Hallelujah en Yesterday zijn de meest gecoverde nummers aller tijden.quote:Op donderdag 28 december 2017 21:49 schreef DecoAoreste het volgende:
In de kerk coveren ze deze ook vaak trouwens
Kut, ik zit nog met Lisaquote:Op donderdag 28 december 2017 21:51 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Heerlijk nummertje wel weer dit.
En de Top 2000quote:Op donderdag 28 december 2017 21:52 schreef Guanabana het volgende:
[..]
De eckte fans luisteren weleens een heel album.
Dan hadden het er wel meer moeten zijn.quote:Op donderdag 28 december 2017 21:52 schreef djenneke het volgende:
[..]
Die staan voor het aantal mensen dat ze heeft vermoord. Met haar zang.
En Louie Louie. Maar die staat niets eens in de lijstquote:Op donderdag 28 december 2017 21:52 schreef ShinyStar het volgende:
[..]
Hallelujah en Yesterday zijn de meest gecoverde nummers aller tijden.
Ja, die doet de falsetto's aan het eind.quote:Op donderdag 28 december 2017 21:52 schreef MTheBassman het volgende:
Ik vind die stem van Roger Taylor(?) ook echt mooi passen in dit nummer
De app is nog steeds niet best.quote:
Ik was niet helemaal serieusquote:Op donderdag 28 december 2017 21:52 schreef ShinyStar het volgende:
[..]
Hallelujah en Yesterday zijn de meest gecoverde nummers aller tijden.
Van hetzelfde album als dat andere nummerquote:Op donderdag 28 december 2017 21:53 schreef Persefoneia het volgende:
Ik ben verbijsterd.Ken deze niet.
quote:Op donderdag 28 december 2017 21:53 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Dan hadden het er wel meer moeten zijn.
[ afbeelding ]
Ik bedoel meer dat deze in tegenstelling tot BoRap of Champions enz vrij onbekend is terwijl ik dit een van hun sterkste platen vind.quote:Op donderdag 28 december 2017 21:52 schreef peaceman het volgende:
[..]
dan had ie niet in de top 2000 gestaan...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |