Waarom? Heb de bluboo s8 gewonnen met de banggood actie, bevalt zeer goed na enkele maanden gebruik dat vriendin er nu ook 1 wilquote:Op vrijdag 20 oktober 2017 09:42 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Haal zelf een paar euro van de prijs af en koop voor het geld een Xiaomi....
Daar ben je veel beter mee af
Hi, ik zie dat er nu een kortingsactie voor de S8 loopt waardoor het niet mogelijk is coupons te gebruiken, en daarnaast zie ik dat er in het systeem ook geen coupons voor de S8 te vinden zijn. Normaal gesproken kan ik daar zelf een verzoek voor indienen, maar voor telefoons is dat helaas niet mogelijk, dus daarvoor ben ik afhankelijk van wat er door m'n collega uit eingen beweging wordt aangemaakt. Ik kan je op dit moment dus helaas niet voorzienquote:Op vrijdag 20 oktober 2017 09:54 schreef Racer88 het volgende:
[..]
Waarom? Heb de bluboo s8 gewonnen met de banggood actie, bevalt zeer goed na enkele maanden gebruik dat vriendin er nu ook 1 wil.
de doosjes of de kabels?quote:Op vrijdag 20 oktober 2017 09:27 schreef Banggood het volgende:
[..]
Hi, voor 34694554 hebben we een resend gedaan. 1 item is nog niet op voorraad, maar volgende week wel, dus die komt er dan achter aan. Je huisnummer stond voor je straatnaam ik het adres, dus mogelijk was dat de reden dat het pakketje is teruggestuurd (dat was namelijk het geval), dus check dat alsjeblieft even bij de volgende bestelling.
Wat betreft de eerste order met de kabels: kun je me even een foto sturen van wat je hebt gehad? We maken het dan daarna in orde voor je!
Hi, ik herinner me jouw geval inderdaad, en als ik het goed heb zouden wij dat oplossen. Kun je me je ordernummer nog een keer doorgeven? Die kan ik nl. niet meer terugvindenquote:Op vrijdag 20 oktober 2017 10:05 schreef VixenFromHell het volgende:
Hm. De telefoon die ik als vervanging uitgezocht had was nog steeds of weer niet leverbaar, dus ik stuurde een mail of ik dan toch een refund kon krijgen. Zodat ik dan zelf een keer iets kan bestellen als er wat beschikbaar is. Krijg ik opnieuw te horen dat mijn pakket leeg aangekomen en geweigerd is, dat ik bij het postbedrijf om compensatie kan vragen en als ik iets wil bestellen kan dat gewoon via de site. Heb ik nou eea verkeerd begrepen of..![]()
Tijdje terug wel formulier ingevuld om een onderzoek aan te vragen bij PostNL, dus die zijn er mee bezig. Pakket is na een maand iig nog niet weer terug bij mij, maar zo'n onderzoek kan ook wel een paar maandjes duren.
Nummer is 31642662quote:Op vrijdag 20 oktober 2017 10:50 schreef Banggood het volgende:
[..]
Hi, ik herinner me jouw geval inderdaad, en als ik het goed heb zouden wij dat oplossen. Kun je me je ordernummer nog een keer doorgeven? Die kan ik nl. niet meer terugvinden
Hi, ik zie dat allebei je orders op 27 september verzonden zijn met Air Parcel Register. Daarvoor staat vanaf het moment van verzenden een bezorgtermijn van 20 werkdagen, wat betekent dat beide orders voor a.s. woensdag binnen moeten zijn. Als ze er op woensdag nog niet zijn dan hoor ik het graag van je!quote:Op donderdag 19 oktober 2017 08:42 schreef Daniel_Smit het volgende:
[..]
De ordernummers zijn:
35918854
35918855
Bedankt alvast m.v.g
@banggood mijn berichtje toevallig over het hoofd gezien?quote:Op dinsdag 17 oktober 2017 08:00 schreef niek2000 het volgende:
Mijn order: 32938945 is nu al 2 maanden onderweg wat ik niet gewend ben van jullie. Enig idee wat hier de status van is?
jaquote:Op vrijdag 20 oktober 2017 09:31 schreef Banggood het volgende:
[..]
Hi, sorry voor de late reactie. Ik heb een nieuwe customer service-collega, en daarbij gaat een aantal dingen nog wat moeizaam, waaronder de oplossing voor jouw probleem. Voor de snelste oplossing stel ik het volgende voor: je bestelt zelf even via onze website de kabel en lader die je wilt hebben (onder $15 in totaal) en als je mij dan de invoice stuurt zorg ik ervoor dat we je meteen een refund doen. Is dat ok?
jaquote:Op vrijdag 20 oktober 2017 22:06 schreef Shamalamadindong het volgende:
Snel even een vraagje, zojuist een Oneplus 5 besteld, er staat in de bestelling "Priority Air Mail", dit is gewoon Priority Direct Mail toch?
Ordernr: 37281167 als je het nodig hebt.
Dit is bij heel veel telefoons met een afgerond scherm zo. Hen jij ook afgeronde hoeken op je scherm? Je kan het verhelpen door er wat vet onder te doen geloof ik.quote:Op zondag 22 oktober 2017 12:40 schreef DoraTheExplorer het volgende:
Heey Thomas,
Dat is even geleden
Heb voor mijn vriendin de mi5s besteld via banggood, met daarbij een nillkin screenprotector.
Ik heb de screenprotector er net opgeplakt, maar de randen blijven niet zitten met als gevolg een luchtbel rondom het hele scherm. Ik ga er vanuit dat dit niet de bedoeling is.
Zelf altijd nillkin screenprotectors besteld vanwege de kwaliteit. Dit valt me dan ook erg tegen. Ik heb een aantal foto's gemaakt wanneer nodig voor een refund.
Ik hoop dat je mij kunt helpen.
Mvg,
Jordi
https://imgur.com/a/rVmRl
Ja de randen zijn wat afgerond. Zal google eens raadplegen. En over welk vet hebben we het hier.? In de handleiding kan ik niks vinden over het toevoegen van vet zodat ook de rand goed zit.quote:Op zondag 22 oktober 2017 13:06 schreef ErkendFokker het volgende:
[..]
Dit is bij heel veel telefoons met een afgerond scherm zo. Hen jij ook afgeronde hoeken op je scherm? Je kan het verhelpen door er wat vet onder te doen geloof ik.
Is bij bijv. Lenovo P2 ook zo. Je kan glas eigenlijk niet zo buigen..quote:Op zondag 22 oktober 2017 14:36 schreef DoraTheExplorer het volgende:
[..]
Ja de randen zijn wat afgerond. Zal google eens raadplegen. En over welk vet hebben we het hier.? In de handleiding kan ik niks vinden over het toevoegen van vet zodat ook de rand goed zit.
Ga er toch vanuit dat ze dit testen vanuit de fabriek.? De screenprotector beschermd ook niet hele scherm. Ik kom zeker 5mm tekort aan boven/onder en zijkanten. De glass screenprotector op mijn Mi5 komt tot aan de rand, en is misschien zelfs nog iets te groot.
Hi, die heb ik ontvangen inderdaad en m'n collega heeft je vandaag een refund gedaanquote:Op vrijdag 20 oktober 2017 11:53 schreef Marc_Vroegh het volgende:
Banngood heb je me dm ontvangen met daarin de invoice
Ik zag dat je al een antwoord had ontvangen maar dat klopt dus inderdaadquote:Op vrijdag 20 oktober 2017 22:06 schreef Shamalamadindong het volgende:
Snel even een vraagje, zojuist een Oneplus 5 besteld, er staat in de bestelling "Priority Air Mail", dit is gewoon Priority Direct Mail toch?
Ordernr: 37281167 als je het nodig hebt.
Hi Jordi, ik zie het probleem inderdaad. Ik vind zelf dat als een fabrikant besluit een screenprotector te maken, deze dan ook gewoon normaal moet passen. Als je het ordernummer voor me hebt raadpleeg ik m'n collegaquote:Op zondag 22 oktober 2017 12:40 schreef DoraTheExplorer het volgende:
Heey Thomas,
Dat is even geleden
Heb voor mijn vriendin de mi5s besteld via banggood, met daarbij een nillkin screenprotector.
Ik heb de screenprotector er net opgeplakt, maar de randen blijven niet zitten met als gevolg een luchtbel rondom het hele scherm. Ik ga er vanuit dat dit niet de bedoeling is.
Zelf altijd nillkin screenprotectors besteld vanwege de kwaliteit. Dit valt me dan ook erg tegen. Ik heb een aantal foto's gemaakt wanneer nodig voor een refund.
Ik hoop dat je mij kunt helpen.
Mvg,
Jordi
https://imgur.com/a/rVmRl
Hi, ik heb je berichtje niet over het hoofd gezien maar was wel vergeten erop te reageren.quote:Op vrijdag 20 oktober 2017 11:21 schreef niek2000 het volgende:
[..]
@banggood mijn berichtje toevallig over het hoofd gezien?
Hi, morgen is m'n vaste customer service-collega weer aan het werk dus dan ga ik er mee aan de slag!quote:Op vrijdag 20 oktober 2017 10:58 schreef VixenFromHell het volgende:
[..]
Nummer is 31642662had laatst geinformeerd naar de levertijd van deze https://www.banggood.com/(...)phone-p-1192846.html die had ik ook gemaild toen gevraagd werd of ik een andere telefoon wilde.
Die zou eerst 22 september binnen komen, toen half oktober, en nu is het nog of weer 'under restocking'. De goudkleurige was laatst wel heel even beschikbaar, maar zou dan zwart of zilver willen. Dus dat schiet niet zo op
Hi, thanks voor het controleren. Ik ga dan toch voor de refund. Bedankt!quote:Op maandag 23 oktober 2017 11:33 schreef Banggood het volgende:
[..]
Hi, ik heb je berichtje niet over het hoofd gezien maar was wel vergeten erop te reageren.![]()
De verschillende trackingen van jouw order spreken elkaar een beetje tegen, dus het was lastig om het snel af te handelen, maar ik maak, los van het feit dat je een trouwe klant met veel orders bent, uit de tracking op dat het pakketje inderdaad niet bezorgd is, dus ik kan je een refund of resend aanbiedenIk hoor graag van je waar je voor kiest!
De Ulefone Mix zou vandaag binnenkomen bij Banggood en verstuurd worden. Is dat gelukt?quote:Op maandag 23 oktober 2017 11:34 schreef Banggood het volgende:
[..]
Hi, morgen is m'n vaste customer service-collega weer aan het werk dus dan ga ik er mee aan de slag!
Hi, we hebben gisteren 100 exemplaren binnen gekregen, en de leverancier doet z'n best om de overige exemplaren die we hebben besteld ergens deze week te leveren, alleen is het op dit moment nog niet te zeggen wanneer dat precies zal zijnquote:Op maandag 23 oktober 2017 13:03 schreef Hallojo het volgende:
[..]
De Ulefone Mix zou vandaag binnenkomen bij Banggood en verstuurd worden. Is dat gelukt?
Hi, om aan het slepende probleem een einde te maken heb ik zojuist m'n collega een refund laten doen van het complete orderbedrag, en dat heb je binnen 2 dagen weer op je rekening staan. Uit de documenten blijkt zoals eerder vastgesteld dat je gewoon het toestel hebt opgestuurd. Omdat niet is vast te stellen waar deze uit de verpakking is verdwenen, en omdat vervoerders in de regel sowieso geen enkele verantwoordelijkheid nemen, doen wij dat en ik hoop dan ook dat het op deze manier alsnog naar tevredenheid is opgelost.quote:Op vrijdag 20 oktober 2017 10:58 schreef VixenFromHell het volgende:
[..]
Nummer is 31642662had laatst geinformeerd naar de levertijd van deze https://www.banggood.com/(...)phone-p-1192846.html die had ik ook gemaild toen gevraagd werd of ik een andere telefoon wilde.
Die zou eerst 22 september binnen komen, toen half oktober, en nu is het nog of weer 'under restocking'. De goudkleurige was laatst wel heel even beschikbaar, maar zou dan zwart of zilver willen. Dus dat schiet niet zo op
Hi, dat is balen.. Als je het ordernummer voor me hebt dan kijk ik voor je of ik nog iets kan doen!quote:Op maandag 23 oktober 2017 21:30 schreef psycoxl het volgende:
Ik heb een vraag. Ik heb als verjaardagscadeau een astrolux s1 aan mijn zwager gegeven. Na 2 keer gebruiken (wel 5 maanden oud) zijn de veertjes uit de tailcap losgelaten nu werkt hij niet meer. Kan jij wat betekenen voor ons?
Oki doen wequote:Op maandag 23 oktober 2017 11:45 schreef niek2000 het volgende:
[..]
Hi, thanks voor het controleren. Ik ga dan toch voor de refund. Bedankt!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |