Actuele informatie Politie: https://www.politie.nl/ge(...)sing-anne-faber.htmlquote:Utrecht / Baarn - Sinds vrijdagavond 29 september is de 25-jarige Anne Faber vermist. De politie is een opsporingsonderzoek gestart en zoekt getuigen.
Anne is op 29 september weggegaan op een zwarte opoefiets van het merk en type Batavus Old Dutch met voorop een rekje. Een opvallend detail is dat de fiets handremmen heeft. Het was noodweer die avond; rond 18.40 uur begonnen de eerste buien en het heeft daarna ook geonweerd. Volgens het KNMI was het die avond zelfs gevaarlijk weer. Rond 18.50 uur maakte Anne nog een selfie in de regen die ze verstuurde via WhatsApp. Uit onderzoek blijkt dat deze foto genomen is op de hoek van de Amsterdamsestraatweg met de Hilversumsestraatweg in Baarn. Zowel de tactische recherche als de forensische opsporing zet alles op alles om Anne te vinden. Zo is er een politiehelikopter ingezet om te kijken of er door middel van warmtebeelden haar verblijfplaats te achterhalen is, wordt er gesproken met getuigen en bekenden van Anne en worden telefoongegevens bekeken. Ook worden tips nagelopen die onder andere binnekomen via de opsporingstiplijn. Vooralsnog is er nog geen duidelijkheid over wat Anne is overkomen en waar zij nu is. Een groot rechercheteam werkt aan de zaak.
Bron: Politie
SPOILER: laatste apps en foto's Anne & vriendOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. TIJDLIJNquote:12-10-2017 / 10:32
De politie heeft een specifiek gebied in Zeewolde afgezet waar ze vermoeden dat het lichaam van Anne Faber is verborgen. Dat heeft de politie zojuist bekendgemaakt.
Gisteren werd ook al in het gebied gezocht naar Anne Faber (25), die sinds 29 september wordt vermist. De politie zoekt nu in de omgeving van het Nulderpad.quote:12-10-2017 / DEN DOLDER - Michael P. (27) had tijdens zijn verblijf in de forensisch psychiatrische kliniek in Den Dolder een relatie met een begeleidster. Ook had de man die verdacht wordt van betrokkenheid bij de verdwijning van Anne Faber een relatie met een patiënte die van hem zwanger raakte.
Mogelijk speelde de affaire een rol bij de vrijheden die P. had. Hij kon de kliniek al sinds het voorjaar moeiteloos regelmatig verlaten. Hij had alleen een meldingsplicht. Meerdere bronnen rond het onderzoek bevestigen de relaties en het voor hem soepele regime aan De Telegraaf. Aventurijn zelf wilde gisteren niet reageren. Ook de Dienst Justitiële Inrichtingen weigert iets te zeggen over het regime van P. Justitie beschikt over een overzicht van de dagen waarop P. buiten was.quote:Zedendelinquent aangehouden voor vermissing Anne Faber
09-10-2017 / In Den Dolder is een 27-jarige man aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij de vermissing van Anne Faber. Het gaat om een zedendelinquent die in een psychiatrische kliniek werd behandeld. Faber is nog altijd vermist.
De verdachte zat een lange straf uit voor gewelds- en zedendelicten, meldt de politie. Hij was bezig aan zijn terugkeer in de maatschappij. Het is de politie nog niet duidelijk onder welk regime de man viel, oftewel of de man onbegeleid naar buiten mocht, hoe vaak dat dan was en voor hoelang.
Het onderzoek leidde gisteren naar de verdachte. Hij werd niet direct aangehouden, omdat de politie hoopte dat de man hen naar Faber zou leiden. Toen dat vanmiddag nog niet was gebeurd, werd hij aangehouden.
De politie wil niet zeggen hoe ze de man op het spoor zijn gekomen. Volgens de politie is het belangrijkste doel van het onderzoek erachter komen waar Faber is en hoe de verdachte betrokken is.
De zoekactie van politie, defensie en vrijwilligers gaat door, zegt de politie. Wel wordt het zoekgebied mogelijk iets verlegd, meer in de richting van de instelling waar de verdachte verbleef.
De 25-jarige Faber uit Utrecht ging vrijdag 29 september een eind fietsen. Vanuit Baarn kwam nog een laatste bericht, daarna verdween ze. De afgelopen dagen werd haar jas gevonden in de omgeving van Huis ter Heide. Ook zijn een rugzak en een fiets gevonden die vermoedelijk van haar zijn.
In Den Dolder zijn meerdere psychiatrische instellingen, maar er is maar één met een forensische afdeling. Die is een kwartiertje fietsen van het Blookerpark in Huis ter Heide, waar de fiets werd gevonden. De vermoedelijke fietsroute van Faber komt vlak langs de kliniek.
bron: NOS.nl (https://nos.nl/artikel/21(...)sing-anne-faber.html)quote:MAANDAG 9 OKTOBER
- Verrassend nieuws: de politie heeft een verdachte aangehouden. Het gaat om een 27-jarige zedendelinquent uit een kliniek in Den Dolder, die was op proefverlof. De politie hoopte dat de verdachte hen naar de verblijfplaats van Anne zou leiden, maar dat is nog niet gebeurd. Anne wordt nog vermist en de zoekacties gaan door.
- De politie heeft inmiddels 1700 tips ontvangen, teveel nog om allemaal persoonlijk te beantwoorden.
- Defensie hielp al achter de schermen bij het zoeken naar Anne, maar komt nu ook met zo'n 65 militairen naar de zoeklocaties.
- Stichting Signi Zoekhonden, die regelmatig helpt bij vermissingen, is verbaasd over de strategie van de Utrechtse politie in de zoektocht naar Anne Faber. De stichting heeft aangeboden te helpen maar de politie is daar niet op ingegaan.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Op donderdag 5 oktober 2017 schreven de Moderators het volgende:
Ontopic graag
-persoonlijke sneren en onderbuik naar elkaar kan achterwege blijven.
-speculeren mag, maar verzin niet je eigen waarheden dmv aandragen halve argumenten.
(Dat wil zeggen: kom niet met :"misschien was ze wel depressief" of "relatieproblemen" want daar is nergens aanleiding voor dus opbokken met die onzin
-opmerkingen als:" kijk maar zelf op google" of "zoek zelf" kunnen ook wegblijven.
-BNW graag naar BNW, zoals Vrijland en Co.
-opmerkingen over AZC of getinte mannen in auto's die elders meisjes pesten kunnen voorlopig ook buiten blijven aub. Is voorlopig niet relevant en nergens bewezen of gerelateerd
-We laten dat gecodeerde twitter bericht voor wat het is, dus hoeven we niet te herposten aub , dank je wel.
-ook opmerkingen over d'r foto's kunnen achterwege blijven. (spiegelingen, weerkaatsingen, vrolijk/boos/bang etc etc
-BELANGRIJK Verdachte is een 27-jarige M.P. uit Zeewolde. Gelieve niet de volledige naam te posten aub
-BELANGRIJKSTE TIP: Negeer onzinposts, zet een TR en ga aub niet quoten. Negeren is de beste manier om een troll te ontmoedigen om zijn onzin voort te zetten
twitter:nielskalkman twitterde op donderdag 12-10-2017 om 10:37:07Er is dus GEEN lichaam gevonden. reageer retweet
Ik zeg je toch, die gast lacht zich kapot nu. Macht heeft 'ie. MP dan.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:38 schreef Maraca het volgende:
twitter:nielskalkman twitterde op donderdag 12-10-2017 om 10:37:07Er is dus GEEN lichaam gevonden. reageer retweet
!!!
Ik denk het niet. Vind het een van de meest respectvolle verslaggevers van dit onderzoekquote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:39 schreef Blue_note het volgende:
[..]
Ik zeg je toch, die gast lacht zich kapot nu. Macht heeft 'ie.
'Op basis van onderzoeksinformatie kwam woensdagavond laat een ander gebied in beeld dan daar waar eerder die dag gezocht was. Dit gebied, in de omgeving van het Nulderpad in de gemeente Zeewolde, werd in de nacht van woensdag 11 op donderdag 12 oktober afgezet. Daar werd één specifieke plek gevonden waar vermoedelijk het lichaam van Anne verborgen is.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:37 schreef Waterdrinker het volgende:
[..]
https://www.politie.nl/ni(...)aber-12-oktober.html
Ordinaire scoopjes-jager is het.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:38 schreef Maraca het volgende:
twitter:nielskalkman twitterde op donderdag 12-10-2017 om 10:37:07Er is dus GEEN lichaam gevonden. reageer retweet
!!!
Ja in zijn haast om als eerste het nieuws te brengen heeft ie niet goed de feiten gechecked net als telegraaf.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:38 schreef Maraca het volgende:
twitter:nielskalkman twitterde op donderdag 12-10-2017 om 10:37:07Er is dus GEEN lichaam gevonden. reageer retweet
!!!
Klopt, zie je best vaak. Snap het ook wel een beetje maar als het mis gaat is het wel echt heel kansloos.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:37 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
Zie je wel vaker, er zijn uiteraard allemaal artikelen al geschreven zodat ze zo snel mogelijk live gezet kunnen worden, en soms krijg je glibberige vingers.
Ach hij heeft zijn views alweer binnen. Aller belangrijkste in de hele wereld.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:38 schreef Maraca het volgende:
twitter:nielskalkman twitterde op donderdag 12-10-2017 om 10:37:07Er is dus GEEN lichaam gevonden. reageer retweet
!!!
Hij heeft het over P.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:39 schreef Maraca het volgende:
[..]
Ik denk het niet. Vind het een van de meest respectvolle verslaggevers van dit onderzoek
Absoluut.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:39 schreef Dark_Killah het volgende:
Ben 't wel eens met dat Kalkman het over het algemeen zeer netjes gedaan heeft gedurende het onderzoek.
Ik schat in dat-ie verteld heeft waar ze ligt, adhv goole-maps of zo.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:39 schreef ondeugend het volgende:
Ik denk dat de politie voorzichtig is met hun uitlatingen maar dat ze echt wel gevonden is.
Hij is de verslaggever van de telegraaf. Zelfde fout dusquote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:39 schreef Maktub het volgende:
[..]
Ja in zijn haast om als eerste het nieuws te brengen heeft ie niet goed de feiten gechecked net als telegraaf.
Hij is niet anders dan wij FOKkersquote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:39 schreef Maktub het volgende:
[..]
Ja in zijn haast om als eerste het nieuws te brengen heeft ie niet goed de feiten gechecked net als telegraaf.
Wie zegt dat de politie MP serieus neemt?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:39 schreef Blue_note het volgende:
[..]
Ik zeg je toch, die gast lacht zich kapot nu. Macht heeft 'ie. MP dan.
Telefoon? Camerabeelden? 's avonds werd niet meer gezocht met man op de grond toch?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:39 schreef 2682000 het volgende:
'Op basis van onderzoeksinformatie kwam woensdagavond laat een ander gebied in beeld dan daar waar eerder die dag gezocht was. Dit gebied, in de omgeving van het Nulderpad in de gemeente Zeewolde, werd in de nacht van woensdag 11 op donderdag 12 oktober afgezet. Daar werd één specifieke plek gevonden waar vermoedelijk het lichaam van Anne verborgen is.
Ik twijfel.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:40 schreef ootjekatootje het volgende:
Is hier daadwerkelijk iemand die gelooft dat ze haar nu niet gevonden hebben?
Dat dachten we gisteren ook.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:39 schreef ondeugend het volgende:
Ik denk dat de politie voorzichtig is met hun uitlatingen maar dat ze echt wel gevonden is.
ditquote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:39 schreef ondeugend het volgende:
Ik denk dat de politie voorzichtig is met hun uitlatingen maar dat ze echt wel gevonden is.
Alleen jij en ik geloof ikquote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:40 schreef ootjekatootje het volgende:
Is hier daadwerkelijk iemand die gelooft dat ze haar nu niet gevonden hebben?
Geborgen en verborgen ligt niet heel ver uit elkaarquote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:40 schreef 2plus2is4minus1is3 het volgende:
Vraag me af hoe je de woorden van een woordvoerder kunt interpreteren als "Lichaam gevonden", als dit blijkbaar niet gezegd werd
Neequote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:40 schreef ootjekatootje het volgende:
Is hier daadwerkelijk iemand die gelooft dat ze haar nu niet gevonden hebben?
Ja, maar wij zijn burgers.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:40 schreef ondeugend het volgende:
[..]
Hij is niet anders dan wij FOKkers
Napraten.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:41 schreef TheJanitor het volgende:
Wat gaan alle posters hier doen met al die vrije tijd mocht ze gevonden zijn?
Dat had ik ook, is dan toch definitief ofzo he...dus toch blijf je ergens een beetje hoop houden, tegen beter weten in. Net als gisteren op tv die ouders van Tanja Groen..verschrikkelijkquote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:39 schreef Yasmin23 het volgende:
Ik ga er niet meer van uit dat ze leeft maar toch schrok ik van die tweet.
Of 'we weten waar ze is' horen en dan direct in je twitter hangenquote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:40 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Geborgen en verborgen ligt niet heel ver uit elkaar
Weten we ´t hele verhaal al dan?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:41 schreef TheJanitor het volgende:
Wat gaan alle posters hier doen met al die vrije tijd mocht ze gevonden zijn?
ik zeg stuur de persvoorlichter een mailtje....quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:41 schreef Lea87 het volgende:
Toch ook vreemd dat politie ineens communiceert "we denken dat ze hier ligt". Waarom wachten ze dan niet op vondst om te communiceren? Zou dat zijn ivm de voorleiding? Dat ze druk willen zetten?
Je zet helemaal geen druk, want hij zit in alle beperkingen...die klootzak kan nu toch geen nieuws lezen/kijken.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:41 schreef Lea87 het volgende:
Toch ook vreemd dat politie ineens communiceert "we denken dat ze hier ligt". Waarom wachten ze dan niet op vondst om te communiceren? Zou dat zijn ivm de voorleiding? Dat ze druk willen zetten?
Discussiëren over hoe ze om het leven is gekomen en daarna over de dader en de strafmaat denk ik.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:41 schreef TheJanitor het volgende:
Wat gaan alle posters hier doen met al die vrije tijd mocht ze gevonden zijn?
Bronnen checken is toch wel het eerste wat je moet doen als journalisten en dus meerdere bronnen ook hanteren.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:40 schreef warhamstr het volgende:
[..]
O tuurlijk. fakkel 'm maar af. Brengt tot nu toe heel duidelijk en netjes nieuws.
Ik denk het niet en zodra ze haar lichaam hebben gevonden is zijn hele spiel op.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:39 schreef Blue_note het volgende:
[..]
Ik zeg je toch, die gast lacht zich kapot nu. Macht heeft 'ie. MP dan.
Huis schoonmaken, boodschappen doen??quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:41 schreef TheJanitor het volgende:
Wat gaan alle posters hier doen met al die vrije tijd mocht ze gevonden zijn?
Denk toch wel dat ze eerst de familie inlichten ipv de bevolking via een tweet.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:42 schreef Eliah het volgende:
Of ze is wel al gevonden, maar de politie wacht nog met dat definitief en officieel naar buiten te brengen. Neem ook aan dat ze dat niet via een tweet doen. Vind het anders apart dat ze wel al naar buiten brengen dat ze nu vermoeden waar ze verborgen is, dan moeten ze wel héél zeker zijn van hun zaak. Helemaal met het oog op het feit dat verder alles stil ligt
Verdachte wijst plek aan en ze zien een soort van graf, tjah 1 en 1 is dan ook 2.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:41 schreef Lea87 het volgende:
Toch ook vreemd dat politie ineens communiceert "we denken dat ze hier ligt". Waarom wachten ze dan niet op vondst om te communiceren? Zou dat zijn ivm de voorleiding? Dat ze druk willen zetten?
Speculeren wat er is gebeurdquote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:41 schreef TheJanitor het volgende:
Wat gaan alle posters hier doen met al die vrije tijd mocht ze gevonden zijn?
Denk dat ze ongeveer weten waar ze ligt omdat die gozer het verteld heeft bijv. adhv google-maps.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:42 schreef Eliah het volgende:
Of ze is wel al gevonden, maar de politie wacht nog met dat definitief en officieel naar buiten te brengen. Neem ook aan dat ze dat niet via een tweet doen. Vind het anders apart dat ze wel al naar buiten brengen dat ze nu vermoeden waar ze verborgen is, dan moeten ze wel héél zeker zijn van hun zaak. Helemaal met het oog op het feit dat verder alles stil ligt
Hij kan wel met zijn advocaat praten.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:42 schreef Patroon het volgende:
[..]
Je zet helemaal geen druk, want hij zit in alle beperkingen...die klootzak kan nu toch geen nieuws lezen/kijken.
Ons strafsysteem onder handen nemen door actie te voeren en politiek geengageerd te raken.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:41 schreef TheJanitor het volgende:
Wat gaan alle posters hier doen met al die vrije tijd mocht ze gevonden zijn?
Nou, vind dit niet echt reden om het debat te onderbreken.. ze weten eigenlijk nog steeds niksquote:
Om de sporen niet te wissen.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:43 schreef Nat-Water het volgende:
Wat dan wel raar is.. Als de politie zo sterk het vermoeden heeft - waarom dan gisteravond niet doorwerken?
?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:42 schreef Maraca het volgende:
Debat in de kamer is onderbroken voor een NOS breaking news item
Preciesquote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:42 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Denk toch wel dat ze eerst de familie inlichten ipv de bevolking via een tweet.
Om voorbarige tweets van journalisten voor te zijnquote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:41 schreef Lea87 het volgende:
Toch ook vreemd dat politie ineens communiceert "we denken dat ze hier ligt". Waarom wachten ze dan niet op vondst om te communiceren? Zou dat zijn ivm de voorleiding? Dat ze druk willen zetten?
Heb NPO1 opstaan en luister naar het debat. Die werd onderbroken voor een extra NOS journaalquote:
En die mag geen nieuws van buiten overbrengen.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:43 schreef 8777 het volgende:
[..]
Hij kan wel met zijn advocaat praten.
Jammerquote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:43 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Ons strafsysteem onder handen nemen door actie te voeren en politiek geengageerd te raken.
oh nee toch niet
Waarom? Wil je niet dat ze gevonden wordt?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:25 schreef Sigaartje het volgende:
Oh no, verschrikkelijk.
Voelt als een uitslag bij de dokter....
Ik denk dat de politie idd niet zomaar spreekt over een specifieke plek waarvan ze verwachten dat ze daar begraven is.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:39 schreef ondeugend het volgende:
Ik denk dat de politie voorzichtig is met hun uitlatingen maar dat ze echt wel gevonden is.
O, okee, nee ik dacht onderbreken ze het debat in de TK?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:44 schreef Maraca het volgende:
[..]
Heb NPO1 opstaan en luister naar het debat. Die werd onderbroken voor een extra NOS journaal
Dat lijkt me ook meer dan terecht.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:43 schreef Perox het volgende:
Misschien wil de politie wel eerst de familie inlichten voordat ze het openbaar maken, denk je niet?
Waar staat dit?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:44 schreef Truus1973 het volgende:
Familie is vannacht van deze plek op hoogte gebracht
Tja... beetje onderzoek voordat je daar een abonnement opneemt is ook niet domtwitter:frabooser twitterde op donderdag 12-10-2017 om 10:44:37Bij deze mijn #Telegraaf abonnement wederom opgezegd wegens ongegronde populistische uitspraken. #AnneFaber reageer retweet
quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:45 schreef ondeugend het volgende:
twitter:frabooser twitterde op donderdag 12-10-2017 om 10:44:37Bij deze mijn #Telegraaf abonnement wederom opgezegd wegens ongegronde populistische uitspraken. #AnneFaber reageer retweet
Oh nee, dat zou mij enorm verbazen. Dat gaan ze ook niet doen als ze gevonden word.. dan onderbreken ze alleen de uitzendingquote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:45 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
O, okee, nee ik dacht onderbreken ze het debat in de TK?
Wie zegt dat ze haar daar achter hebben gelaten?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:29 schreef gilligan het volgende:
[..]
Dan laten ze iemand toch niet daar achter? Maar duiken ze erop met lichtinstallaties etc. lijkt me?
RC stond sowieso al gepland en is wettelijk geregeld.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:45 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Vondst > voorgeleiding van RC, ik denk dat het raak is maar nog bevestigt dient te worden.
Opmerkelijke mededeling inderdaad.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:41 schreef Lea87 het volgende:
Toch ook vreemd dat politie ineens communiceert "we denken dat ze hier ligt".
Inderdaad. D'r staan mannen in wit pak. Meestal is dat toch als het lichaam al gezien is?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:40 schreef ootjekatootje het volgende:
Is hier daadwerkelijk iemand die gelooft dat ze haar nu niet gevonden hebben?
Emotiequote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:45 schreef ondeugend het volgende:
Tja... beetje onderzoek voordat je daar een abonnement opneemt is ook niet domtwitter:frabooser twitterde op donderdag 12-10-2017 om 10:44:37Bij deze mijn #Telegraaf abonnement wederom opgezegd wegens ongegronde populistische uitspraken. #AnneFaber reageer retweet
![]()
Vandaar dat ze ook heel voorzichtig moeten zijn met het opgraven, want daarbij wil je zeker geen sporen vernietigen, nog geen baardhaartje dat van hem kan zijn.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:42 schreef Maktub het volgende:
[..]
Ik denk het niet en zodra ze haar lichaam hebben gevonden is zijn hele spiel op.
En ook 'wederom opgezegd'.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:45 schreef ondeugend het volgende:
Tja... beetje onderzoek voordat je daar een abonnement opneemt is ook niet domtwitter:frabooser twitterde op donderdag 12-10-2017 om 10:44:37Bij deze mijn #Telegraaf abonnement wederom opgezegd wegens ongegronde populistische uitspraken. #AnneFaber reageer retweet
![]()
Ik had mijn Telegraaf abonnement al opgezegd door dat gedoe met Ruben in Libië, maar ik doe het nu gewoon nóg een keer.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:45 schreef ondeugend het volgende:
Tja... beetje onderzoek voordat je daar een abonnement opneemt is ook niet domtwitter:frabooser twitterde op donderdag 12-10-2017 om 10:44:37Bij deze mijn #Telegraaf abonnement wederom opgezegd wegens ongegronde populistische uitspraken. #AnneFaber reageer retweet
![]()
twitter:timwassen twitterde op donderdag 12-10-2017 om 10:45:50Men verwacht dat #AnneFaber vandaag wordt gevonden. Er was vannacht een concrete aanwijzing. Zelf de familie werd vannacht gebeld. #nos reageer retweet
Preciesquote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:46 schreef Leandra het volgende:
[..]
Vandaar dat ze ook heel voorzichtig moeten zijn met het opgraven, want daarbij wil je zeker geen sporen vernietigen, nog geen baardhaartje dat van hem kan zijn.
Mjah, maar als je het zo zeker weet en haar dan om het zo maar te zeggen, te laten liggen..quote:
Ik blijf denken dat het ook de moeder kan zijn die gaan praten is, dat ze er genoeg van had wat die zoon allemaal uitspookt en brak.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:46 schreef Wuwwa het volgende:
Voor iemand die een 'perfecte moord' wilde plegen, is het toch vrij vreemd dat hij uiteindelijk de plek aanwijst?
Misschien hebben wat leden van de dichtbijzijnde scouting een rondje gedaan en iets van een graf gevonden.
Vannacht? Weird..quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:47 schreef Jor_Dii het volgende:
twitter:timwassen twitterde op donderdag 12-10-2017 om 10:45:50Men verwacht dat #AnneFaber vandaag wordt gevonden. Er was vannacht een concrete aanwijzing. Zelf de familie werd vannacht gebeld. #nos reageer retweet
Het lijkt me dan ook meer voor de hand te liggen dat de politie zelf een plek heeft gevonden waar gegraven is, en dat ze daar dan een graf vermoeden.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:46 schreef Wuwwa het volgende:
Voor iemand die een 'perfecte moord' wilde plegen, is het toch vrij vreemd dat hij uiteindelijk de plek aanwijst?
Misschien hebben wat leden van de dichtbijzijnde scouting een rondje gedaan en iets van een graf gevonden.
Er heeft twee minuten een foute tweet in de lucht gehangen, lekker belangrijk.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:46 schreef parmezaansebaas het volgende:
Na deze faaltweet van Telegraaf, is mij ook meteen duidelijk hoe ze aan de foto van "onze grote vriend" komen.
Was toch hetzelfde bij Savannah of Romy? Lichaam gevonden, pas tijdje later de bevestiging?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:47 schreef ThePlaneteer het volgende:
Er is een lichaam gevonden, maar je kunt natuurlijk niet direct roepen dat het Anne is.
Of hij moet gepraat hebben..op de valreepquote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:46 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Wie zegt dat ze haar daar achter hebben gelaten?
Nadat ze het lichaam hebben meegenomen zal er ook nog veel onderzoek gedaan moeten worden in de directe omgeving naar mogelijke sporen/bewijs dat naar een dader kan wijzen.
Telegraafabonnement...quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:45 schreef ondeugend het volgende:
Tja... beetje onderzoek voordat je daar een abonnement opneemt is ook niet domtwitter:frabooser twitterde op donderdag 12-10-2017 om 10:44:37Bij deze mijn #Telegraaf abonnement wederom opgezegd wegens ongegronde populistische uitspraken. #AnneFaber reageer retweet
![]()
MP bedoel ik.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:39 schreef Maraca het volgende:
[..]
Ik denk het niet. Vind het een van de meest respectvolle verslaggevers van dit onderzoek
Dan heeft-ie toch gepraat idd.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:47 schreef Jor_Dii het volgende:
twitter:timwassen twitterde op donderdag 12-10-2017 om 10:45:50Men verwacht dat #AnneFaber vandaag wordt gevonden. Er was vannacht een concrete aanwijzing. Zelf de familie werd vannacht gebeld. #nos reageer retweet
Nouja, als je niks anders hebt...quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:40 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Wie zegt dat de politie MP serieus neemt?
Niemand behalve wat speculeerberen hier zeiden ook dat hij de perfecte moord wilde plegen natuurlijkquote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:46 schreef Wuwwa het volgende:
Voor iemand die een 'perfecte moord' wilde plegen, is het toch vrij vreemd dat hij uiteindelijk de plek aanwijst?
Misschien hebben wat leden van de dichtbijzijnde scouting een rondje gedaan en iets van een graf gevonden.
Plek is afgezet als een PD, politie doet er zelf een tweet uit.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:46 schreef Basxt het volgende:
[..]
Inderdaad. D'r staan mannen in wit pak. Meestal is dat toch als het lichaam al gezien is?
Hij zal wel gewoon z'n mond hebben moeten houden.
Nou ja, de kans dat ze nog leefde was echt minimaal.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:50 schreef Ziva het volgende:
Jeetje ik hou het niet meer... ziet er niet best uit
Ze kunnen toch ook gewoon onderzoek gedaan hebben 's nachts en daarbij een concrete aanwijzing hebben gevonden? Daarvoor hoeft MP niet gepraat te hebbenquote:
Benieuwd of hij de waarheid spreekt of ze gewoon voor de lol ergens heenstuurt waar ze niet ligt.quote:
Het kan natuurlijk ook dat verdachte alsnog wroeging heeft getoond, in heeft gezien dat het spel uit is.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:46 schreef Wuwwa het volgende:
Voor iemand die een 'perfecte moord' wilde plegen, is het toch vrij vreemd dat hij uiteindelijk de plek aanwijst?
Misschien hebben wat leden van de dichtbijzijnde scouting een rondje gedaan en iets van een graf gevonden.
Misschien zijn er mensen die M. P. niet kennen, maar wel dingen hebben gezien in dat bos rond Zeewolde. Dan is gisteravond pas een lampje gaan branden.quote:
Die heli vloog nog een mooie cirkeltje Blaricum. Hopen dat ze MP daar ongeveer eruit getrapt hebben.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:50 schreef Leandra het volgende:
Die tweet over die helikoptervlucht van gisteren.... die helikopter ging nagenoeg rechtstreeks van Zeewolde richting Austerlitz, maar maakte boven Amersfoort een rare slinger richting Spakenburg....
Dan zou dat wel in de smiezen gelopen zijn, zullen ook wel journo's paraat zijn.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:50 schreef Jahnoo het volgende:
[..]
Ze kunnen toch ook gewoon onderzoek gedaan hebben 's nachts en daarbij een concrete aanwijzing hebben gevonden? Daarvoor hoeft MP niet gepraat te hebben
quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:50 schreef Leandra het volgende:
Die tweet over die helikoptervlucht van gisteren.... die helikopter ging nagenoeg rechtstreeks van Zeewolde richting Austerlitz, maar maakte boven Amersfoort een rare slinger richting Spakenburg....
Klopt maar ik hoopte dat ze misschien ergens verborgen gehouden werd nog...quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:50 schreef Maraca het volgende:
[..]
Nou ja, de kans dat ze nog leefde was echt minimaal.
Dit is volgens mij het best mogelijke scenario: ze is wellicht gevonden. Dat ze niet meer leefde was helaas al 99% zeker.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:50 schreef Ziva het volgende:
Jeetje ik hou het niet meer... ziet er niet best uit
Die hoop had ik al wel opgegeven ja. Je kunt natuurlijk niet over iets fijns spreken nu, maar toch wel een soort van "fijn" voor de familie dat er aan alle onzekerheid waarschijnlijk een einde komt. Je moet er toch niet aan denken dat dit een zelfde verhaal als Nathalee Holloway wordt.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:50 schreef Maraca het volgende:
[..]
Nou ja, de kans dat ze nog leefde was echt minimaal.
Ik hoop dat ie ook een blinddoek voor had in de heli, zodat hij er zo weinig mogelijk van kon genieten.quote:
quote:
Ik zou denken dat transport per auto gebeurde, met heli in de lucht als extra veiligheid.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:51 schreef Dark_Killah het volgende:
[..]
Die heli vloog nog een mooie cirkeltje Blaricum. Hopen dat ze MP daar ongeveer eruit getrapt hebben.
Zonde van de brandstof wel.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 10:50 schreef Leandra het volgende:
Die tweet over die helikoptervlucht van gisteren.... die helikopter ging nagenoeg rechtstreeks van Zeewolde richting Austerlitz, maar maakte boven Amersfoort een rare slinger richting Spakenburg....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |