quote:Op vrijdag 10 november 2017 12:04 schreef ridsel het volgende:
[..]
Ik heb deze: https://nl.aliexpress.com(...)s.9042311.0.0.qPS1sR
Werkt perfect en nog niet kunnen betrappen op fouten.
Wat is precies de reden dat jullie voor deze zijn gegaan? Want er is zoveel keuze dat ik de bomen niet meer zie.quote:
Die ticwatch (versie knight) ziet er wel leuk uit ja! Nu nog ergens bestellen, ik ga eens op zoek. Ook de Moto360 is niet verkeerd, even inlezen.quote:Op zaterdag 11 november 2017 01:12 schreef shiznuts het volgende:
Aan een Ticwatch ook misschien?Of dat Amazfit Pace klokkie.
Mijn broer is laatst 't 2e hands pad opgegaan, Moto360 2nd Gen.
Nadat ik m'n base-lader weer gevonden had is hier de gouwe ouwe LG Watch R weer volop in gebruik.
AllCall W1 heeft zoals laatst aangehaald ook een aardig klokkie om te zien en smartphonefunctionaliteit, maar ja... een geporte versie van Android 5.1... meh.
Well, that changed fastquote:Op vrijdag 10 november 2017 23:29 schreef dodge_911 het volgende:
Type-C moet ik bekijken, omdat ik er hier totaal geen toepassing voor heb buiten het laden van 3 powerbanks, en ik daarvoor al voor elke powerbank triple voorzien ben, gaan die niet zo snel aangeschaft worden voor tests.
Gewoon hier: https://www.mobvoi.com , zie net Black Friday deal: -20% 'BFSALE' & Free global shipping.quote:Op zaterdag 11 november 2017 14:00 schreef Eric_Cantona het volgende:
[..]
Die ticwatch (versie knight) ziet er wel leuk uit ja! Nu nog ergens bestellen, ik ga eens op zoek. Ook de Moto360 is niet verkeerd, even inlezen.
Ha! Een patron zonder Patreon.quote:Op zaterdag 11 november 2017 15:09 schreef dodge_911 het volgende:
[..]
Well, that changed fast
Een subscriber van mijn YT channel heeft 16 Type-C kabels besteld vandaag en laten shippen naar casa Dodge![]()
![]()
quote:Op zaterdag 11 november 2017 12:19 schreef ManageTheAnger het volgende:
Zo, inmiddels mijn bestellingen gedaan.
Wat heb ik de afgelopen tijd besteld (waarvan een deel al binnen is):
[..] knippediknip
De vraag is vooral wat je precies wilt en hoeveel waarde je hecht aan accurate data.quote:Op zaterdag 11 november 2017 00:41 schreef Eric_Cantona het volgende:
't Kriebelt te erg, ik zoek 'n smarttracker/band/watch met dezelfde of betere/meer specs dan de Mi-band 2, maar die er gewoon uitziet als 'n horloge. Ik ben gewoon geen fan van 't uiterlijk van de Mi-band.
Beetje op zoek geweest en 'n Garmin Fenix HR valt wel in de smaak. Dus zoiets is wel aan mij besteed. Liefst niet zo duur, maar mag wel wat meer kosten dan 'n Mi-band. Ik hoef eigenlijk geen notificaties of allerlei poespas, maar stats over lopen, slapen en hartslag, etc ben ik wel 'n zacht ei in...
Gooi eens wat in de groep, geef me wat feedback!
Thanks! Ik dacht, die stuurt me een paar kabeltjes op, fijn.quote:Op zaterdag 11 november 2017 16:13 schreef shiznuts het volgende:
Ha! Een patron zonder Patreon.Happy testing!
Inmiddels gevonden ja, op Ali is ie wat goedkoper (146,-) via de Ticwatch store, maar wat grotere kans op heffing. Oeh twijfel twijfel!quote:Op zaterdag 11 november 2017 16:13 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Gewoon hier: https://www.mobvoi.com , zie net Black Friday deal: -20% 'BFSALE' & Free global shipping.
Ik ben geen fanatieke sporter, maar vind de stats wel leuk. Zoals ik al zei vind ik zo'n mi-band met de mogelijkheden prima, maar 't uiterlijk niet zo. Vroeg of laat wil je dan toch iets anders om je pols. Dat moment is nu. Ik twijfel of ik voor 170,- de overstap moet maken. Dat ding moet elke 2 dagen aan de lader, heeft geen sleeptracker volgens mij.. Dat staat me nog tegen.quote:Op zaterdag 11 november 2017 16:41 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
De vraag is vooral wat je precies wilt en hoeveel waarde je hecht aan accurate data.
Als het serieus gaat om sportstracken, dan moet je alles wat afhankelijk is van Google Fit (en dergelijken) sowieso links laten liggen. Je zou dan voor iets van Xiaomi kunnen gaan, maar dat is eigenlijk in dezelfde categorie.
De vraag is eigenlijk of je gewoon een beetje leuk wilt weten wat je gedaan hebt, of dat je echt je eigen prestaties wilt monitoren over langere tijd en een systeem wilt wat je daarbij ondersteunt. Is dat wat je zoekt, blijf dan weg van alles wat China je te bieden heeft. Het Chinese spul is daar gewoon nog niet goed genoeg in, op dat vlak krijg je echt nog waar je voor betaalt.
Als Garmin je aanspreekt, kijk dan gewoon eens naar een Garmin. Bijvoorbeeld de Vivoactive 3.
Sonoff s20 is wat jij zoektquote:Op zaterdag 11 november 2017 20:02 schreef Swennus het volgende:
Ben op zoek naar een stopcontact waarmee ik mijn kerstverlichting straks op afstand kan bedienen. Het mooiste zou zijn als ik een stopcontact met mijn mobiel zou kunnen bedienen via 4g (wifi bereik is niet goed op de plek waar het stopcontact geplaats zou moeten worden). Heeft er iemand ervaring met zo een stopcontact?
Heb er nu een met een afstandsbediening, en daarmee moet ik alsnog naar buiten. Anno 2017 moet dat toch via een app kunnen😅
Sonoff spulquote:Op zaterdag 11 november 2017 20:02 schreef Swennus het volgende:
Ben op zoek naar een stopcontact waarmee ik mijn kerstverlichting straks op afstand kan bedienen. Het mooiste zou zijn als ik een stopcontact met mijn mobiel zou kunnen bedienen via 4g (wifi bereik is niet goed op de plek waar het stopcontact geplaats zou moeten worden). Heeft er iemand ervaring met zo een stopcontact?
Heb er nu een met een afstandsbediening, en daarmee moet ik alsnog naar buiten. Anno 2017 moet dat toch via een app kunnen😅
quote:
Bedankt, en deze werkt dus ook gewoon buiten het WIFI netwerk om?quote:Op zaterdag 11 november 2017 20:29 schreef DJSmiley het volgende:
[..]
Sonoff spul
https://www.itead.cc/smart-home.html
Wifi en draait gewoon op een ESP8266. Die kun je eventueel voorzien van ESPeasy https://www.letscontrolit.com/wiki/index.php/ESPEasy en dan aan Domoticz hangen. Dan kun je alle kanten op automatiseren.
Alternatieven:
goedkoop: Klikaan klikuit icm een gateway
Beter: Zwave of vergelijkbaar mesh systeem met een Fibaro oid.
Veel plezier met je fleshlightsquote:Op zaterdag 11 november 2017 19:52 schreef Shamalamadindong het volgende:
Zo, ook weer de aankopen gedaan. Alleen niets wat ik hier durf weg te zetten
Hey. Niet zo snel oordelen he!quote:
Rosé is hoe je je biefstuk bakt.quote:Op zaterdag 11 november 2017 20:50 schreef Xetran het volgende:
Zijn er nog powerbanks voordelig geprijsd? Liefst in het rosé.. (dont ask :’) )
Roségoud!quote:Op zondag 12 november 2017 22:04 schreef CrashO het volgende:
[..]
Rosé is hoe je je biefstuk bakt.
Roze is een kleur (en mishandeling van gadgets)
Zeg dat maar tegen onze vrienden in Cupertino.quote:Op zondag 12 november 2017 22:04 schreef CrashO het volgende:
[..]
Rosé is hoe je je biefstuk bakt.
Roze is een kleur (en mishandeling van gadgets)
Wat wil je dat we zeggen? Kom je ons opzoeken als we ja zeggen en je huis brand toch af?quote:Op maandag 13 november 2017 12:03 schreef Questular het volgende:
https://www.gearbest.com/led-strips/pp_712688.html
Heb ik het goed als ik denk dat dit setje geschikt is om hier zo in het stopcontact te duwen zonder dat ik mijn huis opblaas?
Het is dan wel geen rechtstreekse china aankoop maar bij de action hebben ze deze liggen voor 20 euro: https://www.action.com/nl-nl/search/?q=slimme%20schakelaarquote:Op zaterdag 11 november 2017 20:02 schreef Swennus het volgende:
Ben op zoek naar een stopcontact waarmee ik mijn kerstverlichting straks op afstand kan bedienen. Het mooiste zou zijn als ik een stopcontact met mijn mobiel zou kunnen bedienen via 4g (wifi bereik is niet goed op de plek waar het stopcontact geplaats zou moeten worden). Heeft er iemand ervaring met zo een stopcontact?
Heb er nu een met een afstandsbediening, en daarmee moet ik alsnog naar buiten. Anno 2017 moet dat toch via een app kunnen😅
Meer of deze set geschikt is voor het Nederlandse stroomnetquote:Op maandag 13 november 2017 12:12 schreef eddepetfokt het volgende:
[..]
Wat wil je wat we zeggen? Kom je ons opzoeken als we ja zeggen en je huis brand toch af?![]()
Met Chinees spul weet je het nooit. Het veiligst is om dit gewoon hier te kopen.
Bedankt, heb ondertussen de sonoff s20 besteld. Ben benieuwd.quote:Op maandag 13 november 2017 12:20 schreef KdwPPr het volgende:
[..]
Het is dan wel geen rechtstreekse china aankoop maar bij de action hebben ze deze liggen voor 20 euro: https://www.action.com/nl-nl/search/?q=slimme%20schakelaar
Vorige week getest en werkt prima met de app. Moet het alleen nog aansluiten om Home Assistant maar er zijn kant en klare scripts beschikbaar (tweakers bv).
Sonoff was eerst ook mijn plan. Die van de Action kwam toevallig op mijn pad dus kon het niet laten om uit te testen.quote:Op maandag 13 november 2017 14:24 schreef Swennus het volgende:
[..]
Bedankt, heb ondertussen de sonoff s20 besteld. Ben benieuwd.
Wel opletten dat deze op clouddienst gebaseerd is. Oftewel stoppen ze met de clouddienst dan is hij niet meer op afstand aan en uit te zettenquote:Op maandag 13 november 2017 12:20 schreef KdwPPr het volgende:
[..]
Het is dan wel geen rechtstreekse china aankoop maar bij de action hebben ze deze liggen voor 20 euro: https://www.action.com/nl-nl/search/?q=slimme%20schakelaar
Vorige week getest en werkt prima met de app. Moet het alleen nog aansluiten om Home Assistant maar er zijn kant en klare scripts beschikbaar (tweakers bv).
Die 3-voor-10 dingen liggen momenteel bij de Dirkquote:Op maandag 13 november 2017 14:40 schreef Downstar het volgende:
[..]
Wel opletten dat deze op clouddienst gebaseerd is. Oftewel stoppen ze met de clouddienst dan is hij niet meer op afstand aan en uit te zetten. Zaterdag nog even bij gestaan in de action
Ik zocht bij de action namelijk die simpele (impuls?) Klik aan uit schakelaartjes met AB(3 voor 10). maar die lijken ze niet meer te hebben..![]()
Misschien zelf ook maar eens kijken naar die Sonoff dingetjes
Ooooooooooww het is voor "een vriend"?quote:Op zondag 12 november 2017 23:43 schreef Shamalamadindong het volgende:
[..]
Haha, niets voor eigen gebruik. Althans, ik gebruik het op iemand anders
werkt nietquote:Op maandag 13 november 2017 16:33 schreef DJSmiley het volgende:
[..]
Die 3-voor-10 dingen liggen momenteel bij de Dirk
https://m.dirk.nl/aanbied(...)ug-in-schakelaar.htm
Yeelightquote:Op maandag 13 november 2017 19:15 schreef THEFXR het volgende:
Ben op zoek naar een WIFI RGBW 60 watt lamp E27 fitting, iemand advies?
Hmm ik dacht dat het script de cloud dienst omzeilde en dus uitschakelde. Jammer, dan ga ik er niet meer kopen iig.quote:Op maandag 13 november 2017 14:40 schreef Downstar het volgende:
[..]
Wel opletten dat deze op clouddienst gebaseerd is. Oftewel stoppen ze met de clouddienst dan is hij niet meer op afstand aan en uit te zetten. Zaterdag nog even bij gestaan in de action
Ik zocht bij de action namelijk die simpele (impuls?) Klik aan uit schakelaartjes met AB(3 voor 10). maar die lijken ze niet meer te hebben..![]()
Misschien zelf ook maar eens kijken naar die Sonoff dingetjes
Prima dingen!quote:Op maandag 13 november 2017 23:49 schreef THEFXR het volgende:
[..]
waarom? is de hard of software zo goed?
Thanks voor deze linkjesquote:
Ik zag wel wat scriptjes in het topic bij de buren, wat die precies doen geen idee.quote:Op dinsdag 14 november 2017 09:35 schreef KdwPPr het volgende:
[..]
Hmm ik dacht dat het script de cloud dienst omzeilde en dus uitschakelde. Jammer, dan ga ik er niet meer kopen iig.
al besteld bij Gearbestquote:Op dinsdag 14 november 2017 07:48 schreef JohnB52 het volgende:
Ja, makkelijk aan te sluiten en te installeren, en hij zit goed in elkaar. en n lage prijs.
Hij is wel een beetje erg lang... ten opzichte van de normale ledlampen.
Lidl is alleen online met ene beetje verzendkosten. maar je krijgt ook vier stopcontactenquote:Op dinsdag 14 november 2017 10:59 schreef Downstar het volgende:
[..]
Thanks voor deze linkjes!
Bij de action hier zag ik ze niet liggen, maar eens kijken bij de lidl/dirk dan!
[..]
Ik zag wel wat scriptjes in het topic bij de buren, wat die precies doen geen idee.
maar out of the box is het dus mogelijk dat de werking 'eens' op houdt.
je kan altijd nog de bandjes gebruiken, die kosten snel zo'n 5-10 euro losquote:Op dinsdag 14 november 2017 12:15 schreef Moeraskat het volgende:
Ik had dus drie horloges besteld die ''gratis'' waren maar je moest wel de verzendkosten betalen. Ik dacht, ik gok het erop... Dus gedaan.
Vandaag binnen gekregen terwijl ik inmiddels in spanning zat of ik ze ooit kreeg ( las achteraf op internet dat mensen nooit hun bestelling kregen e.d. ) Maar tot mijn verbazing kreeg ik vandaag de horloges:
Plaatje :
https://gyazo.com/73eb1b2700334b1a9965842a7eca3876
Nu begrijp ik waarom ze zo goedkoop warenniet omdat het bandje van matige kwaliteit is ( ja wat verwacht je ) maar omdat je qua geluid een wandklok om je arm hebt. Wat tikt dat ding hard zeg!
en heel bijzonder dat het pakketje er niet uitgehaald is ivm dat getik. Lijkt wel een bom
![]()
Toch maar één om gedaan... ben benieuwd hoelang ik dit kapiteinhaak-gevoel kan volhouden vandaag. Mijn collega's zullen blij met me zijn.
fuck the blacklistquote:Op dinsdag 14 november 2017 14:02 schreef eddepetfokt het volgende:
Ik kwam deze tekst tegen bij een verkoper op AliExpress:
Read before buying:
As the product is in very small value, cheap price,
1. China Post Ordinary Small Packet Plus: Tracking number can only be track the information in China.
2. Seller’s Shipping Method: Tracking number can only be tracked in Chinese on the China Guangzhou Government Custom website
(To know whether it be cleared by the customs only).
3. Do not apply within 50 days of dispute, we will put you in blacklist of us and Aliexpress blacklist website!
4. Do not apply dispute about we have not send the goods out! We won’t do that!
Lees vooral nummer 3. Waar is de tijd van; Friend, God bless you, best seller?
Staat tegenwoordig op heel veel productpagina's viel me op. Hello my fliend is niet meerquote:Op dinsdag 14 november 2017 14:02 schreef eddepetfokt het volgende:
Ik kwam deze tekst tegen bij een verkoper op AliExpress:
Read before buying:
As the product is in very small value, cheap price,
1. China Post Ordinary Small Packet Plus: Tracking number can only be track the information in China.
2. Seller’s Shipping Method: Tracking number can only be tracked in Chinese on the China Guangzhou Government Custom website
(To know whether it be cleared by the customs only).
3. Do not apply within 50 days of dispute, we will put you in blacklist of us and Aliexpress blacklist website!
4. Do not apply dispute about we have not send the goods out! We won’t do that!
Lees vooral nummer 3. Waar is de tijd van; Friend, God bless you, best seller?
Gaat trouwens om een Miband strap van nog geen 2 euro.
Ik zag het script ook bij de buren en heb me er verder niet in verdiept. Als ik tijd heb ga ik kijken of de cloud eruit gesloopt kan worden.quote:Op dinsdag 14 november 2017 10:59 schreef Downstar het volgende:
Ik zag wel wat scriptjes in het topic bij de buren, wat die precies doen geen idee.
maar out of the box is het dus mogelijk dat de werking 'eens' op houdt.
Ik heb het nog nergens eerder gezien. Ik ga er eens op letten.quote:Op dinsdag 14 november 2017 15:18 schreef davedavy het volgende:
[..]
Staat tegenwoordig op heel veel productpagina's viel me op. Hello my fliend is niet meerMaarja wat wil je als heel Sjonnie en Anita-land tegenwoordig shopt op Aliexpress. Die verwachten natuurlijk dezelfde Bijenkorf service die ze gewend zijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
lol 600mA, sta je 4 te draaien om je phone op te laden,lolquote:Op dinsdag 14 november 2017 16:48 schreef eddepetfokt het volgende:
[..]
Ik heb het nog nergens eerder gezien. Ik ga er eens op letten.
Hier nog een 'handige' charger https://www.gearbest.com/(...)p_425046.html?wid=21
Fok it, ik heb 'm ook besteldquote:Op dinsdag 14 november 2017 21:10 schreef eddepetfokt het volgende:
Wat moet je ermee? Weer geld uitgegeven....
https://www.gearbest.com/(...)wid=21&lkid=11910189
Maar ja, 95 cent, met code 1111NLSI015 kan je niet laten liggen he.
Ik ookquote:Op dinsdag 14 november 2017 21:43 schreef Eric_Cantona het volgende:
[..]
Fok it, ik heb 'm ook besteld
Erg hygiënisch lijkt het mij nietquote:Op dinsdag 14 november 2017 21:10 schreef eddepetfokt het volgende:
Wat moet je ermee? Weer geld uitgegeven....
https://www.gearbest.com/(...)wid=21&lkid=11910189
Maar ja, 95 cent, met code 1111NLSI015 kan je niet laten liggen he.
Misschien toch wel een leuk schijt kado voor surprise avond...2018!
Ik ga 'm in de kledingkast hangen denk ik.quote:Op woensdag 15 november 2017 06:44 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Erg hygiënisch lijkt het mij niet.
Die comment sectie ook, zitten wel een paar pareltjes tussen.
je duikt snachts de kledingkast in ipv het toilet?quote:Op woensdag 15 november 2017 07:45 schreef eddepetfokt het volgende:
[..]
Ik ga 'm in de kledingkast hangen denk ik.
Ik zat eraan te denken of een klokkenman die tik er niet uit kan halen. Maar dat zal wel niet.quote:Op dinsdag 14 november 2017 13:12 schreef THEFXR het volgende:
[..]
je kan altijd nog de bandjes gebruiken, die kosten snel zo'n 5-10 euro los
Misschien wil mijn kind dan wel op de wc.quote:Op dinsdag 14 november 2017 21:10 schreef eddepetfokt het volgende:
Wat moet je ermee? Weer geld uitgegeven....
https://www.gearbest.com/(...)wid=21&lkid=11910189
Maar ja, 95 cent, met code 1111NLSI015 kan je niet laten liggen he.
Misschien toch wel een leuk schijt kado voor surprise avond...2018!
Da's inderdaad nog een idee! Komen ze er niet meer af, rust voor ons ouders.quote:Op woensdag 15 november 2017 09:36 schreef Moeraskat het volgende:
[..]
Misschien wil mijn kind dan wel op de wc.#fuckluiers.
quote:Op woensdag 15 november 2017 09:45 schreef Eric_Cantona het volgende:
[..]
Da's inderdaad nog een idee! Komen ze er niet meer af, rust voor ons ouders.
Win-win
nee, geen idee. krijg je een refund?quote:Op woensdag 15 november 2017 10:07 schreef longinus het volgende:
Pakketje niet aangekomen terwijl de status bezorgt is,
Bij navraag zeggen ze dat het naar het returnadres is gestuurd en nooit aangeboden is geweest.
Het gaat om een simpele versterker van 9 euro dus dat kan het niet zijn.
Iemand enig idee waarom dit is gebeurt ?
Wel met een setje van Banggood. Alleen doen als je het maar heel weinig gebruikt. Je kan nog beter eens bij de Aldi/Lidl of een bedrijf als Toolstation.nl kijken.quote:Op woensdag 15 november 2017 13:52 schreef dumble het volgende:
Heeft er iemand ervaring met SDS-plus boortjes van alie?? Stuk goedkoper maar niet als ze naar 1x in beton boren al stuk zijn..
Li-Ning is wel ook echt een Chinees bedrijf. Ik heb er één paar schoenen van en daar heb ik laatst een trailrun op gelopen waarvan ik wist dat hij funest ging zijn voor mijn schoenen. Ging prima.quote:Op woensdag 15 november 2017 14:05 schreef eddepetfokt het volgende:
[..]
Wel met een setje van Banggood. Alleen doen als je het maar heel weinig gebruikt. Je kan nog beter eens bij de Aldi/Lidl of een bedrijf als Toolstation.nl kijken.
Ik heb ook een vraag. Heeft er iemand ervaring met Li-ning sportschoenen? Het is het derde merk van China na Nike en Puma (volgens Wikipedia).
Op AliExpress zijn de schoenen erg goedkoop. Zou het ook nep zijn net als de meeste andere merkschoenen daar?
Ik ben niet van plan ze te bestellen(de maten kloppen vaak niet), maar ik zie ze regelmatig op AE voorbij komen en ben dus even gaan kijken wat dat Li-ning is. Ze verkopen er bij de Wehkamp sportkleding van, maar geen schoenen.quote:Op woensdag 15 november 2017 16:19 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Li-Ning is wel ook echt een Chinees bedrijf. Ik heb er één paar schoenen van en daar heb ik laatst een trailrun op gelopen waarvan ik wist dat hij funest ging zijn voor mijn schoenen. Ging prima.
Waren erg goedkoop, ¤30,-. Vergelijkbaar met de lagere segmenten Adidas schoenen rond de ¤ 50,-. Wil je veredelde gymschoenen dan kun je de gok wagen, wil je er serieus op gaan hardlopen dan zou ik sowieso niet via internet schoenen bestellen.
Bij mij klopte de maten in elk geval prima.quote:Op woensdag 15 november 2017 16:46 schreef eddepetfokt het volgende:
[..]
Ik ben niet van plan ze te bestellen(de maten kloppen vaak niet), maar ik zie ze regelmatig op AE voorbij komen en ben dus even gaan kijken wat dat Li-ning is. Ze verkopen er bij de Wehkamp sportkleding van, maar geen schoenen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |