Ook dat ja. Alsof we nog niet genoeg Britten en Australiërs in het hoofdtoernooi hebbenquote:Op vrijdag 15 december 2017 20:43 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Vooral matig dat je ook gewoon Britten of Australiërs in de voorrondes hebt, laat ze dan lekker voor de Hong Kongers ed als je ze per se moet hebben.
Australiërs hebben een aparte tour, hoor.quote:Op vrijdag 15 december 2017 20:45 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ook dat ja. Alsof we nog niet genoeg Britten en Australiërs in het hoofdtoernooi hebben
T zegt iets over de constantheid over 2 jaar. Nummer 33-41 OOM dan en nrs 17-24 PC OOM.quote:Op vrijdag 15 december 2017 20:44 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Maar dat zegt niets over je jaar 2017. Dan moet je dat aanvullen met de top 16 van de gehele Pro Tour 2017.
Ja dus?quote:Op vrijdag 15 december 2017 20:45 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Australiërs hebben een aparte tour, hoor.
Maar het WK is ieder jaar. Ik pleit nog steeds voor een one-year-rolling Order of Merit.quote:Op vrijdag 15 december 2017 20:46 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
T zegt iets over de constantheid over 2 jaar. Nummer 33-41 OOM dan en nrs 17-24 PC OOM.
''Alsof we niet genoeg Australiërs hebben''.quote:
Of een tweejaarlijks WK, dan is het bijzonderder.quote:Op vrijdag 15 december 2017 20:46 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Maar het WK is ieder jaar. Ik pleit nog steeds voor een one-year-rolling Order of Merit.
NEEEEEEEEEEquote:Op vrijdag 15 december 2017 20:47 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Of een tweejaarlijks WK, dan is het bijzonderder.
Met die plaatselijke orkaan?quote:Op vrijdag 15 december 2017 20:46 schreef Dagoduck het volgende:
Weten jullie die halve finale tussen Lewis en Wade nog in 2012
Nee johquote:Op vrijdag 15 december 2017 20:47 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Of een tweejaarlijks WK, dan is het bijzonderder.
quote:
ja, maar dat moet toch niet uitmaken?quote:Op vrijdag 15 december 2017 20:47 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
''Alsof we niet genoeg Australiërs hebben''.
Van elk district gaan spelers als ze het ervoor over hebben wel op de Pro Tour gooien..
Kedbie is een tyfuslulquote:Op vrijdag 15 december 2017 20:51 schreef Mani89 het volgende:
Dikke oude vloerlieveheersbeestje die Cadby van het WK houdt. Godsamme.
Ja, dat schiet er hier nog wel eens bij inquote:Op vrijdag 15 december 2017 20:50 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Om de paar minuten even wat selecteren.
Australiaantjes kijken ook naar darten, de markt is daar mega. Het probleem is dat die mensen bijna aan de havermoutpap en shakes gaan voor het ontbijt op het moment. De PDC was maar wat blij met de opkomst van Whitlock in 2010 zodat ze hem mee konden sturen met de Premier League.quote:Op vrijdag 15 december 2017 20:51 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
ja, maar dat moet toch niet uitmaken?Als je nou per se die prelims wilt spelen "om het darts te promoten" laat er dan op z'n minst alleen maar mensen in spelen uit landen waar darts gepromoot moet worden. China, India, Brazilië, grote landen, veel inwoners, dus potentieel veel kijkers, veel commercie dat soort dingen. Dat zou de ENIGE rechtvaardiging voor die kutprelims kunnen zijn. Als je daar dan ook nog overwegend (wat nu gebeurt) spelers uit gearriveerde dartlanden in zet, ja, laat dan maar zitten
Ja prima, maar we hebben nu Whitlock, Nicholson (plz laat hem terug komenquote:Op vrijdag 15 december 2017 20:53 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Australiaantjes kijken ook naar darten, de markt is daar mega. Het probleem is dat die mensen bijna aan de havermoutpap en shakes gaan voor het ontbijt op het moment. De PDC was maar wat blij met de opkomst van Whitlock in 2010 zodat ze hem mee konden sturen met de Premier League.
Genoeg bordjes nasi naar binnen gewerkt al welquote:Op vrijdag 15 december 2017 20:55 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Bordje pasta erbij, prima inderdaad
Doesn’t matterquote:Op vrijdag 15 december 2017 20:55 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:
Mathers denkt dat hij weer een kans maakt
60 59 26
En dat doet hijquote:Op vrijdag 15 december 2017 20:55 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:
Mathers denkt dat hij weer een kans maakt
Nicholson doet nauwelijks mee.quote:Op vrijdag 15 december 2017 20:56 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ja prima, maar we hebben nu Whitlock, Nicholson (plz laat hem terug komen), Anderson & Anderson, Cadby (wat ik van hem vind is even niet zo relevant).. hoeveel MEER promo heeft het darts daar nog nodig?
Gast. Met je Nicholson.quote:Op vrijdag 15 december 2017 20:56 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ja prima, maar we hebben nu Whitlock, Nicholson (plz laat hem terug komen), Anderson & Anderson, Cadby (wat ik van hem vind is even niet zo relevant).. hoeveel MEER promo heeft het darts daar nog nodig?
Levert maar een punt op, maat.quote:Op vrijdag 15 december 2017 20:56 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:
JAAAAAA ASADA
Eindelijk een goede voorspelling
quote:Op vrijdag 15 december 2017 20:57 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Levert maar een punt op, maat.
Dat is altijd meer dan geen punt.quote:Op vrijdag 15 december 2017 20:57 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Levert maar een punt op, maat.
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |