Norris wordt in november 18.quote:Op maandag 9 oktober 2017 17:54 schreef beantherio het volgende:
[..]
Norris is nog maar 17 jaar. Dat is echt veel te jong he.
edit: Zit ie eigenlijk wel in het RB-kamp?
Uit het eerste geposte bericht blijkt dat ze liefst uit hun eigen pool van coureurs vist. Maar eens zal die vijver redelijk leeg zijn, plus dat ze goed moeten presteren voor de superlicentie puntenquote:Op maandag 9 oktober 2017 18:17 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
Norris wordt in november 18.
En nee hij valt onder McLaren, echter heeft RB wat leverage omdat ze akkoord zijn gegaan met de motordeal en Norris kan ervaring opdoen bij STR.
Maar het is natuurlijk een longshot of RB überhaupt in zee wilt met niet RB coureurs.
Het was eigenlijk een soort van Verstappen-gerelateerd grapje.quote:
Buiten Gasly niet.quote:Op maandag 9 oktober 2017 18:22 schreef beantherio het volgende:
[..]
Het was eigenlijk een soort van Verstappen-gerelateerd grapje.
Heeft het programma van Red Bull eigenlijk geen eigen rijders met voldoende superlicentiepunten?
Ja dacht al zo ietsquote:Op maandag 9 oktober 2017 18:22 schreef beantherio het volgende:
[..]
Het was eigenlijk een soort van Verstappen-gerelateerd grapje.
Heeft het opleidingsprogramma van Red Bull eigenlijk geen eigen rijders met voldoende superlicentiepunten?
Holy... ik wist dat het er veel waren, maar ik dacht halverwege *we zijn er nu toch wel bijna?*quote:Op maandag 9 oktober 2017 18:42 schreef pmponer het volgende:
afscheid van Palmer http://www.dumpert.nl/med(...)rote_crashcompi.html
Kari is sowieso na dit seizoen exit.quote:Op maandag 9 oktober 2017 18:22 schreef franklop het volgende:
[..]
Buiten Gasly niet.
Kari staat 10e in GP3
Dan Ticktum heeft daar 1 race meegedaan en 7e in Eurocup Formula Renault 2.0
Neil Verhagen staat daar 11e
Richard Verschoor 10e.
dat haalde ik vorig topic ook al aan. Dit gaat de meest voor de hand liggende oplossing zijn als Gasly in Japan zou gaan rijden. De vraag is of Buemi wil meewerken daaraan omdat ie blijkbaar nogal wat wrok koestert tegen het F1 circus.quote:Op maandag 9 oktober 2017 18:46 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Kari is sowieso na dit seizoen exit.
Misschien dat ze Buemi terughalen. Hij is tenslotte nog steeds testrijder en ex-Formule E kampioen dus heeft genoeg superlicentie punten.
Als dat zo is, waarom is hij dan nog testrijder?quote:Op maandag 9 oktober 2017 18:53 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
dat haalde ik vorig topic ook al aan. Dit gaat de meest voor de hand liggende oplossing zijn als Gasly in Japan zou gaan rijden. De vraag is of Buemi wil meewerken daaraan omdat ie blijkbaar nogal wat wrok koestert tegen het F1 circus.
Wanneer heeft hij voor het laatst test gereden dan?quote:Op maandag 9 oktober 2017 18:55 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Als dat zo is, waarom is hij dan nog testrijder?
Haha wtf!quote:Op maandag 9 oktober 2017 18:42 schreef pmponer het volgende:
afscheid van Palmer http://www.dumpert.nl/med(...)rote_crashcompi.html
op papier is ie het nog welquote:Op maandag 9 oktober 2017 18:56 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
Wanneer heeft hij voor het laatst test gereden dan?
Nou nee. Ik heb voor de eerstvolgende race op de zondagavond andere verplichtingen en kan de race dus niet zien.quote:
Eind juni in een Pirelli bandentest.quote:Op maandag 9 oktober 2017 18:56 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
Wanneer heeft hij voor het laatst test gereden dan?
Die is natuurlijk geen match voor Maldonadoquote:Op maandag 9 oktober 2017 18:42 schreef pmponer het volgende:
afscheid van Palmer http://www.dumpert.nl/med(...)rote_crashcompi.html
Maldonado de crashkoning van de F1quote:Op maandag 9 oktober 2017 19:39 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Die is natuurlijk geen match voor Maldonado![]()
quote:
Iddquote:Op maandag 9 oktober 2017 19:56 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ben heel blij dat ik morgen vrij ben iig, zo'n weekend is toch een moment om bij te slapen.
Casie Stoner hekelt MotoGP. Waarom was/is ie dan sinds zijn "pensioen" dan testrijder bij Honda/Ducati?quote:Op maandag 9 oktober 2017 18:55 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Als dat zo is, waarom is hij dan nog testrijder?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.A man is not old until regrets take the place of dreams.
quote:Op maandag 9 oktober 2017 20:57 schreef habitue het volgende:
Vind toch wel kut voor Vettel dit.![]()
Ik ookSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Spanning is weg ja... maar straks misschien weer de torpedo terug hé. Wellicht jankt ie Lewis er een keer af.quote:Op maandag 9 oktober 2017 21:16 schreef franklop het volgende:
Ik wel. Met name omdat de spanning nu totaal weg is
Inderdaad. Dat Vettel de titel dit jaar niet verdient (oa vanwege Baku en Singapore) ga ik helemaal in mee, maar voor de kijker was het 10x leuker om de titelstrijd pas in Abu Dhabi te zien eindigen.quote:Op maandag 9 oktober 2017 21:16 schreef franklop het volgende:
Ik wel. Met name omdat de spanning nu totaal weg is
Moet hij eerst gelapped worden, of in z'n achteruit starten.quote:Op maandag 9 oktober 2017 21:32 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
Spanning is weg ja... maar straks misschien weer de torpedo terug hé. Wellicht jankt ie Lewis er een keer af.
Wat een domme reden.quote:Op maandag 9 oktober 2017 21:43 schreef zoem het volgende:
[..]
Inderdaad. Dat Vettel de titel dit jaar niet verdient (oa vanwege Baku en Singapore)
Van de FIA mag je maar 5 bougies per seizoen gebruiken, anders krijg je een gridstraf.quote:Op maandag 9 oktober 2017 22:14 schreef Peterselieman het volgende:
Het kan geen toeval meer zijn: de defecte bougie in de bolide van Vettel kostte 59 euro
quote:Op maandag 9 oktober 2017 22:14 schreef Peterselieman het volgende:
Het kan geen toeval meer zijn: de defecte bougie in de bolide van Vettel kostte 59 euro
Worth it.quote:Op maandag 9 oktober 2017 21:16 schreef franklop het volgende:
Ik wel. Met name omdat de spanning nu totaal weg is
Als ze alles nu eens tijdig klaar krijgen in 2018 dan doen ze mee voor de prijzen. Lijkt me voor coureurs frustrerend zo een half jaar verliezen.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 07:44 schreef BroesWillems het volgende:
Nou ja, de concurrentie zit ook niet stil natuurlijk, die staan er ook gewoon weer volgend jaar. De laatste jaren heeft Red Bull een half seizoen nodig om alleen al aan te haken. Hopelijk is het dit jaar 100% Newey en staan ze er direct.
Hoop alleen dat we geen termen als "sandbaggen" weer gaan krijgen tijdens testdagen.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 07:44 schreef BroesWillems het volgende:
Nou ja, de concurrentie zit ook niet stil natuurlijk, die staan er ook gewoon weer volgend jaar. De laatste jaren heeft Red Bull een half seizoen nodig om alleen al aan te haken. Hopelijk is het dit jaar 100% Newey en staan ze er direct.
Geen T-Wing en misschien geen haaienvin meer, al is dat laatste niet zeker.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 04:37 schreef opreis het volgende:
Zijn er eigenlijk veel veranderingen in de regels tussen 2017 en 2018? Behalve de halo kan ik eigenlijk niets bedenken.
Dat zou iig wat positiever moeten zijn dan voor RB aangezien ze door kunnen gaan met het verkleinen van hun achterstand
De vin blijft.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 08:58 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Geen T-Wing en misschien geen haaienvin meer, al is dat laatste niet zeker.
Buemi lijkt inderdaad een optie te zijn, maar ook Kubica was een optie, al wil die blijkbaar geen one-off doen vanwege het moeten terugbetalen van een verzekering die is uitgekeerd na zijn ongeluk.quote:Op maandag 9 oktober 2017 18:53 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
dat haalde ik vorig topic ook al aan. Dit gaat de meest voor de hand liggende oplossing zijn als Gasly in Japan zou gaan rijden. De vraag is of Buemi wil meewerken daaraan omdat ie blijkbaar nogal wat wrok koestert tegen het F1 circus.
Afgelopen winter kreeg ik hier naar mijn hoofd geslingerd dat ik zeker voor het eerst naar testdagen keek. Want ik maakte me zorgen omdat Ferrari en Mercedes zoveel beter oogde.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 07:58 schreef Montelly het volgende:
[..]
Hoop alleen dat we geen termen als "sandbaggen" weer gaan krijgen tijdens testdagen.
Adrian Newey doet de motor niet.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 07:44 schreef BroesWillems het volgende:
Nou ja, de concurrentie zit ook niet stil natuurlijk, die staan er ook gewoon weer volgend jaar. De laatste jaren heeft Red Bull een half seizoen nodig om alleen al aan te haken. Hopelijk is het dit jaar 100% Newey en staan ze er direct.
De motor is zeker zwakker, maar als het goed is volgend jaar wel een Quali modus. Aan het begin van het jaar was ook zeker het chasis en aeropakket te zwak t.o.v. Mercedes en Ferrari. Het lijkt nu echt beter te gaan sinds ze de sidepods van Ferrari gekopieerd hebben.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 10:44 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Adrian Newey doet de motor niet.
Dat is toch echt wel het 'zwakke punt' van de RB13. Het chassis en aeropakket is zo goed, dat ze het mindere vermogen nu goed opvangen.
Over de grachtengordel in Amsterdam, mooie optocht en 17 miljoen mongolen in oranje op bootjes die wachten tot er een auto naar beneden flikkertquote:Op dinsdag 10 oktober 2017 10:07 schreef ArieVederci het volgende:
We mogen blijven hopen op een Nederlands GP
https://nl.motorsport.com(...)ratencircuit-963752/
Bargeboards bedoel je?quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 10:47 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
De motor is zeker zwakker, maar als het goed is volgend jaar wel een Quali modus. Aan het begin van het jaar was ook zeker het chasis en aeropakket te zwak t.o.v. Mercedes en Ferrari. Het lijkt nu echt beter te gaan sinds ze de sidepods van Ferrari gekopieerd hebben.
echt niet, daar is de logistiek niet geschikt voor, sta je 6 uur in de file om er te komen enzoquote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:26 schreef Gezicht het volgende:
Een stratencircuit in Nederland_! Welke mongool heeft dat verzonnen?
Doe dan gewoon Zandvoort of Assen.
Dat zal best, maar een stratencircuit lijkt me nog een slechter idee.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:27 schreef THEFXR het volgende:
[..]
echt niet, daar is de logistiek niet geschikt voor, sta je 6 uur in de file om er te komen enzo
Omdat?quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:28 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Dat zal best, maar een stratencircuit lijkt me nog een slechter idee.
Kan toch gewoon.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:28 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Dat zal best, maar een stratencircuit lijkt me nog een slechter idee.
Zeikerd. Wat is er mis mee?quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:26 schreef Gezicht het volgende:
Een stratencircuit in Nederland_! Welke mongool heeft dat verzonnen?
Doe dan gewoon Zandvoort of Assen.
Rotterdam.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:36 schreef Gezicht het volgende:
Waar wil je in Nederland een stratencircuit aanleggen dat 1) aantrekkelijk is om op te racen 2) ook daadwerkelijk mogelijkheden biedt tot inhaalacties 3) in een grote stad oid ligt, want dat lijkt me ook wel een vereiste 4) ook mooie plaatjes voor de FOM oplevert 5) betaalbaar is?
De kans is wel groot dat je naar een optocht zit te kijken en dus een saaie race. Stratencircuits zijn moeilijk om op in te halen.quote:
Kan je in monaco inhalen?quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:36 schreef Gezicht het volgende:
Waar wil je in Nederland een stratencircuit aanleggen dat 1) aantrekkelijk is om op te racen 2) ook daadwerkelijk mogelijkheden biedt tot inhaalacties 3) in een grote stad oid ligt, want dat lijkt me ook wel een vereiste 4) ook mooie plaatjes voor de FOM oplevert 5) betaalbaar is?
Ligt helemaal aam het circuit. Op Baku en Singapore kan prima ingehaald worden. Singapore is zelfs een van mijn favoriete races.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:37 schreef KillerBee4ever het volgende:
[..]
De kans is wel groot dat je naar een optocht zit te kijken en dus een saaie race. Stratencircuits zijn moeilijk om op in te halen.
Zal wel vloeken in de kerk zijn, maar alleen om deze reden al, mogen ze Monaco van mij echt van de kalender schrappen
Baku en Singapore zijn dan ook circuits die gemaakt zijn op straten zoals je die in Nederland (naar mijn weten) helemaal nergens vindt, ook niet in Rotterdam.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:40 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Ligt helemaal aam het circuit. Op Baku en Singapore kan prima ingehaald worden. Singapore is zelfs een van mijn favoriete races.
je moet schoolmeester worden ofzo maar iig niet zo belerendquote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:46 schreef Nattekat het volgende:
Optocht =/= saaie race. Wanneer leren jullie dat nou eens?
San Marino 2005: prachtige eindfase. Inhaalacties: 0.
Hoezo dat nou weer?quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:48 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
je moet schoolmeester worden ofzo maar iig niet zo belerend
Gaat echt nooit gebeuren.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:28 schreef Gezicht het volgende:
Dat zal best, maar een stratencircuit lijkt me nog een slechter idee.
Moet je wel kunnen inhalen. Dan is de spanning van een mogelijke actie genoeg. Maar als je niet kunt inhalen is er ook geen spanning.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:46 schreef Nattekat het volgende:
Optocht =/= saaie race. Wanneer leren jullie dat nou eens?
San Marino 2005: prachtige eindfase. Inhaalacties: 0.
Het circuit waar niet ingehaald kan worden moet nog uitgevonden worden.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:52 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Moet je wel kunnen inhalen. Dan is de spanning van een mogelijke actie genoeg. Maar als je niet kunt inhalen is er ook geen spanning.
Kan heus wel ergens in NL een goede layout verzonnen worden lijkt me. Al zou ik ook niet zo 123 weten waar.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:42 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Baku en Singapore zijn dan ook circuits die gemaakt zijn op straten zoals je die in Nederland (naar mijn weten) helemaal nergens vindt, ook niet in Rotterdam.
Komen ze 7 keer voorbij.. Joehoe..quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 13:09 schreef Klummie het volgende:
Gewoon over de ruit van Rotterdam. Rondje 40 km![]()
Baku, Singapore en vast nog wel elders.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 13:19 schreef TjjWester het volgende:
Veel circuits hebben de pitstraat aan de binnenkant van het circuit liggen(rechts uitvoegen) maar bestaan er ook circuits waar de pitstraat aan de buitenkant ligt?
Baku en Singapore zitten aan de binnenkant hoor.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 13:23 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Baku, Singapore en vast nog wel elders.
Klopt idd, maar daar zitten ze wel links van de rijrichting, ik dacht even dat TjjWester daar op doelde.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 13:24 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Baku en Singapore zitten aan de binnenkant hoor.
Volgens mij alleen Canada van de huidige circuits.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 13:19 schreef TjjWester het volgende:
Veel circuits hebben de pitstraat aan de binnenkant van het circuit liggen(rechts uitvoegen) maar bestaan er ook circuits waar de pitstraat aan de buitenkant ligt?
Zolder, de droom van alle Fok!kers.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 13:18 schreef XL het volgende:
Gewoon een thuis circuit voor Max in Zolder. De grand prix van San Marino was ook in Italië, kunnen we die van Nederland prima in België leggen.
F1 / Ontwerp je eigen (straten)circuitquote:Op dinsdag 10 oktober 2017 13:42 schreef King_Merc het volgende:
iedereen moet maar even een circuit ontwerpen via google maps
In ieder geval Magny-Cours, Imola, Yas Marina, Donington, Sears Point, etc.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 13:19 schreef TjjWester het volgende:
Veel circuits hebben de pitstraat aan de binnenkant van het circuit liggen(rechts uitvoegen) maar bestaan er ook circuits waar de pitstraat aan de buitenkant ligt?
Mettetquote:Op dinsdag 10 oktober 2017 13:19 schreef TjjWester het volgende:
Veel circuits hebben de pitstraat aan de binnenkant van het circuit liggen(rechts uitvoegen) maar bestaan er ook circuits waar de pitstraat aan de buitenkant ligt?
Gelukkig miste hij Max nadat hij op een ronde gezet werd in Maleisië.quote:Op maandag 9 oktober 2017 18:46 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
Holy... ik wist dat het er veel waren, maar ik dacht halverwege *we zijn er nu toch wel bijna?*
8 keerquote:Op dinsdag 10 oktober 2017 13:12 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Komen ze 7 keer voorbij.. Joehoe..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |