Oh, zou het aan iOS kunnen liggen... helemaal niet bij nagedacht. Vond het al vreemd dat m’n 6 ineens zo extreem traag werd.quote:Op woensdag 25 oktober 2017 13:47 schreef Dirkos1987 het volgende:
Het wordt hier echt steeds erger. Lijkt wel een trage pc met te zware programma’s, overal reageerd hij veel later op. En als je dan meer dingen hebt gedaan maar op het scherm nog niks gedaan heeft zoals dit typen, komen de letters er na 5 seconde ineens heel snel te staan. Alsof hij het niet verwerkt krijgt.
Ook zojuist gehad dat hij niet op de power button en home button reageerde. Scherm bleef zwart dus maar reset gedaan en hij deed het weer. Batterij 70% dus daar ligt het ook niet aan.
Echt zo ontzettend spijt van die iOS 11.
Dit is home en power button tegelijk? Dit is elke dag wel 1x nodig om mijn telefoon weer aan het werk te krijgen nadat hij weer vast looptquote:Op woensdag 25 oktober 2017 22:27 schreef kikoooooo het volgende:
Al een harde (volledige) reset geprobeerd ?
Nee dat is een soft reset.quote:Op donderdag 26 oktober 2017 06:44 schreef Dirkos1987 het volgende:
[..]
Dit is home en power button tegelijk? Dit is elke dag wel 1x nodig om mijn telefoon weer aan het werk te krijgen nadat hij weer vast loopt
Hier blijft de muziek bedieningspaneel maar zichtbaar op het lockscherm als ik al gestopt ben met muziek luisteren.quote:Op woensdag 25 oktober 2017 14:27 schreef warp995 het volgende:
Merk wel sinds die update dat na een tijdje als ok muziek afspeel het die widget op het lockscherm verdwijnt of dat ineens de klok weg is. Ik start hem opnieuw op en het werkt weer, maar blijft wel een irritante bug
Nee het is juist andersom.quote:Op donderdag 26 oktober 2017 08:08 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Nee dat is een soft reset.
Ik bedoel terug naar fabrieksinstellingen en opnieuw installeren, eventueel zonder het terugzetten van je iCloud backup
Ik denk dat de uitleg van een reset hiermee aan inflatie onderhevig is.quote:Op donderdag 26 oktober 2017 17:16 schreef Kloonhommel het volgende:
[..]
Nee het is juist andersom.2 knopjes vasthouden tot ie uitvalt is een hard reset. Je forceert het dan. Fabrieksreset is soft(warematig) reset. Anders leg ik het al jaren verkeerd uit aan iedereen?
Dat is dus wat ik schrijf? Kikoooo zegt het precies andersom namelijk. 20 digitale stokslagen voor hem, ja?quote:Op donderdag 26 oktober 2017 19:27 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Ik denk dat de uitleg van een reset hiermee aan inflatie onderhevig is.
Soft reset is software only, apparaat gaat nergens uit en alle programmas worden opnieuw gestart.
Hard reset is stroom eraf, alles uit, opnieuw opstarten.
Al het andere is per definitie geen reset te noemen. Ik denk wel dat dat een benaming is die veel gebezigd wordt, maar zou niet kloppen.
Wrm geen 8? Die heeft geen FACE ID?quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 00:14 schreef einzeinz het volgende:
Damn, Apple heeft de sensor voor FACE ID verzwakt om meer iPhone X'en te kunnen verschepen.
Ze geven zelf ook toe dat de kwaliteit flink terug gedrongen werd maar FACE ID nog steeds betrouwbaar is.
Dan maar geen iPhone 8 of X voor mij.
De SE is sowieso de beste iPhone ever.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 00:14 schreef einzeinz het volgende:
Damn, Apple heeft de sensor voor FACE ID verzwakt om meer iPhone X'en te kunnen verschepen.
Ze geven zelf ook toe dat de kwaliteit flink terug gedrongen werd maar FACE ID nog steeds betrouwbaar is.
Dan maar geen iPhone 8 of X voor mij.
Heb ff gekeken maar zowel bij T-mobile als bij telecomvergelijker kan ik de iPhone X niet eens selecteren. Als ik ff snel rondgoogel is ie los 1149 euro, dus idd boven de 1100. Hoe heb je de iPhone X kunnen selecteren? Ik wil zelf zien of je iets over het hoofd ziet want anders is het echt achterlijk goedkoop.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 01:20 schreef KNAK het volgende:
Zit zelf bij T-Mobile en wil de X 64gb gaan bestellen. De situate bij T-Mobile zelf is nog niet bekend maar las ergens iets over Belsimpel en de ruime keuzes vwb bijbetaling.
Opmerkelijk als je het opbreekt....
De telefoon is als je verlengt, wat ik wil gaan doen ¤960. Na 2 jaar ben je ¤1400 kwijt in z'n totaliteit.
¤440 euro is dus de prijs van 2 jaar onbeperkt bellen/5000gb wat dan dus maandelijks ¤18.75 kost
Waarom betaal je bij een losse telefoon aanschaf meer dan ¤1100 en in een abonnement maar 960 ? Die 18 euro voor bellen en internet lijkt me een goedkoop prijsje, waar halen ze dan de winst uit in dit geval?
Verder maakt het meer bijbetalen wat daar wel heel makkelijk kan geen verschil anders dat je dan alleen maar maandelijks iets minder betaalt voor je abonnement, de totale prijs blijft aan het einde van de rit gewoon hetzelfde.
Is zoiets als dit dan nog te overtreffen ?
op Belsimpel zoeken naar Iphone Xquote:Op vrijdag 27 oktober 2017 02:03 schreef Kloonhommel het volgende:
[..]
Heb ff gekeken maar zowel bij T-mobile als bij telecomvergelijker kan ik de iPhone X niet eens selecteren. Als ik ff snel rondgoogel is ie los 1149 euro, dus idd boven de 1100. Hoe heb je de iPhone X kunnen selecteren? Ik wil zelf zien of je iets over het hoofd ziet want anders is het echt achterlijk goedkoop.
Ik reken het trouwens anders uit dan jij want de iPhone X 64GBl is geen 960 in het echt. 1400-1149:24=10,45 per maand voor 5GB+onbeperkt bellen. Dat kan gewoon niet kloppen.
Is idd een aanbieding die je moeilijk kan weigeren. Steengoed hoor. Ik heb dezelfde GO abo genomen maar dan simonly en betaal dan 18 euro (wel 1 jaar contract+dezelfde korting van samengroep zoals bij jou het geval is). (NB: verder had ik al een iPhone 7 128GB los toestel gekocht voor minder dan winkelprijs in seal (nu 1 jaar oud ongeveer).quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 02:13 schreef KNAK het volgende:
[..]
op Belsimpel zoeken naar Iphone X
https://www.belsimpel.nl/(...)maal_aantal_mbs=5000
Rechts die groene knop " bekijk alle details " en in die nieuwe pagina die blauwe link " uigebreid kostenoverzicht"
Als morgen blijkt dat het op de website van Tmobile duurder uitvalt en dat die info van Belsimpel klopt is de keuze snel gemaakt. Mijn oude iPhone 6s verkopen en die 350 a 400 euro gebruiken om bij te betalen = iphone x met dat abonnement voor 43 euro per maand
Das nog wel te doen voor zo een f@cking duur toestel :p
Dus het klopt,....quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 02:37 schreef Kloonhommel het volgende:
[..]
Is idd een aanbieding die je moeilijk kan weigeren. Steengoed hoor. Ik heb dezelfde GO abo genomen maar dan simonly en betaal dan 18 euro (wel 1 jaar contract+dezelfde korting van samengroep zoals bij jou het geval is). (NB: verder had ik al een iPhone 7 128GB los toestel gekocht voor minder dan winkelprijs in seal (nu 1 jaar oud ongeveer).
Als je de hele toestelbedrag in 1 keer betaalt (1076 Euro staat er) is het nog maar 15 euro voor 2 jaar en 17 voor 1 jaar. Raar dat een abo 1 euro goedkoper is dan dezelfde simonly terwijl bij abo je een aflossing doet over 12 of 24 maanden.
Nope zijn alleen maar geruchtenquote:Op vrijdag 27 oktober 2017 00:14 schreef einzeinz het volgende:
Damn, Apple heeft de sensor voor FACE ID verzwakt om meer iPhone X'en te kunnen verschepen.
Ze geven zelf ook toe dat de kwaliteit flink terug gedrongen werd maar FACE ID nog steeds betrouwbaar is.
Dan maar geen iPhone 8 of X voor mij.
Bij jou al opgelost? bij mij dus niet, zelfs bij het opnemen van filmpjes valt de mic soms uit, bellen gaat goed, maar op speaker kan niemand mij nog horen praten. ( lekker rustig wel maar niet de bedoeling ) Gewoon bellen gaat wel prima.quote:Op woensdag 18 oktober 2017 20:16 schreef Dirkos1987 het volgende:
[..]
Ik heb ook een 6s, snap er niks van.
Het is een groot drama bij mij, ik bel niet zo vaak dus daar nog geen problemen ondervonden.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 08:32 schreef Moeraskat het volgende:
[..]
Bij jou al opgelost? bij mij dus niet, zelfs bij het opnemen van filmpjes valt de mic soms uit, bellen gaat goed, maar op speaker kan niemand mij nog horen praten. ( lekker rustig wel maar niet de bedoeling ) Gewoon bellen gaat wel prima.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |