Ieder weldenkend mens heeft een bloedhekel aan Peter Sajwani na hem te hebben zien spelen.quote:Op donderdag 14 december 2017 21:25 schreef Ajacied422 het volgende:
Wilson verloor als N1-seed van Peter Sajwani.
@Wimderon
Ik juich mee. IJsbeer.gifquote:Op donderdag 14 december 2017 21:45 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Juich jij straks weer voor die walgelijke Price?
Ja toch lekker gekquote:Op donderdag 14 december 2017 21:45 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Juich jij straks weer voor die walgelijke Price?
Tegenvraag: juich jij straks voor MvG?quote:Op donderdag 14 december 2017 21:46 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Mani en ik vinden dit niet leuk
Nee, Jij?quote:Op donderdag 14 december 2017 21:47 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Tegenvraag: juich jij straks voor MvG?
Lijkt mij niet zoveel wow aan. Price is gewoon een mensonterend figuur met zijn overdreven act.quote:
quote:
Je bent gewoon achterlijk dat je zoveel vertrouwen in Ratasjki had. Durf in de spiegel te kijken!quote:Op donderdag 14 december 2017 21:52 schreef Ajacied422 het volgende:
Ratajski zakt in. Ik ril alweer bij het idee dat Ria en Annie maar wat hebben aangeklikt en de vaste volger een kat in de zak koopt.
Wilson valt nooit serieus te nemen bij TV-toernooien van de PDC.quote:Op donderdag 14 december 2017 21:53 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Je bent gewoon achterlijk dat je zoveel vertrouwen in Ratasjki had. Durf in de spiegel te kijken!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |