En de hond.quote:Op vrijdag 6 oktober 2017 17:31 schreef Faraday01 het volgende:
Als ik Tom was zou ik meteen door gaan naar zuid Italië en lekker in de zon gaan zitten met de vrouw
http://www.cyclismactu.ne(...)lombardie-70374.htmlquote:Op zaterdag 30 september 2017 17:00 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Gaudu heeft hier niks te winnen, die heeft in een interview aangegeven zijn hele naseizoen gericht te hebben op Lombardije.
quote:Op vrijdag 6 oktober 2017 18:54 schreef wimderon het volgende:
[..]
http://www.cyclismactu.ne(...)lombardie-70374.html
Hahahaha.quote:Op vrijdag 6 oktober 2017 18:54 schreef wimderon het volgende:
[..]
http://www.cyclismactu.ne(...)lombardie-70374.html
Ik ga er toch ook geen rekening mee houden dat wimderon allerlei obscure Franse websites gaat afstruinen om mij voor lul te zetten.quote:
Maar Lombardije maakt überhaupt geen deel uit van de Coppa Italia.quote:Op vrijdag 6 oktober 2017 19:08 schreef Mani89 het volgende:
Maakt ook geen reet uit verder, Savio heeft die wildcard binnen dus Beltran en de rest van het team mogen lekker gaan freewheelen.
Dat was mijn punt ook niet.quote:Op vrijdag 6 oktober 2017 19:10 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Maar Lombardije maakt überhaupt geen deel uit van de Coppa Italia.
Deden we dat nog dan?quote:Op vrijdag 6 oktober 2017 19:15 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
We moeten die jongen echt nooit meer serieus nemen.
Vriend Columbiafan natuurlijk.quote:Op vrijdag 6 oktober 2017 19:47 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Wie neem jij serieuzer: Mani, Columbiafan of Koffieplanter?
Klinkt als een straf staaltje gevaarlijk sprinten van Barbier, beelden van boven waren interessant geweestquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |