Gvd Dragonchain moet ff vuur gaan. Dit is kut zo.quote:Op vrijdag 22 december 2017 23:14 schreef UtopiaVolger het volgende:
Omg ik moet gewoon hardop lachen ooo heel awkward nu. Wist niet dat ik nog kon lachen vandaag.
Ja geduld joh geeft het nog 5 jaar.quote:Op vrijdag 22 december 2017 23:14 schreef Blistering het volgende:
[..]
Gvd Dragonchain moet ff vuur gaan. Dit is kut zo.
Hij is de afgelopen weken al x10 gegaan.quote:Op vrijdag 22 december 2017 23:14 schreef Blistering het volgende:
[..]
Gvd Dragonchain moet ff vuur gaan. Dit is kut zo.
Waar is die nu beschikbaar?quote:Op vrijdag 22 december 2017 23:18 schreef JeSuisDroppie het volgende:
VOL IN DRAGONCHAIN GESTAPT KOM MAAR OP MET DIE MILJOENEN
drugs.comquote:Op vrijdag 22 december 2017 23:16 schreef RobinaHoed het volgende:
welke Cryptomunt is die UI van Klaas eigenlijk?
daar haalt hij zijn medicatie, ben je vergeten je pilletje te slikken klaas?quote:
Anycoinquote:Op vrijdag 22 december 2017 23:27 schreef iPancakeMix het volgende:
Vandaag besloten te gaan investeren in cryptocurrency, helaas kan ik op een hoop sites momenteel niks aanschaffen omdat registratie tijdelijk gesloten is. Iemand enig idee of er momenteel websites zijn waar ik met iDEAL cryptocurrencies kan aanschaffen?
U kunt maximaal ¤101,00 besteden met de betaalmethode iDEAL. Lees alstublieft onze FAQ om te lezen hoe u uw niveau kunt upgraden in slechts vijf minuten.quote:
toffe peerquote:
Morgen zijn we Klaas kwijtquote:
dat is toch geen fomoquote:Op vrijdag 22 december 2017 23:39 schreef BadVlad het volgende:
[..]
Hier ging het over:
https://www.rtlz.nl/crypt(...)lies-code-cryptomunt
Dat is FUD. Zogenaamd de schuld van de cryptocurrency. Maar het is gewoon de schuld van die klapjosti die onvoorzichtig omging met zijn private keyquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |