quote:Op vrijdag 29 december 2017 23:24 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Gat in de markt, je schimmelnagels veilen![]()
Nanuke, hier precies hetzelfde. Uiteindelijk gewoon maar begonnen met zo'n 120 ml. flesjes (op basis van de berekening van La Leche League, die Sylver noemt).quote:Op zaterdag 30 december 2017 12:24 schreef Nanuke het volgende:
Hier komt het moment dat Dirk naar de opvang moet steeds dichterbij. Dus gelijk vraag over hoe jullie dat doen? Hij gaat van 12 tot 5, ongeveer, maar zijn ritme met drinken verschilt zo dat ik geen idee heb wat ik mee moet geven. 1, 2 of 3 voedingen? Wat nou als hij niet genoeg heeft? En als ik niet weet hoevaak hij drinkt, hoe weet ik dan hoevask ik moet kolven? Ik vind het maar moeilijk en onzeker en heb echt geen idee hoe ik het moet doen.
En eigenlijk vind ik hem nog te klein voor de opvang en dat helpt dus niet echt mee in dit verhaal.
Van een keertje de pijnlijke borst goed leegkolven krijg je niet meteen een overproductie hoor, anders zou het omgekeerde ook waar zijn: een instortende productie na een dagje weinig drinken.quote:Op zaterdag 30 december 2017 17:21 schreef TolstoiFan het volgende:
Op borstvoeding.com lees ik dat borst goed leeggedronken moet worden. Dat lukt momenteel niet, want S. heeft daar geen zin in. Moet ik dan toch nog tijdens mijn vakantie die #$* kolf uit de kast gaan plukken?
En als ik vaker ga aanleggen om de borst toch leeg te krijgen, dan wordt de productie toch ook weer hoger, wat het probleem dan weer groter maakt???
Eigenlijk weet ik dat wel, maar stel dat het na 1 keer niet over is en er langere tijd slecht gedronken wordt. Moet ik dan wel vaker leegkolven? De onzekerheid met betrekking tot de borstvoeding ligt bij mij snel op de loer, omdat het in het begin nogal moeizaam en pijnlijk verliep.quote:Op zaterdag 30 december 2017 18:32 schreef ViviRAWRS het volgende:
[..]
Van een keertje de pijnlijke borst goed leegkolven krijg je niet meteen een overproductie hoor, anders zou het omgekeerde ook waar zijn: een instortende productie na een dagje weinig drinken.
Wat fijn dat je er wat aan had, het is ook mijn doel om kv te vermijden (vooral vanwege de KMA van Wolk). Ik hoop niet dat ik met 38 weken beval, daar ben ik nog heul niet klaar voor dan.quote:Op vrijdag 29 december 2017 23:06 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Ik heb vanaf 37 weken ook een paar keer gekolfd. Wel met de elektrische, want met de hand lukte mij echt niet. Ik had uiteindelijk 4 spuitjes denk ik, 2 met 5 ml en 2 met 10 (ik beviel met 38.3, dus niet bijster veel kans gehad). Ik was blij dat ik ze had, want daardoor hoefde ik niet met poedermelk bij te voeden toen A. in de eerste dagen wat moeite had met drinken. Het lijkt niet veel, maar na 2 dagen ging het al veel beter en ik kolfde ook meteen als A niet zelf dronk. Zodat ik zeker elke 2 uur stimulatie had. Er was vrij snel ook nieuwe aanvulling beschikbaar
.
Het zal niet veel gedoe zijn nee, was vooral benieuwd naar de praktische kanten van de ervaringen van anderen.quote:Op vrijdag 29 december 2017 23:28 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Oh als je nog voedt en kan kolven wordt t een eitje idd! Ik had geen keizersnede btw, t was nav ervaring bij de oudste. Maar in geboorteplan en bij vk aangegeven dat we liever geen kv wilden en daarom dus mm mee hadden. En vriend op t hart gedrukt er op te letten
Maar in tegenstelling tot oudste was jongste geen zorgenkindje dat bijgevoed moest worden gelukkig
Mooi stuk. Met het kerstdiner heb ik dit zeker toegepast. Vooral goed om wat jij hier ook al eerder schreef: dat je van borstvoeding niet iets unieks, bijzonders, ingewikkelds moet maken.quote:Op zondag 31 december 2017 15:40 schreef WupWup het volgende:
Proost vanavond![]()
https://kiind.nl/mag-je-a(...)-borstvoeding-geeft/
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 3% gewijzigd door Lemijn op 01-01-2018 13:27:36 ]Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
áls baby 200 ml drinkt. Dat haalt de mijne nog niet misschienquote:Op zondag 31 december 2017 21:32 schreef Sylver_ het volgende:
Ik begrijp uit het artikel dat als je baby direct na het nuttigen van een standaardglas alcohol aanlegt, het 1 druppel alcohol binnen krijgt. Dat zou ik ook nog wel durven riskeren, aangezien die druppel rap kleiner wordt met elk kwartier dat verstrijkt.
Dat ook nog eensquote:Op zondag 31 december 2017 21:39 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
áls baby 200 ml drinkt. Dat haalt de mijne nog niet misschien
uiteraard ligt ie nu te klokken alsof zijn leven er van af hangtquote:
Laat ‘m die druppel alcohol maar goed smaken dan!quote:Op zondag 31 december 2017 22:12 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
uiteraard ligt ie nu te klokken alsof zijn leven er van af hangt![]()
eikel
(Of hij houdt gewoon van alcoholmelk)
Hij houdt ook wel van een glaasje dusquote:Op zondag 31 december 2017 22:12 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
uiteraard ligt ie nu te klokken alsof zijn leven er van af hangt![]()
eikel
(Of hij houdt gewoon van alcoholmelk)
quote:Op zondag 31 december 2017 22:36 schreef Lemijn het volgende:
Ik heb mezelf ook een glaasje ingeschonken! Gezellig dit simultaan onze kinderen vergiftigen.
Als je ook gewoon voedt nu dan kan je natuurlijk nu ook al kolven en invriezen. Mòcht je dan met 38 weken bevallen dan heb je iig ietsquote:Op zondag 31 december 2017 15:40 schreef LuDann het volgende:
Beetje late reactie, ik kan maar moeilijk de tijd vinden om te reageren.
[..]
Wat fijn dat je er wat aan had, het is ook mijn doel om kv te vermijden (vooral vanwege de KMA van Wolk). Ik hoop niet dat ik met 38 weken beval, daar ben ik nog heul niet klaar voor dan.
[..]
Het zal niet veel gedoe zijn nee, was vooral benieuwd naar de praktische kanten van de ervaringen van anderen.Hier had de mijn eerste ook geen ideale start (hoewel niks ernstigs). Ik zal het ook even aangeven in het ziekenhuis en in mijn bevalplan zetten. Dan mag man dat bewaken, dat kan hij wel.
Fijn joh, geen zorgenkindje de tweede keer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |