Weer een best of alle edities?quote:Op vrijdag 29 december 2017 11:23 schreef laxus13 het volgende:
Ik ben benieuwd of nog iets speciaals gaan doen volgend jaar met de 20ste editie
			
			
			
			
			
			
			
			Misschien hetzelfde als in 2008?quote:Op vrijdag 29 december 2017 11:24 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik verwacht met editie 25 een top 2500 als ze volgend jaar niks gaan doen
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Niet te hopen zeg... dan verliest de lijst een groot deel van z'n essentiequote:
			
			
			
			Zou mogelijk zijn jaquote:
			
			
			
			Dan liever Coldplay, Blof is matig maar dat Coldplay er zo verrekte hoog staat met een paar nummers geeft mij een grote twijfel aan de muzieksmaak van menig Nederlander.quote:Op vrijdag 29 december 2017 11:24 schreef OscarMopperkont het volgende:
[..]
Een Blof boycot zou welkom zijn.
			
			
			
			Tegen die tijd luistert er niemand meer naar de radio.quote:Op vrijdag 29 december 2017 11:24 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik verwacht met editie 25 een top 2500 als ze volgend jaar niks gaan doen
			
			
			
			Daar lijkt hij wel op ja, dat dacht ik ook even.quote:Op vrijdag 29 december 2017 11:24 schreef Guanabana het volgende:
Dacht even dat dat het begin van Banger Hart was
			
			
			
			Zie ik niet gebeuren, is nogal het tegengestelde van de recente 'vernieuwing' van de lijst natuurlijkquote:
			
			
			
			
			
			
			
			Ze kunnen beter een top 1950 doen als ze dan alle lange versies draaienquote:Op vrijdag 29 december 2017 11:24 schreef MielMonteur het volgende:
Een top 5000 is het alleen al waard omdat The Motors dan weer eens langskomen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |