 
		 
			 
			
			
			Laatst anders 2x fee verspeeld omdat ze vonden dat het er niet op tijd op stondquote:Op donderdag 14 december 2017 20:25 schreef Typisch het volgende:
[..]
Echt nog nooit problemen mee gehad. En het gaat om de eerste confirmation, niet de hele transactie.
Voor de zekerheid kun je dan eerst de BTC naar je eigen wallet sturen en dan naar bitonic. Maar dat doe ik echter nooit.
 
											 
			 
			
			
			Ook daarom: IOTA!quote:Op donderdag 14 december 2017 20:28 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik heb laatst tot drie maal toe de withdrawfee op Bittrex mogen aftikken omdat het mis ging, dat loopt aardig in de papieren.
 
			 
			
			
			Strenge regulering of het verbieden van digitale valuta. Je kan er gif op innemen als de markt zo door blijft groeien dat er in ieder geval geprobeerd wordt om in te grijpen.quote:Op donderdag 14 december 2017 20:24 schreef Typisch het volgende:
[..]
Waar moeten ze precies ingrijpen?
 
			 
			
			
			Je zorgen maken om $5, lekker man.quote:Op donderdag 14 december 2017 20:26 schreef Blistering het volgende:
[..]
Fee op fee stapelen, lekker man.
 
			 
			
			
			Huh, watte?quote:Op donderdag 14 december 2017 20:28 schreef Blistering het volgende:
[..]
Ook daarom: ■♤♡◇♧!
Niet happen pls.
 
			 
			
			
			vriend LTC is nog maar net begonnen. Hodlquote:Op donderdag 14 december 2017 20:17 schreef Born2trade het volgende:
[..]
Heb ze net gisteravond omgewisseld voor LTC ...:(
 
			 
			
			
			Dat is je eigen fout dan, als je gewoon vanuit een wallet stuurt is het direct te vinden op de blockchain.quote:Op donderdag 14 december 2017 20:28 schreef xaban06 het volgende:
[..]
Laatst anders 2x fee verspeeld omdat ze vonden dat het er niet op tijd op stond
 
			 
			
			
			Lees mijn post nogmaals en reageer danquote:Op donderdag 14 december 2017 20:31 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Dat is je eigen fout dan, als je gewoon vanuit een wallet stuurt is het direct te vinden op de blockchain.
 
											 
			 
			
			
			Wat ging er mis dan? Hoe kan zoiets drie maal fout gaan. Ik heb al tientallen bittrex withdraws gedaan.quote:Op donderdag 14 december 2017 20:28 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik heb laatst tot drie maal toe de withdrawfee op Bittrex mogen aftikken omdat het mis ging, dat loopt aardig in de papieren.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ja gelezen maar dan is het nog je eigen fout van bitonic geeft aan dat je niet vanuit een exchange moet sturen.quote:Op donderdag 14 december 2017 20:31 schreef xaban06 het volgende:
[..]
Lees mijn post nogmaals en reageer dan
 
			 
			
			
			Bitonic is een zeiksite.quote:Op donderdag 14 december 2017 20:33 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Wat ging er mis dan? Hoe kan zoiets drie maal fout gaan. Ik heb al tientallen bittrex withdraws gedaan.
 
			 
			
			
			HODL is de sleutel voor de Tesla en de Lambo.quote:
 
			 
			
			
			Dat doen we dan maar.quote:Op donderdag 14 december 2017 20:35 schreef Blistering het volgende:
[..]
HODL is de sleutel voor de Tesla en de Lambo.
 
			 
			
			
			Das ook de reden waarom ze het zo eng vinden...het is nieuw en bovenal ze hebben er geen grip op.quote:Op donderdag 14 december 2017 20:29 schreef Wotte het volgende:
[..]
Strenge regulering of het verbieden van digitale valuta. Je kan er gif op innemen als de markt zo door blijft groeien dat er in ieder geval geprobeerd wordt om in te grijpen.
 
			 
			
			
			https://www.bright.nl/nie(...)wingen-met-wetgevingquote:Op donderdag 14 december 2017 20:24 schreef Typisch het volgende:
[..]
Waar moeten ze precies ingrijpen?
 
			 
			
			
			Bitonic is het beste Nederlandse Bitcoin bedrijf, super solide, intelligente directie. Gepassioneerde nerds. Pioniers die in 2011 al besloten om Bitcoin verkoop via iDeal mogelijk te maken.quote:
 
			 
			
			
			Hij heeft gelijk, het gaat gewoon een keer goed mis. Blockchain blijft, dit piramide spelletje niet. No such thing as a free lunch.quote:Op donderdag 14 december 2017 20:39 schreef descon het volgende:
[..]
Das ook de reden waarom ze het zo eng vinden...het is nieuw en bovenal ze hebben er geen grip op.
Maar crypto is een blijvertje...alleen in welke vorm wordt nog even afwachten.
 
			 
			
			
			Ik wens ze veel succes, het is een internationale handel. Dus als het verboden is in land 1 dan verplaatsen mensen zich wel naar land 2.quote:

 
			 
			
			
			Als het in steeds meer landen verboden wordt zal de koers vanzelf een keer inelkaar klappen.quote:Op donderdag 14 december 2017 20:46 schreef descon het volgende:
[..]
Ik wens ze veel succes, het is een internationale handel. Dus als het verboden is in land 1 dan verplaatsen mensen zich wel naar land 2.
Kwa witwassen lijkt het me nu al lastig..op het moment dat ik coins naar fiat wil omzetten moet het allemaal geregistreerd.
Overigens weet ik niet hoe het werkt als ik bij bitonic kom aanzetten en ff 100k aan bitcoins wil cashen...maar met dat probleem zit ik voorlopig nog niet
 
			 
			
			
			quote:Op donderdag 14 december 2017 20:34 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Ja gelezen maar dan is het nog je eigen fout van bitonic geeft aan dat je niet vanuit een exchange moet sturen.
Dat is wat toch ook zeg? Dus daarom niet zomaar op Bitonic verkopen. Gewoon een goedbedoelde tip voor iemand die niet eerder verkocht heeft.quote:Op donderdag 14 december 2017 20:24 schreef xaban06 het volgende:
[..]
Bitonic verwacht dat je coins binnen 10 minuten in hun wallet en dat is maar moeilijk haalbaar vanuit een exchange, dus niet zomaar op Bitonic verkopen.
 
			 
			
			
			Van mij mag het komen, ik hoop op een crash van bitcoin. Die trekt waarschijnlijk alles in het rood dan is het een mooi moment om in daadwerkelijk innovatieve projecten te springenquote:Op donderdag 14 december 2017 20:45 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Hij heeft gelijk, het gaat gewoon een keer goed mis. Blockchain blijft, dit piramide spelletje niet. No such thing as a free lunch.
Ik hoop dat ik het mis heb, want zit er nu ook vuisten diep in.
 
  
			 
			
			
			We gaan weer upquote:Op donderdag 14 december 2017 20:50 schreef richolio het volgende:
To sell Ripple nu of not to sell..
 
			 
			
			
			Gewoon twee jaar holden, quote me dan.quote:Op donderdag 14 december 2017 20:50 schreef richolio het volgende:
To sell Ripple nu of not to sell..
 
			 
			
			
			Dank je voor deze infoquote:Op donderdag 14 december 2017 16:35 schreef Greys het volgende:
[..]
In deze tweet vind je de benodigde info. En ook daaronder in de reacties over hoe je daarna je Ignis krijgt.
https://twitter.com/TheCryptoWoman/status/939827104346263552


 
											 
			 
			
			
			Is goed, ik bookmark deze postquote:Op donderdag 14 december 2017 20:51 schreef Wotte het volgende:
[..]
Gewoon twee jaar holden, quote me dan.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik koop een lamboquote:Op donderdag 14 december 2017 20:53 schreef Roces18 het volgende:
Welke Ferrari gaan jullie straks kopen? Niet dat we allemaal dezelfde hebben!!
 
			 
			
			
			quote:
 
											 
			 
			
			
			Houden.quote:Op donderdag 14 december 2017 20:50 schreef richolio het volgende:
To sell Ripple nu of not to sell..
 
			 
			
			
			Als er een coin is die daadwerkelijk door banken in het internationale betalingsverkeer gebruikt gaat worden, is het deze wel. Heb ik van iemand van bitcointalk... Overigens is dit advies een teken van een bubbel.quote:Op donderdag 14 december 2017 20:52 schreef richolio het volgende:
[..]
Is goed, ik bookmark deze post
 
			 
			
			
			Ajb! En ik zeg niet dat je dat moet doen hè, je kunt ze ook dumpen vlak voor de snapshot als je de Ignis niet hoeft. Maar als je ze wel wilt en op de koop toe wilt nemen dat NXT (waarschijnlijk) na de snapshot al dan niet tijdelijk dipt - maar dan heb je wel de Ignis - dan is dit iig de manier.quote:Op donderdag 14 december 2017 20:52 schreef D. het volgende:
[..]
Dank je voor deze info
Ik kan het allemaal niet meer volgen
BTC moest laatst op Binance staan, nu NXT weer in deze wallet
 
											 
			 
			
			
			Ook van bitcointalk gehoord?quote:Op donderdag 14 december 2017 20:56 schreef descon het volgende:
ik zeg hodl...gezien de ontwikkelingen met Ripple en gebruik door financieele instellingen
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Da's duidelijkquote:Op donderdag 14 december 2017 20:56 schreef Greys het volgende:
[..]
Ajb! En ik zeg niet dat je dat moet doen hè, je kunt ze ook dumpen vlak voor de snapshot als je de Ignis niet hoeft. Maar als je ze wel wilt en op de koop toe wilt nemen dat NXT (waarschijnlijk) na de snapshot al dan niet tijdelijk dipt - maar dan heb je wel de Ignis - dan is dit iig de manier.

 
			 
			
			
			Waarom XRP?quote:Op donderdag 14 december 2017 20:58 schreef Wotte het volgende:
Ik heb nog wat euro's op een beleggingsrekening staan zal ik alles inzetten op ripple? Of hebben jullie betere suggesties
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Spreiden......alles inzetten op 1 coin zonder dat je er in hebt verdiept staat gelijk aan all-in in het casino..quote:Op donderdag 14 december 2017 20:58 schreef Wotte het volgende:
Ik heb nog wat euro's op een beleggingsrekening staan zal ik alles inzetten op ripple? Of hebben jullie betere suggesties
 
			 
			
			
			blackcoinquote:Op donderdag 14 december 2017 21:02 schreef D. het volgende:
[..]
En welke coin is voor mensen die een zwarte willen?
 
			 
			
			
			If you can't beat them, join them ;-)quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			Thxquote:Op donderdag 14 december 2017 21:04 schreef alilami het volgende:
[..]
blackcoin
https://coinmarketcap.com/currencies/blackcoin/
 
											
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |