SPOILER: Kampioen 2010-2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2014/2015Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2016/2017Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2017/2018Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: NouriOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: OnanagodOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Ze zullen inderdaad wel gaan ontslaan als de wedstrijden worden gewonnen. De enige redding is een verziekte sfeer of zo.quote:Op vrijdag 3 november 2017 11:46 schreef Smoofie het volgende:
Het ontslag van Keizer is hopelijk niet ver.![]()
Die keuzes van hemquote:Op vrijdag 3 november 2017 11:48 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ze zullen inderdaad wel gaan ontslaan als de wedstrijden worden gewonnen. De enige redding is een verziekte sfeer of zo..
Denk wel dat Siempje basis wordt en erin blijft.AFCA
Qui audet adipiscitur![]()
Afgelopen zaterdag was wel heel ernstig, ja. Dolberg op linksbuiten voor herhaling vatbaar vinden, Wöber eruit halen terwijl die onze beste verdediger in vorm is. Sowieso vind ik het vasthouden van Huntelaar onbegrijpelijk gezien het feit dat hij momenteel nog een kans van letterlijk 1 meter voor doel nog ver over zou maaien.quote:Op vrijdag 3 november 2017 11:50 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Die keuzes van hem.
Denk wel dat Siempje basis wordt en erin blijft.![]()
Vasthouden aan veltman en Younes ook.quote:Op vrijdag 3 november 2017 11:52 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Afgelopen zaterdag was wel heel ernstig, ja. Dolberg op linksbuiten voor herhaling vatbaar vinden, Wöber eruit halen terwijl die onze beste verdediger in vorm is. Sowieso vind ik het vasthouden van Huntelaar onbegrijpelijk gezien het feit dat hij momenteel nog een kans van letterlijk 1 meter voor doel nog ver over zou maaien.
AFCA
Qui audet adipiscitur![]()
Veltman kan ik nog begrijpen aangezien Zeefuik daar nu de enige andere optie is, maar Younes kan je niet verkopen. Al speelt Kluivert nog zo kut, laat hem maar minuten maken; geef hem het vertrouwen. Younes kan je nog niet vertrouwen bij het doorknippen van een lintje.quote:Op vrijdag 3 november 2017 11:54 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Vasthouden aan veltman en Younes ook.![]()
Zou wel terecht zijn. Vorig jaar bij PSV was ie ook al zo belangrijk voor het team. Fijne speler.quote:Op vrijdag 3 november 2017 11:50 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Die keuzes van hem.
Denk wel dat Siempje basis wordt en erin blijft.Dit, dus.![]()
Die colombiaan heeft wel meer potentie. Cassiera speelt ook wel goed in Jong btw.quote:Op vrijdag 3 november 2017 11:55 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Veltman kan ik nog begrijpen aangezien Zeefuik daar nu de enige andere optie is, maar Younes kan je niet verkopen. Al speelt Kluivert nog zo kut, laat hem maar minuten maken; geef hem het vertrouwen. Younes kan je nog niet vertrouwen bij het doorknippen van een lintje.AFCA
Qui audet adipiscitur![]()
Over inzet in ieder geval nooit iets te klagen. Echte winnaar, net als zijn broer.quote:Op vrijdag 3 november 2017 11:58 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Zou wel terecht zijn. Vorig jaar bij PSV was ie ook al zo belangrijk voor het team. Fijne speler.
En belangrijke goals maakt hij altijd wel, heel gevaarlijk ook met het hoofd uit standaardsituaties. Alleen wat blessuregevoelig.![]()
Oh ja, Orejuela ben ik helemaal vergeten. Al is Veltman denk ik ook een gevalletje dingen zien die wij niet zien aangezien hij best veel goede intercepties maakt.quote:Op vrijdag 3 november 2017 11:59 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Die colombiaan heeft wel meer potentie. Cassiera speelt ook wel goed in Jong btw.![]()
hij heeft z'n vorm ook weer een beetje terug, dat aanvoerderschap is voor hem wel teveel gevraagdquote:Op vrijdag 3 november 2017 12:28 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Oh ja, Orejuela ben ik helemaal vergeten. Al is Veltman denk ik ook een gevalletje dingen zien die wij niet zien aangezien hij best veel goede intercepties maakt.![]()
Ajax onwaardige trainer. Hoe eerder eruit hoe beter.quote:Op vrijdag 3 november 2017 11:46 schreef Smoofie het volgende:
Het ontslag van Keizer is hopelijk niet ver.Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!![]()
Zou niet echt een vervanger weten voor Keizer. Pepijn lijnders zou misschien leuk zijn, maar dat baseer ik ook maar op een paar hipster stukjes van Michiel Hooch (of hoe die ook heet).![]()
Tegen de tijd dat er een nieuwe trainer is ben je al bijna klaar met het seizoen.quote:Op vrijdag 3 november 2017 11:46 schreef Smoofie het volgende:
Het ontslag van Keizer is hopelijk niet ver.
Beter doen ze doorselecteren op de selectie zoals afgelopen zomer had moeten gebeuren.
Kun je ook gelijk Ziyech, Onana, Frenkie, Neres, Wober etc verkopen omdat die spelers wel ambitie hebben.wooblabalurg![]()
Ik kan in principe niemand bedenken die slechter over komt dan Keizer.quote:Op vrijdag 3 november 2017 13:28 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Zou niet echt een vervanger weten voor Keizer. Pepijn lijnders zou misschien leuk zijn, maar dat baseer ik ook maar op een paar hipster stukjes van Michiel Hooch (of hoe die ook heet).wooblabalurg![]()
Mijn dooie opa opgegraven en opgezet is nog een betere vertegenwoordiger dan dorpsmongool Keizer.quote:Op vrijdag 3 november 2017 13:28 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Zou niet echt een vervanger weten voor Keizer. Pepijn lijnders zou misschien leuk zijn, maar dat baseer ik ook maar op een paar hipster stukjes van Michiel Hooch (of hoe die ook heet).Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!![]()
zal niet zo snel gebeuren inderdaad en wie weet ontwikkelt hij zich wel en die spelers kunnen wel ambitie hebben maar dat moeten ze dan wel laten zien, van de spelers die jij noemt is alleen Onana misschien ver genoeg voor een volgende stap, Ziyech zou ook nog kunnen maar de rest nietquote:Op vrijdag 3 november 2017 13:32 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Tegen de tijd dat er een nieuwe trainer is ben je al bijna klaar met het seizoen.
Beter doen ze doorselecteren op de selectie zoals afgelopen zomer had moeten gebeuren.
Kun je ook gelijk Ziyech, Onana, Frenkie, Neres, Wober etc verkopen omdat die spelers wel ambitie hebben.![]()
Younes weer geselecteerd voor Duitsland.
Maar er zijn mensen die liever Kluivert minuten willen laten maken.![]()
Er is geen tijd voor de trainer van Ajax om zich te ontwikkelen in het geval deze niet voldoet. Je haalt het gewenste niveau en zo niet dan lig je eruit. Opleiden is leuk maar de kwaliteit moet voorop staan.quote:Op vrijdag 3 november 2017 13:37 schreef Tarado het volgende:
[..]
zal niet zo snel gebeuren inderdaad en wie weet ontwikkelt hij zich wel en die spelers kunnen wel ambitie hebben maar dat moeten ze dan wel laten zien, van de spelers die jij noemt is alleen Onana misschien ver genoeg voor een volgende stap, Ziyech zou ook nog kunnen maar de rest niet
Wil overigens niet zeggen dat die spelers allemaal klaar zijn voor een topcompetitie, echter zou ik zelf als speler van Ajax nu willen vertrekken omdat er op teveel plek chronisch gebrek aan kwaliteit is. Bij andere clubs kunnen Ajax spelers met potentie dus eerder een hoger niveau halen.
Voor een Ziyech of een Frenkie is het helemaal niet wenselijk om met NEC spelers als Younes en Veltman te spelen. Des te meer omdat die worden gezien als dragende spelers.wooblabalurg![]()
Er schijnen ook mensen te zijn die ogen hebben en wedstrijden kijken. Verder heb je ook nog mensen die kunnen tellen. Het zit niet mee voor Amin.quote:Op vrijdag 3 november 2017 13:38 schreef wimderon het volgende:
Younes weer geselecteerd voor Duitsland.
Maar er zijn mensen die liever Kluivert minuten willen laten maken.wooblabalurg![]()
Ajax wil juist iedereen opleiden, van algemeen directeur tot technisch directeur tot trainer tot materiaalman.quote:Op vrijdag 3 november 2017 13:42 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Er is geen tijd voor de trainer van Ajax om zich te ontwikkelen in het geval deze niet voldoet. Je haalt het gewenste niveau en zo niet dan lig je eruit. Opleiden is leuk maar de kwaliteit moet voorop staan.Oh.![]()
Yes, nu kan hij hopelijk snel verkocht worden.quote:Op vrijdag 3 november 2017 13:38 schreef wimderon het volgende:
Younes weer geselecteerd voor Duitsland.
Maar er zijn mensen die liever Kluivert minuten willen laten maken.What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?![]()
Goed voor zijn transferwaarde, lekker verkopen na dit seizoenquote:Op vrijdag 3 november 2017 13:38 schreef wimderon het volgende:
Younes weer geselecteerd voor Duitsland.
Maar er zijn mensen die liever Kluivert minuten willen laten maken.
Oh.![]()
Ja, haha! Heb je misschien ook nog meer droomplannen in het genre doorselecteren?quote:Op vrijdag 3 november 2017 13:45 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Er schijnen ook mensen te zijn die ogen hebben en wedstrijden kijken. Verder heb je ook nog mensen die kunnen tellen. Het zit niet mee voor Amin.![]()
Nou, dat hoop ik nietquote:Op vrijdag 3 november 2017 13:45 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Yes, nu kan hij hopelijk snel verkocht worden..
![]()
Voor Kluiverts doelpunten en assists dit seizoen in 12 wedstrijden hoef je niet eens te kunnen tellen.quote:Op vrijdag 3 november 2017 13:45 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Er schijnen ook mensen te zijn die ogen hebben en wedstrijden kijken. Verder heb je ook nog mensen die kunnen tellen. Het zit niet mee voor Amin.![]()
Net zoals Veltman is opgeleid tot rechtsback. Heeft niet mijn voorkeur.quote:Op vrijdag 3 november 2017 13:45 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ajax wil juist iedereen opleiden, van algemeen directeur tot technisch directeur tot trainer tot materiaalman.wooblabalurg![]()
Je heb toch geen ene flikker aan die gast? Rendement 0,0quote:
Ook Kluivert heeft totaal geen rendement.What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?![]()
Niet echt, zodra spelers met potentie zijn vertrokken kan Younes zonder problemen Mr Ajax worden. Hoop alleen dat de spelers die wel iets kunnen op tijd wegkomen van dit zinkende schip.quote:Op vrijdag 3 november 2017 13:47 schreef wimderon het volgende:
[..]
Ja, haha! Heb je misschien ook nog meer droomplannen in het genre doorselecteren?wooblabalurg![]()
Van Gaal heeft dat ook gedaan al zal Keizer dat niveau niet gaan halen denk ik, zijn grootste probleem is het ontbreken van lef om een visie door te drukken.quote:Op vrijdag 3 november 2017 13:42 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Er is geen tijd voor de trainer van Ajax om zich te ontwikkelen in het geval deze niet voldoet. Je haalt het gewenste niveau en zo niet dan lig je eruit. Opleiden is leuk maar de kwaliteit moet voorop staan.
Wil overigens niet zeggen dat die spelers allemaal klaar zijn voor een topcompetitie, echter zou ik zelf als speler van Ajax nu willen vertrekken omdat er op teveel plek chronisch gebrek aan kwaliteit is. Bij andere clubs kunnen Ajax spelers met potentie dus eerder een hoger niveau halen.
Voor een Ziyech of een Frenkie is het helemaal niet wenselijk om met NEC spelers als Younes en Veltman te spelen. Des te meer omdat die worden gezien als dragende spelers.![]()
Dat mag jij hopen!quote:Op vrijdag 3 november 2017 13:50 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Niet echt, zodra spelers met potentie zijn vertrokken kan Younes zonder problemen Mr Ajax worden. Hoop alleen dat de spelers die wel iets kunnen op tijd wegkomen van dit zinkende schip.![]()
Kun je nagaan hoe nutteloos die andere speler overkomt, dat er zo weinig voor nodig is.quote:Op vrijdag 3 november 2017 13:48 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Voor Kluiverts doelpunten en assists dit seizoen in 12 wedstrijden hoef je niet eens te kunnen tellen.wooblabalurg![]()
Van Gaal had een plan dat ontwikkeld moest worden, Van Gaal zelf voldeed al bij zijn aanstelling.quote:Op vrijdag 3 november 2017 13:51 schreef Tarado het volgende:
[..]
Van Gaal heeft dat ook gedaan al zal Keizer dat niveau niet gaan halen denk ik, zijn grootste probleem is het ontbreken van lef om een visie door te drukken.
Ik denk dat Keizer meer dan genoeg lef heeft, anders neem je die job niet. Er is gewoon geen visie. En die komt er ook niet. Dit is t.wooblabalurg![]()
Younesquote:Op vrijdag 3 november 2017 13:38 schreef wimderon het volgende:
Younes weer geselecteerd voor Duitsland.
Maar er zijn mensen die liever Kluivert minuten willen laten maken.
Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!![]()
Dat heeft hij niet eens joh, want hij zegt elke keer wat anders.quote:Op vrijdag 3 november 2017 13:51 schreef Tarado het volgende:
[..]
Van Gaal heeft dat ook gedaan al zal Keizer dat niveau niet gaan halen denk ik, zijn grootste probleem is het ontbreken van lef om een visie door te drukken.Oh.![]()
nee Van Gaal voldeed ook niet maar hield wel vast aan wat hij wilde, Keizer laveert teveel.quote:Op vrijdag 3 november 2017 13:53 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Van Gaal had een plan dat ontwikkeld moest worden, Van Gaal zelf voldeed al bij zijn aanstelling.
Ik denk dat Keizer meer dan genoeg lef heeft, anders neem je die job niet. Er is gewoon geen visie. En die komt er ook niet. Dit is t.![]()
Ik heb niet het idee dat Keizer weet wat hij wil. Niet op het veld en niet in de pers.quote:Op vrijdag 3 november 2017 13:55 schreef Tarado het volgende:
[..]
nee Van Gaal voldeed ook niet maar hield wel vast aan wat hij wilde, Keizer laveert teveel.
Dus er valt ook nergens aan vast te houden. Hij doet maar wat en lijkt voornamelijk tips van Hennie door te voeren. Daar spreekt geen plan, noch een visie uit.wooblabalurg![]()
Ik vond het wel grappig dat ik eerst een interview van hem las waarin hij het geven van voorzetten totaal overbodig vond in het hedendaagse voetbal, en dat een wedstrijd later Dijks gezocht werd om 40-45 voorzetten te geven.quote:Op vrijdag 3 november 2017 13:57 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Ik heb niet het idee dat Keizer weet wat hij wil. Niet op het veld en niet in de pers.
Dus er valt ook nergens aan vast te houden. Hij doet maar wat en lijkt voornamelijk tips van Hennie door te voeren. Daar spreekt geen plan, noch een visie uit.Oh.![]()
als hij hem maar weer eens in de spits opstelt, dat Huntelaar vergane glorie is weten we nu welquote:Op vrijdag 3 november 2017 13:59 schreef JR-Style-93 het volgende:
Dolberg gaat zondag in elk geval niet vanaf links spelen.![]()
Ik verwacht niet dat Huntelaar uit de basis vertrekt, ook omdat Keizer wel tevreden over hem is omdat hij nog wel eens een assist geeft.quote:Op vrijdag 3 november 2017 14:00 schreef Tarado het volgende:
[..]
als hij hem maar weer eens in de spits opstelt, dat Huntelaar vergane glorie is weten we nu welOh.![]()
ik verwacht het helaas ook niet, Dolberg was vorig seizoen echt belangrijk voor het spel meer naar voren, nu zit je toch aan Frankie2.0 systeemquote:Op vrijdag 3 november 2017 14:02 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik verwacht niet dat Huntelaar uit de basis vertrekt, ook omdat Keizer wel tevreden over hem is omdat hij nog wel eens een assist geeft.![]()
Ik ben na een paar interviews maar gestopt met het volgen daarvan omdat er inderdaad geen touw aan vast te knopen is. Als je maandag naar het noorden wil en vrijdag naar het zuiden dan wacht ik wel gewoon tot je weg bent.quote:Op vrijdag 3 november 2017 14:00 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik vond het wel grappig dat ik eerst een interview van hem las waarin hij het geven van voorzetten totaal overbodig vond in het hedendaagse voetbal, en dat een wedstrijd later Dijks gezocht werd om 40-45 voorzetten te geven.
En ook met een nieuwe trainer denk ik dat het nog niet goed is. Natuurlijk zijn er haken en ogen aan maar qua spelersbeleid blijf ik het zonde vinden dat sterke spelers als Tete en Bazoer door de achterdeur zijn vertrokken terwijl je zelf met een verschraalde selectie doorgaat.wooblabalurg![]()
In de gisteren geposte analyse van Wöber las ik toevallig dat Younes (met Ziyech) de meeste kansen creëert.quote:Op vrijdag 3 november 2017 13:49 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Je heb toch geen ene flikker aan die gast? Rendement 0,0
Ook Kluivert heeft totaal geen rendement.
Zowel bij Whoscored als bij Squawka is Younes na Ziyech ook de beste speler van Ajax. Iets wat mij ook wel verbaast, aangezien hij zeker nog niet zijn beste niveau haalt dit seizoen. Maar kennelijk doet hij toch wat goed dan.![]()
Wel knap dat Younes zoveel tijd kan verspillen om kansen te creeren die hij zelf niet af kan maken en niet op maat af kan geven. Daar heb je wel wat aan. #aminelsalvadorquote:Op vrijdag 3 november 2017 14:05 schreef wimderon het volgende:
[..]
In de gisteren geposte analyse van Wöber las ik toevallig dat Younes (met Ziyech) de meeste kansen creëert.
Zowel bij Whoscored als bij Squawka is Younes na Ziyech ook de beste speler van Ajax. Iets wat mij ook wel verbaast, aangezien hij zeker nog niet zijn beste niveau haalt dit seizoen. Maar kennelijk doet hij toch wat goed dan.wooblabalurg![]()
Daar gaat het ook weer naartoe met Siem die op rechtshalf in de basis komt te staan.quote:Op vrijdag 3 november 2017 14:04 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik verwacht het helaas ook niet, Dolberg was vorig seizoen echt belangrijk voor het spel meer naar voren, nu zit je toch aan Frankie2.0 systeemOh.![]()
Ik ben benieuwd of we veranderingen gaan zien op de transfermarkt nu Duivenbode weg is uit de RvC (die veel toezicht erop hield) en nu het TH adviesgevend ipv beslissend is en Overmars nu sneller kan schakelen.quote:Op vrijdag 3 november 2017 14:04 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Ik ben na een paar interviews maar gestopt met het volgen daarvan omdat er inderdaad geen touw aan vast te knopen is. Als je maandag naar het noorden wil en vrijdag naar het zuiden dan wacht ik wel gewoon tot je weg bent.
En ook met een nieuwe trainer denk ik dat het nog niet goed is. Natuurlijk zijn er haken en ogen aan maar qua spelersbeleid blijf ik het zonde vinden dat sterke spelers als Tete en Bazoer door de achterdeur zijn vertrokken terwijl je zelf met een verschraalde selectie doorgaat.Oh.![]()
Eigenlijk is dat wel een perfect voorbeeld van hoe statistieken misleidend kunnen zijn.quote:Op vrijdag 3 november 2017 14:05 schreef wimderon het volgende:
[..]
In de gisteren geposte analyse van Wöber las ik toevallig dat Younes (met Ziyech) de meeste kansen creëert.
Zowel bij Whoscored als bij Squawka is Younes na Ziyech ook de beste speler van Ajax. Iets wat mij ook wel verbaast, aangezien hij zeker nog niet zijn beste niveau haalt dit seizoen. Maar kennelijk doet hij toch wat goed dan.Oh.![]()
Ik mag toch hopen dat er uiterlijk in de zomer een hoop mutaties zijn. Je kan niet nog een jaar zulke treurnis hebben met een selectie die maar voor de helft voldoet.quote:Op vrijdag 3 november 2017 14:13 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd of we veranderingen gaan zien op de transfermarkt nu Duivenbode weg is uit de RvC (die veel toezicht erop hield) en nu het TH adviesgevend ipv beslissend is en Overmars nu sneller kan schakelen.wooblabalurg![]()
Die statistieken gaan er vanuit dat als je 10x op doel schiet er wel een paar in gaan. Malle statistieken.quote:Op vrijdag 3 november 2017 14:14 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Eigenlijk is dat wel een perfect voorbeeld van hoe statistieken misleidend kunnen zijn.wooblabalurg![]()
Ik ben benieuwd of het ze na drie jaar wel lukt om eindelijk eens een linksback en linksbuiten te halen.quote:Op vrijdag 3 november 2017 14:15 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Ik mag toch hopen dat er uiterlijk in de zomer een hoop mutaties zijn. Je kan niet nog een jaar zulke treurnis hebben met een selectie die maar voor de helft voldoet.
Volgend seizoen moeten we de selectie wel nog eerder rond hebben ivm met een vCL ronde eerder instromen (met de verwachting dat we 2e worden)Oh.![]()
Leuk als Younes drie keer per wedstrijd alleen voor de keeper staat, maar dan rost hij de bal toch de zijlijn over.quote:Op vrijdag 3 november 2017 14:16 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Die statistieken gaan er vanuit dat als je 10x op doel schiet er wel een paar in gaan. Malle statistieken.Oh.![]()
als je directeur zegt dat ze terug naar de Europese subtop willen of was het nou top? Beide onhaalbaarquote:Op vrijdag 3 november 2017 14:18 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd of het ze na drie jaar wel lukt om eindelijk eens een linksback en linksbuiten te halen.
Volgend seizoen moeten we de selectie wel nog eerder rond hebben ivm met een vCL ronde eerder instromen (met de verwachting dat we 2e worden)![]()
Ligt ook aan je definitie van subtop, dat zijn allemaal van die lege termen.quote:Op vrijdag 3 november 2017 14:23 schreef Tarado het volgende:
[..]
als je directeur zegt dat ze terug naar de Europese subtop willen of was het nou top? Beide onhaalbaarOh.![]()
subtop is regelmatig halve finale EL halen, top is regelmatig kwart finale CL halenquote:Op vrijdag 3 november 2017 14:24 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ligt ook aan je definitie van subtop, dat zijn allemaal van die lege termen.![]()
Tenzij je ook vaak uitkomt in de CL, dan overwinter je wel eens.quote:Op vrijdag 3 november 2017 14:27 schreef Tarado het volgende:
[..]
subtop is regelmatig halve finale EL halen, top is regelmatig kwart finale CL halen
Maar iets als in vijf jaar 2x overwinteren in de CL en 1x halve finale EL halen zou al wel prima zijn. Snap ook wel dat de club dat als ambitie heeft en dat moet ook, maar hun handelswijze om dat te bereiken staat daar dan weer totaal haaks op.Oh.![]()
Dat komt omdat hij ook passes moet geven aan de slechtste afmaker van Eredivisie (Huntelaar).quote:Op vrijdag 3 november 2017 14:08 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Wel knap dat Younes zoveel tijd kan verspillen om kansen te creeren die hij zelf niet af kan maken en niet op maat af kan geven. Daar heb je wel wat aan. #aminelsalvador![]()
Moeilijke graadmeter die EL omdat de meeste subtop clubs dat toernooi niet zo serieus nemen. Dat is ook waarom AZ vaak overwinterd, die winnen thuis meestal van een b elftal en iedereen spreekt daar lof over, terwijl het eigenlijk super treurig is.quote:Op vrijdag 3 november 2017 14:27 schreef Tarado het volgende:
[..]
subtop is regelmatig halve finale EL halen, top is regelmatig kwart finale CL halen![]()
Twee keypasses per wedstrijd vind ik wel erg weinig. Ik noem even spelers die er op de komma toe meer geven.quote:Op vrijdag 3 november 2017 14:43 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Dat komt omdat hij ook passes moet geven aan de slechtste afmaker van Eredivisie (Huntelaar).
Ziyech, Labyad, Namli, Pereiro, Mokhtar, Buttner, Jahanbakhsh, Toornstra, Van Overeem.![]()
als je om het jaar halve finale EL haalt of meer mag je jezelf wel subtop noemenquote:Op vrijdag 3 november 2017 14:44 schreef Vasion het volgende:
[..]
Moeilijke graadmeter die EL omdat de meeste subtop clubs dat toernooi niet zo serieus nemen. Dat is ook waarom AZ vaak overwinterd, die winnen thuis meestal van een b elftal en iedereen spreekt daar lof over, terwijl het eigenlijk super treurig is.![]()
welke club speelt structureel de halve finale el? Sevilla heeft dat toernooi een aantal keer op rij gewonnen, maar hebben de grootste moeite in de CL, dat zegt heel misschien wel wat over dat toernooi.quote:Op vrijdag 3 november 2017 14:46 schreef Tarado het volgende:
[..]
als je om het jaar halve finale EL haalt of meer mag je jezelf wel subtop noemen![]()
dat Nederlandse clubs er dit seizoen nog geen punt hebben gehaald zegt ook wel veel over de situatie hierquote:Op vrijdag 3 november 2017 14:49 schreef Vasion het volgende:
[..]
welke club speelt structureel de halve finale el? Sevilla heeft dat toernooi een aantal keer op rij gewonnen, maar hebben de grootste moeite in de CL, dat zegt heel misschien wel wat over dat toernooi.![]()
Dat er clubs zijn die het toernooi niet eens gehaald hebben is nog zorgelijkerquote:Op vrijdag 3 november 2017 14:50 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat Nederlandse clubs er dit seizoen nog geen punt hebben gehaald zegt ook wel veel over de situatie hier![]()
Zo slecht zijn die spelers toch niet (binnen hun team)? En lijkt me buiten kijf staan dat het voor een buitenspeler van Ajax wat lastiger kansen creëren is dan voor de meesten van dit rijtje.quote:Op vrijdag 3 november 2017 14:46 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Twee keypasses per wedstrijd vind ik wel erg weinig. Ik noem even spelers die er op de komma toe meer geven.
Ziyech, Labyad, Namli, Pereiro, Mokhtar, Buttner, Jahanbakhsh, Toornstra, Van Overeem.![]()
Dat is ook wel toeval, het is niet zo dat de #3's uit de CL poules duidelijk domineren in de EL.quote:Op vrijdag 3 november 2017 14:49 schreef Vasion het volgende:
[..]
welke club speelt structureel de halve finale el? Sevilla heeft dat toernooi een aantal keer op rij gewonnen, maar hebben de grootste moeite in de CL, dat zegt heel misschien wel wat over dat toernooi.![]()
Klopt, omdat ze het niet serieus nemen die ELquote:Op vrijdag 3 november 2017 14:56 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Dat is ook wel toeval, het is niet zo dat de #3's uit de CL poules duidelijk domineren in de EL.![]()
Voor een speler als Younes die veel dribbels inzet en bezig is, vind ik dat best weinig. We kunnen het toch gewoon niet accepteren dat de laatste keer dat Younes structureel rendement toonde is in een lange reeks begin 2016? Neres laat zien hoe het wel moet; ja, je kan geen drie Neresjes hebben maar laten we nou gewoon eens eerlijk zijn, ambitie hebben en middelmaat niet goedpraten omdat het zo'n lieve jongen is.quote:Op vrijdag 3 november 2017 14:55 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Zo slecht zijn die spelers toch niet (binnen hun team)? En lijkt me buiten kijf staan dat het voor een buitenspeler van Ajax wat lastiger kansen creëren is dan voor de meesten van dit rijtje.
Buitenspelers zijn tegenwoordig een belangrijke factor in het doelpuntenaantal en daarmee in de titelrace. Vraag het aan Feyenoord; ieder weekend stond er wel iemand voor een assist of een goal. Waarom zou je dat moeten negeren?![]()
Ach joh, Real Madrid en Barcelona hebben ook nog nooit in de Europa League gespeeldquote:Op vrijdag 3 november 2017 14:52 schreef Vasion het volgende:
[..]
Dat er clubs zijn die het toernooi niet eens gehaald hebben is nog zorgelijker![]()
![]()
Sommige misschien niet, maar voor de meeste valt er op het moment van instroming genoeg geld, prestige en ook plaatsing voor CL te behalenquote:Op vrijdag 3 november 2017 14:58 schreef Vasion het volgende:
[..]
Klopt, omdat ze het niet serieus nemen die EL![]()
Niemand is tegen een linksbuiten met meer rendement dan Younes. Ik had een Lozano er graag hebben staan. Alleen beweer jij en vele supporters met jou dat Kluivert er zou moeten staan; dat is op erg weinig gebaseerd.quote:Op vrijdag 3 november 2017 15:00 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Voor een speler als Younes die veel dribbels inzet en bezig is, vind ik dat best weinig. We kunnen het toch gewoon niet accepteren dat de laatste keer dat Younes structureel rendement toonde is in een lange reeks begin 2016? Neres laat zien hoe het wel moet; ja, je kan geen drie Neresjes hebben maar laten we nou gewoon eens eerlijk zijn, ambitie hebben en middelmaat niet goedpraten omdat het zo'n lieve jongen is.
Buitenspelers zijn tegenwoordig een belangrijke factor in het doelpuntenaantal en daarmee in de titelrace. Vraag het aan Feyenoord; ieder weekend stond er wel iemand voor een assist of een goal. Waarom zou je dat moeten negeren?![]()
Dat is omdat de naam Kluivert herinneringen oproept. Die jongen wordt 30% beter ingeschat dan hij is. Had hij Freek Jansen geheten, dan was hij nooit bij het eerste gekomen.quote:Op vrijdag 3 november 2017 15:05 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Niemand is tegen een linksbuiten met meer rendement dan Younes. Ik had een Lozano er graag hebben staan. Alleen beweer jij en vele supporters met jou dat Kluivert er zou moeten staan; dat is op erg weinig gebaseerd.![]()
Dat is denk ik gebaseerd op t feit dat je in het profvoetbal moet presteren om niet vervangen te worden en Younes altijd basisspeler is bij dit Ajax?quote:Op vrijdag 3 november 2017 15:05 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Niemand is tegen een linksbuiten met meer rendement dan Younes. Ik had een Lozano er graag hebben staan. Alleen beweer jij en vele supporters met jou dat Kluivert er zou moeten staan; dat is op erg weinig gebaseerd.wooblabalurg![]()
Kluivert moet idd weer even met de pootjes terug op aarde, die denkt dat ie veel beter is dan hij echt is.A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!![]()
Hadden we maar een oud speler die Johnsen heet.quote:Op vrijdag 3 november 2017 15:11 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Dat is omdat de naam Kluivert herinneringen oproept. Die jongen wordt 30% beter ingeschat dan hij is. Had hij Freek Jansen geheten, dan was hij nooit bij het eerste gekomen.wooblabalurg![]()
Ik zei ook net; geef Kluivert de kans. Ik weet dat hij in een matige vorm zit, geen deuk in een pakje boter schopt, maar die jongen heeft waarschijnlijk ook geen vertrouwen of een dipje. Dat moet gewoon kunnen in zeker de Eredivisie en die jongen is nota bene nog jonger dan mij. Younes heeft wat mij en veel anderen betreft gewoon meer dan genoeg aangehobbeld. Andere mensen de kans geven is toch een goed recht? Je hebt zelfs nog Dennis Johnsen.quote:Op vrijdag 3 november 2017 15:05 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Niemand is tegen een linksbuiten met meer rendement dan Younes. Ik had een Lozano er graag hebben staan. Alleen beweer jij en vele supporters met jou dat Kluivert er zou moeten staan; dat is op erg weinig gebaseerd.![]()
Ik denk dat er voor Younes gewoon een nieuwe sport uitgevonden moet worden zonder schieten of passen. De fans heeft hij al.quote:Op vrijdag 3 november 2017 15:14 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik zei ook net; geef Kluivert de kans. Ik weet dat hij in een matige vorm zit, geen deuk in een pakje boter schopt, maar die jongen heeft waarschijnlijk ook geen vertrouwen of een dipje. Dat moet gewoon kunnen in zeker de Eredivisie en die jongen is nota bene nog jonger dan mij. Younes heeft wat mij en veel anderen betreft gewoon meer dan genoeg aangehobbeld. Andere mensen de kans geven is toch een goed recht? Je hebt zelfs nog Dennis Johnsen.wooblabalurg![]()
Hij heeft toch voetbalscholen- of sessies met Libanese kinderen?quote:Op vrijdag 3 november 2017 15:16 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Ik denk dat er voor Younes gewoon een nieuwe sport uitgevonden moet worden zonder schieten of passen. De fans heeft hij al.![]()
Heb ik weleens wat over gezien idd.quote:Op vrijdag 3 november 2017 15:16 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Hij heeft toch voetbalscholen- of sessies met Libanese kinderen?
Gun hem daar echt het beste in en denk dat hij daar meer kan betekenen dan voor Ajax.wooblabalurg![]()
Zaadvoetballen doet hij al.quote:Op vrijdag 3 november 2017 15:16 schreef Caland het volgende:
Younes moet gewoon lekker gaan zaalvoetballen.Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!![]()
Daar is het doel nog kleiner.quote:Op vrijdag 3 november 2017 15:16 schreef Caland het volgende:
Younes moet gewoon lekker gaan zaalvoetballen.wooblabalurg![]()
Toch nog een Europese wedstrijd dit seizoentwitter:AFCAjax twitterde op vrijdag 03-11-2017 om 16:12:58#Ajax oefent tegen Borussia Mönchengladbach! 🏟 ArenA 🗓 21 november ⏰ 18:30 uur 🎫 ¤ 5 Meer info ➡️… https://t.co/e4xR5jccSY reageer retweet
Oh.![]()
Even bij Feyenoord navragen hoe je dat aanpakt. Die hebben inmiddels wat ervaring.quote:Op vrijdag 3 november 2017 16:14 schreef JR-Style-93 het volgende:
Toch nog een Europese wedstrijd dit seizoentwitter:AFCAjax twitterde op vrijdag 03-11-2017 om 16:12:58#Ajax oefent tegen Borussia Mönchengladbach! 🏟 ArenA 🗓 21 november ⏰ 18:30 uur 🎫 ¤ 5 Meer info ➡️… https://t.co/e4xR5jccSY reageer retweet
![]()
Waarom?quote:Op vrijdag 3 november 2017 14:14 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Eigenlijk is dat wel een perfect voorbeeld van hoe statistieken misleidend kunnen zijn.Ja, lachen, gieren, brullen. Alleen valt dat niet onder die statistiek, maar dat is ook maar een mal detail.quote:Op vrijdag 3 november 2017 14:16 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Die statistieken gaan er vanuit dat als je 10x op doel schiet er wel een paar in gaan. Malle statistieken.![]()
Dat is de praktijk gewoon niet. Richarlison wacht gewoon tot er een middenmotor uit een grote competitie langskomt, Wöber wilde pas komen toen Sanchez verkocht was.quote:Op vrijdag 3 november 2017 14:18 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd of het ze na drie jaar wel lukt om eindelijk eens een linksback en linksbuiten te halen.
Volgend seizoen moeten we de selectie wel nog eerder rond hebben ivm met een vCL ronde eerder instromen (met de verwachting dat we 2e worden)
Je kunt er inderdaad voor kiezen om te gaan voor de categorie Haps, Diks, St. Juste, die de koffer al gepakt hebben als een club als Ajax interesse heeft, maar ik geloof dat dit niet zo'n goed idee is.
Dit probleem kan alleen opgelost worden door de transferperiode anders te laten vallen.![]()
Van minstens 5 hiervan zijn de cijfers ernstig aan inflatie onderhevig omdat ze corners en/of vrije trappen nemen.quote:Op vrijdag 3 november 2017 14:46 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Twee keypasses per wedstrijd vind ik wel erg weinig. Ik noem even spelers die er op de komma toe meer geven.
Ziyech, Labyad, Namli, Pereiro, Mokhtar, Buttner, Jahanbakhsh, Toornstra, Van Overeem.
Waarom vind je 2 trouwens weinig? Bij elk topteam zitten er maar 2 (of 1) boven de 2, waaronder meestal degene voor de dode spelmomenten.![]()
Over Richarlison klopt dat gewoon niet, die was mondeling akkoord maar door de vertraging van de goedkeuring RVC kwam intussen Watford.quote:Op vrijdag 3 november 2017 16:52 schreef wimderon het volgende:
[..]
Dat is de praktijk gewoon niet. Richarlison wacht gewoon tot er een middenmotor uit een grote competitie langskomt, Wöber wilde pas komen toen Sanchez verkocht was.
Je kunt er inderdaad voor kiezen om te gaan voor de categorie Haps, Diks, St. Juste, die de koffer al gepakt hebben als een club als Ajax interesse heeft, maar ik geloof dat dit niet zo'n goed idee is.
Dit probleem kan alleen opgelost worden door de transferperiode anders te laten vallen.![]()
Omdat niemand twijfelt aan dat Younes zijn mannetje zijn kan passeren, maar het dan als kans telt als hij alleen voor de keeper staat (die hij dan vervolgens simpel verprutst) of wanneer hij dan met zijn kop omlaag maar willekeurig een voorzet geeft zonder te kijken waardoor die niet goed aankomt. Maarja dan telt het wel als kans en ziet het er heel gevaarlijk uit, maar dan heb je er niks aan.quote:Oh.![]()
Richarlison hadden ze al veel eerder rond kunnen maken natuurlijk, en toen hij met extra eisen kwam snapte ik dat Ajax was afgehaakt. Maar dat er geen andere namen op het lijstje staan met kwaliteiten was wel treurig, en alsof er geen goede spelers verder te vinden zijn. Ajax heeft toch ook Neres gehaald, en PSV een Lozano.quote:Op vrijdag 3 november 2017 16:52 schreef wimderon het volgende:
[..]
Dat is de praktijk gewoon niet. Richarlison wacht gewoon tot er een middenmotor uit een grote competitie langskomt, Wöber wilde pas komen toen Sanchez verkocht was.
Je kunt er inderdaad voor kiezen om te gaan voor de categorie Haps, Diks, St. Juste, die de koffer al gepakt hebben als een club als Ajax interesse heeft, maar ik geloof dat dit niet zo'n goed idee is.
Dit probleem kan alleen opgelost worden door de transferperiode anders te laten vallen.
Wöber hadden ze ook wel kunnen overhalen door niet te zeggen dat hij dan eerst op de bank moest zitten omdat De Ligt perse moet spelen uit de eigen jeugd, een beetje TD met een goed verhaal had die jongen al eerder overgehaald maar goed.Oh.![]()
Wat je allemaal opnoemt valt helemaal niet onder die statistiek.quote:Op vrijdag 3 november 2017 17:23 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Omdat niemand twijfelt aan dat Younes zijn mannetje zijn kan passeren, maar het dan als kans telt als hij alleen voor de keeper staat (die hij dan vervolgens simpel verprutst) of wanneer hij dan met zijn kop omlaag maar willekeurig een voorzet geeft zonder te kijken waardoor die niet goed aankomt. Maarja dan telt het wel als kans en ziet het er heel gevaarlijk uit, maar dan heb je er niks aan.![]()
Wat zie je dan als kans? Alleen voor de keeper staan lijkt me toch best een kans, maar telkens als Younes in die positie komt verneukt hij het.quote:Op vrijdag 3 november 2017 17:38 schreef wimderon het volgende:
[..]
Wat je allemaal opnoemt valt helemaal niet onder die statistiek.Oh.![]()
Wat ik zie als kans is niet zo rullevant, degenen die de statistieken bijhouden zien een key pass als een pass waaruit een schot op goal volgt, en het aantal gecreëerde kansen als key passes+assists.quote:Op vrijdag 3 november 2017 17:41 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Wat zie je dan als kans? Alleen voor de keeper staan lijkt me toch best een kans, maar telkens als Younes in die positie komt verneukt hij het.![]()
Dat was begin augustus toch? Toen was Ajax al ruim een maand in training en lagen ze al uit de Champions League.quote:Op vrijdag 3 november 2017 17:20 schreef Tarado het volgende:
[..]
Over Richarlison klopt dat gewoon niet, die was mondeling akkoord maar door de vertraging van de goedkeuring RVC kwam intussen Watford.
Structureel je transfers rond hebben op dat moment is een utopie.![]()
Ja maar Younes schiet ook wel eens op doel, maar dan te zacht of slecht geplaatst. En je kan dat ook niet meer slechts afdoen als vormcrisis, want dit laat hij nu al geruime tijd zien. Dus wat heb je dan aan die zogenaamde kansen.quote:Op vrijdag 3 november 2017 17:47 schreef wimderon het volgende:
[..]
Wat ik zie als kans is niet zo rullevant, degenen die de statistieken bijhouden zien een key pass als een pass waaruit een schot op goal volgt, en het aantal gecreëerde kansen als key passes+assists.
Net als dat hij hem op basis van die assists dus vaak genoeg een stuk matiger aflegt dan had gekund.Oh.![]()
Ja maar dat wordt dus, zoals gezegd, niet meegenomen bij het aantal gecreëerde kansen.quote:Op vrijdag 3 november 2017 17:55 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja maar Younes schiet ook wel eens op doel, maar dan te zacht of slecht geplaatst. En je kan dat ook niet meer slechts afdoen als vormcrisis, want dit laat hij nu al geruime tijd zien. Dus wat heb je dan aan die zogenaamde kansen.Jij hebt het een week later nog over Neres die een prima kans aan Huntelaar biedt die een assist had moeten zijn, maar als Younes prima ballen klaar legt heeft niemand het daar meer over.quote:Net als dat hij hem op basis van die assists dus vaak genoeg een stuk matiger aflegt dan had gekund.
En als er een aanvaller aangetrokken kan worden die de kwaliteiten van Younes en Neres combineert ben ik helemaal voor. Waarna er na één seizoen overigens weer boos gedaan kan worden richting Ajax omdat die speler alweer weg wil en verkocht wordt, maar dat geheel terzijde.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: