FOK!forum / Muziek / Top 2000 Editie 2017 #124 39 is bijna 40
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 14:11
icNbOF3.gif

Het is 25 december, negen uur. Zappen is zinloos. Dit is… de Radio 2 Top 2000. (geesh kon dat niet korter?) En dan gaat dit topic even helemaal los. 50000 posts in een weekje, daar lachen wij om. Wilde U altijd al weten dat Atomic Kitten Eternal Flame naakt heeft ingezongen? Of wilde U soms weten dat de drummer van de Beatles geen baard heeft? Het kan hier allemaal. Zelfs allerlei andere lollige feitjes passeren de revue. Wist U bijvoorbeeld dat Kayak stiekem altijd over een ‘Reverse Queen’ zong? Misschien bent U wel geďnteresseerd in familietaferelen tijdens “Waarom fluister ik jouw naam nog”. Het kan allemaal.
Babbel hier gewoon gezellig mee en leer dat dit het enige topic is waarbij bij het woord Lennon niet meteen aan een Beatle wordt gedacht en dat sommige mensen blijkbaar een Top 2000 kunnen overleven met 20 uur slaap. Want dit is de gezelligste reeks van het jaar.

Radio 2 Top 2000: Editie 2017
Het is alweer de negentiende editie van het grootste radio-evenement van de radio. Radio 2 draait 7 dagen lang de beste platen aldus het Nederlandse stemvee, vanaf eerste kerstdag tot het laatste uurtje in 2017. De 159 uur durende muzikale marathon is ook te volgen via de website van Radio 2.

Wat kunnen wij doen?
Meeluisteren en meeposten. En bovenal, stemmen. Natuurlijk zou de Top 2000 de Top 2000 niet zijn als er niet een hoop bagger in zou staan, dus wij hopen vooral dat jullie allemaal op Thuis van Marco B--- wacht nee doe dit toch maar niet.
Er gaat namelijk al zoveel moois uit, daarom mogen een paar pareltjes wel even aangehaald worden. Uiteraard was er de competitie van D. begin dit jaar met 80’s liedjes

Echo & The Bunnymen - The Killing Moon 9
Long John Baldry - (Walk Me Out In The) Morning Dew 8
Pet Shop Boys - Suburbia 8
SPOILER
Cameo - Word Up 7
Dead or Alive-You spin me round 7
Freddie Aguilar - Anak 7
George Harrison - Got my mind set on you 7
Kim Wilde - Kids In America 7
Leo Sayer - Orchard Road 7
Neneh Cherry – Buffalo Stance 7
Peter Schilling - Major Tom (Völlig losgelöst) 7
Roy Orbison - You Got It 7
Talk Talk - Living In Another World 7
The Romantics - What I Like About You 7
Tom Petty and the Heartbreakers - Refugee 7
Big Country - Chance 6
Depeche Mode - People are People 6
Duran Duran - Hungry Like The Wolf 6
Feargal Sharkey - A good heart 6
Jim Diamond - I Should have known better 6
Joan Jett and the Blackhearts - I Love Rock 'n Roll 6
John Cougar (Mellencamp) - Jack & Diane 6
Katrina & The Waves - Walking On Sunshine 6
Rufus & Chaka Khan - Ain't nobody 6
Split Enz - I hope I never 6
Vangelis - Chariots Of Fire 6
A flock of seagulls - I Ran 5
Asia - Heat Of The Moment 5
Berlin - Take my breath away 5
China Crisis - Wishfull Thinking 5
Crowded House - Better be home soon 5
Fiction Factory - Feels Like Heaven 5
Giorgio Moroder and Philip Oakey - Together in electric dreams 5
Grandmaster Flash – The Message 5
Hall & Oates - I can go for that 5
Jan Hammer – Crockett’s Theme 5
LL Cool J - I need love 5
Los Lobos – La Bamba 5
Madonna - Into The Groove 5
Marc Almond - Tears Run Rings 5
Murray Head - One Night In Bangkok 5
New Order - True Faith 5
Nick Cave and the Bad Seeds - The Mercy Seat 5
Nik Kershaw - The Riddle 5
Robbie Robertson - Somewhere Down The Crazy River 5
Tears For Fears - Mad World 5
The Housemartins - Caravan of Love 5
The J. Geils Band - Centerfold 5
The Korgis - Everybody's Got To Learn Sometime 5
The Specials - Too much too young 5
The Waterboys - Don't Bang the Drum 5
En dan kom ik nog even met wat persoonlijke Propaganda van 3 plaatjes die echt veeeeel te ver onderaan staan voor waar ze horen te staan. De eerste is Duel van Propaganda (1995 in 2016) waarvan ik gewoon even roep dat ie teveel genot is om de Top 2000 uit te zien gaan.

De tweede is misschien wel de belangrijkste. Strange Fruit van Billie Holiday (1989 in 2016) is het laatste vooroorlogse liedje in de lijst en gaat bovendien over een belangrijk onderwerp – die tekst is niet mis. Als je de lijst een beetje van zijn charme wil laten behouden stem je gewoon hierop. Punt.

De derde is Daydream Believer van de Monkees. Om twee redenen. Allereerst moet dat prutswerk I’m A Believer niet hun enige notering zijn. Ten tweede horen dit soort klassieke 60s acts weldegelijk ergens onderin de lijst rond te hangen. Dus waarom niet Daydream Believer van de Monkees (1987 in 2016)

Nog een ander ding wat vorig jaar punt van discussie was is de schandalig lage notering van 60's classics als A Whiter Shade of Pale en Nights In White Satin. Misschien niet zo nijpend als de vorige gevallen, maar dit zijn met recht legendarische platen die hun status van uberklassieker wat ons betreft toch niet mogen verliezen. Absoluut iets om over na te denken.

Wanneer?
Maandag 25 december 09:00 tot en met Zondag 31 december 23:59.

De lijst van 2017
Die is hier te bekijken!

Presentatie
De presentatie is dit jaar in handen van:
06.00 - 09.00 uur Gerard Ekdom
09.00 - 12.00 uur Bart Arens
12.00 - 14.00 uur Gijs Staverman
14.00 - 16.00 uur Annemieke Schollaardt
16.00 - 18.00 uur Ruud de Wild
18.00 - 20.00 uur Wouter van der Goes
20.00 - 22.00 uur Stefan Stasse
22.00 - 00.00 uur Jan-Willem Roodbeen
00.00 - 02.00 uur Evelien de Bruijn
02.00 - 04.00 uur Cielke Sijben
04.00 - 06.00 uur Frank van 't Hof

De Tunes O+
Bijna alle tunes zijn 'legendarische radiotunes' uit heden en vooral verleden. Ze zijn voor de eerste Radio 2 Top 2000 in 1999 opnieuw opgenomen door het Metropole Orkest o.l.v. Dick Bakker. De arrangementen zijn van Onno Krijn.

Helaas worden deze tunes niet meer zo vaak gebruikt als vroeger, maar... nog steeds hebben ze hun charme. Vooral 'de' Tune ( O+ ) blijft veelvuldig te horen. In een verneukte 2016 uitgave, dat dan weer wel. :r

Het gaat om de volgende tunes: aan het begin van ieder uur: Tommy Ouverture (The Who). Altijd aan het einde van het uur (overzicht): Swinging Olympia (Europarade) Verder worden gebruikt: Soul Coaxing, Guess what, Cute, Mannix, Babyface, The man.

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Kabelfrequenties
Overzicht van verschillende steden:
http://www.frequenties.net/station/radio-2

FM-etherfrequenties
Friesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHz

Luisteren via internet:
http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

http://www.radio2.nl/nieuws/id-6114-mannen-versus-vrouwen.html

De Top 2000 in beeld
Cultura 24:
Tussen Kerst en Oud & Nieuw 2017 zal NPO Cultura vast weer vanuit het Top 2000 Café iedere dag Top 2000 Visual Radio uitzenden. Verrijkt met clips van en informatie over artiesten en songs uit de Lijst der Lijsten. Gezelligheid met Gerrie, Mien en Joop in het cafe als Leentje Huizer voorbij komt, wie wil dat nu niet?

Nederland 3
Tijdens de Top 2000 kun je in de nachtelijke uurtjes hopelijk ook weer meekijken in de studio (en tot 2 uur in het cafe) via NPO3 tussen +/- 01.00 - 06.00 uur.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000/home

Etalagekanalen

Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC, Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men Cultura24 1 op 1 naar omzet!

*O* *O* *G* *G* *G* *O* *O*

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

Vanaf wanneer stemmen?
De stemweek was van 1 t/m 8 december

Voor uitgebreide statistieken:
http://pino112.nl/top2000/
Pino, held! _O_

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Spotify:
Open in Spotify de lijst der lijsten en luister daar een groot deel van de lijst terug! Op dit moment zijn de lijsten tot 2013 beschikbaar. http://www.radio2.nl/nieuws/id-4908/top-2000-spotify-app.html

Staat ie in de top 2000?
Hopelijk kunnen we ook dit jaar genieten van een site met schijtlollige gifjes waarin je kunt zien welke liedjes de lijst hebben gehaald. Als het goed is zijn dit er precies 2000. De site is online op www.staatieindetop2000.nl

Ook in 2017 hebben een aantal FOK!kers voor jou deze site afgespeurd en deze nieuwe nummers en afvallers gevonden:
SPOILER: Nieuwe nummers top 2000: 2017
Adele - Water Under The Bridge
Andre hazes jr. - leef
Arcade Fire - Everything Mow
Aretha Franklin – Think (blues brothers version)
Armin Van Buuren Feat. Josh Cumbee - Sunny Days
Barbra Streisand - Tell Him
Baz Luhrman - Everybody's free (to wear sunscreen)
The Beatles - Across the Universe
The Beatles - Don't Let Me Down
Benny Neyman - Waarom fluister ik je naam nog
Berlin - Take my breath away
Björk - Human Behaviour
BLOF Ft. Geike – Zoutelande
Bökkers - Catch & Release
The Cats - Times Were When
Chef's Special - Amigo
Chef's Special - Try Again
China Crisis - Wishful Thinking
Coldplay & Chainsmokers - Something Just Like This
Coldplay - Up&UP
DC Lewis - Mijn gebed
Dua Lipa - Be The One
Earth & Fire - Seasons
Ed Sheeran - Castle On The Hill
Ed Sheeran - Galway Girl
Ed Sheeran - Perfect
Ed Sheeran - Shape Of You
Elbow - Magnificent (She Says)
Fleetwood Mac - Black Magic Woman
George Michael - Freedom '90
George Michael - I Knew You Were Waiting
George Michael – Praying For Time
George Michael - You Have Been Loved
George Michael & Mary J. Blige - As
Guus Meeuwis - Proosten
Harry Styles - Sign Of The Times
Imagine Dragons - Believer
Imagine Dragons - Thunder
Imagine Dragons - Whatever It Takes
Inxs - Need You Tonight
J.J. Cale - Cajun Moon
James Arthur - Say You Won’T Let Go
John Mayer - In the blood
Kaleo – Way Down We Go
Katy Perry Feat. Skip Marley - Chained To The Rhythm
Kayak - Starlight Dancer
Linkin Park - Numb
Linkin Park - One More
LP - Lost On You
Luis Fonsi & Daddy Yankee - Despacito
Madonna - Papa Don'T Preach
Martin Garrix Feat. Bebe Rexha - In The Name Of Love
Marvin Gaye & Tammi Terrell - Ain'T No Mountain High Enough
Metallica - The Unforgiven II
Metallica - Whiskey In The Jar
Michael Kiwanuka - Cold Little Heart
Michael Kiwanuka - Love And Hate
Muse - Feeling Good
Niall Horan - This Town
Nothing But Thieves - Amsterdam
Nothing But Thieves-Sorry
P!Nk - What About Us
Pink Floyd - Arnold Layne
Portugal. The Man - Feel It Still
Queens Of The Stone Age - Make It Wit Chu
Rammstein - Mutter
Robert Miles - Children
Rolling Stones – The Last Time
Rolling Stones – Time Waits For No One
Ronan Keating - When you say nothing at all
Rowwen Hčze - De Neus Umhoeg
Sam Smith - Writing's on the wall
Sandy Coast - True Love That'S A Wonder
Sia Feat. Kendrick Lamar - The Greatest
Spandau Ballet - True
Spinvis - Kom Terug
Tame Impala - The Less I Know The Better
Tears for fears - Mad World
Tom Petty - A Face In The Crowd
Tom Petty - Free Fallin'
Tom Petty - I Won'T Back Down
Tom Petty - Into The Great Wide Open
Tom Petty - Learning To Fly
Tom Petty - Mary Jane'S Last Dance
Tom Petty - Refugee
T'Pau - China in your Hand
The Weeknd feat. Daft Punk - I Feel It Coming
Wham! – Club Tropicana
Young Gun Silver Fox – Long Way Back
Zucchero - Diamante
SPOILER: OUT in 2017
# vorig jaar + artiest + titel
1999 - Maroon 5 & Christina Aguilera Moves like Jagger
1997 - Anouk Modern world
1992 - The Kooks Naďve
1989 - Billie Holiday Strange Fruit
1986 - David Gray Babylon
1983 - Q65 Ann
1982 - The Weeknd Can’t feel my face
1979 - Jan Smit Als de morgen is gekomen
1976 - The Walker Brothers The Sun Ain't Gonna Shine Anymore
*1975 - The Osmonds Crazy Horses
*1970 - Volumia! Hou me vast
1968 - Crosby, Stills, Nash & Young Helpless
1966 - Nancy Sinatra These Boots Are Made for Walkin'
*1963 - The Righteous Brothers You've Lost That Lovin' Feelin'
1959 - Lenny Kravitz It ain't over 'till it's over
1957 - The Doors The Crystal Ship
1951 - The Script For the first time
1949 - Ben Howard The fear
1945 - XTC Making plans for Nigel
1942 - Coldplay Atlas
*1940 The Byrds Turn! Turn! Turn! (to everything there is a season)
1934 Booker T. & the M.G.'s Green Onions
1931 Caro Emerald Back it up
1927 Nielson & Miss Montreal Hoe
1926 Maître Gims J'me tire
1925 Jack Johnson Sitting, Waiting, Wishing
1923 3JS Geloven in het leven
1922 Janis Joplin Try (just a little bit harder)
1920 ZZ Top Legs
1909 Stevie Wonder Master Blaster (Jammin')
*1905 Clouseau Passie
1901 The Who Who are you
1900 Joe Cocker Summer in the city
1898 Eva De Roovere Fantastig toch
1894 Joy Division Transmission
*1892 Vaya Con Dios What's a Woman
1891 Julien Clerc This Melody
1883 Van Dik Hout Laat het los
1880 Paul de Leeuw Ik wil niet dat je liegt
*1877 The Mavericks Dance the Night Away
1876 Michael Bublé It's a beautiful day
1875 David Bowie Blue Jean
*1872 Johnny Guitar Watson A Real Mother for Ya
1871 Handsome Poets Sky on fire
1866 Jett Rebel Tonight
1864 Swedish House Mafia Don't you worry child
*1862 Dave Berry This Strange Effect
1852 John Mayer Who Says
1849 Rod Stewart You're in My Heart
1847 Deep Blue Something Breakfast at Tiffany's
1838 Village People Y.M.C.A.
1836 Backstreet Boys As Long As You Love Me
1829 U2 Walk on
1813 - Chef'Special On Shoulders
1812 - Bob Dylan Subterranean Homesick Blues
1805 - Ellie Goulding Love Me like You Do
1801 - U2 Every Breaking Wave
1796 - Pussycat Mississippi
1794 - Dotan Fall
1789 - Simply Red Home
1779 - Reamonn Supergirl
*1774 - Dusty Springfield I Close My Eyes (And Count To Ten)
1772 - Sam Hunt Take Your Time
1771 - Prince I Could Never take the place of your man
1770 - N. Rateliff & The Night Sweats SOB
1765 - The Clash - Rock the Casbah
1761 - Prince - Alphabet Street
1737 - Paul Simon - Boy in the Bubble
1723 - Amy Winehouse - Our day will come
*1721 - The Pointer Sisters - Fire
1720 - Outkast - Ms Jackson
*1711 - The Trammps - Shout
1708 - Rihanna, K.West & P.McCartney - FourFiveSeconds
1647 - Kovacs - My Love
1645 - Emeli Sandé - Read All about it
1641 - Racoon - Brick by Brick
1638 - De Staat - Fantastic Journey...
1584 - The common linnets - we don't make the wind blow
1543 - Robin Thicke - Blurred Lines
*1528 - Willeke Alberti - Telkens Weer
1443 - Major Lazor - Lean On
1378 - Prince - Controversy
1365 - Prince - If I was your girlfriend
1288 - Justin Bieber - What Do You Mean?
1268 - Prince - The Most Beautiful Girl in the World
1144 - David Bowie - Where are we now
1137 - Dotan - Hungry

*Stond sinds 1999 altijd in de lijst
Nog wat classics:
SPOILER
FOK!Miss-Top 2000 van 2017 is houdjemond! defaultUserIcon.png die de lijst zelf op is gaan halen in het Top 2000-café!
SPOILER
20171219_164446.jpg
En Annemieke gaf vanaf de wachtplaats buiten de groetjes door aan ArnieAlberts! :D
SPOILER
20171227_173525.jpg
De lijst door de jaren heen:
NbYC3LQ.png

15foxv8.jpg
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 14:11
quote:
11s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:10 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Ontkenningsfase.
Uiteraard :D
datismijnmeningdonderdag 28 december 2017 @ 14:11
TT :D
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 14:11
Ik vind dit ook wat te kabbelig al kan ik me wel voorstellen dat mensen dit mooi vinden
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 14:11
Die TT _O-
BillDauterivedonderdag 28 december 2017 @ 14:11
Dit liedje valt toch een beetje weg na dat heerlijke lied van net.
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 14:11
Ik weet niet wat er voor mensen in Scarborough wonen, maar als dit over een Fair gaat lijkt me het daar geen vrolijke bende.
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 14:12
ik word komend jaar hopelijk 44, best een mooi getal. 8-)
johannes_vermeerdonderdag 28 december 2017 @ 14:12
Dat nummer hiervoor was echt vreselijk
Berkerydonderdag 28 december 2017 @ 14:12
Misschien wel het oudste lied uit de lijst:

quote:
The lyrics of "Scarborough Fair" appear to have something in common with an obscure Scottish ballad, The Elfin Knight (Child Ballad #2),[1] which has been traced at least as far back as 1670 and may well be earlier.
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 14:12
quote:
7s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:12 schreef peaceman het volgende:
ik word komend jaar hopelijk 44, best een mooi getal. 8-)
Ik vind die 40 best wel een dingetje. :P
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 14:12
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:12 schreef johannes_vermeer het volgende:
Dat nummer hiervoor was echt vreselijk
Hier ben ik het niet mee eens. :)
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 14:12
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:12 schreef johannes_vermeer het volgende:
Dat nummer hiervoor was echt vreselijk
welnee, dat was hemels genot uit Liverpool.
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 14:13
Nu even tijd om wat dingen te doen die tot nu toe niet konden.
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 14:13
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:12 schreef djenneke het volgende:

[..]

Ik vind die 40 best wel een dingetje. :P
voel je niks van. Ik heb dat zelf helemaal nooit eigenlijk. Ik heb standaard een hekel aan verjaardagen.
Mani89donderdag 28 december 2017 @ 14:13
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:12 schreef johannes_vermeer het volgende:
Dat nummer hiervoor was echt vreselijk
Deze is beter.

Slobeenddonderdag 28 december 2017 @ 14:13
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:12 schreef johannes_vermeer het volgende:
Dat nummer hiervoor was echt vreselijk
:{
johannes_vermeerdonderdag 28 december 2017 @ 14:13
quote:
7s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:12 schreef peaceman het volgende:

[..]

welnee, dat was hemels genot uit Liverpool.
37 nummers in zo'n lijst, daar zit heus wel bagger tussen hoor.
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 14:13
Dit is wel een geinig nummertje.
Heubachdonderdag 28 december 2017 @ 14:13
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:13 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dit is wel een geinig nummertje.
Donder op man
Hamlapjesdonderdag 28 december 2017 @ 14:13
Dit vind ik niks :{
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 14:13
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:13 schreef johannes_vermeer het volgende:

[..]

37 nummers in zo'n lijst, daar zit heus wel bagger tussen hoor.
Klopt maar googoogjob is er niet 1 van :)
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 14:14
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:13 schreef Hamlapjes het volgende:
Dit vind ik niks :{
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 14:14
quote:
7s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:13 schreef peaceman het volgende:

[..]

voel je niks van. Ik heb dat zelf helemaal nooit eigenlijk. Ik heb standaard een hekel aan verjaardagen.
Ik ook, maar geen dertiger meer. Jongen, het was gisteren dat ik 16 was. :D
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 14:14
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:13 schreef johannes_vermeer het volgende:

[..]

37 nummers in zo'n lijst, daar zit heus wel bagger tussen hoor.
ja zeker, maar die van net zeker niet!
laxus13donderdag 28 december 2017 @ 14:14
Gewoon prima dit :)
datismijnmeningdonderdag 28 december 2017 @ 14:14
Empire State _O_
Terechte notering :Y
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 14:14
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:13 schreef Ties02 het volgende:

[..]

Donder op man
Nouja ik kan dit prima aanhoren

Ik zou er nooit op stemmen
cosmickdonderdag 28 december 2017 @ 14:14
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:13 schreef Hamlapjes het volgende:
Dit vind ik niks :{
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 14:14
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:14 schreef djenneke het volgende:

[..]

Ik ook, maar geen dertiger meer. Jongen, het was gisteren dat ik 16 was. :D
dan is de dementie wel heel vroeg als je de rest niet meer weet.
MielMonteurdonderdag 28 december 2017 @ 14:14
Staat gewoon te laag hoor
Fred_Bdonderdag 28 december 2017 @ 14:14
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:14 schreef laxus13 het volgende:
Gewoon prima dit :)
Berkerydonderdag 28 december 2017 @ 14:14
Ik denk dat ik voor de versie van Alicia Keys
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 14:14
beetje hoog, maar verder prima dit.
datismijnmeningdonderdag 28 december 2017 @ 14:14
In NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEW YOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORK! _O_
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 14:15
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:14 schreef Berkery het volgende:
Ik denk dat ik voor de versie van Alicia Keys
*vinkt
Mani89donderdag 28 december 2017 @ 14:15
Neeeeeee. ;(
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 14:15
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:14 schreef djenneke het volgende:

[..]

Ik ook, maar geen dertiger meer. Jongen, het was gisteren dat ik 16 was. :D
Yesterday when I was young is al geweest hoor, we zijn al iets verder in de lijst.
patatdonderdag 28 december 2017 @ 14:15
Neh, te vaak gehoord ben ik bang. In 't begin vond ik dit nummer wel oké
Fred_Bdonderdag 28 december 2017 @ 14:15
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:14 schreef Berkery het volgende:
Ik denk dat ik voor de versie van Alicia Keys
Ik geloof dat ik liever Jay-Z.
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 14:15
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:14 schreef Berkery het volgende:
Ik denk dat ik voor de versie van Alicia Keys
*vinkt
Berkerydonderdag 28 december 2017 @ 14:15
Mijn eerste vinkje *O*
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 14:15
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:15 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

*vinkt
te laat
Heubachdonderdag 28 december 2017 @ 14:16
We lachen wat af hier
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 14:16
quote:
7s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:14 schreef peaceman het volgende:

[..]

dan is de dementie wel heel vroeg als je de rest niet meer weet.
:D

Het gaat gewoon snel ;)
Mani89donderdag 28 december 2017 @ 14:16
Ik denk dat dit gewoon een kutliedje is.
BillDauterivedonderdag 28 december 2017 @ 14:16
Hier hadden ook andere liedjes over New York kunnen staan. Die van Interpol bijvoorbeeld.
Scorpion_17donderdag 28 december 2017 @ 14:16
Wat kan ie zingen he, die Kanye
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 14:16
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:16 schreef djenneke het volgende:

[..]

:D

Het gaat gewoon snel ;)
Klinkt als dit topic.
Berkerydonderdag 28 december 2017 @ 14:16
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:16 schreef BillDauterive het volgende:
Hier hadden ook andere liedjes over New York kunnen staan. Die van Interpol bijvoorbeeld.
Of The Pogues :Y
Fred_Bdonderdag 28 december 2017 @ 14:16
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:16 schreef BillDauterive het volgende:
Hier hadden ook andere liedjes over New York kunnen staan. Die van Interpol bijvoorbeeld.
Of van Leen Huijzer.
Heubachdonderdag 28 december 2017 @ 14:16
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:16 schreef BillDauterive het volgende:
Hier hadden ook andere liedjes over New York kunnen staan. Die van Interpol bijvoorbeeld.
Of die van Gil Scott Heron
Slobeenddonderdag 28 december 2017 @ 14:16
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:16 schreef Ties02 het volgende:
We lachen wat af hier
Humor om te lachen.
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 14:16
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:16 schreef BillDauterive het volgende:
Hier hadden ook andere liedjes over New York kunnen staan. Die van Interpol bijvoorbeeld.
Of die van de Pogues
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 14:16
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:16 schreef djenneke het volgende:

[..]

:D

Het gaat gewoon snel ;)
dat is waar, maar ja.. ingevroren zijn lijkt me ook weer wat drastisch.
Mani89donderdag 28 december 2017 @ 14:17
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:16 schreef BillDauterive het volgende:
Hier hadden ook andere liedjes over New York kunnen staan. Die van Interpol bijvoorbeeld.
Dit is nog eens een goede suggestie. _O_
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 14:17
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:16 schreef Scorpion_17 het volgende:
Wat kan ie zingen he, die Kanye
Kanjay-Z
Slobeenddonderdag 28 december 2017 @ 14:17
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:16 schreef BillDauterive het volgende:
Hier hadden ook andere liedjes over New York kunnen staan. Die van Interpol bijvoorbeeld.
Ryan Adams
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 14:17
quote:
7s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:16 schreef peaceman het volgende:

[..]

dat is waar, maar ja.. ingevroren zijn lijkt me ook weer wat drastisch.
Daar gaat het ook niet langzamer van :D
Mani89donderdag 28 december 2017 @ 14:17
quote:
1s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:17 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Ryan Adams
Ja .... wat Ryan Adams?
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 14:17
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:16 schreef BillDauterive het volgende:
Hier hadden ook andere liedjes over New York kunnen staan. Die van Interpol bijvoorbeeld.
Of Ace Frehley _O_
Heubachdonderdag 28 december 2017 @ 14:17
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:17 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Ja .... wat Ryan Adams?
Van Ginkel!
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 14:18
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:17 schreef djenneke het volgende:

[..]

Daar gaat het ook niet langzamer van :D
klopt, maar je schijnt wel wat verser te blijven. *)
Mani89donderdag 28 december 2017 @ 14:18
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:17 schreef Ties02 het volgende:

[..]

Van Ginkel!
HA HA HA!
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 14:18
oja dit vind ik ook niks heb ik daarnet verkondigd he?

Nou, dat is dan dus ook zo!
Berkerydonderdag 28 december 2017 @ 14:18
T-T-T Triplex! *O*
Hamlapjesdonderdag 28 december 2017 @ 14:18
Duran Duran *O*
Heubachdonderdag 28 december 2017 @ 14:18
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 14:18
FleFleFleFleFlex
Slobeenddonderdag 28 december 2017 @ 14:18
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:17 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Ja .... wat Ryan Adams?
Die heeft ook een goed liedje over New York.
laxus13donderdag 28 december 2017 @ 14:18
GagReflex
cosmickdonderdag 28 december 2017 @ 14:18
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:16 schreef BillDauterive het volgende:
Hier hadden ook andere liedjes over New York kunnen staan. Die van Interpol bijvoorbeeld.
Interpol. Ah, toffe band ^O^
Fred_Bdonderdag 28 december 2017 @ 14:18
*O* *O* *O* *O* *O*
datismijnmeningdonderdag 28 december 2017 @ 14:18
*O*
ascodonderdag 28 december 2017 @ 14:18
giphy.gif

*O* *O*
Heubachdonderdag 28 december 2017 @ 14:18
80's GOD
Mani89donderdag 28 december 2017 @ 14:18
quote:
1s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:18 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Die heeft ook een goed liedje over New York.
Moby ook.
Heubachdonderdag 28 december 2017 @ 14:18
:B
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 14:18
quote:
7s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:18 schreef peaceman het volgende:

[..]

klopt, maar je schijnt wel wat verser te blijven. *)
Als je daar niks van meekrijgt heb je er ook geen donder aan :D
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 14:19
Dit nummer kan me niet lang genoeg Duran, Duran.
datismijnmeningdonderdag 28 december 2017 @ 14:19
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:18 schreef asco het volgende:
[ afbeelding ]

*O* *O*
_O-
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 14:19
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:18 schreef cosmick het volgende:

[..]

Interpol. Ah, toffe band ^O^
:Y maar hoeft van mij niet perse in de top 2000.
Mani89donderdag 28 december 2017 @ 14:19
Ik word zo homo van deze muziek. Heerlijk.
MielMonteurdonderdag 28 december 2017 @ 14:19
Tegen de Reflex kan niemand iets hebben toch?
Berkerydonderdag 28 december 2017 @ 14:19
3CTLq1.gif
datismijnmeningdonderdag 28 december 2017 @ 14:19
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:19 schreef Mani89 het volgende:
Ik word zo homo van deze muziek. Heerlijk.
Jij was dat toch al :@
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 14:19
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:18 schreef djenneke het volgende:

[..]

Als je daar niks van meekrijgt heb je er ook geen donder aan :D
je kunt toch alles terugkijken op joetoeb?
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 14:19
quote:
Net echt :P
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 14:19
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:19 schreef Dagoduck het volgende:
Dit nummer kan me niet lang genoeg Duran, Duran.
*vinkt
Heubachdonderdag 28 december 2017 @ 14:19
quote:
11s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:19 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Jij was dat toch al :@
SOW
Slobeenddonderdag 28 december 2017 @ 14:20
*O*
johannes_vermeerdonderdag 28 december 2017 @ 14:20
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:19 schreef Mani89 het volgende:
Ik word zo homo van deze muziek. Heerlijk.
Dit nummer is de Viktor Fischer van de top2000.
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 14:20
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:19 schreef MielMonteur het volgende:
Tegen de Reflex kan niemand iets hebben toch?
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 09:44 schreef Mexicanobakker het volgende:
Maar The Reflex bijvoorbeeld is echt :')
Mani89donderdag 28 december 2017 @ 14:20
quote:
11s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:19 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Jij was dat toch al :@
Dan word ik er nu echt Gerard Joling van.
Berkerydonderdag 28 december 2017 @ 14:20
Why-ja-ja-ja
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 14:20
quote:
7s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:19 schreef peaceman het volgende:

[..]

*vinkt
300ace809c3c2dca48f2f55ca39cbab24693a9bd470867d2eb4e869c645acd42.jpg
Mani89donderdag 28 december 2017 @ 14:20
WITH MYYYYY CHANCES ON THE DAAAANGER LIIIIINE
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 14:20
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:20 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Dan word ik er nu echt Gerard Joling van.
Dat wens je je ergste vijand niet toe. Tenzij dat Gordon is.
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 14:21
ook echt te vaak gehoord dit. Niet mijn lied.
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 14:21
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:21 schreef Mexicanobakker het volgende:
ook echt te vaak gehoord dit. Niet mijn lied.
klopt is van Der'an Der'an
Heubachdonderdag 28 december 2017 @ 14:21
WHYYYYYYY
cosmickdonderdag 28 december 2017 @ 14:21
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:21 schreef Mexicanobakker het volgende:
ook echt te vaak gehoord dit. Niet mijn lied.
Bijna dagelijks op NPO2 idd. De sjeu is er een beetje af.
Fred_Bdonderdag 28 december 2017 @ 14:22
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:21 schreef Mexicanobakker het volgende:
ook echt te vaak gehoord dit. Niet mijn lied.
Juist de leukste Duran Duran wmb.
MielMonteurdonderdag 28 december 2017 @ 14:22
Een enorme bop gewoon
MielMonteurdonderdag 28 december 2017 @ 14:22
quote:
1s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:22 schreef Fred_B het volgende:

[..]

Juist de leukste Duran Duran wmb.
Dat is Wild boys of A View To A Kill
ascodonderdag 28 december 2017 @ 14:22
Dur nichtjes ja
Hamlapjesdonderdag 28 december 2017 @ 14:23
Weer van die lui met een spraakgebrek :')
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 14:23
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:22 schreef MielMonteur het volgende:

[..]

Dat is Wild boys of A View To A Kill
Allemaal leuk :)
Heubachdonderdag 28 december 2017 @ 14:23
Kan dit misschien ondertiteld worden?
Mani89donderdag 28 december 2017 @ 14:23
Provinciale vloeibare ebola.
datismijnmeningdonderdag 28 december 2017 @ 14:23
Alle Limburgers stemrecht ontnemen :{w
Berkerydonderdag 28 december 2017 @ 14:23
'murica
Diaan73donderdag 28 december 2017 @ 14:23
-O- -O- -O-
Lucifer_Doosjedonderdag 28 december 2017 @ 14:23
Autoooooooo Vliegtuuuuuuuuuug
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 14:23
Deze stond ooit op 290.
Fred_Bdonderdag 28 december 2017 @ 14:23
:')
Scorpion_17donderdag 28 december 2017 @ 14:23
auto, vliegtuig, trein, een boot, wat is de wereld toch groot. Stukje Limburgse poezie hoor
laxus13donderdag 28 december 2017 @ 14:23
Auto Vliegtuug O+
Slobeenddonderdag 28 december 2017 @ 14:23
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:18 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Moby ook.
Taylor Swift ook.
Mani89donderdag 28 december 2017 @ 14:23
#ExitLimburg
MielMonteurdonderdag 28 december 2017 @ 14:23
Rowwen Heze staat er vaker in dan Duran Duran :')

Provincieschaamte
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 14:23
ooohtooo fliegtuuuug
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 14:23
Tja dit is zeker muziek van de ECHTENEDERLANDER?
cosmickdonderdag 28 december 2017 @ 14:23
Geen idee waar ie het over heeft, maar melodie is wel mooi.
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 14:23
pffff.
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 14:24
quote:
14s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:23 schreef cosmick het volgende:
Geen idee waar ie het over heeft, maar melodie is wel mooi.
Dit ja.
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 14:24
AUTTOOOO, VLIEGTUUUUIIGGG

5506dbab9830d.jpeg

AUTOVLIEGTUIG.
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 14:24
quote:
15s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:23 schreef peaceman het volgende:
Tja dit is zeker muziek van de ECHTENEDERLANDER?
Nee, de ECHTELIMBURGER uiteraard.
BillDauterivedonderdag 28 december 2017 @ 14:24
Dit staat dus hoger dan My Generation.
laxus13donderdag 28 december 2017 @ 14:24
Limburg haters hier :')
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 14:24
Ik vind alleen een kwestie van geduld tot de Maas heel Limburg vult wel écht leuk van ze
Fred_Bdonderdag 28 december 2017 @ 14:24
November is een prachtige plaat, maar dit oeverloze gemompel :{
Rellende_Rotscholierdonderdag 28 december 2017 @ 14:24
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:23 schreef MielMonteur het volgende:
Rowwen Heze staat er vaker in dan Duran Duran :')

Provincieschaamte
Dat is heel chanant.
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 14:24
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:24 schreef djenneke het volgende:

[..]

Nee, de ECHTELIMBURGER uiteraard.
IS DAT WAT ANDERS DAN?
ascodonderdag 28 december 2017 @ 14:24
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:24 schreef laxus13 het volgende:
Limburg haters hier :')
En dit komt niet eens uit Limburg.
Limburg begint onder Beek. :7
datismijnmeningdonderdag 28 december 2017 @ 14:25
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:24 schreef laxus13 het volgende:
Limburg haters hier :')
Kutste provincie van Nederland :)
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 14:25
quote:
7s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:24 schreef peaceman het volgende:

[..]

IS DAT WAT ANDERS DAN?
sorry ging even op in het ECHTENEDERLANDERSCHAP...
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 14:25
quote:
7s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:24 schreef peaceman het volgende:

[..]

IS DAT WAT ANDERS DAN?
Nogal :P
Slobeenddonderdag 28 december 2017 @ 14:25
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:24 schreef laxus13 het volgende:
Limburg haters hier :')
Je kan er leuk fietsen.

Verder niks.
Heubachdonderdag 28 december 2017 @ 14:25
#NooitMeerLimburg
Rellende_Rotscholierdonderdag 28 december 2017 @ 14:25
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:24 schreef Fred_B het volgende:
November is een prachtige plaat, maar dit oeverloze gemompel :{
Dat is gewoon een kuffer toch?
laxus13donderdag 28 december 2017 @ 14:26
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:25 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Kutste provincie van Nederland :)
Nounounou
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 14:26
quote:
1s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:25 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Je kan er leuk fietsen.

Verder niks.
Ze hebben er ook mooie grotten. Heb ik wel eens gelezen ;(
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 14:26
Wat is eigenlijk een vliegtuug?
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 14:26
Ik kan het zo slecht verstaan dat ik verlang naar Frank BOEIE
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 14:26
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:26 schreef djenneke het volgende:

[..]

Ze hebben er ook mooie grotten. Heb ik wel eens gelezen ;(
Brandonveilige grotten toch?
Ajacied422donderdag 28 december 2017 @ 14:26
Vind de albumversie wat beter van Auto Vliegtuug.
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 14:26
ah mijn jaarlijkse luisterbeurt van de enige leuke van Bon Jovi _O_ _O_ _O_
Heubachdonderdag 28 december 2017 @ 14:26
JAAAAAAAAAAAAA
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 14:27
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:26 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Brandonveilige grotten toch?
Kan dat ook al?
Heubachdonderdag 28 december 2017 @ 14:27
GTA IV genot
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 14:27
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
ah mijn jaarlijkse luisterbeurt van de enige leuke van Bon Jovi _O_ _O_ _O_
je vergeet Dry County _O_
cosmickdonderdag 28 december 2017 @ 14:27
Oja, deze is wel leuk.
Mani89donderdag 28 december 2017 @ 14:27
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:27 schreef Ties02 het volgende:
GTA IV genot
Op de motor. _O_
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 14:27
quote:
7s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:27 schreef peaceman het volgende:

[..]

je vergeet Dry County _O_
_O_
datismijnmeningdonderdag 28 december 2017 @ 14:27
Dat intro _O_
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 14:27
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
ah mijn jaarlijkse luisterbeurt van de enige leuke van Bon Jovi _O_ _O_ _O_
Cowboy :')
Ajacied422donderdag 28 december 2017 @ 14:27
Vroeg in de middag.
Evenstardonderdag 28 december 2017 @ 14:27
Zit Nirvana nog in dit uur?
Fred_Bdonderdag 28 december 2017 @ 14:27
quote:
1s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:25 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Dat is gewoon een kuffer toch?
Dat zou best kunnen. De muziek is in elk geval mooi.
Berkerydonderdag 28 december 2017 @ 14:27
Hier heb je ze:

dead-or-alive.jpg
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 14:27
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:27 schreef Kyran het volgende:
Zit Nirvana nog in dit uur?
Ja.
laxus13donderdag 28 december 2017 @ 14:28
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
ah mijn jaarlijkse luisterbeurt van de enige leuke van Bon Jovi _O_ _O_ _O_
Runaway _O_
Fred_Bdonderdag 28 december 2017 @ 14:28
Dit is ook helemaal niets hoor. :{
Heubachdonderdag 28 december 2017 @ 14:28
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:27 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Op de motor. _O_
Goede uitbreiding was dat
Evenstardonderdag 28 december 2017 @ 14:28
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:27 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Ja.
Thanks, even snel doorwerken dan :D
Heubachdonderdag 28 december 2017 @ 14:28
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:28 schreef Fred_B het volgende:
Dit is ook helemaal niets hoor. :{
Hoor die gitaar dan
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 14:28
quote:
7s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:27 schreef Berkery het volgende:
Hier heb je ze:

[ afbeelding ]
Die hoef ik niet levend hoor. Dood ook niet trouwens :')
Rellende_Rotscholierdonderdag 28 december 2017 @ 14:28
quote:
7s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:27 schreef Berkery het volgende:
Hier heb je ze:

[ afbeelding ]
Rip aan de nabestaanden.
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 14:28
Ik vind You spin me round (like a record) een beter nummer van ze.
Zorrodonderdag 28 december 2017 @ 14:28
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:28 schreef laxus13 het volgende:

[..]

Runaway _O_
Die ook ja :)
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 14:28
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:28 schreef laxus13 het volgende:

[..]

Runaway _O_
Ja, die is leuk :)
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 14:28
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:28 schreef Fred_B het volgende:
Dit is ook helemaal niets hoor. :{
dit is wel leuk hoor... je waant je helemaal in het Wilde Westen :')
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 14:29
quote:
7s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:27 schreef peaceman het volgende:

[..]

je vergeet Dry County _O_
dat zegt iedereen altijd maar die ken ik dus niet
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 14:29
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:28 schreef laxus13 het volgende:

[..]

Runaway _O_
Linkin Park _O_
Koen66donderdag 28 december 2017 @ 14:29
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:28 schreef Dagoduck het volgende:
Ik vind You spin me round (like a record) een beter nummer van ze.
lijkt best wel
Heubachdonderdag 28 december 2017 @ 14:29
quote:
7s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:28 schreef peaceman het volgende:

[..]

dit is wel leuk hoor... je waant je helemaal in het Wilde Westen :')
8FxEa.gif
MielMonteurdonderdag 28 december 2017 @ 14:29
Alleen de riff is iets waard, de rest is gewoon tenenkrommen
Rellende_Rotscholierdonderdag 28 december 2017 @ 14:29
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:28 schreef Dagoduck het volgende:
Ik vind You spin me round (like a record) een beter nummer van ze.
Jaja, omdat je altijd naar meatspin keek, viezerik.
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 14:29
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:29 schreef MielMonteur het volgende:
Alleen de riff is iets waard, de rest is gewoon tenenkrommen
ik luister een beetje door de matige vocalen heen
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 14:29
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:29 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

dat zegt iedereen altijd maar die ken ik dus niet
dus jij bent gewoon dwars? je zou ook ff wat moeite kunnen gaan doen he?! :P
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 14:30
quote:
1s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:29 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Jaja, omdat je altijd naar meatspin keek, viezerik.
Naar dewat? Wil ik dit weten?
Fred_Bdonderdag 28 december 2017 @ 14:30
quote:
7s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:28 schreef peaceman het volgende:

[..]

dit is wel leuk hoor... je waant je helemaal in het Wilde Westen :')
Hooguit nagesynchroniseerd in het Duits.
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 14:30
quote:
1s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:29 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Jaja, omdat je altijd naar meatspin keek, viezerik.
Ken ik niet :)
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 14:30
quote:
12s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:29 schreef peaceman het volgende:

[..]

dus jij bent gewoon dwars? je zou ook ff wat moeite kunnen gaan doen he?! :P
Niet nu
Heubachdonderdag 28 december 2017 @ 14:30
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:30 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Naar dewat? Wil ik dit weten?
Ik zou dat niet googlen
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 14:30
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:29 schreef Ties02 het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
uit welke film is die?
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 14:30
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:29 schreef Ties02 het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Wat is dit voor iets engs?
Rellende_Rotscholierdonderdag 28 december 2017 @ 14:30
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:30 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Naar dewat? Wil ik dit weten?
In de categorie lemonparty.
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 14:30
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:30 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Niet nu
volgens mij wordt het al jaren gezegd *)
MielMonteurdonderdag 28 december 2017 @ 14:31
Dreaumland <3 <3
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 14:31
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:30 schreef djenneke het volgende:

[..]

Wat is dit voor iets engs?
Een lachende Charlton Heston...
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 14:31
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:30 schreef djenneke het volgende:

[..]

Wat is dit voor iets engs?
Charlton Heston
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 14:31
GODVERDOMME
Heubachdonderdag 28 december 2017 @ 14:31
Ok ik ga NU de deur uit
cosmickdonderdag 28 december 2017 @ 14:32
Droomland :'( :'(
Ajacied422donderdag 28 december 2017 @ 14:32
quote:
1s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:28 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Rip aan de nabestaanden.
Heb jij ook zo'n zin in het heerlijke Droomland?
BillDauterivedonderdag 28 december 2017 @ 14:32
:r :r :r :r
laxus13donderdag 28 december 2017 @ 14:32
ZWERVER GIJ ZIJT
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 14:32
Deze had op zich in de nacht gemogen
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 14:32
Dit is echt teleurstellend.
datismijnmeningdonderdag 28 december 2017 @ 14:32
Barf :r
Rellende_Rotscholierdonderdag 28 december 2017 @ 14:32
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:32 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Heb jij ook zo'n zin in het heerlijke Droomland?
Nee.
ascodonderdag 28 december 2017 @ 14:32
Noord-Holland :') :')
laxus13donderdag 28 december 2017 @ 14:32
Stiekem wel een mooi nummer :@
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 14:32
Doe mij de cover van The Wailers maar.
Fred_Bdonderdag 28 december 2017 @ 14:32
Tsja...
Evenstardonderdag 28 december 2017 @ 14:32
/wrist
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 14:32
Ik heb dat echt heel netjes uitgedrukt. Trots op mij.
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 14:32
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:32 schreef asco het volgende:
Noord-Holland :') :')
:')
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 14:33
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:32 schreef laxus13 het volgende:
Stiekem wel een mooi nummer :@
ik steun je :@
noodgangdonderdag 28 december 2017 @ 14:33
:r
Berkerydonderdag 28 december 2017 @ 14:33
sleepycat.gif
laxus13donderdag 28 december 2017 @ 14:33
quote:
7s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:33 schreef peaceman het volgende:

[..]

ik steun je :@
^O^
datismijnmeningdonderdag 28 december 2017 @ 14:33
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:32 schreef asco het volgende:
Noord-Holland :') :')
Friesland _O_
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 14:33
quote:
Ahhhh. wat een dotje.
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 14:33
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:32 schreef laxus13 het volgende:
Stiekem wel een mooi nummer :@
De stukken die André alleen zingt gaan nog wel, die samenzang is echt een van de meest genante dingen ooit.

Dit is mijn meest gehate PdL notering en daarmee ook een van mijn minst favoriete platen in de lijst.
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 14:33
quote:
ZmNUxlk.gif
zorro28donderdag 28 december 2017 @ 14:33
Hoi :W
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 14:33
André Hazes is gewoon genot _O_
Hamlapjesdonderdag 28 december 2017 @ 14:33
Een van de weinige nummers van De Leeuw die nog wel te doen is, hoor
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 14:34
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:33 schreef zorro28 het volgende:
Hoi :W
Middag :W
Berkerydonderdag 28 december 2017 @ 14:34
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:33 schreef zorro28 het volgende:
Hoi :W
:W
datismijnmeningdonderdag 28 december 2017 @ 14:34
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:33 schreef zorro28 het volgende:
Hoi :W
Hallon :W
Evenstardonderdag 28 december 2017 @ 14:34
f6a5bae265a1f540444298a663c17afe.gif
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 14:34
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:33 schreef zorro28 het volgende:
Hoi :W
:W lekkere binnenkomer voor je
Berkerydonderdag 28 december 2017 @ 14:34
Vlieg met me mee naar Droomland
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 14:34
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:33 schreef Hamlapjes het volgende:
Een van de weinige nummers van De Leeuw die nog wel te doen is, hoor
Dan mag jij hem hebben van me :P
laxus13donderdag 28 december 2017 @ 14:34
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:33 schreef zorro28 het volgende:
Hoi :W
:W
cosmickdonderdag 28 december 2017 @ 14:34
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:33 schreef Dagoduck het volgende:
André Hazes is gewoon genot _O_
De Leeuw verpest de boel. Wat een kutzanger.
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 14:34
giphy.gif
Hamlapjesdonderdag 28 december 2017 @ 14:34
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:33 schreef zorro28 het volgende:
Hoi :W
:W
zorro28donderdag 28 december 2017 @ 14:34
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:34 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

:W lekkere binnenkomer voor je
Daar heb ik altijd last van.
Ajacied422donderdag 28 december 2017 @ 14:34
My Sweet Lord _O_
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 14:35
quote:
Ahhh O+
Hamlapjesdonderdag 28 december 2017 @ 14:35
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:34 schreef djenneke het volgende:

[..]

Dan mag jij hem hebben van me :P
Ja nee ho, dat is dan weer te enthousiast :P
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 14:35
pfoe, dat ook weer overleefd.
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 14:35
One-extremely-sleepy-kitten.gif
cosmickdonderdag 28 december 2017 @ 14:35
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:34 schreef Ajacied422 het volgende:
My Sweet Lord _O_
O+
ok01donderdag 28 december 2017 @ 14:35
My Sweet Lord O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
Hamlapjesdonderdag 28 december 2017 @ 14:35
My Sweet Lord *O*
ShevaJBdonderdag 28 december 2017 @ 14:35
Dat was vreselijk.
MielMonteurdonderdag 28 december 2017 @ 14:35
Simpistisch nummer deze
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 14:35
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:35 schreef Hamlapjes het volgende:

[..]

Ja nee ho, dat is dan weer te enthousiast :P
Je hield toch van hamlapjes? :P
laxus13donderdag 28 december 2017 @ 14:35
Hare Krishna _O_
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 14:35
quote:
1s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:35 schreef ok01 het volgende:
My Sweet Lord O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
datismijnmeningdonderdag 28 december 2017 @ 14:36
Deze klinkt dan wel aardig :)
Hamlapjesdonderdag 28 december 2017 @ 14:36
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:35 schreef djenneke het volgende:

[..]

Je hield toch van hamlapjes? :P
Hamlapjes, ja, geen smart- of vetlapjes :P
laxus13donderdag 28 december 2017 @ 14:36
Zelf vind ik What Is Life nog ietsjes beter :)
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 14:36
typisch zo'n nummer wat ik veel te kort vind.
Fred_Bdonderdag 28 december 2017 @ 14:36
Dit is ook niet veel aan, maar hierna wordt het weer genieten.
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 14:36
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:36 schreef Hamlapjes het volgende:

[..]

Hamlapjes, ja, geen smart- of vetlapjes :P
Beetje spek :P
Heubachdonderdag 28 december 2017 @ 14:37
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:36 schreef laxus13 het volgende:
Zelf vind ik What Is Life nog ietsjes beter :)
What is love?

Baby don’t hurt me
ok01donderdag 28 december 2017 @ 14:37
quote:
7s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:36 schreef peaceman het volgende:
typisch zo'n nummer wat ik veel te kort vind.
:Y O+
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 14:37
Eerste solo nummer 1 van een Beatle
MaJodonderdag 28 december 2017 @ 14:37
Even een O+ voor George. En nu weer verder met werken ;)
Koen66donderdag 28 december 2017 @ 14:37
Deze _O_
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 14:37
O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
datismijnmeningdonderdag 28 december 2017 @ 14:37
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:37 schreef MaJo het volgende:
Even een O+ voor George. En nu weer verder met werken ;)
~O>
Ajacied422donderdag 28 december 2017 @ 14:38
Hare Krishnagod.
Koen66donderdag 28 december 2017 @ 14:38
quote:
7s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:37 schreef Mexicanobakker het volgende:
Eerste solo nummer 1 van een Beatle
is die drummer ooit solo gegaan?
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 14:38
Ik vind Hallelujah van Buckley beter.
Heubachdonderdag 28 december 2017 @ 14:38
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:38 schreef Ajacied422 het volgende:
Hare Krishnagod.
Die heeft bij Ajax gespeeld toch?
zorro28donderdag 28 december 2017 @ 14:38
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:37 schreef MaJo het volgende:
Even een O+ voor George. En nu weer verder met werken ;)
O+
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 14:38
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:38 schreef Ajacied422 het volgende:
Hare Krishnagod.
Harry wie?
Ajacied422donderdag 28 december 2017 @ 14:38
quote:
1s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:38 schreef Ties02 het volgende:

[..]

Die heeft bij Ajax gespeeld toch?
Ik ken geen Krishna.
datismijnmeningdonderdag 28 december 2017 @ 14:38
quote:
1s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:38 schreef Koen66 het volgende:

[..]

is die drummer ooit solo gegaan?
Is vakkenvuller bij de Lidl geworden :Y
MaJodonderdag 28 december 2017 @ 14:38
quote:
Moet kunnen toch O+
datismijnmeningdonderdag 28 december 2017 @ 14:39
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:38 schreef MaJo het volgende:

[..]

Moet kunnen toch O+
Ja hoor :*
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 14:39
quote:
1s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:38 schreef Koen66 het volgende:

[..]

is die drummer ooit solo gegaan?
Paul? Ja hoor.
MaJodonderdag 28 december 2017 @ 14:39
quote:
14s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:38 schreef zorro28 het volgende:

[..]

O+
*; Dit is toch prachtig? O+
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 14:39
quote:
1s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:38 schreef Koen66 het volgende:

[..]

is die drummer ooit solo gegaan?
Ja heeft nog een aantal jaar in de Top gestaan met Photograph
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 14:39
quote:
7s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:39 schreef peaceman het volgende:

[..]

Paul? Ja hoor.
_O-
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 14:39
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:39 schreef MaJo het volgende:

[..]

*; Dit is toch prachtig? O+
:Y
zorro28donderdag 28 december 2017 @ 14:39
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:39 schreef MaJo het volgende:

[..]

*; Dit is toch prachtig? O+
Sowieso George _O_
ascodonderdag 28 december 2017 @ 14:39
_O_ _O_
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 14:39
Deze vind ik niet zo van de Hollies, doe mij maar He Ain't Heavy
BillDauterivedonderdag 28 december 2017 @ 14:40
But I'm a creep, I'm a weirdo.
cosmickdonderdag 28 december 2017 @ 14:40
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:39 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Ja heeft nog een aantal jaar in de Top gestaan met Photograph
Best een aardig nummer.
Fred_Bdonderdag 28 december 2017 @ 14:40
O+ O+ O+
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 14:40
Tevens moet even gezegd worden dat de Albert Hammond versie leuker is
MielMonteurdonderdag 28 december 2017 @ 14:40
De Hollies <3
MaJodonderdag 28 december 2017 @ 14:40
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:39 schreef zorro28 het volgende:

[..]

Sowieso George _O_
Mijn favoriet :Y
MielMonteurdonderdag 28 december 2017 @ 14:40
Of was dit nu Creep?
Fred_Bdonderdag 28 december 2017 @ 14:40
He Ain’t Heavy... is wel beter.
datismijnmeningdonderdag 28 december 2017 @ 14:40
:Z
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 14:40
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:39 schreef Mexicanobakker het volgende:
Deze vind ik niet zo van de Hollies, doe mij maar He Ain't Heavy
hij is wel leuk, maar hier had ook The day that... kunnen (en moeten) staan.
Berkerydonderdag 28 december 2017 @ 14:40
*O*
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 14:41
quote:
7s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:39 schreef peaceman het volgende:

[..]

Paul? Ja hoor.
Die is later nog gaan drummen bij Foo Fighters.
zorro28donderdag 28 december 2017 @ 14:42
quote:
7s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:40 schreef peaceman het volgende:

[..]

hij is wel leuk, maar hier had ook The day that... kunnen (en moeten) staan.
Ja ;(
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 14:42
quote:
7s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:40 schreef peaceman het volgende:

[..]

hij is wel leuk, maar hier had ook The day that... kunnen (en moeten) staan.
Ja of Bus Stop
laxus13donderdag 28 december 2017 @ 14:42
O+
cosmickdonderdag 28 december 2017 @ 14:42
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:42 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Ja of Bus Stop
Of Look through any window ^O^
Koen66donderdag 28 december 2017 @ 14:42
quote:
0s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:42 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Ja of Bus Stop
die is ook lekker idd
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 14:43
conclusie er staat te weinig Hollies in de lijst.
Berkerydonderdag 28 december 2017 @ 14:43
Holly Johnson staat er vast ook niet in
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 14:43
Donna heeft wel flink winst geboekt
djennekedonderdag 28 december 2017 @ 14:43
quote:
1s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:42 schreef Koen66 het volgende:

[..]

die is ook lekker idd
Ja, die is leuk O+
Mexicanobakkerdonderdag 28 december 2017 @ 14:44
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:43 schreef Berkery het volgende:
Holly Johnson staat er vast ook niet in
Holly Michaels ook niet denk ik.
peacemandonderdag 28 december 2017 @ 14:44
quote:
6s.gif Op donderdag 28 december 2017 14:43 schreef Berkery het volgende:
Holly Johnson staat er vast ook niet in
wel als Frankie
Dagoduckdonderdag 28 december 2017 @ 14:44
Doe mij Harris maar.