Ook een keer zo'n ding van een tientje gehaald. Roesten als een malle. Nu dus maar plasticquote:Op zaterdag 11 november 2017 23:32 schreef RedFever007 het volgende:
van de Lidl toevallig? Ik had er ook eens gekocht, stond in de badkamer een weekje (hing nog niet eens aan de muur) en was al aan het roesten
Die goedkope niet.quote:Op zondag 12 november 2017 00:22 schreef Hyaenidae het volgende:
Doucherekjes worden toch van RVS gemaakt?
Dus compleet wegroesten lijkt me stug.
Moet je ook geen rommel kopen.quote:Op zondag 12 november 2017 00:29 schreef Knuppel1983 het volgende:
[..]
Die goedkope niet.
Dat is gewoon staal met een verfcoating. Ergens vocht onder de verflaag en weggooien maar.
Die tips slaan natuurlijk nergens op. Vervangen door RVS is het beste; als je dat niet wilt, moet je roest wegschuren, coaten met een zink/alu verf(spuitbus) en afwerken in een dekkende kleurlaag. Dat chroom op ijzer gaat naar de haaien, da's geen doen in de badkamer.quote:Op zaterdag 11 november 2017 22:48 schreef 12345hallo het volgende:
Heb tips van internet opgevolgd, citroensap, aardappelen, noem maar op. Werkt niet. Iemand een tip hoe ik het weer schoon krijg?
Vroeger, toen speekselklier nog een kliertje was, was de regel simpel. Op ijzer en staal: eerst een tussenlaag van koper en dan pas nikkel/chroom.quote:Op zondag 12 november 2017 09:01 schreef blomke het volgende:
Dat chroom op ijzer gaat naar de haaien, da's geen doen in de badkamer.
Ben inderdaad bang dat hij niet meer te redden is; zelf hebben we hier een rvs ikea rekje hangen.quote:
Milieuwetten zijn wel verandert. Verkoperen werd met gif gedaan en dat mag niet meer. De wel toegestane millieuvriendelijke methodes zijn technisch slechter.quote:Op zondag 12 november 2017 10:11 schreef Speekselklier het volgende:
[..]
Vroeger, toen speekselklier nog een kliertje was, was de regel simpel. Op ijzer en staal: eerst een tussenlaag van koper en dan pas nikkel/chroom.
De natuurkundige wetten zijn niet veranderd. Toch zie je vrijwel nooit meer een tussenlaag.
ik heb een paar jaar geleden nog wat weggebracht voor eenquote:Op zondag 12 november 2017 12:14 schreef machtpen het volgende:
[..]
Milieuwetten zijn wel verandert. Verkoperen werd met gif gedaan en dat mag niet meer. De wel toegestane millieuvriendelijke methodes zijn technisch slechter.
Je kunt met een goede synthetishe autowas er wel voor zorgen dat het niet roest , wel jaarlijks herhalen.
Eens gekeken op de site van Lidl, ja,het is er eenquote:Op zaterdag 11 november 2017 23:32 schreef RedFever007 het volgende:
van de Lidl toevallig? Ik had er ook eens gekocht, stond in de badkamer een weekje (hing nog niet eens aan de muur) en was al aan het roesten
mooi, dan kan je een maandje vooruit.quote:Op zondag 12 november 2017 13:44 schreef 12345hallo het volgende:
[..]
Eens gekeken op de site van Lidl, ja,het is er eenOok nog verkrijgbaar. Heb de gok maar genomen en er twee besteld (voorraad
) Wil niet blijven zitten met dichtgemaakte gaatjes in tegels.....
Eentje ga ik met hammerite bewerken, om eens uit te testen.quote:Op zondag 12 november 2017 13:46 schreef Speekselklier het volgende:
[..]
mooi, dan kan je een maandje vooruit.
De milieuwetten hebben enkel met de prijs van doen. Ik heb een duurdere van de praxis gehaald na hetzelfde probleem. Deze is gewoon verkoperd. Oude gaatjes op kleur dichtgekit en zo opgehangen dat je deze ook niet meer ziet.quote:Op zondag 12 november 2017 12:14 schreef machtpen het volgende:
[..]
Milieuwetten zijn wel verandert. Verkoperen werd met gif gedaan en dat mag niet meer. De wel toegestane millieuvriendelijke methodes zijn technisch slechter.
Je kunt met een goede synthetishe autowas er wel voor zorgen dat het niet roest , wel jaarlijks herhalen.
Zal fraai worden....quote:Op zondag 12 november 2017 13:53 schreef 12345hallo het volgende:
Eentje ga ik met hammerite bewerken, om eens uit te testen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |