abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_176138566
quote:
1s.gif Op vrijdag 29 december 2017 23:24 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Gat in de markt, je schimmelnagels veilen *O* *O*
_O-
Wat Lemijn zegt idd. Zolang ze je borst niet direct lasert, kan ik me niet voorstellen dat het invloed heeft.
pi_176138596
:D Dank Lemijn & Wup! Ik ga het gewoon doen dus :s) En hopen dat het werkt :X
pi_176143517
Hier komt het moment dat Dirk naar de opvang moet steeds dichterbij. Dus gelijk vraag over hoe jullie dat doen? Hij gaat van 12 tot 5, ongeveer, maar zijn ritme met drinken verschilt zo dat ik geen idee heb wat ik mee moet geven. 1, 2 of 3 voedingen? Wat nou als hij niet genoeg heeft? En als ik niet weet hoevaak hij drinkt, hoe weet ik dan hoevask ik moet kolven? Ik vind het maar moeilijk en onzeker en heb echt geen idee hoe ik het moet doen.
En eigenlijk vind ik hem nog te klein voor de opvang en dat helpt dus niet echt mee in dit verhaal.
Morgen ben ik vast weer mezelf.
  zaterdag 30 december 2017 @ 13:24:20 #254
149959 SQ
snelle trees
pi_176145274
Nanuke, meestal hebben ze wel een vriezer op de opvang. Voor 5 uurtjes zou ik 1 ontdooide voeding en 2 ingevroren voedingen meegeven. Dat zal echt niet op gaan, waarschijnlijk komt ie maar aan 1 flesje. Maar mocht het nodig zijn dan hebben ze wat achter de hand.
Sterkte vooral voor jou ;) :*
disclaimer
  zaterdag 30 december 2017 @ 13:26:01 #255
149959 SQ
snelle trees
pi_176145331
Ga je zelf 4 uurtjes werken trouwens? Kijk even hoe laat hij nog drinkt. Als hij om 11:30 nog bij jou drinkt kun je best met 1 keer uit. Is de laatste voeding om 9:30 dan zou ik 2 keer kolven.
disclaimer
  zaterdag 30 december 2017 @ 13:34:41 #256
231121 Sylver_
Gooi mielies!
pi_176145636
Wat wij deden is een klein voorraadje in de vriezer op de opvang. Als dan bleek dat ze onverwachts niet genoeg hadden dan gebruikten ze dat.

In het begin is het toch even uitproberen. Je zou kunnen kijken naar wat een gemiddelde hoeveelheid is dat baby's van zijn gewicht en leeftijd drinken.
https://www.lalecheleague(...)eel-melk-in-een-fles

Kolven is ook een beetje uitproberen. Ik wilde heel ambitieus 2x per dag kolven, maar redde dat niet met de stuwing en hoeveelheid melk.
Op een werkdag van 10u kolfde ik 3x.
Als jij net als Dirk ook van 12-5 weg bent dan denk ik dat 1x kolven voldoende is als je er vlak voor en erna live kunt voeden. Maar dat merk je snel genoeg :)
Je mag iig 25% van je werktijd aan kolven spenderen.
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
  zaterdag 30 december 2017 @ 13:35:25 #257
231121 Sylver_
Gooi mielies!
pi_176145659
Oh, wat SQ zegt dus :+
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
  zaterdag 30 december 2017 @ 13:55:40 #258
286844 Kimpossible
Van lurker tot poster.
pi_176146381
Kolven :{

Niet mijn hobby. Ik werkte hele dagen en kolfde 3 keer, behalve wanneer ik een dip had (dan 4 x kort) of wanneer ik het niet redde (dan 2 keer met ploftetten :9 ). Ik ging op de dagen dat onze dochter bij de opvang was live voeden, want ze was een fanatieke flesweigeraar. Voor deze baby kan dat helaas niet, want ik heb inmiddels een andere baan die niet meer op loopafstand van de opvang is.

Voor het nieuwe bv-avontuur heb ik inmiddels een nieuwe kolf (horigen chicture) gekocht👍🏻 waren telkens niet leverbaar en nu in pre order. Heel fijn! Bij de eerste ronde had ik een medela swing, maar die ging na krap een jaar kapot (zoog alleen het vacuüm nog harder en harder Ipv te pompen, auauau) en toen vond ik de service zo onwijs belabberd dat ik nu geen medela meer wil. Nu lekker een dubbelzijdige, dat moet tijd schelen en hopelijk brengt het meer op! Lees veel goede verhalen over de siliconen schilden van deze kolf. Ben benieuwd. Heb ook spuitjes gekocht waar je 5 ml melk in kan invriezen. Man, het voelt zo dichtbij ineens :')
Één keer in de zoveel tijd komen dromen uit!
pi_176153948
Hoe uit een beginnende borstontsteking zich?

S. kwam de afgelopen dikke week telkens 2 keer per nacht. 2 nachten geleden opeens maar 1 keer (en maar 1 borst), waardoor ik met megastuwing en pijn in de andere borst wakker werd.

Vervolgens gister op pad geweest en heeft hij 's middags slecht gedronken. 's Avonds bij thuiskomst was hij zo moe, dat hij ook slecht gedronken heeft en na kort drinken aan 1 borst in slaap was gevallen. Afgelopen nacht wel weer 2 keer gevoed, maar ook matig.
Ik werd dus weer wakker met stuwing, pijn en megalekkage (lang leve de handdoek in bed *O* ).
De eerste voeding van vanochtend ging ook maar matig en hij wilde weer maar 1 borst.

Ik heb nu dus al de hele dag af en toe steken in mijn rechterborst. Ook als S. tegen m'n schouder (en dus borst) hangt, doet het af en toe pijn. Voeden doet dan weer geen pijn.
Een borstontsteking is één van mijn nachtmerries, dus wil dat koste wat kost voorkomen.

Op borstvoeding.com lees ik dat borst goed leeggedronken moet worden. Dat lukt momenteel niet, want S. heeft daar geen zin in. Moet ik dan toch nog tijdens mijn vakantie die #$*&# kolf uit de kast gaan plukken?
En als ik vaker ga aanleggen om de borst toch leeg te krijgen, dan wordt de productie toch ook weer hoger, wat het probleem dan weer groter maakt???

Borstvoeding, heel erg fijn om te doen, maar af en toe ook zo onduidelijk en onzekermakend.....

Of kunnen de symptomen ook nog iets anders zijn?

Edit: merk nu dat ik vooral stekende pijn heb als ik buk, dus als de borst een beetje hangt :?

[ Bericht 5% gewijzigd door TolstoiFan op 30-12-2017 17:53:53 ]
pi_176154341
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 12:24 schreef Nanuke het volgende:
Hier komt het moment dat Dirk naar de opvang moet steeds dichterbij. Dus gelijk vraag over hoe jullie dat doen? Hij gaat van 12 tot 5, ongeveer, maar zijn ritme met drinken verschilt zo dat ik geen idee heb wat ik mee moet geven. 1, 2 of 3 voedingen? Wat nou als hij niet genoeg heeft? En als ik niet weet hoevaak hij drinkt, hoe weet ik dan hoevask ik moet kolven? Ik vind het maar moeilijk en onzeker en heb echt geen idee hoe ik het moet doen.
En eigenlijk vind ik hem nog te klein voor de opvang en dat helpt dus niet echt mee in dit verhaal.
Nanuke, hier precies hetzelfde. Uiteindelijk gewoon maar begonnen met zo'n 120 ml. flesjes (op basis van de berekening van La Leche League, die Sylver noemt).

Uit die berekening kwam wat meer, maar ik wilde niet meteen teveel in de fles, om te voorkomen dat S. als ik thuis kwam geen trek had of dat er elke keer veel melk weggegooid moest worden. Ik ga elke werkdag een half uur eerder naar huis om dan live te kunnen voeden.

Ik kolf 2 keer op mijn werk, op een werkdag van 8 uur. Werk wel redelijk dicht bij huis, dus niet veel reistijd.

Inmiddels geven we flesjes van 130 ml., waarvan ook regelmatig 10-30ml. blijft staan. Na 3 maanden werken blijkt dat S. wel de fles afgekolfde melk drinkt, maar toch liever live bij mij drinkt O+
Vooral de dag dat ie ingevroren melk krijgt, is niet favoriet. De overige werkdagen krijgt hij afgekolfde melk van de dag ervoor, dat gaat beter. Kieskeurig kind :+
  Manager PR/Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 18:32:15 #261
269689 crew  Viv
pi_176156832
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 17:21 schreef TolstoiFan het volgende:
Op borstvoeding.com lees ik dat borst goed leeggedronken moet worden. Dat lukt momenteel niet, want S. heeft daar geen zin in. Moet ik dan toch nog tijdens mijn vakantie die #$*&# kolf uit de kast gaan plukken?
En als ik vaker ga aanleggen om de borst toch leeg te krijgen, dan wordt de productie toch ook weer hoger, wat het probleem dan weer groter maakt???
Van een keertje de pijnlijke borst goed leegkolven krijg je niet meteen een overproductie hoor, anders zou het omgekeerde ook waar zijn: een instortende productie na een dagje weinig drinken.
pi_176157940
TolstoiFan, het komt me wel bekend voor. Of dit nou een beginnende borstontsteking is geen idee, maar ik heb ook wel eens gehad in zo’n geval dat het pijnlijke gevoel vrij lang aanhield (tot een paar dagen). Ook nadat er allang weer goed gedronken was, het bleef gewoon beurs aanvoelen. Niet fijn in elk geval. Goed leegkolven kan niet echt kwaad denk ik, maar ik weet niet of je pijn daarmee ook meteen voorbij is. Ik had altijd het idee alsof het weefsel moest herstellen van de druk en de spanning. Sterkte!
pi_176161087
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 18:32 schreef ViviRAWRS het volgende:

[..]

Van een keertje de pijnlijke borst goed leegkolven krijg je niet meteen een overproductie hoor, anders zou het omgekeerde ook waar zijn: een instortende productie na een dagje weinig drinken.
Eigenlijk weet ik dat wel, maar stel dat het na 1 keer niet over is en er langere tijd slecht gedronken wordt. Moet ik dan wel vaker leegkolven? De onzekerheid met betrekking tot de borstvoeding ligt bij mij snel op de loer, omdat het in het begin nogal moeizaam en pijnlijk verliep.

S. heeft net wel de rechterborst goed gedronken, maar er blijft een pijnlijke, stekende plek. Inderdaad wat beurs. Zou misschien ook kunnen komen doordat ik vanochtend in de douche de druk met de hand weggekolfd heb, toen bleek dat hij niet echt zin had om te drinken.

Links wilde hij niet drinken, hopelijk straks wel weer en dat hij dan ook rechts nog eens drinkt.
pi_176172983
Tolstoi, ik zou dan toch eerst rechts geven als die nog beurs/pijnlijk blijft. Als de verstopping nog niet weg is, maak je het anders alleen maar weer erger omdat er weer druk opbouwt als hij dan niet die borst drinkt. Maar ik gok dat mijn reactie te laat is. :+

Bedankt voor jullie reacties Sylver en SQ. Daar heb ik wel wat aan denk ik. Ik vind alleen de hoeveelheid in de fles wel lastig nog. De berekening bij drie maand komt uit op zo'n beetje 80ml, maar als ik dansles heb, biedt man altijd flessen van 110 aan die glad opgaan. Wordt nog even spelen daarmee denk ik. :)
Morgen ben ik vast weer mezelf.
pi_176181385
ik heb nooit over de optie diepvries op kdv nagedacht, maar goede tip!

Ik geef 4 x 130ml mee (ze gaat 8 of 9 uur) op dit moment. Meestal krijgen we nog 1 of 2 voedingen mee naar huis die vriend dan vaak nog geeft voor ik thuis ben. Vaak geef ik verse melk mee, dus de volgende dag kan ik het opnieuw meegeven als het niet op is gegaan. Ik nummer de bakjes tegenwoordig zodat de diepvries of eerst gekolfde melk ook al eerste wordt gebruikt.
Als er melk overblijft terwijl ik niet meer weg hoef, maar niet meer ingevroren kan worden, kies ik er soms voor om haar een flesje met die melk te geven en zelf opnieuw te kolven zodat de verse voeding de diepvries in kan en ik niets weg hoef te gooien.

de 130 ml meegeven is gebaseerd op wat ze eerder al bij vriend uit de fles dronk als ik weg was. Ik zou dan ook 110 aanhouden als ik jou was Nanuke. Dan heb je zeker genoeg, bijstellen kan altijd nog als het toch teveel blijkt.

op het werk kolven ben ik nog zoekende in, ivm ambulant werk met vaak veel afspraken buiten de deur. Ik kolf meestal voor ik ga helemaal leeg. Daarna kolf ik om de 3 tot 5 uur (afhankelijk van mijn afspraken), geen stuwing gelukkig. Soms is het als ik naar huis kan ook kolftijd maar dan wil ik gewoon naar huis (45 minuten reistijd). Als ze dan net een flesje heeft gehad kolf ik thuis nog eens.
Ik probeer er vooral op te Letten dat ik iig de hoeveelheid kolf die ze ongeveer op heeft die dag ivm productie.
pi_176181782
Dan wel de grote diepvries doen en niet zo’n deurtje. Maar bij mijn crèche zijn ze ook echt zeer beperkt gewend aan borstvoeding, lijkt het.

Ik zou dan inderdaad ook 110 ml meegeven Nanuke. Die berekeningen zijn ook maar een richtlijn. Succes, spannend die eerste keren!
pi_176182162
Die berekeningen zijn idd een gemiddelde. De ene heeft ook wat vettere melk dan de andere ;)
E. drinkt 6x ongeveer 140cc per keer.

Van de week de mijlpaal kolven-op-onbekend-terrein: Een babywinkel tijdens het winkelen.
pi_176187072
Nanuke, uiteindelijk heb ik toch eerst rechts gegeven. Maar vooral omdat hij links niet wilde drinken (al een paar keer niet :? ).
Rechts heeft hij gisteravond redelijk gedronken. Was wel een strijd om hem in bed te krijgen en te laten slapen.

Links heb ik vervolgens gisteravond afgekolfd. S. werd kort daarna weer wakker en wilde toch nog wat drinken en toen wilde hij wel links nog kort drinken.
Rond half zes meldde hij zich weer voor een voeding, wederom rechts gegeven. Dat ging goed.
Vanochtend toch eerst links gegeven (wat aardig ging), daarna nog kort rechts.
En net nog een keer rechts gegeven, links wil hij weer niet :{

Rechts onderin de borst blijft wat pijnlijk/beurs, al voel ik niet echt harde plekken, misschien wat dieper van binnen als ik wat harder druk.

Wordt er een beetje verdrietig en onzeker van, omdat S. zo matig drinkt, links niet lijkt te willen drinken en vreselijk snel afgeleid is. Als hij hoort dat mijn man zich omdraait in bed terwijl hij aan het drinken is, dan hangt ie alweer onderstboven om te kijken wat er gebeurt. Daarna krijg ik hem bijna niet meer aan de borst. Terwijl 3 seconden daarvoor hij gewoon rustig aan het drinken was. Ik voed al in het donker, zodat er weinig prikkels/afleiding is.
Als ik dan mijn vinger tegen zijn mondje houd, gaat ie wel likken en wil ie wel op mijn vinger zuigen, maar als ik dan de borst aanbiedt, wil ie die niet meer en gaat ie gillen. ;(

Weet gewoon even niet wat ik nu het beste kan doen, zonder dat mijn productie verkl**t wordt. Heb het idee dat de baby en de productie een beetje ontregeld zijn....
pi_176187512
Moet ik nu beide borsten gaan kolven?
En wat als S. binnen korte tijd zich weer meldt?

Wil niet nog meer produceren, de vriezer ligt al redelijk vol...
pi_176189253
Ik denk dat hij meer binnenkrijgt dan jij denkt, ook al drinkt hij zo kort/matig. En misschien niet wat je horen wilt, maar als hij afgeleid is en niet meer wil drinken, dan is (denk ik) in zoverre zijn honger gestild dat hij aandacht voor wat anders heeft. Ik zou dan niet forceren en kijken wanneer hij weer komt. Probeer te vertrouwen op je baby, die weet best goed wat hij wil. Soms willen ze gewoon even een tijd minder goed drinken, dat regelt zich vanzelf wel weer. Als hij niet genoeg krijgt, komt hij vanzelf weer vaker en regelt hij op die manier wel weer.

Maar dit is allemaal mijn nog niet erg ervaren mening.
Houdt het gedrag aan en blijven je twijfels, bel dan een lactatiekundige en overleg wat het handigst is in jouw situatie. :*

Dirk weigert ook regelmatig mijn linkerborst. Die is qua productie ook het minst en hij moet daar meer moeite voor doen om een tsr op te roepen. Daar heeft hij niet altijd het geduld voor. In t begin heb ik me er veel over gefrustreerd en geprobeerd dat recht te trekken, maar dat leverde alleen maar een meer frustraties op. Dus nu leg ik die vaak aan als hij onrustig is, zodat hij wat kan drinken/sabbelen. En ik begin iets vaker met links aanleggen, omdat hij rechts dan toch altijd nog wil en als hij dan een keer niet links wil is het minder erg.

[ Bericht 11% gewijzigd door Nanuke op 31-12-2017 13:44:07 ]
Morgen ben ik vast weer mezelf.
  zondag 31 december 2017 @ 13:34:28 #271
231121 Sylver_
Gooi mielies!
pi_176189254
Als je nu pijnlijke plekken hebt in beide borsten zou ik ze 1 keer na een voeding allebei helemaal leeg kolven.
En daarna gewoon baby weer volgen, ook al drinkt hij kort. Hij zal zichzelf echt niet laten verhongeren ineens. Misschien heb je momenteel wel te veel melk voor wat hij nodig heeft en drinkt hij daarom minder.
Tenzij hij nu duidelijk ziek is oid, maar anders is het toch wel gek dat hij het niet meer zelf zou kunnen regelen na 6 maanden?

Je moet er natuurlijk geen borstontsteking aan over houden, daarom is volledig leegkolven en goed de plekken masseren wel verstandig.
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
pi_176189747
Nee, ziek is hij allerminst. Het is en blijft een vrolijk kereltje O+
Maar het zou fijn zijn als hij goed drinkt, volgens onze eigen weegschaal is hij al 3 weken niet aangekomen en dan ga ik me daar ook weer druk over maken.

Links is ook mijn mindere borst, maar hij dronk daar wel goed uit, tot vandaag en gister.
Ik moet inderdaad op mijn baby en mijn borsten vertrouwen, maar vind dat lastig, want geen controle.

Vind het ook zo vreemd dat hij links opeens niet meer wil of veel minder.

Zal mijn borsten leegkolven na de volgende voeding en daarna weer S. gaan volgen.....

Dank voor de adviezen!
  zondag 31 december 2017 @ 15:40:26 #274
409579 LuDann
All the way
pi_176193740
Beetje late reactie, ik kan maar moeilijk de tijd vinden om te reageren. :@

quote:
1s.gif Op vrijdag 29 december 2017 23:06 schreef Phaidra het volgende:

[..]

Ik heb vanaf 37 weken ook een paar keer gekolfd. Wel met de elektrische, want met de hand lukte mij echt niet. Ik had uiteindelijk 4 spuitjes denk ik, 2 met 5 ml en 2 met 10 (ik beviel met 38.3, dus niet bijster veel kans gehad :+). Ik was blij dat ik ze had, want daardoor hoefde ik niet met poedermelk bij te voeden toen A. in de eerste dagen wat moeite had met drinken. Het lijkt niet veel, maar na 2 dagen ging het al veel beter en ik kolfde ook meteen als A niet zelf dronk. Zodat ik zeker elke 2 uur stimulatie had. Er was vrij snel ook nieuwe aanvulling beschikbaar :).
Wat fijn dat je er wat aan had, het is ook mijn doel om kv te vermijden (vooral vanwege de KMA van Wolk). Ik hoop niet dat ik met 38 weken beval, daar ben ik nog heul niet klaar voor dan. :P
quote:
1s.gif Op vrijdag 29 december 2017 23:28 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Oh als je nog voedt en kan kolven wordt t een eitje idd! Ik had geen keizersnede btw, t was nav ervaring bij de oudste. Maar in geboorteplan en bij vk aangegeven dat we liever geen kv wilden en daarom dus mm mee hadden. En vriend op t hart gedrukt er op te letten

Maar in tegenstelling tot oudste was jongste geen zorgenkindje dat bijgevoed moest worden gelukkig O+
Het zal niet veel gedoe zijn nee, was vooral benieuwd naar de praktische kanten van de ervaringen van anderen. :Y Hier had de mijn eerste ook geen ideale start (hoewel niks ernstigs). Ik zal het ook even aangeven in het ziekenhuis en in mijn bevalplan zetten. Dan mag man dat bewaken, dat kan hij wel.

Fijn joh, geen zorgenkindje de tweede keer.
  zondag 31 december 2017 @ 15:57:58 #275
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_176194312
quote:
Mooi stuk. Met het kerstdiner heb ik dit zeker toegepast. Vooral goed om wat jij hier ook al eerder schreef: dat je van borstvoeding niet iets unieks, bijzonders, ingewikkelds moet maken.

Voor de gelegenheid even een plaatje erbij van onze wandeling door de stad gisteren, die wat langer duurde dan gepland.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 3% gewijzigd door Lemijn op 01-01-2018 13:27:36 ]
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
pi_176194691
Lemijn O+
pi_176194955
O+ !
pi_176201968
Mooi stel O+
pi_176202327
Mooi setje zijn jullie!!!

Wat doen jullie met alcohol en voeden dan? Wel een glaasje en geen wachttijd aanhouden? Dat heb ik nog nooit gedurfd eigenlijk. Ik drink juist bij dit soort avonden gewoon niet omdat baby vaker wakker wordt en ik haar met een flesje veel minder snel weer in slaap krijg. En dat vind ik best jammer, ik zou best een glaasje lusten :9
pi_176202694
Mijn laatste voeding valt over het algemeen rond 11uur, en baby laat er dan vaak zo'n beetje 4-5 uur tussen. Dus ik drink een klein glaasje om 12 uur en vind het dan prima. Als hij dan voor 2en weer komt, zal ik hem de borst niet ontzeggen. Normaal gesproken drink ik niet als er een kans bestaat dat hij wil drinken/zorg ik voor een voeding jn de fles, maar ik maak voor vandaag een uitzondering. :)

Mooi Lemijn. O+

En Wupwup, een goed stuk, met een fijne onderliggende boodschap. :*

[ Bericht 0% gewijzigd door Nanuke op 31-12-2017 20:22:42 ]
Morgen ben ik vast weer mezelf.
  zondag 31 december 2017 @ 21:15:34 #281
149959 SQ
snelle trees
pi_176203892
Ik live gewoon on the edge en drink er een paar. Je moet niet vergeten dat het echt om bizar kleine hoeveelheden gaat in de melk. En mijn baby drinkt echt maar mini beetjes in de nacht. Dus ik geloof niet dat ik hem daar echt veel schade mee berokken ;)
( en voordat men zich zorgen maakt, de keren dat ik in een jaar drink zijn echt op een hand te tellen tegenwoordig ;))
disclaimer
  zondag 31 december 2017 @ 21:24:57 #282
149959 SQ
snelle trees
pi_176204109
En nog even O+ voor lemijn!
disclaimer
  zondag 31 december 2017 @ 21:30:15 #283
231121 Sylver_
Gooi mielies!
pi_176204207
Toffe foto Lemijn! O+
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
  zondag 31 december 2017 @ 21:32:09 #284
231121 Sylver_
Gooi mielies!
pi_176204256
Ik begrijp uit het artikel dat als je baby direct na het nuttigen van een standaardglas alcohol aanlegt, het 1 druppel alcohol binnen krijgt. Dat zou ik ook nog wel durven riskeren, aangezien die druppel rap kleiner wordt met elk kwartier dat verstrijkt.
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
  zondag 31 december 2017 @ 21:39:09 #285
149959 SQ
snelle trees
pi_176204422
quote:
1s.gif Op zondag 31 december 2017 21:32 schreef Sylver_ het volgende:
Ik begrijp uit het artikel dat als je baby direct na het nuttigen van een standaardglas alcohol aanlegt, het 1 druppel alcohol binnen krijgt. Dat zou ik ook nog wel durven riskeren, aangezien die druppel rap kleiner wordt met elk kwartier dat verstrijkt.
áls baby 200 ml drinkt. Dat haalt de mijne nog niet misschien :')
disclaimer
  zondag 31 december 2017 @ 21:41:22 #286
231121 Sylver_
Gooi mielies!
pi_176204481
quote:
1s.gif Op zondag 31 december 2017 21:39 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

áls baby 200 ml drinkt. Dat haalt de mijne nog niet misschien :')
Dat ook nog eens :Y
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
pi_176204500
Aangespoord door dat artikel en door jullie drink ik er ook eentje. Heb ook altijd de 2 uur wachttijd aangehouden, als ik al dronk (heel zelden). Denk dat ze hoogstens 50 cc drinkt, een kwart druppel op heel veel baby (dreumes) moet een keer kunnen.

Vroeger, met de speen in de alcohol en alles... ;)
pi_176205063
Wat fijn om te lezen, dank voor het delen, ik heb er ook één ingeschonken :)
  zondag 31 december 2017 @ 22:12:05 #289
149959 SQ
snelle trees
pi_176205137
quote:
1s.gif Op zondag 31 december 2017 21:41 schreef Sylver_ het volgende:

[..]

Dat ook nog eens :Y
uiteraard ligt ie nu te klokken alsof zijn leven er van af hangt _O- :') eikel O+
(Of hij houdt gewoon van alcoholmelk)
disclaimer
pi_176205159
quote:
1s.gif Op zondag 31 december 2017 22:12 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

uiteraard ligt ie nu te klokken alsof zijn leven er van af hangt _O- :') eikel O+
(Of hij houdt gewoon van alcoholmelk)
Laat ‘m die druppel alcohol maar goed smaken dan!
  zondag 31 december 2017 @ 22:36:12 #291
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_176205568
Ik heb mezelf ook een glaasje ingeschonken! Gezellig dit simultaan onze kinderen vergiftigen >:O .
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
  zondag 31 december 2017 @ 22:54:30 #292
231121 Sylver_
Gooi mielies!
pi_176205866
quote:
1s.gif Op zondag 31 december 2017 22:12 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

uiteraard ligt ie nu te klokken alsof zijn leven er van af hangt _O- :') eikel O+
(Of hij houdt gewoon van alcoholmelk)
Hij houdt ook wel van een glaasje dus *)

quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 22:36 schreef Lemijn het volgende:
Ik heb mezelf ook een glaasje ingeschonken! Gezellig dit simultaan onze kinderen vergiftigen >:O .
_O- Proost!
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
  maandag 1 januari 2018 @ 01:22:39 #293
73386 Fazz
onderweg
pi_176208516
}:| 3 glaasjes champagne en net nu weigert hongerige baby de fles }:|

Ik hoop dat ze het me niet kwalijk zal nemen, later oO<
  maandag 1 januari 2018 @ 01:25:47 #294
231121 Sylver_
Gooi mielies!
pi_176208581
Ze heeft van Noud gehoord dat er alcoholische melk wordt uitgedeeld 😁
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
pi_176208991
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 15:40 schreef LuDann het volgende:
Beetje late reactie, ik kan maar moeilijk de tijd vinden om te reageren. :@

[..]

Wat fijn dat je er wat aan had, het is ook mijn doel om kv te vermijden (vooral vanwege de KMA van Wolk). Ik hoop niet dat ik met 38 weken beval, daar ben ik nog heul niet klaar voor dan. :P

[..]

Het zal niet veel gedoe zijn nee, was vooral benieuwd naar de praktische kanten van de ervaringen van anderen. :Y Hier had de mijn eerste ook geen ideale start (hoewel niks ernstigs). Ik zal het ook even aangeven in het ziekenhuis en in mijn bevalplan zetten. Dan mag man dat bewaken, dat kan hij wel.

Fijn joh, geen zorgenkindje de tweede keer.
Als je ook gewoon voedt nu dan kan je natuurlijk nu ook al kolven en invriezen. Mòcht je dan met 38 weken bevallen dan heb je iig iets :D

Ja was wel een wereld van verschil, bij oudste 7 dagen ziekenhuis en bij jongste niet eens 7 uur :D
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen &lt;3
pi_176209023
Hahahaha misschien is het gewoon überhaupt lurktijd, hier ook een comazuiper nu en geen alcohol op vandaag _O- O+
Iedereen hier ook de beste wensen :*
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen &lt;3
pi_176209147
:W nachtvoedingentijd.
pi_176231526
Whaaaaah, het is eindelijk zo ver! I is van de bv af! De afspraak was: na de kerstvakantie, dus vanaf 1 januari is het klaar. Ook omdat ze eind januari 4 jaar wordt en dat voor mij echt de uiterste uiterste deadline was. I daar dus tijdje op voorbereid, waarbij ze wel duidelijk protest aantekende. :') . Nu hebben we dus een cadeautje beloofd bij vijf dagen zonder bv. :') . En nu is ze zonder drama al twee dagen akkoord gegaan met deze Nieuwe Orde.

En ik ben er dus helemaal niet nostalgisch of weemoedig onder. *O* .

Maar wat ik wel fijn vind, is dat dit kennelijk toch, ook al is het dan niet op haar initiatief gegaan, een goed moment was.
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
  dinsdag 2 januari 2018 @ 09:44:25 #299
149959 SQ
snelle trees
pi_176231533
Fijn Franny!
Ik wilde VRIJHEIDDD tikken maar ja, je hebt Y de komende tijd ook nog wel _O-
disclaimer
pi_176232166
Wat een mooie periode Franny!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')