abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_176196152
Update:

Hallo allemaal,

Ik moet even wat dingen van mij afschrijven, want het gaat met mij niet goed. Zoals jullie weten zou mijn vriendin deze zaterdag hierheen zijn gekomen. Nu is dat uiteindelijk niet gebeurd, maar wat eraan vooraf ging is nogal raar en extreem verwarrend.

Wij hebben op Woensdagavond een heel leuk en goed gesprek gehad op de app. We hadden het over missen en wat bleek? Ze miste toch weldegelijk behoorlijk wat dingen. Denk hierbij aan dat ik haar altijd instop en we nog even de dag bespreken, mijn interesses in haar bezigheden, knuffelen, sex enzovoorts. Ook kleine dingen.

Donderdag was ik erg hoopvol over het gesprek van deze zaterdag dus. Wel wist ik dat het met hele kleine stapjes moet gaan. Vrijdag moest ik bij de huisarts zijn vanwege een kleine ingreep en medicatie. In de middag was ik erg verdrietig, want vriendin had totaal nog niet gevraagd wat ik bij de huisarts moest doen, terwijl ze daar wel van op de hoogte was dacht ik. Afijn dus ik vertelde haar dat en ze werd boos/opvliegerig, wat ik achteraf goed begrijp.

INEENS vertelde ze mij dat ze net van de psycholoog afkwam en gek genoeg, telkens als ze daar vandaan komt (op die dagen zeg maar) is ze anders/negatiever over onze relatie. Diezelfde avond vrijdag dus krijg ik per APP te horen dat ze er mee wil stoppen want ze heeft er ALLES aan gedaan (wat natuurlijk niet zo is, relatie kun je op afstand niet lijmen).

Vannacht appte we weer. Nu gaf ik aan dat ik vind dat we in ieder geval wat moeten proberen. Ik heb haar een voorbeeld gegeven; STEL ik ben dalijk gewoon aan de slag en doe gewoon de dingen die ik moet doen en STEL we doen wat leuke dingen wat denk jij dan? Nu zegt ze weer; Ja ik wil best wat proberen met je (alleen is ze bang dat samenwonen raar zal zijn in het begin, ja dat zal zeker zo zijn, maar als we goede afspraken maken).

Het blijft van links naar rechts gaan. Vandaag appt ze mij hele verhalen over dat het kut ging op haar werk etc en tevens appte ze mij 2 foto's van de outfit die ze morgenavond bij dat feest dragen. Ze leek erg onzeker. Moet ik dit wel aan? Kan dit wel? Die onzekerheid blijft terugkomen merk ik. Wel zag ik dat ze onze ring nog steeds draagt.

Ander opvallend dingetje is het boek waar ze over sprak wat zou gaan over omgaan met mij zeg maar. Ze vertelde mij de titel en wat blijkt? Dat boek gaat helemaal niet over mij. Dat boek gaat erover hoe je van iemand af komt die narcist is (iets wat ik niet ben en wat ook niet is vastgesteld). De titel van het boek is; Het verdwenen mezelf. Als je het boek Googled en leest snap je waarom ik bang ben. Mijn ouders vragen zich wel af of ze uberhaupt wel vaak naar die psycholoog is geweest, immers een goede psycholoog zou vragen om een gesprek ook met mij erbij. Zeker bij relatieperikelen lijkt mij. Bedoel ik kan mij niet verdedigen, helemaal niks.

Wat betreft werk heb ik goed nieuws. Ik heb aankomende week niet 1 maar 2 TWEEDE gesprekken wat betreft werk. Ik had op Eerste Kerstdag nog een sollicitatie gedaan en dat bedrijf is zeer enthousiast. Dinsdag heb ik een tweede gesprek via videobellen en dan een eventuele derde op locatie.

Ik heb haar verteld dat ik haar dinsdag wil zien. Ze ging maandag kijken of ze wat kon regelen. Komt ze dinsdag niet dan ga ik er zelf naartoe. Overigens probeerde ze mij te chanteren vrijdag door te zeggen dat als ik zaterdag naar haar zou komen dat het dan over zou zijn en mijn schuld is ofzo. Ik weet het niet meer, maar dat ze ineens plotsklaps is omgeslagen is wel duidelijk.

Overigens ben ik er wel achter dat de punten die ze noemde financiën, huishouden etc wel kloppen maar dat het om gevoel gaat nu. Dan nog blijft de vraag; Wanneer is dit begonnen en waar komt het vandaan? Ik heb qua gevoel niets gemerkt nogmaals. Wil ze een keer het vrijgezelle leven proberen? Wat is het?
pi_176196257
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 09:35 schreef Scary_Mary het volgende:

[..]

Dit is een heel duidelijk signaal, want ze mist niet zozeer jou, maar bepaalde dingen die je deed. De dingen waar ze zich geliefd en begrepen door voelde, maar die ze kennelijk niet meer direct kan koppelen aan wie je bent en waarom ze van jou zou houden als een geliefde. Dat is een ander soort liefde als voor iemand die veertien jaar heel dichtbij staat.

[..]

Beter had je dan gekeken naar hoe zij ook het als kleine stapjes zou kunnen ervaren, ook daar weer een gemiste kans met helder signaal.
Hoe kan zij merken dat je het achteraf nu wel begrepen hebt denk je? Hoe kun je haar volgende keer wel het gevoel geven zonder dat ze daarvoor weer een grens moet afbakenen?

[..]

Door te stellen dat niet alleen jij het niet zo ervaart als dat zij er alles aan gedaan heeft, maar dat het dan ook niet alles is, zeg je haar eigenlijk dat je haar gevoel niet serieus neemt laat staan enigszins begrijpt en er dus ook helemaal geen begrip voor hebt. Ongeacht of jij helemaal in je recht zou staan, is dat gewoon een enorme red flag om een relatie verder op te bouwen. Signalen die een psych terecht besproken zal hebben met haar en die dus prima los kunnen staan van hoe je wel zou zijn. Omdat het om haar beleving gaat en daar zit nu eenmaal een blinde vlek bij jou..

[..]

ALS als als en weer gewoon 's nachts, want fuck it.
Het voordeel van hypothethische situaties bespreken is dat het minder realistisch is. Echter merk je al dat zodra het wel puntje bij paaltje komt zij zich als een kat in het nauw voelt en er dan weer onderuit probeert te komen. Daar zit nu een patroon, waar je tenzij jij er gelukkig van denkt te worden je echt echt echt je tactiek aan zult moeten passen om hier nog enigszins samen beter uit te kunnen komen.
En dat is dan denk ook onderdeel van het probleem, je denkt er vooralsnog nu wel gelukkig van te worden. Omdat het voor jouw gevoel nog geen definitieve nee is en je solliciteert naar dat het weer een ja zou kunnen worden. Daarmee zeg je eigenlijk waar je prioriteiten liggen en dat zijn nu juist niet de dingen die ze hierboven zegt te missen. Ze mist oa het begrip en zich begrepen te voelen, net als jij eigenlijk. Maar waar jij je begrip wil voelen in dat ze jou en jullie relatie niet afwijst, heeft zij behoefte aan iets anders en daar blijf je aan voorbij gaan..

[..]

Gewoonte

[..]

Het gaat inderdaad niet over jou, maar hoe ze bepaalde dingen van jou ervaart. De beste verdediging zou zijn dat je wel wil en kan luisteren, omdat het zou kunnen aangeven dat je wel degelijk openstaat voor wat ze wel zegt en ervaart enzo.
Echter geeft je handelen vooral de boodschap af dat het je met name gaat om zolang het vooral maar niet uit elkaar willen gaan en je proberen te focussen op bepaalde dingen die je wel zou doen en waarom ze het niet moet uitmaken. Dat zegt niet schatje, ik snap waar je vandaan komt en we gaan eraan werken.

[..]

Top en toitoitoi ^O^

[..]

Jullie chanteren elkaar, omdat er bij beide een probleem is op de grensbewaking enzo. Dat zegt eigenlijk al voldoende, net zoals dat jij dit als ineens omslaan ervaart.

[..]

Het is het punt waarop je kan laten zien dat je je wel kan focussen op waar het echt om gaat. Gevoelsmatig, voor haar dan. Als jij echt jullie relatie wil redden tenminste. En dan moet je jezelf andere vragen willen en gaan stellen en echt openstaan voor hoe zij een en ander kan ervaren en daadwerkelijk kan ervaren.
Dus, ga je in de verdediging over wat je wel of niet terecht vindt of wil je beter leren begrijpen en begrip tonen mbt hoe je overkomt en zou kunnen komen?
Natuurlijk wil ik het redden. De vraag is dan alleen wat moet ik qua aanpak veranderen? Ik vraag bijvoorbeeld zeer vaak hoe het met haar gaat etc of bedoel je dat niet?

Het punt is een beetje dat ze wel zegt dat ik het niet begrijp, maar het ook niet uitlegt. Zeg dan; Oke ik wil dat je deze vraag anders stelt of ik wil dat je dit of dat doet etc. Maar zover komt het steeds niet, omdat ze het zelf misschien nieteens weet?

En ja ik wil haar de ruimte geven om op haar bek te gaan, natuurlijk. Alleen dan kan ze zien dat ze de verkeerde keuze maakt, mits ik mijzelf aanpas/doe wat ik moet doen.
pi_176196316
Wel gaf ze aan dat er inderdaad een hoop frustratie en boosheid zit en dat dat eerst moet zakken wil ze openstaan voor ons samen. Dit begrijp ik en dit ziet mijn psycholoog ook zo zoals ik eerder heb verteld. Nou prima maar dan moet ik wel de mogelijkheid krijgen om gewoon te werken en de rekeningen te betalen wat ik altijd heb gedaan of de boodschappen en haar een hand te helpen in het huishouden etc.
pi_176196366
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 16:56 schreef AnoniemH het volgende:
Wel gaf ze aan dat er inderdaad een hoop frustratie en boosheid zit en dat dat eerst moet zakken wil ze openstaan voor ons samen. Dit begrijp ik en dit ziet mijn psycholoog ook zo zoals ik eerder heb verteld. Nou prima maar dan moet ik wel de mogelijkheid krijgen om gewoon te werken en de rekeningen te betalen wat ik altijd heb gedaan of de boodschappen en haar een hand te helpen in het huishouden etc.
Is het niet zo dat je juist de frustraties en boosheid wil bespreken?

Fuck die rekeningen en het huishouden..

Je wilt toch een vrouw die achter je staat.
pi_176196377
Game on! :B
pi_176196388
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 16:58 schreef Steevast het volgende:

[..]

Is het niet zo dat je juist de frustraties en boosheid wil bespreken?

Fuck die rekeningen en het huishouden..

Je wilt toch een vrouw die achter je staat.
Die moeten eerst zakken wil ze openstaan voor. Dus gewoon werk hebben etc.
pi_176196403
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 16:55 schreef AnoniemH het volgende:

[..]

En ja ik wil haar de ruimte geven om op haar bek te gaan, natuurlijk. Alleen dan kan ze zien dat ze de verkeerde keuze maakt, mits ik mijzelf aanpas/doe wat ik moet doen.
Misschien maakt ze niet de verkeerde keuze maar juist de beste keuze in haar leven.
Zou zo maar kunnen.
pi_176196440
Ergens denk ik dat het narcisme boek wel ergens op gebaseerd is, ook gezien je reacties. Maar een narcist zal zichzelf daar zelden in herkennen. Ze komt daar niet voor niets mee. Er moet dan wel flink wat mis zijn in jullie relatie en communicatie naar elkaar toe, of van jou naar haar. Het maakt niet eens uit of je echt zo bent: blijkbaar ervaart zij het wel zo. En dat is dodelijk voor een relatie. Misschien is ze daarom ook bang om het uit te maken.
pi_176196447
Weet ze al dat je volgende week weer bij intrekt?
pi_176196450
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 17:00 schreef Sarabi het volgende:

[..]

Misschien maakt ze niet de verkeerde keuze maar juist de beste keuze in haar leven.
Zou zo maar kunnen.
Dat zal de tijd uitwijzen. Ze zegt zelf dat ik haar soulmate ben, haar altijd heb begrepen en er altijd voor haar ben geweest. 14 jaar is niet niks he. Misschien wil ze haarzelf gewoon even resetten, even niks dat kan. Wel blijf ik erbij dat ik denk dat het een fase is. En dan bedoel ik dus dat vrijheid etc etc.
pi_176196488
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 17:01 schreef -Strawberry- het volgende:
Ergens denk ik dat het narcisme boek wel ergens op gebaseerd is, ook gezien je reacties. Maar een narcist zal zichzelf daar zelden in herkennen. Ze komt daar niet voor niets mee. Er moet dan wel flink wat mis zijn in jullie relatie en communicatie naar elkaar toe, of van jou naar haar. Het maakt niet eens uit of je echt zo bent: blijkbaar ervaart zij het wel zo. En dat is dodelijk voor een relatie. Misschien is ze daarom ook bang om het uit te maken.
Communicatie is ook zeker het probleem. Van mij naar haar en andersom. Ik heb ook al aangegeven dat we daar HULP bij kunnen gebruiken. Zodat we ELKAAR beter leren begrijpen op de situatie die nu gaande is.
pi_176196502
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 17:01 schreef AnoniemH het volgende:

[..]

Dat zal de tijd uitwijzen. Ze zegt zelf dat ik haar soulmate ben, haar altijd heb begrepen en er altijd voor haar ben geweest. 14 jaar is niet niks he. Misschien wil ze haarzelf gewoon even resetten, even niks dat kan. Wel blijf ik erbij dat ik denk dat het een fase is. En dan bedoel ik dus dat vrijheid etc etc.
Je was vast haar soul mate maar op dit moment is ze er klaar mee.
En binnen 10 jaar zullen jullie allebei vast wel weer een nieuwe soul mate tegenkomen.
pi_176196510
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 16:59 schreef AnoniemH het volgende:

[..]

Die moeten eerst zakken wil ze openstaan voor. Dus gewoon werk hebben etc.
Tja, dat is best een redelijk eis natuurlijk. En als jij daar open voor staat geen probleem, maar ook jou vrouw is debet aan relatiecrisis, en jij niet degene die altijd maar moet dansen naar haar eisen, liefde is onconditioneel, en van daaruit zouden jullie moeten werken samen..

Richt je vooral op jullie emotionele band samen, en pak het praktisch uiteraard ook aan.
pi_176196513
:|W
pi_176196531
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 17:03 schreef Sarabi het volgende:

[..]

Je was vast haar soul mate maar op dit moment is ze er klaar mee.
En binnen 10 jaar zullen jullie allebei vast wel weer een nieuwe soul mate tegenkomen.
Op dit moment is ze er klaar mee begrijpelijk. Maar zoals ik al zei denk ik niet dat ze echt op zoek gaat naar iemand anders nu. Misschien over een jaar maar nu? Nee daarvoor is ze ook teveel beschadigd door andere mannen in het verleden.
pi_176196534
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 17:01 schreef -Strawberry- het volgende:
blijkbaar ervaart zij het wel zo.
En dat is het belangrijkste (voor haar)
En ergens snap ik haar ook wel, ts lijkt ook wel narcistische trekjes te hebben als je alle topics terugleest.
pi_176196573
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 17:03 schreef Steevast het volgende:

[..]

Tja, dat is best een redelijk eis natuurlijk. En als jij daar open voor staat geen probleem, maar ook jou vrouw is debet aan relatiecrisis, en jij niet degene die altijd maar moet dansen naar haar eisen, liefde is onconditioneel, en van daaruit zouden jullie moeten werken samen..

Richt je vooral op jullie emotionele band samen, en pak het praktisch uiteraard ook aan.
Is ook redelijk. Maar doordat ze elke dag wat anders zegt weet ik ook niet meer waar ik aan toe ben. Daarom wil ik haar ook spreken dan kan ik haar aankijken in haar ogen en deze eis van haar bespreken. Natuurlijk sta ik daarvoor open. Ik sta overal voor open maar dan moet ik wel de bevestiging hebben dat ze dat wil en die heb ik dan wel, dan niet, dan wel, dan niet etc.
pi_176196643
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 17:04 schreef AnoniemH het volgende:

[..]

Op dit moment is ze er klaar mee begrijpelijk. Maar zoals ik al zei denk ik niet dat ze echt op zoek gaat naar iemand anders nu. Misschien over een jaar maar nu? Nee daarvoor is ze ook teveel beschadigd door andere mannen in het verleden.
Die gaat met een andere pik het nieuwe jaar in.
pi_176196657
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 17:07 schreef ElDinosaur het volgende:

[..]

Die gaat met een andere pik het nieuwe jaar in.
Dat denk ik niet. Reden daarvoor staan in het vorige deel.
pi_176196704
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 17:08 schreef AnoniemH het volgende:

[..]

Dat denk ik niet. Reden daarvoor staan in het vorige deel.
Waarom denk je dat ze niet komt / jij niet daar heen kan?
pi_176196719
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 17:09 schreef ElDinosaur het volgende:

[..]

Waarom denk je dat ze niet komt / jij niet daar heen kan?
Angst voor het gesprek.
pi_176196792
Nou denk niet dat het een angst voor het gesprek is, maar meer een angst voor jou en je rare opdringerige gedrag.
pi_176196847
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 17:11 schreef Fem_LittleLady het volgende:
Nou denk niet dat het een angst voor het gesprek is, maar meer een angst voor jou en je rare opdringerige gedrag.
Niet echt. We konden altijd goed praten over moeilijke dingen. Het is meer dat ze dat zichzelf wijs maakt, maar dat is helemaal niet zo. Ik heb namelijk wat dingen opgeschreven etc maar het is wel vrij laf niet te komen zoals een aantal hier al noemde.
pi_176196913
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 17:12 schreef AnoniemH het volgende:

[..]

Niet echt. We konden altijd goed praten over moeilijke dingen. Het is meer dat ze dat zichzelf wijs maakt, maar dat is helemaal niet zo. Ik heb namelijk wat dingen opgeschreven etc maar het is wel vrij laf niet te komen zoals een aantal hier al noemde.
Dat is jouw invulling waarmee je hoop voor jezelf creeert. .
pi_176196925
Ga er heen met een zak oliebollen, bel aan en roep SURPRISE
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')