Mongool.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 22:32 schreef Whiskers2009 het volgende:
Overigens, Max heeft nog steeds geen bijnaam toch? Zoals SAI bijvoorbeeld wel heeft (Chili)?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:
Vorige race door die aankondiger, wordt verder niet gebruikt.quote:
Nope, niemand (teams, commentatoren, medecoureurs etc) noemt hem zo. Laat staan dat het een gewoonte is zoals bij een echte bijnaamquote:
Max heeft geen long runs gedaan (iedere laatste deel van een FP in de pits gebleven) RIC wel lijkt me. Maar ik heb geen tijden bijgehouden.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 22:39 schreef Tinos85 het volgende:
Qua snelle rondes zitten de Red Bulls er goed bij. Nog steeds hardere compound toch?
Hoe zit het met de long runs?
Max heeft in FP1 long runs gedaan.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 22:40 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Max heeft geen long runs gedaan, RIC wel. Maar ik heb geen tijden bijgehouden.
Truequote:Op vrijdag 27 oktober 2017 22:40 schreef Themeparktommy het volgende:
Hij heeft zo'n goede naam dat hij geen bijnaam nodig heeft.... Max!
Wel? Ook toen stond hij het laatste deel vd FP in de pits.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 22:41 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
Max heeft in FP1 long runs gedaan.
Was een grapje omdat hij altijd zo Mad is na de race.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 22:39 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Nope, niemand (teams, commentatoren, medecoureurs etc) noemt hem zo. Laat staan dat het een gewoonte is zoals bij een echte bijnaam
Nog maar 3 races dusquote:Op vrijdag 27 oktober 2017 22:49 schreef Nattekat het volgende:
Als ik goed heb geteld, heeft Max nu nog maar 2 motoren die wel werken
De rest is terminaal.
Max denkt dat het allemaal goed komt, hij denkt het seizoen af te kunnen maken met wat hij heeft.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 22:49 schreef Nattekat het volgende:
Als ik goed heb geteld, heeft Max nu nog maar 2 motoren die wel werken
De rest is terminaal.
Doet die dat ja?quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 22:29 schreef Tinos85 het volgende:
[..]
Zodat die je hond buiten beeld kan slaan?
quote:
Vertel hier meer over, is dat geen straf? Was max' straf wel terecht? Was het 10s geweest als Kimi er meer dan 5s achter had gezeten?quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 22:52 schreef VacaLoca het volgende:
Zie nu pas hoe volledig over de kerbs gewoon een standaard lijn was bij de gp van Amerika. Dus iedereen had daar in rondetijd voordeel van
Zie edit.quote:
Moet zeggen dat het een leuk interview was.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 23:04 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Zie edit.
Ik dacht een ongemakkelijk interview, maar het is dat spel natuurlijk..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hoop dat iemand een linkje plaatst als het op YT staatquote:Op vrijdag 27 oktober 2017 23:05 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
Moet zeggen dat het een leuk interview was.
Vertel zo ff wat hij zei aub, zoals ik deed over wat hij op Sky zei. Dank alvast!quote:
Hij zei dat hij verwachtte minimaal op p3/4 te eindigen @ kwali en dat de race trim een stuk beter is/wordt maar dat hij nog niet tevreden was met de setup.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 23:18 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Vertel zo ff wat hij zei aub, zoals ik deed over wat hij op Sky zei. Dank alvast!
Wat?quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 23:19 schreef Nattekat het volgende:
Om een één of andere reden vergeet ik het telkens
Dank jequote:Op vrijdag 27 oktober 2017 23:19 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
Hij zei dat hij verwachtte minimaal op p3/4 te eindigen @ kwali en dat de race trim een stuk beter is/wordt maar dat hij nog niet tevreden was met de setup.
Dat rijdt Max met zijn ogen dicht nogquote:Op vrijdag 27 oktober 2017 23:41 schreef Nattekat het volgende:
Zo, een sub 1:30 gereden in de mobiele versie van F1 2017.
Ik ben er klaar voor
Was F1 2016, typo.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 23:43 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Dat rijdt Max met zijn ogen dicht nog
dat gaat een duur weekend wordenquote:Op zaterdag 28 oktober 2017 10:50 schreef zoem het volgende:
Wie weet komt Giovinazzi in actie voor Haas: Zieke Magnussen mist briefing, vraagteken voor restant GP
quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 23:02 schreef mikieu het volgende:
[..]
Vertel hier meer over, is dat geen straf? Was max' straf wel terecht? Was het 10s geweest als Kimi er meer dan 5s achter had gezeten?
Gek dat dit nog niet is besproken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |