat de rest zo bedroevend slecht is?quote:Op dinsdag 16 januari 2018 21:38 schreef Tunafish het volgende:
Ik baal er een beetje van dat bijna iedere keer dat ik naar een debat kijk, de SGP een van de weinige partijen is met gezond verstand.
Mja, maar Dijkgraaf is ook wel een expert op dit soort zaken en wat rechtser qua geluid dus wat nuchterder vaak...quote:Op dinsdag 16 januari 2018 21:38 schreef Tunafish het volgende:
Ik baal er een beetje van dat bijna iedere keer dat ik naar een debat kijk, de SGP een van de weinige partijen is met gezond verstand.
Omdat, zoals hierboven iemand al zei, ze op ethische kwesties volstrekt van de pot gerukt zijn en ik daarom niet op ze zal stemmen.quote:Op dinsdag 16 januari 2018 21:39 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Waarom baal je? Omdat het niet je kleur is? Of omdat de rest zo bedroevend slecht is?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |