madgenotquote:Op zondag 1 oktober 2017 15:15 schreef Montelly het volgende:
Commentator bij Fox kan zijn voorliefde voor Ajax niet meer bedwingen, die laat zich vanavond uitgebreid anaal verwennen door jongens van de eerste
Als die Keizer zijn spelers net zo toespreekt als hij in de media doet zal die onzekerheid van hem wel snel overslaan op de groep. Die vragen zich dan ook af of hij wel weet waar hij mee bezig is.quote:Op zondag 1 oktober 2017 15:29 schreef Monolith het volgende:
[..]
Mja, genoeg spelers die dat op het individuele vlakken wel zouden moeten kunnen, maar als het team niet draait dan zie je dat dat vaak mis gaat. Dit team heeft gewoon een dominante trainer nodig die er een systeem in slijpt. Volgens mij helpt het ook niet dat de jonge spelers weinig vertrouwen krijgen en er bij één mindere pot alweer naast staan.
Ook toen was hij in heel veel wedstrijden ontzettend matig.quote:Op zondag 1 oktober 2017 15:46 schreef coronatus het volgende:
Vind Ziyech steeds vaker tegenvallen ook vandaag, was toch vorige jaar ook een belangrijke schakel..
Overleven noemen als Ajaxquote:Op zondag 1 oktober 2017 15:49 schreef MaxC het volgende:
Niet vergeten dat we uit tegen een erg goed Heerenveen spelen, staan niet voor niks 5 plaatsen boven ons.
In deze fase gewoon knokken en overleven. 0-2 is dan prima
Simpele passes over een paar meter lijken voor sommigen al te veel gevraagd. Donny valt ook wel weer tegen vandaag.quote:
L'ami jaquote:Op zondag 1 oktober 2017 16:02 schreef Vjenne12345 het volgende:
Wat erger ik mij aan die lui op de bank. Ami..
Vooral ook omdat ze zeggen dat Younes rust moet pakken wanneer het kan... Doe dan bij 2-0 (of nu 3-0) hem eruit halen.quote:Op zondag 1 oktober 2017 16:01 schreef JeSuisDroppie het volgende:
Younes mag blijven staanalleen dat is al reden tot ontslag op staande voet voor die debiel van een keizer
Nergens zit er enige lijn in.quote:Op zondag 1 oktober 2017 16:05 schreef franklop het volgende:
[..]
Vooral ook omdat ze zeggen dat Younes rust moet pakken wanneer het kan... Doe dan bij 2-0 (of nu 3-0) hem eruit halen.
In ieder geval wel 3 puntenquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |