Het is betaald lopen maar voelt toch verschrikkelijk hequote:Op vrijdag 27 oktober 2017 18:36 schreef DireStraits7 het volgende:
Kom je bij het bedrijf in Den Bosch aan. Receptioniste: "Ja, uh.. moet je niet op Xweg" zijn? Nee, ik heb dit adres gehad. Zij bellen en ja hoor, ik moest inderdaad op die andere locatie (eveneens in Den Bosch zijn)... Kon ik weer 10 minuten terug lopen naar het station en daar de bus pakken.
Op Google Maps al gezien dat er een bushalte bij die andere locatie voor de deur was, dus ik daar nog wel content mee. Maar 9292 gaf 'm niet aan. Vreemd. Bleek dus dat dat zo'n regiolijn is die alleen 's ochtends en eind van de middag rijdt... De andere dichtstbijzijnde halte was 20 minuten lopen. Zucht, al met al dus ruim 40 minuten gelopen voor die auto. En dan is het nog een stoffige Opel Vivaro ook nog.
Nou ja, uurtjes weer gemaakt..
Hoe werkt dat urentechnisch eigenlijk?quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 19:51 schreef Jojo19 het volgende:
Met als gevolg de maatschappij dicht en de auto nu voor de deur. Morgen dus nog wat uurtjes werken.
Vooral omdat ik weer eens mijn nette nette schoenen aanhad, omdat ik niet zoveel moest lopen. Van die schoenen krijg ik altijd blaren als ik te veel moet lopen.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 18:51 schreef Nickskuh het volgende:
[..]
Het is betaald lopen maar voelt toch verschrikkelijk he
Ik heb geen idee. Ben daar ook wel benieuwd naar aangezien ze geen idee hadden hoelaat ik thuis was en vandaag van huis afging.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 12:18 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Hoe werkt dat urentechnisch eigenlijk?
Heb ik wel meerdere keren gehad dat ik een auto mee naar huis neem om de volgende dag af te leveren.quote:Op zaterdag 28 oktober 2017 18:47 schreef Jojo19 het volgende:
[..]
Ik heb geen idee. Ben daar ook wel benieuwd naar aangezien ze geen idee hadden hoelaat ik thuis was en vandaag van huis afging.
Helaas werk ik voor EW dus gaat voor mij niet op. Ook moest ik de app gebruiken dus die zal ook wel helemaal gek worden. Auto ophalen om 15.20 en afleveren om 11.00 hahahaquote:Op maandag 30 oktober 2017 22:45 schreef Nickalan het volgende:
[..]
Heb ik wel meerdere keren gehad dat ik een auto mee naar huis neem om de volgende dag af te leveren.
Je kunt de volgende dag bij declareren een vinkje plaatsen bij doorgaan op de volgende dag, en dan komt er een tijd bij (zelf aanvullen wanneer het niet klopt) wanneer je thuis was aangekomen, weer vertrekt van huis en de auto aflevert.
Wijst wel voor zich, er staat ook een video op de site (AR)
Ik heb er een keer 200 120 gereden met een 508quote:Op dinsdag 31 oktober 2017 11:29 schreef DireStraits7 het volgende:
Lekker over de Afsluitdijk? Volgens mij zo'n beetje het enige stuk snelweg dat ik nog niet gehad heb.
Really? Luie mensen...quote:Op dinsdag 31 oktober 2017 18:09 schreef desbarts het volgende:
Eerst van Amsterdam-West naar de grachtengordel
Knooppunt Muiderberg?quote:Op woensdag 1 november 2017 14:32 schreef tostimetkaas het volgende:
Werd gisteren nog gebeld voor een spoedje Amsterdam - Lelystad met een Caddy. Ophalen om 17:00. Heb er bijna 2 uur over gedaan.......
Daar niet eens. 2 ongelukken op de A10, Westpoort - Watergraafsmeer via Zuid 50 mins over gedaan.quote:
Ik doe regelmatig locatiewerk in Almere. Af en toe vind ik geen probleem, maar het moet niet zo zijn dat je haast geen normale ritten meer krijgt. In Amsterdam heb ik ook wel eens gewerkt maar dat vond ik niet prettig. We moesten een keer meerdere auto's op hetzelfde adres afleveren, zonder dat ik het adres had, en de voorste man maar klagen dat we dicht op elkaar moesten rijden om elkaar niet kwijt te raken. Ja lekker makkelijk als ie continue te hard rijd...quote:Op vrijdag 3 november 2017 17:19 schreef Jojo19 het volgende:
Voor de mensen van EW, werken jullie vaak op locatie? Ik moest dinsdag voor het eerst maar werd net gebeld dat ik volgende week maandag en dinsdag weer bij Alphabet kan werken.
Ze zoeken nog een dj...quote:Op vrijdag 10 november 2017 18:34 schreef tostimetkaas het volgende:
Trouwens: een EW borrel voor hikers?!
Ik heb een keer een kleine detour gemaakt om 10 van die kruidkoeken (Bakkerij Slatman, dikke aanraderquote:Op vrijdag 10 november 2017 17:24 schreef DireStraits7 het volgende:
Ooit een paar keer gaan skaten (paar keer in Meerkerk, paar keer in Nijverdal), maar dat was best onhandig met de extra tas en het moeten omwisselen. Het bespaarde wel een hoop tijd (zeker in Nijverdal) en energie.
Een tijd terug overwogen een step te kopen, maar die dingen zijn nog aardig prijzig voor volwassenen.
Hebben ze al gevonden :-)quote:
Whut?quote:Op vrijdag 10 november 2017 20:00 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Ik heb een keer een kleine detour gemaakt om 10 van die kruidkoeken (Bakkerij Slatman, dikke aanrader) op te halen in Hardenberg. Daar stond ik met mn doos, kon 'm vanaf Groningen mee naar Eindhoven slepen per gele mug.
"Als je op 24 november 2017 minimaal 6 maanden in dienst bent, willen we je vragen om één stem uit te brengen op de kandidaat die jij graag terug wilt zien in de gemeenschappelijke ondernemingsraad. Dit kan door een e-mail te sturen aan onze ambtelijk secretaris XX (YY@ZZ.nl). Geef in deze e-mail je eigen naam aan en welke persoon jouw stem krijgt.quote:Op dinsdag 14 november 2017 11:41 schreef MG_13 het volgende:
Voor alle Easy Way'ers,
Ik doe mee aan de ondernemingsraadverkiezingen en wil jullie graag verzoeken een kijkje te nemen naar de kandidaten en te gaan stemmen. Jullie hebben als het goed is een mail ontvangen met de kandidaten en instructies hoe je kunt stemmen.
Dankjulliewel!
Marnick
Ja precies, dit is denk ik zelfs tegen de wet op ondernemingsraden. Daar ga ik ook zeker wat van zeggen. Als ik eerlijk ben vind ik de boel maar amateuristisch geregeld.quote:Op dinsdag 14 november 2017 15:32 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
"Als je op 24 november 2017 minimaal 6 maanden in dienst bent, willen we je vragen om één stem uit te brengen op de kandidaat die jij graag terug wilt zien in de gemeenschappelijke ondernemingsraad. Dit kan door een e-mail te sturen aan onze ambtelijk secretaris XX (YY@ZZ.nl). Geef in deze e-mail je eigen naam aan en welke persoon jouw stem krijgt.
Uiteraard wordt je stem vertrouwelijk behandeld en deze is alleen bekend bij OR Services (en dus niet bij Easy Way)."
Want het is ook zó moeilijk om een daadwerkelijk anonieme stemming op te zetten via internet.
Meestal krijg je de 17e salaris.quote:
Vroegah waren er kartmeetsquote:Op maandag 20 november 2017 17:58 schreef DireStraits7 het volgende:
Ik ben niet geweest. Ben benieuwd hoeveel er geweest zijn. Niet dat ik nou contactgestoord ben, maar je kent daar helemaal niemand en ieder gesprek verloopt volgens het standaard "hoe lang werk je er al, nog leuke auto's gereden etc."
Ik ben geweest. Het was heel erg druk! Denk wel opkomst van +100 personen, ongekend. Was erg gezellig. Natuurlijk heb je in het begin een beetje een standaard 'hoe lang werk je al welke auto's heb je gereden ken je klant x ook' - gesprekken, maar na wat biertjes komt iedereen vanzelf wel los.quote:Op maandag 20 november 2017 16:36 schreef MG_13 het volgende:
Hebben mensen hier afgelopen vrijdag nog de borrel bijgewoond, was het wat?
Was er ook veel personeel uit Breda?quote:Op dinsdag 21 november 2017 17:47 schreef Dimitri_ het volgende:
[..]
Ik ben geweest. Het was heel erg druk! Denk wel opkomst van +100 personen, ongekend. Was erg gezellig. Natuurlijk heb je in het begin een beetje een standaard 'hoe lang werk je al welke auto's heb je gereden ken je klant x ook' - gesprekken, maar na wat biertjes komt iedereen vanzelf wel los.
Was erg gezellig en goed verzorgd.
Vrijwel het gehele kantoor was aanwezig en verder wel redelijk wat PC's uit regio Breda ja.quote:Op vrijdag 24 november 2017 10:10 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Was er ook veel personeel uit Breda?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |