SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.------------------------------------------------------------------
Wie posten er mee en hoe zit het ook al weer?
Mrs.PeelSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bottoms_upSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.MaJoSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Crazy_HorseSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.DroomvrouwtjeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.BarreltjeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.RondeRotondeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.FinagainSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.WhoopjeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.deadly_kissSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.BobbyMcGeeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.CoccinelleSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.PeacefulllSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ArjaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.KirbSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.B.erthaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.WolkenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.-------------------------------------------------------------
Belangrijke data
1-12: Mrs Peel - cryo terugplaatsing
1-12: Peaceful - NOD na IUI
2-12: Arja - NOD na IVF
2-12: Kirb - NOD na IUI
7-12: MaJo - cryo terugplaatsing
21-12 Wolken - afspraak dr Emanuel
En in het vorige topic hebben we Cocci uitgezwaaid!
[ Bericht 2% gewijzigd door MaJo op 29-11-2017 19:32:15 ]![]()
Wat veel dames op het wachtbankje. Ik duim heel hard voor jullie allemaal
Ik heb je lief mijn hele leven![]()
Last posts herhalen hier lukt mij mobiel niet (op een laptop ook niet btw)
Maar!!!
Kirb heeft zojuist haar eerste IUI gehad met mooi zaad.
En Arja is bijna PUPO!![]()
Kirb wat een rollercoasterWel strakke actie van je gyn! Lekker pro-actief denken!
Ik duim heeeeel hard dat het andere potje met die shizzle gaat helpen!
Dit, dat, alles.![]()
Hahaha ook wel een beetjequote:Hoewel het toch ook wel iets anders voelt bij het terugplaatsen van een 'echt' embryo dan bij een IUI. Ik bedoel: het zaad en het eitje moeten samen nog zo veel meer doen.
Maar in theorie heb je gelijk en dat zo in tekst te zien staan geeft wel een gek gevoel <3![]()
Wow Kirb, da's zeker een strakke actie! Tering zegWel echt fijn!
En arja, spannend!K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)![]()
Peace, Kirb en Arja (bijna), ik ben zo opgewonden voor jullie dat ik bijna een rondedansje doe! Ik leef me helemaal in hier! En normaal gesproken heb ik echt niet zoveel gevoelens voor internet strangers dus dat moet een goed voorgevoel zijn![]()
![]()
![]()
Mijn afscheiding is veranderd (sorry voor de tmi) dus ik denk dat ik over twee weken ongesteld word. Met zoveel eitjes in verschillende stadia van rijpheid was ik bang voor een lange cyclus dus dat is mooi![]()
![]()
Dit klopt nietquote:Pupo ben je alleen wanneer er een bevrucht eitje is teruggeplaatst (pregnant until proven otherwise), bij IUI is het nog de vraag of het zaadje het eitje gaat vinden.
Al wist ik dat zelf eerst ook niet en riep ik ook standaard PUPO
Ik hoop dat ik snel op de wachtbank erbij mag!
Succes Arja! Het blijft gek dat ze dat van die volle blaas nooit aan mij verteld hebbenNu ga ik zo'n 20 keer per dag naar de wc dus er zit altijd wel iets in mijn blaas
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
Al weer een nieuw topic, het gaat snel de laatste tijd!
Peacefull, wil je mijn stukje in de OP aanpassen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ja majo en mrs komen jullie maar snel erbij op het wachtbankje. Dan zorgen we straks voor een invasie in z&g![]()
Ik ben natuurlijk veel te vroeg in het umc. Kon ik mooi even inspiratie op doen voor geboortekaartjes en babynamen![]()
Ja ik heb net de tp achter de rug. Het is een 8 cellig embryo dat voorligt op de groei.
Van de overige 3 zijn er 2 bevrucht en die zien er goed uit. Morgen zal blijken of ze ingevroren kunnen worden. Ik krijg daar over 2 weken een brief over maar mag ook eerder bellen![]()
Njaaaaa whatever, ik was enthousiast en wilde blij zijn voor Peacequote:Op vrijdag 17 november 2017 13:16 schreef MaJo het volgende:
[..]
Dit klopt nietPupo ben je alleen wanneer er een bevrucht eitje is teruggeplaatst (pregnant until proven otherwise), bij IUI is het nog de vraag of het zaadje het eitje gaat vinden.
Al wist ik dat zelf eerst ook niet en riep ik ook standaard PUPO![]()
![]()
Peace je bent.... VOORZIEN VAN 15 ZAADSOLDAT0N!![]()
![]()
![]()
Dit, dat, alles.![]()
Peace wil jij mijn stukje in de OP ook aanpassen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[i]And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.[/i]
I loved to discover how unique and strange humanity is. How we are all, deep down, nerdy weirdos.![]()
Arja PUPO!
[i]And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.[/i]
I loved to discover how unique and strange humanity is. How we are all, deep down, nerdy weirdos.![]()
B.ertha vruchtbaar slijm heet datvoor mij een goede graadmeter of de eisprong geweest is. Heb sinds gisteren ook wat slijm bij vegen, ik hoop maar dat het een teken is dat mijn bms mooi dik is
Philo het maakt mij niet uit hoor, ik leg gewoon het verschil uit
Arja PUPO!!!![]()
![]()
Het is inderdaad druk hier de laatste tijd!26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
Naaah boeie! Ik ben ook gewoon ff pupoquote:Op vrijdag 17 november 2017 14:28 schreef Philomijn het volgende:
[..]
Njaaaaa whatever, ik was enthousiast en wilde blij zijn voor Peace![]()
![]()
Peace je bent.... VOORZIEN VAN 15 ZAADSOLDAT0N!![]()
![]()
![]()
zo'n goede kans hebben we in jaren niet gehad dus laat me
![]()
"Hey hey, 15 MILJOEN hè?" Zegt mijn man![]()
Arja, ook pupo. Mooie nette score hoor. Ik duim voor mooie cryo's en deze blijft natuurlijk gewoon zitten. Zullen we een streepjesregen doen rond 1/2 december?
De OP pas ik later op de laptop even aan. Ben nu even niet thuis![]()
![]()
Ja in het lab zijn we best vruchtbaar gebleken. Vorige keer ook. Maar ja, daarna hequote:Op vrijdag 17 november 2017 14:44 schreef Mrs.Peel het volgende:
Wat een positief resultaat Arja! PUPO
Wanneer heb jij je echo?![]()
Maandag 27 november, en dan hopelijk meteen terugplaatsing inplannen. Gisteren begonnen met de Progynova slikken, daar voel ik (nog) niets van gelukkig. Dit weekend lekker afleiding: mijn nichtje van ruim 10 maanden komt een nachtje logeren en zondag verjaardag van mijn moeder vieren. Dan een meer dan volle werkweek en dan is het weer maandag en tijd voor de echo!quote:Op vrijdag 17 november 2017 16:08 schreef Arja het volgende:
[..]
Ja in het lab zijn we best vruchtbaar gebleken. Vorige keer ook. Maar ja, daarna he
Wanneer heb jij je echo?
[ Bericht 0% gewijzigd door Mrs.Peel op 17-11-2017 16:44:58 (November dus... ) ]![]()
Kirb wat fijn dat de IUI gelukt is! En echt super dat jullie arts dit zo snel mogelijk heeft gemaakt.
Arja PUPO én een kans op een cryo of zelfs twee!
Ik duim voor jullie!![]()
Over 2 weken een massa positieve zwangerschapstesten topic![]()
![]()
Als je toch bezig bent met de OP Peace...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Life is what happens to you, while you're busy making other plans"![]()
OP is bijgewerktBij het openen van het volgende deel kunnen we heel veel users uit de OP halen, deal?
![]()
![]()
Pfff Wolken wat een nasleep heeft het toch bij jou. Trek je het wel allemaal een beetje? Ik heb even gegoogeld wat Asherman inhoud. Als dit het is en als dit verholpen is lees ik dat het wenselijk is om zo spoedig mogelijk zwanger te worden. Gaat het ZH je hier dan wel direct bij helpen? Sterkte joh
.
[i]And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.[/i]
I loved to discover how unique and strange humanity is. How we are all, deep down, nerdy weirdos.![]()
Dat zou mooi zijnquote:Op zaterdag 18 november 2017 10:39 schreef Peacefulll het volgende:
OP is bijgewerktBij het openen van het volgende deel kunnen we heel veel users uit de OP halen, deal?
![]()
Is het misschien een idee om een lijstje te maken in de OP met belangrijke data als wanneer iemand mag testen? Ik wil dat wel op me nemen om bij te houden
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
Net als in het andere topic? Vind ik helemaal goed. Maak het maar aan, stop ik hem nog in de OP voor zolang dat lukt. Is met zo veel users nu wel beter bij te houden. Ook belangrijke afspraken in het ZH, puncties, terugplaatsingen? Vind het altijd wel fijn om mee te kunnen jompelen met anderen, maar ik heb een geheugen als een zeefquote:Op zaterdag 18 november 2017 12:05 schreef MaJo het volgende:
[..]
Dat zou mooi zijn![]()
Is het misschien een idee om een lijstje te maken in de OP met belangrijke data als wanneer iemand mag testen? Ik wil dat wel op me nemen om bij te houden![]()
Bovenstaande uiteraard per users zelf te bepalen of je dingen er in wil zetten.![]()
Het meest logische is dat als het idd Asherman is we gelijk beginnen met IUI omdat het niet de vraag is of de verklevingen terugkomen maar wanneer. En hoe dikker je BMS hoe minder snel het gaat verkleven. Maar dat zal ik volgende week maandag gelijk bij de hysteroscopie met de arts bespreken. Ik ben al zo vaak teleurgesteld dat ik mij nergens vanuit durf te gaan dus we wachten weer even af. Ik ben nu allang blij dat er actie ondernomen gaat worden. Ik ben nog aan het bedenken of ik bij Asherman overstap naar het Spaarne in Hoofddorp omdat daar de expert zit of dat ik de behandeling in Leiderdorp laat doen als het het daar überhaupt doen. Ik denk zelf van niet omdat het zo weinig voorkomt. En mijn mentale staat? Ik heb gelukkig 2 mooie dingen in het vooruitzicht die mij op de been houden.quote:Op zaterdag 18 november 2017 11:04 schreef Kirb het volgende:
Pfff Wolken wat een nasleep heeft het toch bij jou. Trek je het wel allemaal een beetje? Ik heb even gegoogeld wat Asherman inhoud. Als dit het is en als dit verholpen is lees ik dat het wenselijk is om zo spoedig mogelijk zwanger te worden. Gaat het ZH je hier dan wel direct bij helpen? Sterkte joh
.
Het zou wel echt top zijn als je dat wilt doen MaJo! Ik wil echt super graag onthouden wanneer wie wat heeft maar ik het kenteken van mijn auto die ik al 9 jaar heb. Een soort van zwangerschapsdementie zonder zwangerschap."Life is what happens to you, while you're busy making other plans"![]()
nog even juichen voor alle bevruchtingen!!![]()
![]()
![]()
en wolken, hopelijk krijg je meer duidelijkheid volgende week maandag!
en Majo, goed idee het lijstje..
ik heb ook even mijn OP verhaal geupdate:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Rabarberbarbarabarbarbarenbaardenbarbierbarbierbarbaren
K&W / Barrels Buitenlandse Boerderijtje![]()
Dat kan maar ik zat meer te denken aan een lijstje in de OP zelf zodat je het meteen ziet. Ik kan als mod altijd de OP aanpassenquote:Op zaterdag 18 november 2017 12:08 schreef Peacefulll het volgende:
[..]
Net als in het andere topic? Vind ik helemaal goed. Maak het maar aan, stop ik hem nog in de OP voor zolang dat lukt. Is met zo veel users nu wel beter bij te houden. Ook belangrijke afspraken in het ZH, puncties, terugplaatsingen? Vind het altijd wel fijn om mee te kunnen jompelen met anderen, maar ik heb een geheugen als een zeef![]()
Bovenstaande uiteraard per users zelf te bepalen of je dingen er in wil zetten.
Ok, geef de data die erin moeten maar even door, dan zet ik ze erin!26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
Ohw ja, jij bent blauw!quote:Op zaterdag 18 november 2017 19:23 schreef MaJo het volgende:
[..]
Dat kan maar ik zat meer te denken aan een lijstje in de OP zelf zodat je het meteen ziet. Ik kan als mod altijd de OP aanpassen
Ok, geef de data die erin moeten maar even door, dan zet ik ze erin!![]()
Peacefull: IUI 1, NOD 1 december![]()
Leuk idee om belangrijke data in de OP bij te houden! Ik lijd aan hetzelfde als het merendeel van jullie, ik kan het echt niet meer overzien of onthouden. Voor het lijstje:
27 november: Mrs.Peel echo om dikte BMS te bepalen voor cryo-terugplaatsing![]()
Wolken ik hoop dat het deze keer wel zo gaat als je in je hoofd hebt en het raak is.
Aanvulling voor de OPSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vreemd eigenlijk dat ik bij de iui na 14 dagen mocht testen en bij ivf pas 15 dagen na de tp van een vers embryo (die dan al 3 dagen oud is).
Waarom zou dat zijn?![]()
Arja.. bij jou lijkt het me lastig.. maar ik kan me voorstellen dat in een ander geval het is omdat je meer hcg hormonen spuit die evt een valse uitslag kunne geven?Rabarberbarbarabarbarbarenbaardenbarbierbarbierbarbaren
K&W / Barrels Buitenlandse Boerderijtje![]()
Denk het niet. De ovitrelle is dan al 20 dagen geledenquote:Op zaterdag 18 november 2017 20:24 schreef Barreltje het volgende:
Arja.. bij jou lijkt het me lastig.. maar ik kan me voorstellen dat in een ander geval het is omdat je meer hcg hormonen spuit die evt een valse uitslag kunne geven?![]()
Misschien omdat een zwangerschap bij IUI meer kans van doorgang heeft dan bij ivf of icsi? En dat je dan dus niet te snel test en blij bent met helemaal niets![]()
![]()
OP aangepast! Ook het verhaal van Barrel en Arja. Als er meer data/andere dingen aangepast moeten worden let me know!
Arja, ik vind dat ook altijd maar vreemd dat je zo laat mag testen van het ziekenhuis. Ik heb het een keer nagevraagd en de reden die ze gaven was dat ze inderdaad uit willen sluiten dat er nog hormoon van de pregnyl/ovitrelle in de test terecht komt. Lijkt mij ook wat vreemd na 20 dagenFlinke slag om de arm dus
Ik mocht bij zowel de IUI als de ICSI na 18 dagen testen, met als verschil dat ze bij de ICSI dan uit gingen van de punctie. Dus 15 dagen na TP mocht ik testen. Met een cryo terugplaatsing zal dat ook weer 2-3 dagen korter zijn neem ik aan?
Mrs Peel de kansen met IUI zijn juist het laagst. 15% tegenover 25% bij cryo en 35% bij verse embryo (zo grof gezegd). Dat zat het dus niet moeten zijn
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
MaJo zet mij er ook maar bij dan. 2 dec NOD na IUI.[i]And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.[/i]
I loved to discover how unique and strange humanity is. How we are all, deep down, nerdy weirdos.![]()
Je staat erbijquote:Op zondag 19 november 2017 10:41 schreef Kirb het volgende:
MaJo zet mij er ook maar bij dan. 2 dec NOD na IUI.
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
Oeps sorry, ik pas het aan!quote:Op zondag 19 november 2017 11:09 schreef Arja het volgende:
[..]
Bij mij is het nod na ivf, geen icsi.26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
Hoi allemaal,
Ik kom hier maar eens neuzen af en toe.. ik zat in het topic WOHTS, maar er is pcos vastgesteld dus ik zit nu hier even meer op mijn plek.
Ik heb net een week primolut geslikt om ongesteld te worden en dat ben ik nu.
Vanaf vandaag mag ik beginnen met Clomid t/m dag 7. Nu wil ik dit in de avond doen. Het moet voor de maaltijd met water worden ingenomen.
Dan kan dat toch wel ‘s avonds voor het avondeten??![]()
B.ertha vroeg laatst ook iets over de tijd waarop je het moet innemen. Hier is mij niets over verteld, ik nam het gewoon voor het slapen gaan met mijn andere medicatie in.quote:Op zondag 19 november 2017 11:13 schreef Dromertje23 het volgende:
Hoi allemaal,
Ik kom hier maar eens neuzen af en toe.. ik zat in het topic WOHTS, maar er is pcos vastgesteld dus ik zit nu hier even meer op mijn plek.
Ik heb net een week primolut geslikt om ongesteld te worden en dat ben ik nu.
Vanaf vandaag mag ik beginnen met Clomid t/m dag 7. Nu wil ik dit in de avond doen. Het moet voor de maaltijd met water worden ingenomen.
Dan kan dat toch wel ‘s avonds voor het avondeten??
Als het voor de maaltijd met water ingenomen moet worden lijkt mij voor het avondeten prima. Je kunt het ook voor de zekerheid nog eens navragen of het echt zo nauw komt qua tijd
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
Ik deed het ook altijd s a'vonds, want ik krijg heel erge hoofdpijn van dat spul. Ik heb liever de bijwerkingen als ik slaap dan overdag. Op het begin nam ik ze altijd in de morgen.quote:Op zondag 19 november 2017 11:13 schreef Dromertje23 het volgende:
Hoi allemaal,
Ik kom hier maar eens neuzen af en toe.. ik zat in het topic WOHTS, maar er is pcos vastgesteld dus ik zit nu hier even meer op mijn plek.
Ik heb net een week primolut geslikt om ongesteld te worden en dat ben ik nu.
Vanaf vandaag mag ik beginnen met Clomid t/m dag 7. Nu wil ik dit in de avond doen. Het moet voor de maaltijd met water worden ingenomen.
Dan kan dat toch wel ‘s avonds voor het avondeten??
Ik nam dan een snack voor het slapen.![]()
Welkomquote:Op zondag 19 november 2017 11:13 schreef Dromertje23 het volgende:
Hoi allemaal,
Ik kom hier maar eens neuzen af en toe.. ik zat in het topic WOHTS, maar er is pcos vastgesteld dus ik zit nu hier even meer op mijn plek.
Ik heb net een week primolut geslikt om ongesteld te worden en dat ben ik nu.
Vanaf vandaag mag ik beginnen met Clomid t/m dag 7. Nu wil ik dit in de avond doen. Het moet voor de maaltijd met water worden ingenomen.
Dan kan dat toch wel ‘s avonds voor het avondeten??![]()
Met het avondeten is prima![]()
![]()
Welkom Dromertje. Succes met de clomid. Ik heb hier gelezen dat het libido verhogend kan werken dus het heeft iig 1 voordeel
"Life is what happens to you, while you're busy making other plans"![]()
Ik had ergens gelezen dat ik het om 07:00 moest innemen, maar kon dat later nergens terugvinden. Waarschijnlijk stond het op het recept dat ik heb ingeleverd. Maar niemand hier herkende dat en in de bijsluiter stond het ook niet.quote:Op zondag 19 november 2017 11:13 schreef Dromertje23 het volgende:
Hoi allemaal,
Ik kom hier maar eens neuzen af en toe.. ik zat in het topic WOHTS, maar er is pcos vastgesteld dus ik zit nu hier even meer op mijn plek.
Ik heb net een week primolut geslikt om ongesteld te worden en dat ben ik nu.
Vanaf vandaag mag ik beginnen met Clomid t/m dag 7. Nu wil ik dit in de avond doen. Het moet voor de maaltijd met water worden ingenomen.
Dan kan dat toch wel ‘s avonds voor het avondeten??
Ivm overstimulatie nu moet ik volgende ronde op dag 3 een echo laten maken. Pas als die goed is, mag ik weer beginnen met clomid. Dus ik vroeg hoe dat dan zat, want dan kan ik natuurlijk niet meer op de ochtend van dag drie beginnenDat was geen probleem, mocht ook gewoon 's avonds
Gewoon lekker doen dus!![]()
Heb inderdaad savonds ingenomen voor het avondeten. Maar man man man wat was dit een beroerde nacht... ga ik me nu 5 dagen zo voelen?? 😮
Het is voor een goed doel, dat wel, maar ik heb me weleens vele malen beter gevoeld.![]()
Wolken ik hoop dat ze alles de 27e meteen kunnen verhelpen! Spannend.
Dromertje welkom, fijn dat er een oorzaak is gevonden voor je lange cyclus. Hopelijk kun je snel door!
Ik heb heel het weekend geslapen zo ongeveer. Was zo stukmoe na vorige week. En die utrogestan trouwens..
![]()
![]()
.
edit: wel grappig om te zien dat die utro z'n werk goed doet, temperatuur is omhoog gevlogen sinds ik het gebruik. Normaal loopt het wat geleidelijker op.
[ Bericht 15% gewijzigd door Kirb op 20-11-2017 11:19:28 ][i]And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.[/i]
I loved to discover how unique and strange humanity is. How we are all, deep down, nerdy weirdos.![]()
Dromertje wat vervelend dat je zoveel bijwerkingen hebt! Waar had je precies last van? Gelukkig slik je het maar een paar dagen
Kirb dat bijslapen in het weekend herken ik wel, lekker toch? En de utro is wel even wennen ja
Ik kreeg vanochtend weer de opmerking die je niet wil horen... Ik zit lekker op de bank met een dekentje over me heen en de schoonmaakster vraagt of ik zwanger benIk snap het wel met deze houding maar het blijft zo'n rotopmerking
Daarna begon ze dat je niet te lang moet wachten met zwanger worden, liefst niet na je dertigste. Toen zei ik dat ik 35 was. Oh oeps. Ze maakte het er niet beter op zeg maar
Verder sinds gisteren een beetje buikkrampen en wat bruin bij vegen. Ben benieuwd naar de echo morgen!26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
Handig zo'n schoonmaakster Majo...
K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)![]()
Weet je, ze bedoelt het goed en heeft geen idee wat voor zeer er achter zit. Maar het is wel gewoon vervelend om steeds maar weer te horen
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
Ja, maar juist daarom moet ze het niet vragen.
Of je bent zwanger en je wilde het nog niet vertellen, dus ben je nu voor het blok gezet. Of je bent het niet, dan voel je je nu dik. Of het lukt niet (zoals bij jou) en dan worden allerlei emoties opgerakeld.
Die vraag is gewoon nooit oké!![]()
Dat ben ik met je eens. Pas als iemand met een enorme toeter rondloopt (En zelfs dan weet je het niet zeker!) moet je de vraag gewoon niet stellen... nu moet ik zeggen dat ik dat vroeger ook wel eens heb gedaan, dat zou ik nu ook nooit meer doen!quote:Op maandag 20 november 2017 12:40 schreef B.ertha het volgende:
Ja, maar juist daarom moet ze het niet vragen.
Of je bent zwanger en je wilde het nog niet vertellen, dus ben je nu voor het blok gezet. Of je bent het niet, dan voel je je nu dik. Of het lukt niet (zoals bij jou) en dan worden allerlei emoties opgerakeld.
Die vraag is gewoon nooit oké!
En ja, ik val dus in de categorie dik en het lukt niet
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
NIet tof Majo. Ik had laatst ongeveer eenzelfde vraag en opmerking over niet te lang wachten, van mijn eigen moeder notabene. Die ga ik het sowieso binnenkort vertellen. Mensen hebben het volgens mij echt niet door.
Arja weet jij al of je cryo's hebt? Ik hoop het zo![i]And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.[/i]
I loved to discover how unique and strange humanity is. How we are all, deep down, nerdy weirdos.![]()
Nee ik probeerde het umc net te bellen maar stond al 6 minuten in de wacht, zonder dat er tussendoor wordt gezegd dat ik zsm geholpen ga worden.quote:Op maandag 20 november 2017 12:47 schreef Kirb het volgende:
NIet tof Majo. Ik had laatst ongeveer eenzelfde vraag en opmerking over niet te lang wachten, van mijn eigen moeder notabene. Die ga ik het sowieso binnenkort vertellen. Mensen hebben het volgens mij echt niet door.
Arja weet jij al of je cryo's hebt? Ik hoop het zo!
Ik ben ook zo moe van de utro. Bijslapen zit er hier nooit in.
-edit- beide embryo's zijn ingevroren!
En vrijdag ga ik acupunctuur eens proberen. Al is het alleen maar om relaxed de tweede wachtweek door te komen
[ Bericht 9% gewijzigd door Arja op 20-11-2017 15:59:03 ]![]()
Wat goed Arja. Al hoop ik natuurlijk dat je ze (voorlopig) niet nodig hebt.
[i]And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.[/i]
I loved to discover how unique and strange humanity is. How we are all, deep down, nerdy weirdos.![]()
Ohw arja!! Wat een goed uitkomst!!
![]()
Rabarberbarbarabarbarbarenbaardenbarbierbarbierbarbaren
K&W / Barrels Buitenlandse Boerderijtje![]()
2 cryo's! Wat een goed nieuws arja! Al hoop ik natuurlijk ook dat je ze niet nodig hebt.
Morgen ben ik vast weer mezelf.![]()
Majo, wat een stom zeg. Tuurlijk weet je dat ze het niet zo bedoelt, maar dan nog doet het wel zeer. Ik hoop zo dat je haar snel mag zeggen dat je nu wél zwanger bent.
Morgen ben ik vast weer mezelf.![]()
Oeh Majo, Dat zijn nare rake opmerkingen. Maar ook opmerkingen van mensen die niet in dit schuitje zitten of hebben gezeten of iemand in de omgeving kennen. En een zwangerschap is voor de meeste mensen nog iets leuks, spannends en soms ook iets vanzelfsprekends. Gelukkig zijn er mensen die dat zo kunnen en mogen ervaren. Maakt de opmerking naar jou niet minder pijnlijk offcouse![]()
Arjajompels voor jou en je cryo's
en natuurlijk voor die mooie in je buik. Weinig eitjes, maar wel gewoon 3 bruikbaar!! Tof
[ Bericht 1% gewijzigd door Peacefulll op 20-11-2017 17:25:25 ]![]()
Wow Arja wat goed! Laten we hopen dat het niet nodig is maar het is een fijn idee
Peace zo sta ik er ook in hoor. Ik weet echt dat ze het goed bedoelt. Neemt niet weg dat het gewoon echt even kut is om weer te horen
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
Vannacht elk uur wakker geweest van de misselijkheid. Kon mezelf geen houding geven in bed en had het warm. Hopelijk gaat het vannacht beter 😜quote:Op maandag 20 november 2017 11:52 schreef MaJo het volgende:
Dromertje wat vervelend dat je zoveel bijwerkingen hebt! Waar had je precies last van? Gelukkig slik je het maar een paar dagen
Kirb dat bijslapen in het weekend herken ik wel, lekker toch? En de utro is wel even wennen ja
Ik kreeg vanochtend weer de opmerking die je niet wil horen... Ik zit lekker op de bank met een dekentje over me heen en de schoonmaakster vraagt of ik zwanger benIk snap het wel met deze houding maar het blijft zo'n rotopmerking
Daarna begon ze dat je niet te lang moet wachten met zwanger worden, liefst niet na je dertigste. Toen zei ik dat ik 35 was. Oh oeps. Ze maakte het er niet beter op zeg maar
Verder sinds gisteren een beetje buikkrampen en wat bruin bij vegen. Ben benieuwd naar de echo morgen!
Vervelend zulke opmerkingen.. inderdaad vaak niet verkeerd bedoelt, maar het komt zo rot over...![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[i]And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.[/i]
I loved to discover how unique and strange humanity is. How we are all, deep down, nerdy weirdos.![]()
quote:Op maandag 20 november 2017 20:16 schreef Kirb het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Je "went" er wel redelijk aan. Als je weet wat je ongeveer te wachten staat, vind je steeds meer een modus ofzo. Ik tenminste. Ik deed het er op een gegeven moment steeds meer een beetje "bij" ofzo.
Al blijven er soms gekke, onverwachte dingen gebeuren waardoor je steeds weer moet schakelen. Dat blijf ik wel ingewikkeld vinden.![]()
quote:Op maandag 20 november 2017 20:16 schreef Kirb het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Bedankt voor jullie lieve reacties. Dat helpt wel. Jullie komen vaak zo sterk over en ik voel me zo’n emo. Maar we gaan hier allemaal op onze eigen manier doorheen denk ik. Hè ik kan het niet goed verwoorden.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[i]And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.[/i]
I loved to discover how unique and strange humanity is. How we are all, deep down, nerdy weirdos.![]()
wen je daar niet aan? Ik had die ervaring met de IUI's al, dat het altijd anders loopt dan verwacht, en als ik hier lees over escape-IUI's dan probeer ik bij het ICSI-traject zo weinig mogelijk verwachtingen te hebben. Ik had gehoopt dat dat hielpquote:Op maandag 20 november 2017 21:10 schreef Arja het volgende:
Je "went" er wel redelijk aan. Als je weet wat je ongeveer te wachten staat, vind je steeds meer een modus ofzo. Ik tenminste. Ik deed het er op een gegeven moment steeds meer een beetje "bij" ofzo.
Al blijven er soms gekke, onverwachte dingen gebeuren waardoor je steeds weer moet schakelen. Dat blijf ik wel ingewikkeld vinden.![]()
![]()
quote:Op maandag 20 november 2017 21:41 schreef Kirb het volgende:
Bedankt voor jullie lieve reacties. Dat helpt wel. Jullie komen vaak zo sterk over en ik voel me zo’n emo. Maar we gaan hier allemaal op onze eigen manier doorheen denk ik. Hè ik kan het niet goed verwoorden.oh joh, maar dat is ook heel heftig. Komt je vriend/man vanavond wel thuis of is er iemand die je kunt bellen ofzo?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ben alleen maar moe na een zware werkdag en ik vind het vandaag ook moeilijker dan normaal.
En: het is ook gewoon heel zwaar hé. Heftig om zo ineens te moeten verwerken. Heel normaal dat het je zwaar valt![]()
![]()
Goed te horen Arja! En nu nog duimen voor dat derde eitje![]()
Lekker zo een opmerking Majo. Ik heb het net toevallig met een vriendin van mij over nare opmerkingen die ik heb gehad na mijn miskraam en hoe je daarmee om moet gaan. Conclusie was gewoon onwetendheid van diegene is en mensen die niet in onze schoenen hebben gestaan zich niet in kunnen leven in hoe het is voor vrouwen die verminderd vruchtbaar zijn. Ik probeer het ze dan ook niet kwalijk te nemen. Al komt er echt wel stoom uit mijn oren als iemand zegt dat het mijn eigen schuld is dat ik het kindje ben verloren.
Ik ben op het begin heel verdrietig geweest. Ik had toch een bepaald beeld in mijn hoofd over "hoe het moet" en inwendige echo's, medicatie en maandelijkse teleurstellingen hoorde daar echt niet bij. Ik heb het nu een jaar nadat we begonnen zijn met het medische traject een plekje kunnen geven en kunnen accepteren dat het bij mij nou eenmaal anders gaat dan bij heel veel anderen. En ik denk dat wij bijna allemaal echt nog wel eens een huilbui en baaldag hebben. Probeer op moeilijke dagen ( zoals vanavond / morgen ) afleiding te zoeken. En accepteer dat je ook echt gewoon wel verdrietig mag zijn en je niet altijd sterk hoeft te houden zolang je er niet in blijft hangen."Life is what happens to you, while you're busy making other plans"![]()
Er gebeuren soms dingen die ik echt niet had kunnen bedenken. Een cyste, een kijk-operatie omdat er iets in de baarmoeder zit dat er niet hoort, verdwijnende eitjes. En dan probeer je je werkagenda vrij te houden voor de dag van de punctie en dan gaat die hele punctie niet door etc.quote:Op maandag 20 november 2017 21:41 schreef BobbyMcGee het volgende:
[..]
wen je daar niet aan? Ik had die ervaring met de IUI's al, dat het altijd anders loopt dan verwacht, en als ik hier lees over escape-IUI's dan probeer ik bij het ICSI-traject zo weinig mogelijk verwachtingen te hebben. Ik had gehoopt dat dat hielp
Goede tips hierboven over pauzes houden en ook toegeven aan het verdriet en blijven praten. Heeft mij zeker steeds geholpen.![]()
Het went inderdaad. Dat moet denk ik ook wel want anders zou je gek worden. Af en toe pauze doet ook wonderen, dan ben je er even minder mee bezig.
Afleiding helpt voor mij ook goed, met name reizen. Ik kan daar echt naar uitkijken! Met oud en nieuw gaan we een weekend naar Berlijn met vrienden. Als deze niet blijft plakken dan kan ik gewoon biertjes doen. Zo relativeer ik het maar weer
Zelf vind ik de aankondigingen het moeilijkst. Met baby's heb ik geen problemen want baby's![]()
Arja ik hoop ook dat de TP morgen meteen gepland kan worden! Ik heb goede hoop want veel vruchtbaar slijm bij vegen![]()
Wolken wtf, hoe kan een miskraam je eigen schuld zijnWat een misselijke opmerking
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
En kirb knuffel voor jouik kan me voorstellen dat het op dit soort dagen net wat extra lastig is.
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
Ik weet niet of het echt went. Ik denk misschien de practische kant van de molen wel, omdat je steeds beter weet hoe het gaat en wat je kan verwachten. Maar het idee dat je lichaam je (om welke reden dan ook) in de steek laat, dat gevoel went denk ik niet. Je leert het alleen een plek geven. Ik kan nog steeds als ik terug kijk naar ons traject echt heel boos (en ook wel verdrietig) worden. Maar het traject zelf wordt wel makkelijker. En een extravoor morgen. Dat blijven verschrikkelijke dagen.
Morgen ben ik vast weer mezelf.![]()
Kirb
Ik ben niet zo goed met woorden als sommige dames hier, maar ik voel je pijn en zal vandaag een beetje aan je denken. Veel sterkte meid![]()
Bedankt allemaal. Ben vanmorgen weer een stuk beter opgestaan en gewoon lekker aan het werk en vanavond komen mijn broer en schoonzus langs. Hoop afleiding en toch gezelligheid (mijn 2 maanden oude nichtje knuffelen
). Jullie zijn lief! Ik zal zeker voor de toekomst in gedachten houden dat een pauze goed kan zijn. En tot die tijd richt ik me ook lekker op de vakanties die we in het vooruitzicht hebben de eerste helft van 2018, net als Majo helpt dat mij ook erg goed tot nu toe.
Wolken heeft iemand dat tegen je gezegd?Echt, hoe onwetend je ook bent, zo'n opmerking kun je toch nooit rechtvaardigen?
![]()
Majo succes vandaag met de echo! Hoe laat mag je?[i]And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.[/i]
I loved to discover how unique and strange humanity is. How we are all, deep down, nerdy weirdos.![]()
Ik heb de echo net gehad kirbbms is 5,5mm, dat is te weinig voor een TP. Ik heb bloed geprikt en op basis daarvan besluiten ze of de medicatie opgehoogd moet worden. Waarschijnlijk pas volgende week een echo.
Heel veel sterkte vandaag, fijn dat je omringd bent door lieve mensen
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
Dat is jammer. Wat is het minimum dat het moet zijn? Is het dan goed mogelijk dat het volgende week wel dik genoeg is?[i]And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.[/i]
I loved to discover how unique and strange humanity is. How we are all, deep down, nerdy weirdos.![]()
Het moet minimaal 7mm zijn. Ik vind een week eigenlijk nog best lang, als het gaat om eitjes zit er vaak maar een paar dagen tussen. Maar misschien groeit bij bms het allemaal wat langzamer
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
Misschien groeit het gewoon niet zo snel?
Mijn eerste echo in augustus was op dag 6 en toen zat ik volgens mij ook ongeveer op vijf millimeter. En je bent in principe vruchtbaar op dag 14, dus daar zit ook een week tussen.![]()
Ik zit vandaag op dag 12quote:Op dinsdag 21 november 2017 11:31 schreef B.ertha het volgende:
Misschien groeit het gewoon niet zo snel?
Mijn eerste echo in augustus was op dag 6 en toen zat ik volgens mij ook ongeveer op vijf millimeter. En je bent in principe vruchtbaar op dag 14, dus daar zit ook een week tussen.maar als het inderdaad dan nog zo weinig is kan het wel even duren voor het boven de 7mm is.
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
Ik bedoelde het ook om aan te geven dat het over een week best dik kan zijnen jouw cycli zijn altijd lang, toch?
![]()
Op zich zou een lange cyclus niet uit moeten maken bij deze medicatie, maar mijn lichaam is inderdaad vaker traag
Ik heb geen bloedverlies meer gehad. Ben niet meer gebeld door het ziekenhuis, dat is nog nooit gebeurd! Ik zal ze morgen zelf wel even bellen.26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
En, Majo?
Hoop is een vreemd iets. De kans dat die ene, vroege, keer seks tot een zwangerschap leidt is héél klein. En als het zo is, kan het nog een veel-ling zijn wat a) ik niet wil en b) misschien wel afgebroken moet worden.
Maar toch zit ik te hypochonderen![]()
![]()
Zelf het ziekenhuis gebeld en de dosis wordt verdubbeld. Volgende week dinsdag weer echo.
Het is ook spannend B.ertha! Ik hoop dat het raak is maar dan van een een of tweeling
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
Begin je daar meteen mee?quote:Op woensdag 22 november 2017 15:59 schreef MaJo het volgende:
Zelf het ziekenhuis gebeld en de dosis wordt verdubbeld. Volgende week dinsdag weer echo.
Het is ook spannend B.ertha! Ik hoop dat het raak is maar dan van een een of tweeling
Forum Opties Forumhop: Hop naar: