Klopt, afscheren is beter dan een slechte haarlijn. Maar een goede haarlijn is nog altijd veel beter dan kaal.quote:Op dinsdag 17 oktober 2017 16:35 schreef Tinkepink het volgende:
Gewoon afscheren dan. Maakt je meteen een stuk aantrekkelijker.
Waar woon je dan ergens? Bible belt? In elke studentenstad is wat jij beschrijft de afwijking, niet de norm.quote:Op dinsdag 17 oktober 2017 16:37 schreef Lokasenna het volgende:
Ik begrijp nog steeds niet waarom je niet gewoon naar een traditioneel ingestelde vrouw zoekt als de feministische houding van sommigen je hoofdreden is om niets met vrouwen te maken te willen hebben. Er zijn er nog genoeg die redelijk conservatief zijn, ook in Nederland.
Ja dus? Iedereen is toch op zoek naar die ene speciale?quote:Op dinsdag 17 oktober 2017 16:38 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Waar woon je dan ergens? Bible belt? In elke studentenstad is wat jij beschrijft de afwijking, niet de norm.
Niet meer, maar wel opgegroeid en heb nog steeds veel kennissen uit die regio ja.quote:Op dinsdag 17 oktober 2017 16:38 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Waar woon je dan ergens? Bible belt? In elke studentenstad is wat jij beschrijft de afwijking, niet de norm.
Onzin, ik ben van een 4/10 naar een 6/10 gegaan door mijn uiterlijk te maximaliseren de laatste 2 jaar. Afgelopen zaterdag is er 2 keer met mij geflirt door aantrekkelijke vrouwen, iets dat vroeger nooit zou gebeuren. Maar ik ben mentaal nog te incompetent en onzeker om hierop in te gaan.quote:Op dinsdag 17 oktober 2017 16:37 schreef 2thmx het volgende:
[..]. Maar serieus, je beseft wel dat je veel te veel met je uiterlijk bezig bent toch? Treurige tijdverspilling: veel kosten, geen baten.
Je uiterlijk is er op vooruit gegaan, maar je overweegt plastische chirurgie? Waarom?quote:Op dinsdag 17 oktober 2017 16:43 schreef JaJammerJan het volgende:
[..]
Onzin, ik ben van een 4/10 naar een 6/10 gegaan door mijn uiterlijk te maximaliseren de laatste 2 jaar. Afgelopen zaterdag is er 2 keer met mij geflirt door aantrekkelijke vrouwen, iets dat vroeger nooit zou gebeuren. Maar ik ben mentaal nog te incompetent en onzeker om hierop in te gaan.
Maar zelfs buiten de datingwereld merk ik dat mijn verbeterde uiterlijk mij een competitief voordeel geeft. Zo ben ik laatste naar een sollicitatiegesprek gegaan waar de vrouw die het interview afnam mij 'representatief' vond uitzien en zei dat ik 'vast goed binnen het team zou passen, ook omdat er veel jonge vrouwen werken, wink wink'.
Ook merk ik dat ik beter beoordeeld wordt bij het geven van presentaties op de universiteit en vind ik het makkelijker om mensen te overtuigen van mijn gelijk.
Zelfs familie die ik lang niet meer gezien had, was zeer positief verrast toen ze mijn nieuwe uiterlijk zagen.
Uiterlijk is belangrijker dan je denkt en plastische chirurgie is iets dat ik nu ook aan het overwegen ben nu ik zelf heb mogen ervaren hoe je levenskwaliteit verbetert door een verbeterd uiterlijk.
Niet op je hoogste niveau van aantrekkelijkheid zitten in deze maatschappij is een misdaad richting jezelf. Je verdient het om het beste door andere mensen behandeld te worden.
Ik weet dat ik niet meer lelijk ben, maar ik zie wel duidelijk in welke opzichten ik er nog aantrekkelijker uit zou kunnen zien met een paar chirurgische aanpassingen. Zo heb ik bijvoorbeeld een kleine overbijt (tanden boven vallen voor de tanden onder) waardoor je kaak verder naar achter is dan hij had kunnen zijn bij een neutrale stand van je tanden. Ik heb het resultaat van een dergelijke chirurgische ingreep proberen uit te beelden door mijn kaak in een andere positie te forceren zoals te zien is in deze foto:quote:Op dinsdag 17 oktober 2017 16:54 schreef LazyDave het volgende:
[..]
Je uiterlijk is er op vooruit gegaan, maar je overweegt plastische chirurgie? Waarom?
Smaken verschillen.quote:Op dinsdag 17 oktober 2017 16:37 schreef JaJammerJan het volgende:
[..]
Klopt, afscheren is beter dan een slechte haarlijn. Maar een goede haarlijn is nog altijd veel beter dan kaal.
Dat je zo over straat durftquote:Op dinsdag 17 oktober 2017 17:12 schreef JaJammerJan het volgende:
[..]
Ik weet dat ik niet meer lelijk ben, maar ik zie wel duidelijk in welke opzichten ik er nog aantrekkelijker uit zou kunnen zien met een paar chirurgische aanpassingen. Zo heb ik bijvoorbeeld een kleine overbijt (tanden boven vallen voor de tanden onder) waardoor je kaak verder naar achter is dan hij had kunnen zijn bij een neutrale stand van je tanden. Ik heb het resultaat van een dergelijke chirurgische ingreep proberen uit te beelden door mijn kaak in een andere positie te forceren zoals te zien is in deze foto:
[ afbeelding ]
Links is neutraal/gewoon bij mij, rechts is als ik een onderbijt forceer. Nou ziet rechts er wel onnatuurlijk/vreemd uit, omdat in daar een onderbijt forceer in plaats van een neutrale houding van mijn tanden. Dus het resultaat van kaakchirurgie zal ongeveer tussen deze 2 plaatjes inzitten. Maar je kunt al duidelijk zien hoe esthetischer mijn kaaklijn eruit ziet in het rechter plaatje. In plaats van een soort hangende kippenkaak die onaantrekkelijk is in het plaatje links, zie je er een mooie stroomlijn in zitten in het plaatje rechts.
Ik heb zelf het verschil mogen ervaren in hoe je behandeld wordt als je lelijk bent en als je er gemiddeld uitziet zoals ik dat nu doe. Waarom zou ik er dan niet naar streven om er nog beter uit te zien, wetende dat ik dan nog beter behandeld zal worden?
We leven dan ook in een postgender samenleving.quote:Op dinsdag 17 oktober 2017 16:34 schreef SicSicSics het volgende:
Ik vind het overigens nog steeds geen 'mannelijke' respons.
Nope, hoe vaak gaat deze mythe nog herhaald worden. Een volle haarbos wordt uniform door de mensheid als een aantrekkelijke eigenschap gezien. Dat er ook mensen zijn die er aantrekkelijk uitzien zonder volle haarbos, maakt dit feit niet minder waar.quote:
Dat ja. Links kijkt naar beneden. Rechts omhoog. Rechts met bril, naar beneden kijkend en een deemoedige blik is net zo aantrekkelijk als links. Overigens is dit een uitstekend voorbeeld waarmee je zelf bewijst dat kaal/kalend wel degelijk aantrekkelijk is.quote:Op dinsdag 17 oktober 2017 17:31 schreef Copycat het volgende:
Ik denk dat hier veel zit in het verschil in zelfverzekerdheid in de oogopslag.
Wat een onzin weer hier. Kijkt die vent in het plaatje links 'onzelfverzekerd' ? Nee, hij kijkt gewoon neutraal, maar jij ervaart dat wel zo omdat aantrekkelijke mensen als zelfverzekerder ervaren worden. Dit is gewoon WETENSCHAPPELIJK BEWEZEN.quote:Op dinsdag 17 oktober 2017 17:31 schreef Copycat het volgende:
Ik denk dat hier veel zit in het verschil in zelfverzekerdheid in de oogopslag.
Ben je nou serieus? Lees dit:quote:Op dinsdag 17 oktober 2017 17:35 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Dat ja. Links kijkt naar beneden. Rechts omhoog. Rechts met bril, naar beneden kijkend en een deemoedige blik is net zo aantrekkelijk als links. Overigens is dit een uitstekend voorbeeld waarmee je zelf bewijst dat kaal/kalend wel degelijk aantrekkelijk is.
quote:Jason Statham is in deze foto niet aantrekkelijk omdat hij kaal is, maar omdat zijn gezicht een aantal uniform aantrekkelijke eigenschappen heeft. Zo tonen zijn hoog gezette en prominente jukbeenderen een hoge genetische kwaliteit, iets wat de man in de linker foto niet heeft.
Ook zie je bij de foto van de man links ook duidelijk dat zijn kaak verder teruggetrokken is, net zoals bij mijn eigen foto. Jason Statham daarentegen heeft wel een superieure kaaklijn.
Ik vind de kaaklijn van de rechterman niet zo aantrekkelijk eerlijk gezegd. Als de man met bril wat meer zelfvertrouwen zou uitstralen zou hij absoluut mijn voorkeur hebben.quote:Op dinsdag 17 oktober 2017 17:36 schreef JaJammerJan het volgende:
[..]
Ben je nou serieus? Lees dit:
[..]
Hij zou meer zelfvertrouwen uitstralen als hij met plastische chirurgie zijn jukbeenderen zou opvullen waardoor hij er mannelijker uitziet.quote:Op dinsdag 17 oktober 2017 17:38 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Ik vind de kaaklijn van de rechterman niet zo aantrekkelijk eerlijk gezegd. Als de man met bril wat meer zelfvertrouwen zou uitstralen zou hij absoluut mijn voorkeur hebben.
Daar gaat het niet om domme trol. Ga maar weg.quote:Op dinsdag 17 oktober 2017 17:41 schreef HostiMeister het volgende:
Bod hoe, ik ben geen jason statham, dus niemand zal me ooit aantrekkelijk vinden dus ga ik maar janken dat alle vrouwen kuthoerren zijn. Rot toch op man
Ondanks dat JaJammerJan wat irritant is (met z'n topickaapquote:Op dinsdag 17 oktober 2017 17:38 schreef Tinkepink het volgende:
Als de man met bril wat meer zelfvertrouwen zou uitstralen
Ga eerst eens bij jezelf ten rade voordat je mij als trol wegzet. Dit is zo onnoemelijk sneu en vrouwonvriendelijk gejank. Je bent een maagd omdat je niet aantrekkelijk bent en de persoonlijkheid van een vaatdoek hebt, niet omdat vrouwen je iets verschuldigd zijn.quote:Op dinsdag 17 oktober 2017 17:42 schreef JaJammerJan het volgende:
[..]
Daar gaat het niet om domme trol. Ga maar weg.
Ja. Niet alle vrouwen vallen op dit soort mannen. Net zoals niet alle mannen vallen op Barbies.quote:Op dinsdag 17 oktober 2017 17:42 schreef JaJammerJan het volgende:
[..]
Hij zou meer zelfvertrouwen uitstralen als hij met plastische chirurgie zijn jukbeenderen zou opvullen waardoor hij er mannelijker uitziet.
Maar jij durft dus te wedden dat een significant deel van de vrouwelijke populatie zou kiezen voor de man aan de linkerkant in plaats van Jason Statham?![]()
Haha, ik vraag me zoiezo af wat mannelijke modellen als Chico Lachowski en David Gandy ervan vinden dat hun fanclub voornamelijk uit 20-jarige maagden bestaat van /r/incelsquote:Op dinsdag 17 oktober 2017 17:43 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Ondanks dat JaJammerJan wat irritant is (met z'n topickaap [ afbeelding ]), heeft'ie wel gelijk dat 'zelfvertrouwen uitstralen' een matig eufemisme is voor 'aantrekkelijk'.
Overigens is die man met een bril een (extreem-)rechtse Oekraïense politicus, ben benieuwd wat'ie ervan vindt dat z'n foto zo gebruikt wordt.
Ben geen vaste volger van je reacties maar wat me ervan bij staat viel in mijn ogen al snel in de categorie 'ik ben slachtoffer'. Getuige de eerste alinea zijn de wonderen de wereld nog niet uit. Ik neem mijn petje af, en dat is niet om je mijn hoge haarlijn te laten zien.quote:Op dinsdag 17 oktober 2017 16:43 schreef JaJammerJan het volgende:
[..]
Onzin, ik ben van een 4/10 naar een 6/10 gegaan door mijn uiterlijk te maximaliseren de laatste 2 jaar. Afgelopen zaterdag is er 2 keer met mij geflirt door aantrekkelijke vrouwen, iets dat vroeger nooit zou gebeuren. Maar ik ben mentaal nog te incompetent en onzeker om hierop in te gaan.
Maar zelfs buiten de datingwereld merk ik dat mijn verbeterde uiterlijk mij een competitief voordeel geeft. Zo ben ik laatste naar een sollicitatiegesprek gegaan waar de vrouw die het interview afnam mij 'representatief' vond uitzien en zei dat ik 'vast goed binnen het team zou passen, ook omdat er veel jonge vrouwen werken, wink wink'.
Ook merk ik dat ik beter beoordeeld wordt bij het geven van presentaties op de universiteit en vind ik het makkelijker om mensen te overtuigen van mijn gelijk.
Zelfs familie die ik lang niet meer gezien had, was zeer positief verrast toen ze mijn nieuwe uiterlijk zagen.
Uiterlijk is belangrijker dan je denkt en plastische chirurgie is iets dat ik nu ook aan het overwegen ben nu ik zelf heb mogen ervaren hoe je levenskwaliteit verbetert door een verbeterd uiterlijk.
Niet op je hoogste niveau van aantrekkelijkheid zitten in deze maatschappij is een misdaad richting jezelf. Je verdient het om het beste door andere mensen behandeld te worden.
Stoer hoor :’)quote:Op dinsdag 17 oktober 2017 18:08 schreef LeesFoknl het volgende:
Heb dat zelf als volgt opgelost bij een 14 jarige tiener (meisje). Twee verhuisdozen gehaald en haar die gegeven. Zij vraagt verwonderd wat is dat. Antw: Dat zijn 2 dozen, als je nog een keer een grote mond opzet en geld eist van je moeder dan kun je in een doos je spullen pakken en op de andere doos kun je op de stoep slapen.
Oh zo !!
![]()
![]()
quote:Op dinsdag 17 oktober 2017 16:54 schreef LazyDave het volgende:
[..]
Je uiterlijk is er op vooruit gegaan, maar je overweegt plastische chirurgie? Waarom?
Serieus, ik zie geen verschil tussen die 2 foto´s. En je schrijft verder dat na een operatie je qua uiterlijk tussen die 2 foto´s inzit, 2 fot´s waar ik geen verschil in zie. Weggegooid geld, wat kost dat? Ik zou het nooit doen maar als jij er gelukkig(er) door wordt, succes.quote:Op dinsdag 17 oktober 2017 17:12 schreef JaJammerJan het volgende:
[..]
Ik weet dat ik niet meer lelijk ben, maar ik zie wel duidelijk in welke opzichten ik er nog aantrekkelijker uit zou kunnen zien met een paar chirurgische aanpassingen. Zo heb ik bijvoorbeeld een kleine overbijt (tanden boven vallen voor de tanden onder) waardoor je kaak verder naar achter is dan hij had kunnen zijn bij een neutrale stand van je tanden. Ik heb het resultaat van een dergelijke chirurgische ingreep proberen uit te beelden door mijn kaak in een andere positie te forceren zoals te zien is in deze foto:
[ afbeelding ]
Links is neutraal/gewoon bij mij, rechts is als ik een onderbijt forceer. Nou ziet rechts er wel onnatuurlijk/vreemd uit, omdat in daar een onderbijt forceer in plaats van een neutrale houding van mijn tanden. Dus het resultaat van kaakchirurgie zal ongeveer tussen deze 2 plaatjes inzitten. Maar je kunt al duidelijk zien hoe esthetischer mijn kaaklijn eruit ziet in het rechter plaatje. In plaats van een soort hangende kippenkaak die onaantrekkelijk is in het plaatje links, zie je er een mooie stroomlijn in zitten in het plaatje rechts.
Ik heb zelf het verschil mogen ervaren in hoe je behandeld wordt als je lelijk bent en als je er gemiddeld uitziet zoals ik dat nu doe. Waarom zou ik er dan niet naar streven om er nog beter uit te zien, wetende dat ik dan nog beter behandeld zal worden?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |