Leve de Domstadquote:Op vrijdag 31 maart 2017 11:16 schreef Blik het volgende:
[..]
Het is gewoon een karakterloze woonwijk, het noemt zich Utrecht, maar heeft niks met Utrecht te maken. Er zit zelfs een 10-baans snelweg en een kanaal tussen.
Het is toch niet hetzelfde.quote:Op donderdag 4 januari 2018 08:30 schreef Nielsch het volgende:
Owja Q.,
Ik was met O&N bij dat feest in de Winkel van Sinkel en daar waren naast twintigers ook best veel dertigers en veertigers. Ook wel een beetje Derrick-muziek dus wellicht is dat ook iets voor jou.
Ik kan dat blijkbaar niet mobiel. Als het over een paar uur nog niet aangepast is dan zal ik dat doen, heb nu even geen pc voor handen.quote:Op donderdag 4 januari 2018 08:31 schreef Q. het volgende:
Nummer in de TT klopt niet, kan een modje dat nog even aanpassen? Ben gewend dat die automatisch worden aangepast maar dat werkt blijkbaar niet met Romeinse cijfers.
Het is aangepast.quote:Op donderdag 4 januari 2018 08:59 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik kan dat blijkbaar niet mobiel. Als het over een paar uur nog niet aangepast is dan zal ik dat doen, heb nu even geen pc voor handen.
quote:Op donderdag 4 januari 2018 11:26 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Het is aangepast.
Over Romeinse cijfers gesproken, gek om voor te stellen dat Utrecht in den beginnen niet boven de grote rivieren lag, maar juist ten zuiden van de Rijn.
Ben er net al even overheen gelopen. Ik ben er blij mee. Helemaal af is het nog niet:quote:Op donderdag 4 januari 2018 11:56 schreef Bluezz het volgende:
https://www.ad.nl/utrecht(...)eelse-brug~a50df53e/
Uiteraard niet.quote:Op donderdag 4 januari 2018 15:03 schreef Bluezz het volgende:
Staat het duidelijk aangegeven als je van de trein komt bijv?
Je vergeet de EKKOquote:Op woensdag 3 januari 2018 23:43 schreef Andromache het volgende:
Wat blijft er dan over? Dansen in TV, De Helling, Stathe, Hofman? Basis en WAS nog niet aan toegekomen.
Dan ook maar de rest van de uitgaanskalender:
Borrelen: De Poort, Ledig Erf, Orloff, Lefebvre, Ubica, Lijn 4, Springhaver, Gegeven Paard, België, Rechtbank, Pothuys, Florin, Klein Berlijn?
En waar kun je nou regelmatig kleine bandjes zien? Gegeven Paard, Pothuys, Stathe?
Tips, tips, tips?
Daar ben jij veel te oud voor, kom je niet eens naar binnen joh.quote:Op zaterdag 6 januari 2018 10:43 schreef Paul het volgende:
Ik ga gewoon naar de nieuwe disco in Derrick jwz
ik vind het op zich wel grappig maar soms snap ik er geen drol van... zo begint het Universiteitskwartier aan het begin van de Voorstraat...quote:Op maandag 15 januari 2018 10:16 schreef Neelix het volgende:
Ik zie steeds vaker aanduidingen voor gebieden in Utrecht als "kwartier": "Maliekwartier", "Museumkwartier", "Stadhuiskwartier", etc.
Het ziet er allemaal gelikt uit in lampjes boven de straat, maar het voelt wel heel erg geforceerd. Het zijn allemaal nieuwe namen voor gebieden die opgedrongen worden om het zo hipper te laten lijken?
Ik weet niet hoelang alle kwartieren bestaan maar het museumkwartier heet volgens mij al heel lang zo. Ik vermoed dat ze de rest erbij hebben bedacht.quote:Op maandag 15 januari 2018 10:16 schreef Neelix het volgende:
Ik zie steeds vaker aanduidingen voor gebieden in Utrecht als "kwartier": "Maliekwartier", "Museumkwartier", "Stadhuiskwartier", etc.
Het ziet er allemaal gelikt uit in lampjes boven de straat, maar het voelt wel heel erg geforceerd. Het zijn allemaal nieuwe namen voor gebieden die opgedrongen worden om het zo hipper te laten lijken?
Heul nie, wordt volgens mij zelfde leeftijdscategorie als Derrickquote:Op maandag 15 januari 2018 10:31 schreef Q. het volgende:
[..]
Daar ben jij veel te oud voor, kom je niet eens naar binnen joh.
Waarom zie ik daarover niets in het programma op de website?quote:Op maandag 15 januari 2018 12:47 schreef Mirel het volgende:
Genoeg bandjes in dB's en binnenkort op Tweetakt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |