Dat valt nog wel mee hoor. Als je een pure sprintster mist verlies je zo meer dan een seconde op de eerste ronde, ik denk dat je onderschat hoeveel makkelijker het is om te volgen als je eenmaal in de slipstream zit. De laatste zal ook niet kunnen versnellen, dus als je bij de tweede teveel snelheid verliest is dat niet meer goed te maken. Dat er geen tactiek bij zit is waar, maar dat is bij het baanwielrennen op de teamsprint ook niet zo en dat is ook een mooi onderdeel wmb.quote:Op zaterdag 6 januari 2018 18:54 schreef Montov het volgende:
De teamsprint vind ik een dom onderdeel omdat alles draait om de 3e schaatser. De eerste 2 schaatsers moeten niet te snel en niet te langzaam. Bij de massastart en TP heb je tenminste nog tactiek en een tempo-indeling.
Helaas net niet, maar geweldig voor Visserquote:
beginnen pas om 14.30quote:Op zondag 7 januari 2018 14:07 schreef Doedezemaar het volgende:
Wat ligt er een boel zand op die baan zeg...
Oftewel: waarom kijken we beachvolleybal ipv schaatsen?
Omdat het pas om 14:30 begint.quote:Op zondag 7 januari 2018 14:07 schreef Doedezemaar het volgende:
Wat ligt er een boel zand op die baan zeg...
Oftewel: waarom kijken we beachvolleybal ipv schaatsen?
Studio Sport met onder meer schaatsen; EK afstandenquote:Op zondag 7 januari 2018 14:10 schreef Doedezemaar het volgende:
Waarom zet de NOS dan overal dat ze vanaf 13.10 schaatsen uitzenden?
Omdat ze dat niet doen. Studio Sport begint 13:10, schaatsen pas half 3quote:Op zondag 7 januari 2018 14:10 schreef Doedezemaar het volgende:
Waarom zet de NOS dan overal dat ze vanaf 13.10 schaatsen uitzenden?
Nee hoor, staat verkeerd op de ISU site, eerste 2 ritten zijn al geweestquote:
Beetje alsof je naar PSV kijkt terwijl je Barcelona gewent bentquote:Op zondag 7 januari 2018 14:33 schreef LeTourdeFrance het volgende:
Waarom wordt dit in slowmotion uitgezonden?
Ja zo'n Team Pursuit zonder afvalsysteem is toch een beetje een slap aftrekselquote:Op zondag 7 januari 2018 14:36 schreef franklop het volgende:
er moet eigenlijk ook een WK nieuwe nummers komen. Mass start, team sprint en ploegenachtervolging. En dan volgens het (bedoelde) olympische concept
Klopt. En dan heb je ook wat meer ruimte op het WK afstanden voor alle afstanden.quote:Op zondag 7 januari 2018 14:38 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ja zo'n Team Pursuit zonder afvalsysteem is toch een beetje een slap aftreksel
Gewoon een WK Afstanden van anderhalve week. Eerste weekend speciale nummers en dan de week erna reguliere nummers.quote:Op zondag 7 januari 2018 14:42 schreef franklop het volgende:
[..]
Klopt. En dan heb je ook wat meer ruimte op het WK afstanden voor alle afstanden.
Nu is het natuurlijk de vraag of de toppers er dan heen zouden willen, maar dan krijg je toch wel iets meer allure voor deze onderdelen denk ik.
Ja meer toernooien is de oplossing voor de schaatssportquote:Op zondag 7 januari 2018 14:36 schreef franklop het volgende:
er moet eigenlijk ook een WK nieuwe nummers komen. Mass start, team sprint en ploegenachtervolging. En dan volgens het (bedoelde) olympische concept
Leenstra komt hoop ik nog wel terug in vorm. Ter Mors is inderdaad maar de vraag, las ik ook net.quote:Op zondag 7 januari 2018 14:46 schreef Remzz het volgende:
Word bij de dames nog wel een gevecht om de plaatsen bij de spelen. Een van Beek in deze vorm zou ik bijna boven Leenstra en Ter Mors verkiezen.
Beetje zoals bij biathlon, lijkt me best leuk.quote:Op zondag 7 januari 2018 14:43 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Gewoon een WK Afstanden van anderhalve week. Eerste weekend speciale nummers en dan de week erna reguliere nummers.
Genoeg ruimte voor op de kalender.
Beetje pep lenen bij de Russen voor ter Mors zou geen slecht idee zijnquote:Op zondag 7 januari 2018 14:48 schreef franklop het volgende:
[..]
Leenstra komt hoop ik nog wel terug in vorm. Ter Mors is inderdaad maar de vraag, las ik ook net.
Dat is een zelfmoordmissiequote:Op zondag 7 januari 2018 14:56 schreef Remzz het volgende:
Bij mannen blijft de fout altijd van die trage mannen op te stellen. Doe eens gek en laat Nuis eens met Verweij en Krol starten.
Tuitert werkte in Vancouver ook niet lekkerquote:Op zondag 7 januari 2018 14:56 schreef Remzz het volgende:
Bij mannen blijft de fout altijd van die trage mannen op te stellen. Doe eens gek en laat Nuis eens met Verweij en Krol starten.
Giovannini jaquote:Op zondag 7 januari 2018 15:00 schreef Remzz het volgende:
1 van die Italiaantjes ging er gisteren toch helemaal onderdoor?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |