St. Anger geeft op een eigen manier ook wel duidelijk aan hoe de band er op dat moment voor stond. Op sterven na dood... Gelukkig hebben ze zich weten te herstellen. Dat vind ik dan ook weer mooi aan St. Anger.quote:Op vrijdag 29 december 2017 23:14 schreef Kyran het volgende:
[..]
Dit is pas een hype. Krijg jeuk an dat alles na 1988 is kut gezeik.
Ja, ze zijn af en toe van stijl veranderd en soms de plank wat mij betreft misgeslagen (St Anger), maar Load, Black Album en Hardwired zijn prima albums.
Ik hou juist wel van proggy. En graag veel instrumentaal en niet teveel zang.quote:Op vrijdag 29 december 2017 23:14 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Begin eerst met Ride The Lightning en Master of Puppets. And Justice For All is ook genot maar dat is wat meer aan de progressive kant. Black Album is meer mainstream metal maar ook wel goed. Als je een dikke thrash metal album wil horen luister Kill em All
Ik ken deze zo lang, ik heb dit liedje inmiddels zelfs MEEGEMAAKT in mijn eigen leven. Nou, dan is het heftig hoor.quote:
Beetje stijfjesquote:Op vrijdag 29 december 2017 23:15 schreef ArnieAlberts het volgende:
Maar wát een drama dat publiek nu in het café
Dan moet je het met Orion en Call of Ctulu doenquote:Op vrijdag 29 december 2017 23:16 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Ik hou juist wel van proggy. En graag veel instrumentaal en niet teveel zang.
quote:
I CAN'T, I LOVE THEM EQUALLYquote:Op vrijdag 29 december 2017 23:15 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
[..]
Make up your mind dude
Nou, zijn wij allemaal effe blij dat dat niet zo isquote:
Wat ik het mooie vond van de nummers uit die tijd is dat de mannen eerlijk durfden te zijn. Qua tekst. Of misschien ook niet. Maar heerlijk toch dit?quote:Op vrijdag 29 december 2017 23:15 schreef lrishCassidy het volgende:
Wow deze heb ik lang niet gehoord? Die was ik zelfs vergeten.
quote:
Ja, snap St Anger wel, maar zet hey zelf echt nooit op. Alle andere albums wel. Lulu heb ik maar 1 kans gegeven en nooit meer geprobeerd.quote:Op vrijdag 29 december 2017 23:15 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
St. Anger geeft op een eigen manier ook wel duidelijk aan hoe de band er op dat moment voor stond. Op sterven na dood... Gelukkig hebben ze zich weten te herstellen. Dat vind ik dan ook weer mooi aan St. Anger.
Alleen LuLu heb ik nooit begrepen...
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |