Doen we niks meequote:Op vrijdag 24 november 2017 23:08 schreef Jonaa het volgende:
6-3 voor van Gerwen met een gemiddelde van 91 in de trend van de avond. Fijn dat ik mijn verwachtingen even kan delen hier.
hij ziet eruit als een wielrenner die het verkeerde parcour is op geredenquote:Op vrijdag 24 november 2017 23:03 schreef wimderon het volgende:
Nicholson mag zijn bad boy-act nog één keer opvoeren. En dan in de volgende ronde weer huilend afdruipen.
het lijkt op een wegwerphorologequote:Op vrijdag 24 november 2017 23:11 schreef MrBanaan1 het volgende:
Heeft ie nu serieus zo'n balans bandje om
Hij kan beter in dat commentaarhokje ruften laten en wedstrijden ophemelen die niet om aan te gluren zijn.quote:
Bristow erbij en je krijgt een warme douchequote:Op vrijdag 24 november 2017 23:15 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Hij kan beter in dat commentaarhokje ruften laten en wedstrijden ophemelen die niet om aan te gluren zijn.
Het is een matige avondquote:Op vrijdag 24 november 2017 23:17 schreef MrBanaan1 het volgende:
Kan niet echt zeggen dat ik hier met veel plezier naar kijk...
Ik mis de dubbele tong van Bristow in het commentaarhok.quote:Op vrijdag 24 november 2017 23:16 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Bristow erbij en je krijgt een warme douche
Imo eigenlijk te veel toernooien. Zo veel darts erop dat ik niet meer alles kijk. Overdaad schaadt enzulks.quote:
Waarom was hij ook alweer opgestapt? Een controversiële uitspraak ofzo?quote:Op vrijdag 24 november 2017 23:17 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Ik mis de dubbele tong van Bristow in het commentaarhok.
Kan ik me wel wat bij voorstellen. Sowieso de majors gewoon meepakken natuurlijkquote:Op vrijdag 24 november 2017 23:18 schreef MrBanaan1 het volgende:
[..]
Imo eigenlijk te veel toernooien. Zo veel darts erop dat ik niet meer alles kijk. Overdaad schaadt enzulks.
Ja over dat misbruik in kleedkamers van jongensvoetbal.quote:Op vrijdag 24 november 2017 23:19 schreef Nober het volgende:
[..]
Waarom was hij ook alweer opgestapt? Een controversiële uitspraak ofzo?
Teveel stookwijn van Raygod opquote:Op vrijdag 24 november 2017 23:17 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Ik mis de dubbele tong van Bristow in het commentaarhok.
Kijk ook veel andere sporten. Dan houdt het, icm school en werk, ergens op.quote:Op vrijdag 24 november 2017 23:19 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Kan ik me wel wat bij voorstellen. Sowieso de majors gewoon meepakken natuurlijk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |