Nee. As Rusland of VS in het klassement zich bij de 1e 6 plaatsen, en daarbij één van de snellere landen uit de top 6 stoten, dan is NL niet geplaatst. Maar dit is heel erg theoretisch.quote:Op vrijdag 8 december 2017 21:34 schreef franklop het volgende:
[..]
De vrouwen dus alleen nog 'onzeker' als Rusland EN de VS sneller gaan dan 2.59,06. Dat is 3 tot 4 seconden sneller voor ze dan vorige week.
Ja ok, maar wel heel theoretisch allemaal.quote:Op vrijdag 8 december 2017 21:40 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Nee. As Rusland of VS in het klassement zich bij de 1e 6 plaatsen, en daarbij één van de snellere landen uit de top 6 stoten, dan is NL niet geplaatst. Maar dit is heel erg theoretisch.
Met de huidige stand zijn door:
Japan, Canada, Duitsand, Polen, China en Korea op basis klassement.
En op tijd NL en VS. Maar als van Japan, Duitsland, Canada en China er twee uit de top 6 vallen, dan gaat NL alsnog niet door, want heeft NL de 3e snelste tijd.
Dat zo'n Joling niet rijdt is echt debiel, die heeft met 8 plekken echt nog veel minder kansen op de OSquote:Op vrijdag 8 december 2017 21:38 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Van Beek is ziekJoling had geen zin
Dus topshow straks
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |