nee, we hadden al kaartjes gekocht dus zijn wel naar binnen gegaan. Merkte binnen ook pas hoe ranzig druk het wasquote:Op donderdag 28 december 2017 14:32 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik zou daar zeker weten wel van huilen, SQ. Zijn jullie omgekeerd?
Wij hadden het lumineuze idee om naar een binnenspeeltuin te gaan vanochtend.. In de rij voor de kassa.
. Maar I vond het te gek en wil na zijn dutje weer.
.
In de vakantie is het echt belachelijk druk ja. Zeker met die winterspoorweg of hoe heet het? Met die ijsbaan en zo. Jammer dat je uitje door drukte wat in het water viel, is wel echt een domper ja. Maar buiten de vakanties is het fantastisch! Zeker een keertje doordeweeks gaan. Of er echt rond 10 uur zijn, dat helpt ook.quote:Op donderdag 28 december 2017 14:23 schreef Stormqueen het volgende:
Wij dachten vandaag even naar het spoorwegmuseum te gaan.echt zes miljard mensen. Ik moet er bijna van huilen, een dik uur in de auto en dan dit
Maar ik denk dat het buiten de vakanties wel leuk kan zijn
Oertijd museum in Boxtel? Hoor ik goede verhalen over!quote:Op donderdag 28 december 2017 19:40 schreef MevrouwCactus het volgende:
Ik wil morgen wat leuks gaan doen met Sjaak, maar vrees ook voor de drukte overal. We hebben een abonnement op de Efteling, maar daar staan al dagen files naartoe. We hebben ook een abonnement op het Safaripark, maar daar is het ook al de hele week superdruk, hoorde ik. Mocht iemand wat leuks weten, dan hoor ik het graag.
Oh? Leuk, daar gaan wij komend voorjaar heen als familieuitje, uitgenodigd door schoonouders.quote:Op donderdag 28 december 2017 20:36 schreef Mineola het volgende:
[..]
Oertijd museum in Boxtel? Hoor ik goede verhalen over!
Dat hadden wij een jaar of wat geleden met het Nijntje huis.quote:Op donderdag 28 december 2017 14:23 schreef Stormqueen het volgende:
Wij dachten vandaag even naar het spoorwegmuseum te gaan.echt zes miljard mensen. Ik moet er bijna van huilen, een dik uur in de auto en dan dit
Maar ik denk dat het buiten de vakanties wel leuk kan zijn
Wij doen wel regelmatig iets samen ja. De opa's en oma's passen graag op, en Melba geniet er ook van.quote:Op donderdag 28 december 2017 20:32 schreef Hupje het volgende:
Klinkt goed, Fazzoletti! Lekker om eens zelf te zijn. Ik gun mezelf dat eigenlijk nooit, ga dan vooral zitten rekenen hoeveel die vrije tijd me dan kost aan opvang. Stom eigenlijk.
Ik las in het babytopic ook over hoe vaak mensen (samen) iets zonder hun kind gaan doen. Hoe zit dat hier?
Balen SQ.
MwC, volgens mij is het overal druk nu. Ik ga volgende week zwemmen met J, we gaan om openingstijd en zien dan wel hoe lang het leuk blijft.
Peuter luistert buiten best goed. Stopt keurig op afgesproken plekken enzo. Maar hij vond het laatst een goed idee om wel megahard op de stoeprand af te fietsen (vaste oversteekplek) toen er een auto aan kwam. 'gelukkig' toeterde die geschrokken en dat heeft voor nu echt indruk gemaakt.
Wij hadden een week geleden voor het eerst een oppas! Iemand van het kdv kwam 3 uur oppassen zodat wij konden kerst-shoppen hier in de stad. Verder doen we ook nooit wat met z’n tweetjes.quote:Op donderdag 28 december 2017 20:36 schreef Mineola het volgende:
[..]
Oertijd museum in Boxtel? Hoor ik goede verhalen over!
Of het natuurhistorisch museum in Tilburg (dacht ik?)?
Samen iets doen zonder kinderen doen wij eigenlijk heel weinig, we zijn vooral apart weg en de ander is dan bij de kinderen. Of we doen iets met zn vieren. Een slecht excuus zou zijn dat we nog altijd geen oppasmeisje hebben gevonden, maar eigenlijk hebben we ook nog nooit actief gezochtWe hebben er gewoon nog steeds niet heel veel behoefte aan om samen de hort op te gaan denk ik?
Ik kreeg een maand of acht geleden een nachtje weg voor mn verjaardag, het zegt denk ik wel genoeg dat dat nog steeds niet geregeld is![]()
Meestal ons buurmeisje van 15quote:Op donderdag 28 december 2017 22:37 schreef Stormqueen het volgende:
Wie passen er dan zoal op de kinderen bij jullie? Opa's en oma's zijn hier namelijk nauwelijks nog een optie
Sjaak heeft nog maar 1 grootouder (mijn moeder) en die past sowieso al wekelijks op, en incidenteel (tandartsbezoek van mij oid). Verder hebben we hier geen capabele familie. Daarnaast hadden wij niemand, behalve nu 1 van de leidsters van het kdv. Ik hoop daar binnenkort ook een tweede te vinden die oppassen leuk vindt in haar vrije tijd.quote:Op donderdag 28 december 2017 22:37 schreef Stormqueen het volgende:
Wie passen er dan zoal op de kinderen bij jullie? Opa's en oma's zijn hier namelijk nauwelijks nog een optie
Dit heb ik ook, dat gevoel van opzadelen. Mijn kind, dus mijn verantwoordelijkheid. Behalve als het echt niet anders kan, maar gelukkig is dat bijna nooit.quote:Op donderdag 28 december 2017 22:54 schreef Stormqueen het volgende:
Ja, nee, het was niet om zielig te doen hoor! Vroeg me gewoon af of dat dan altijd opa's en oma's zijn of dat ik een andere briljante optie over het hoofd zagmaar nee dus.
Het probleem zit ook wel een beetje in mezelf hoor. Ik durf alleen andere mensen met mijn kind op te zadelen (ja, ik weet dat het geen opzadelen is maar zo voelt het voor mij) als de nood bijzonder hoog is. Dus als ik naar de tandarts moet ofzo.
Iemand vragen om op te passen omdat ik lekker naar de kroeg wil komt simpelweg niet in me op. Zou ik best eens mogen doen eigenlijk.
zijn die er ja? Je zou verwachten dat die in de avond alleen apathisch in de stilte willen zittenquote:Op donderdag 28 december 2017 22:53 schreef MevrouwCactus het volgende:
[..]
Sjaak heeft nog maar 1 grootouder (mijn moeder) en die past sowieso al wekelijks op, en incidenteel (tandartsbezoek van mij oid). Verder hebben we hier geen capabele familie. Daarnaast hadden wij niemand, behalve nu 1 van de leidsters van het kdv. Ik hoop daar binnenkort ook een tweede te vinden die oppassen leuk vindt in haar vrije tijd.
Tantes! Julian’s zusjes zijn dol op Melle en de een is kleuterjuf en heeft kinderopvangervaring en de ander is sowieso vier handen op een buik met hem (ze put hem altijd we uit tot op het hysterische af, maar goed, ze hebben wel lol).quote:Op donderdag 28 december 2017 22:37 schreef Stormqueen het volgende:
Wie passen er dan zoal op de kinderen bij jullie? Opa's en oma's zijn hier namelijk nauwelijks nog een optie
Ja, ik kon het me ook niet helemaal voorstellen na zo’n lange dag met alleen maar schreeuwende kinderen om me heen, maar ze bestaan gelukkig. Ik kan het kdv mailen met wanneer ik een oppas nodig heb en dan wordt er gevraagd of iemand kan én of iemand wil, want dan mogen ze natuurlijk ook gewoon “nee” zeggen tegen de stomme kinderenquote:Op donderdag 28 december 2017 22:58 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
zijn die er ja? Je zou verwachten dat die in de avond alleen apathisch in de stilte willen zitten![]()
wel briljant dat dat zo kan!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Meestal toch mijn schoonouders bij ons, maar ook wel mijn nichtje van 21, mijn zussen of een betaalde oppas (buurmeisje). Laatste optie bezorgt mij het minste schuldgevoelquote:Op donderdag 28 december 2017 22:37 schreef Stormqueen het volgende:
Wie passen er dan zoal op de kinderen bij jullie? Opa's en oma's zijn hier namelijk nauwelijks nog een optie
Ja dit dus. Het zijn hier ook alleen opa en oma en heel soms eens schoonzus die oppassen als we weg ‘moeten’. Het ene stel grootouders past al structureel op, dus die wil ik niet vragen voor zomaar een keertje, tenzij we dus een bruiloft of zoiets hebben.quote:Op donderdag 28 december 2017 22:54 schreef Stormqueen het volgende:
Het probleem zit ook wel een beetje in mezelf hoor. Ik durf alleen andere mensen met mijn kind op te zadelen (ja, ik weet dat het geen opzadelen is maar zo voelt het voor mij) als de nood bijzonder hoog is. Dus als ik naar de tandarts moet ofzo.
Iemand vragen om op te passen omdat ik lekker naar de kroeg wil komt simpelweg niet in me op. Zou ik best eens mogen doen eigenlijk.
Was t leukquote:Op vrijdag 29 december 2017 13:42 schreef MevrouwCactus het volgende:
Wij waren vanmorgen eens gaan kijken in het Gouden Woud in Liempde, dat was briljant rustig voor 12.00u! Sjaak heeft daar 1,5 uur best op zijn gemak kunnen spelen. Na 11.30u werd het steeds drukker en hebben wij het al snel voor gezien gehouden. Dus dat lijkt me een goede tip voor de Brabanders onder ons.
Herkenbaar Lu, W. spookt ook ineens weer veel ‘snachts. Zo maar uit het niks van prima slapen (van 20-7:00 zo ongeveer) naar steeds vroeger wakker en nu de laatste nachten moet ik er tussen 22 en 4:00 zo’n 5x uit. Vind het maar zwaar, trok dit soort nachten beter toen ‘ie een ieniminibaby wasquote:Op vrijdag 29 december 2017 19:29 schreef LuDann het volgende:
Leuk Saskia, geniet van jullie tijd daar. Hopelijk hebben jullie het weer mee.
Mijnes geeft niet echt aan dat ze moe is of wil slapen maar ze slaapt wel elke dag van 19-20 uur tot 9-10 uur de volgende ochtend.En soms nog een middagslaap erbij van 2-3 uur. Dus ze zal vast wel moe zijn.
Edit: wel met regelmatig nachtelijke onderbrekingen van een paar uur momenteel. Leuke fase weer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |