Er zijn ook vrouwen die geen overtuigende vrouw kunnen spelen. Denk daar eens over na.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 16:41 schreef Grems het volgende:
[..]
Desondanks blijft dat toch de beste optie om het verschil te ervaren. Tenzij hij dus een overtuigende vrouw kan spelen.
Schuld van de opvoeding dus?quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 16:45 schreef Lunatiek het volgende:
[..]
Vrouwen hebben geen probleem met downdaten zolang je ze in hum waarde laat. En dus erkend dat ze slimmer zijn dat jij en dus vaker gelijk zullen hebben, dat ze meer geld binnenslepen en dat jij niet per se op nummer 1 staat, daar staan ze namelijk vooral zelf.
Dat moet je kunnen handelen en de meeste laagopgeleiden/mensen uit lagere sociale klassen kunnen dat niet, die zijn opgevoed met het idee dat de man de baas in huis is en de vrouw moet doen wat de man zegt. Topvrouwen weten wat ze in hun mars hebben en pikken dat gedrag niet. Die willen niet gekleineerd worden.
Dat was een van mijn eerste post in deze reeks. Dat het in de opvoeding zit.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 16:56 schreef Lunatiek het volgende:
Ah, nu snap ik je pas.
Maar ik denk dat je verder moet gaan: de maatschappij moet als geheel die status niet meer geven. Het gaat niet om individuen als je het hebt over beeldvorming in de media, bijvoorbeeld.
En het tegenovergestelde stimuleren: mannen met een hoge status die het gaan delen met mannen met een lagere status. In de zin van "ik ben goed zus zo, maar híj mag er ook zijn want hij is goed dit dat en dat heb ik niet in huis. Dus wil je dit dat, neem hem dan."
Krijg ik die nieuwe monitor nog van je? Volgende keer graag in een spoiler dergelijke grappen.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 16:57 schreef Lunatiek het volgende:
[..]
Er zijn ook vrouwen die geen overtuigende vrouw kunnen spelen. Denk daar eens over na.
Omdat ik toevallig meerdere vrouwen met een hoge status ken die succesvol hebben gedowndate en al vele jaren gelukkig zijn met hun man van lage status?quote:
Ah, anekdotes. Altijd geweldig.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 17:00 schreef Lunatiek het volgende:
[..]
Omdat ik toevallig meerdere vrouwen met een hoge status ken die succesvol hebben gedowndate en al vele jaren gelukkig zijn met hun man van lage status?
Kennelijk ben jij zo'n lowlife retard die zelf geen monitor kan betalen.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 17:00 schreef Grems het volgende:
[..]
Krijg ik die nieuwe monitor nog van je? Volgende keer graag in een spoiler dergelijke grappen.
En ik zeg je dan dat bij opvoeding etiquette hoort om deze situaties te kunnen handelen.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 16:59 schreef Jopie78 het volgende:
[..]
Dat was een van mijn eerste post in deze reeks. Dat het in de opvoeding zit.
- eet je eten op anders geen toetje etc.
Je moet tegen je kinderen zeggen, als jij geen honger meer hebt, prima dat je dat aangeeft. Je moet niet gaan dreigen met het afnemen van het toetje. (beetje raar voorbeeld, maar het gaat om het principe van behagen wat er achter zit.)
En daar zitten die vrouwen ook niet op te wachten. De baas zijn ze al de hele dag op hun werk. Ze willen gewoon rust in de tent met een attente vent.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 16:59 schreef 8777 het volgende:
[..]
Schuld van de opvoeding dus?
En wij worden trouwens opgevoed met het gegeven dat vrouwen de baas in huis zijn.
Mad AFquote:Op vrijdag 27 oktober 2017 17:07 schreef Lunatiek het volgende:
[..]
Kennelijk ben jij zo'n lowlife retard die zelf geen monitor kan betalen.
Nee, jij bent anekdotisch. Omdat die topvrouwen jou niet willen, willen ze nóóit downdaten, jank incel, pandapuntenheld.
Kom van je zolderkamer en kijk eens naar het echte leven. Zonder monitor.
Ga eens kijken bij vrouwen uit de hogere sociale klassen en hoe dat werkt.
Daarom hebben die vrouwen ook geen enkele interesse in types als mij.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 17:11 schreef Lunatiek het volgende:
[..]
En daar zitten die vrouwen ook niet op te wachten. De baas zijn ze al de hele dag op hun werk. Ze willen gewoon rust in de tent met een attente vent.
Als we daar toch eens konden zijn, dan waren we er.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 17:09 schreef Lunatiek het volgende:
En ik zeg je dan dat bij opvoeding etiquette hoort om deze situaties te kunnen handelen.
en dit principe kun je net zo gemakkelijk omdraaien...quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 16:10 schreef Grems het volgende:
[..]
Nogal een hardnekkig probleem inderdaad. Je kunt hoog en laag springen maar mannen passen zich ( vrij snel ) aan op basis van wat werkt.
Als aantrekkelijke vrouwen morgen massaal gaan voor mannen die minimaal een kwartier per dag op hun hoofd staan dan staat een groot deel van de mannen die dit voorheen niet deed binnen een maand een kwartier per dag op hun hoofd.
Niet moeilijker maken dan het is.
Hoe zie jij dat voor je.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 17:27 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
en dit principe kun je net zo gemakkelijk omdraaien...
Dat sowieso! Ik lees altijd door het bedroevende gedeelte heen, maar ik heb jouw macht ook niet.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 19:11 schreef STING het volgende:
Natuurlijk is een onderdeel van de discussie wat zowel vrouwen als mannen kunnen doen om verkrachtingen te voorkomen. Alleen met de generaliserende uitersten 'alle mannen zijn klootzakken' en 'vrouwen trekken het gewoon aan en moeten beter kiezen' komen we nergens en is alleen maar onnodig aanstootgevend.
Ik kan me hier toch niets bij voorstellen. Als er iets een afknapper is is het wel de gay best friend die mee op stap is met de meiden. Als die je dan ook nog eens komt versierenquote:Op vrijdag 27 oktober 2017 16:47 schreef Jopie78 het volgende:
[..]
a) weet ik hoe het werkt om mannen aan te kijken en ze in te schatten op aantrekkelijkheid en risico. b) heb ik vaak genoeg voor vrouwen een man versierd.
"Hej, zij heeft interesse in je, succes."quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 16:48 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Hoe versier je als homoseksuele man een heteroseksuele man voor je heteroseksuele vriendin
wat is dit
Ja, daar hoorden ook nog zulke uitspraken bij hequote:Op zondag 29 oktober 2017 19:11 schreef probeer het volgende:
[..]
"Hej, zij heeft interesse in je, succes."
Klaar.
quote:Ik ben homo en heb zat ervaring om "de vrouw" te spelen. Ik weet als geen ander hoe je een man om je vinger wind.
Ja dat zou ook ik serieus raar en ongemakkelijk vinden.quote:Op zondag 29 oktober 2017 19:23 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Ja, daar hoorden ook nog zulke uitspraken bij he
[..]
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |