Het is ook allemaal wat he?quote:Op maandag 30 oktober 2017 11:25 schreef FinisFerum het volgende:
[..]
Precies ja. Het is gewoon 'gejankzak'. Doe maar alsof joh
Moet je eens de # gebruiken op twitter. Kreeg meteen een shed load aan debielen (digitaal natuurlijk...) over me heenquote:Op maandag 30 oktober 2017 14:10 schreef LurkJeRot het volgende:
https://www.reddit.com/r/MGTOW/top/?sort=top&t=all
als je even echt wil lachen
Hihihi, #MGTOW is één grote klaagzang over vrouwen:quote:Op maandag 30 oktober 2017 14:11 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Moet je eens de # gebruiken op twitter. Kreeg meteen een shed load aan debielen (digitaal natuurlijk...) over me heen
twitter:MisandryToday twitterde op woensdag 25-10-2017 om 04:51:17This is why marriage is dead. #MGTOW https://t.co/QKrLpYgfvb reageer retweet
twitter:MGTOW_Ghost twitterde op maandag 30-10-2017 om 12:51:43Most Men are Fed up with American Women... https://t.co/DoxTqA3tG2 via @YouTube reageer retweet
twitter:AlphaReboot twitterde op maandag 30-10-2017 om 09:43:43Marriage is over, thanks toxic feminism! #mgtow #redpill #marriage #feminism #tinder #sex #dating #hookup #fun https://t.co/BNUIvO81VK reageer retweet
"You take the red pill: you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit hole goes." - Morpheus, The Matrixquote:
Nouja, ze hebben in ieder geval iets om de schuld van hun falen te geven. Ook wat waard.quote:Op maandag 30 oktober 2017 14:09 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Ja, alsof de aanhangers van MTGOW dát kunnen
Ja, das lekker makkelijk. Op internet roeptoeteren hoe kut vrouwrn zijn en blablabla. Geelde smart is halve smart, maar ondertussen niks liever willen dan een vrouw.quote:Op maandag 30 oktober 2017 14:43 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Nouja, ze hebben in ieder geval iets om de schuld van hun falen te geven. Ook wat waard.
Je bent gewoon een blue pill cuck!quote:Op maandag 30 oktober 2017 14:43 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Nouja, ze hebben in ieder geval iets om de schuld van hun falen te geven. Ook wat waard.
Incels is een subreddit waar haat, aanranding, en pedofilie aangemoedigd en zelfs verheerlijkt wordt. Maar boehoe, wat zijn ze zielig. Mensen die daar enige nuance aanbrengen worden gedownvote en "fakecels" genoemd.quote:Op maandag 30 oktober 2017 15:07 schreef 2thmx het volgende:
De grap met alle 'mannen' die hier en elders bijdehand komen doen over incels (ook al gaat dit topic over MGTOW), is dat 't 10 van de 10 keer incels-achtigen zijn. Op Reddit is er een heuse IncelTears-subreddit volledig toegewijd aan het belachelijk maken van 'incels'. De enkele users daar die hun foto op Reddit hebben gepost doen qua uiterlijk niet onder voor de incels-mascotte.
Kortom, fanatieke mannelijke incelhaat is vrijwel altijd slecht verborgen zelfhaat c.q. 'cope'.
Niemand betwist dat 't eenvoudig is om als beta cuckboy een bepaald slag vrouw met rammelende eierstokken aan de haak te slaan. Als je dit als 'succes met vrouwen' ziet, dan wens ik je niets dan geluk toe met je vrouw en haar kort pittige kapsel. Jedem das Seine.quote:Op maandag 30 oktober 2017 15:11 schreef Chewie het volgende:
succes met vrouwe hebben (en zo moeilijk is dat niet)
Als 't daar werkelijk stikt van verkrachters en pedo's, waarom voel je dan de behoefte om daar 'nuance' aan te brengen'?quote:Op maandag 30 oktober 2017 15:13 schreef Quotidien het volgende:
[..]
Incels is een subreddit waar haat, aanranding, en pedofilie aangemoedigd en zelfs verheerlijkt wordt. Maar boehoe, wat zijn ze zielig. Mensen die daar enige nuance aanbrengen worden gedownvote en "fakecels" genoemd.
Waar zeg ik dat ik dat doe? Het is voor mij meer een soort dierentuin, ik post er zelf niet mee.quote:Op maandag 30 oktober 2017 15:17 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Als 't daar werkelijk stikt van verkrachters en pedo's, waarom voel je dan de behoefte om daar 'nuance' aan te brengen'?
Zie je daar gaat het inceltje weer door iedereen die het niet met het inceltje eens is uit te maken voor cuck, sorry knulletje maar jouw falen met het andere geslacht kun je niet mij in de schoenen schuiven en je zult je de oorzaak van je frustratie toch echt bij jezelf moeten zoeken. Maar als het je oplucht mag je het best op mij afreageren hoor, lijkt me alleen niet echt een gezonde levenshouding.quote:Op maandag 30 oktober 2017 15:14 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Niemand betwist dat 't eenvoudig is om als beta cuckboy een bepaald slag vrouw met rammelende eierstokken aan de haak te slaan. Als je dit als 'succes met vrouwen' ziet, dan wens ik je niets dan geluk toe met je vrouw en haar kort pittige kapsel. Jedem das Seine.
Je bent vanwege je overweldigende succes met Nederlandse vrouwen op een Taiwanese overgestapt? Oké.quote:Op maandag 30 oktober 2017 15:18 schreef Chewie het volgende:
[..]
Ik blijf gewoon lekker blij met mijn Taiwanese vriendin, die ook moet lachen om knulletjes zoals jij
't Is ook wel een vermakelijke subreddit, je moet 't alleen niet te serieus nemen. Iets met pedofilie heb ik er overigens nog nooit aangetroffen, maar wellicht besteed jij er meer tijd dan ik.quote:Op maandag 30 oktober 2017 15:18 schreef Quotidien het volgende:
[..]
Waar zeg ik dat ik dat doe? Het is voor mij meer een soort dierentuin, ik post er zelf niet mee.
Ik vind het best eng als dat elkaar maar op loopt te naaien.quote:Op maandag 30 oktober 2017 15:17 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Als 't daar werkelijk stikt van verkrachters en pedo's, waarom voel je dan de behoefte om daar 'nuance' aan te brengen'?
Alsof jij daar niet dagelijks meepost.quote:Op maandag 30 oktober 2017 15:23 schreef 2thmx het volgende:
[..]
't Is ook wel een vermakelijke subreddit, je moet 't alleen niet te serieus nemen. Iets met pedofilie heb ik er overigens nog nooit aangetroffen, maar wellicht besteed jij er meer tijd dan ik.
Wat is er eng aan dan?quote:Op maandag 30 oktober 2017 15:23 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Ik vind het best eng als dat elkaar maar op loopt te naaien.
Ik post alleen in de MGTOW-subredditquote:Op maandag 30 oktober 2017 15:25 schreef Quotidien het volgende:
[..]
Alsof jij daar niet dagelijks meepost.Je voldoet wel aan het profiel.
En die steeds gefrustreerder met elkaar bespreken dat ze er toch echt wel recht op hebben.quote:Op maandag 30 oktober 2017 15:25 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Wat is er eng aan dan?
Het zijn toch juist de mannen die nu net nooit een vrouw aanraken.
De angst is dat ze vrouwen gaan aanraken met honkbalknuppels. Het zijn nu niet bepaald mentaal de meest stabiele figuren, als je de hele dag moet vullen met je maagdelijke frustratie spuien op een internetforum.quote:Op maandag 30 oktober 2017 15:25 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Wat is er eng aan dan?
Het zijn toch juist de mannen die nu net nooit een vrouw aanraken.
Je kunt beter bang zijn voor de mannen die daadwerkelijk buiten komen.quote:Op maandag 30 oktober 2017 15:26 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
En die steeds gefrustreerder met elkaar bespreken dat ze er toch echt wel recht op hebben.
Zet je nu Nederlandse vrouwen boven vrouwen uit andere landen?quote:Op maandag 30 oktober 2017 15:21 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Je bent vanwege je overweldigende succes met Nederlandse vrouwen op een Taiwanese overgestapt? Oké.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |