SPOILER: Kampioen 2010-2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2014/2015Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2016/2017Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2017/2018Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: NouriOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: OnanagodOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oh.![]()
Yltatupa en jensen zijn eigenlijk beide een 10, pasquali wel meer een 6, maar allemaal geen box to box bazoer/NIGEL de jong types zegmaar. Toch wel handig om ten minste 1 zo'n jongen in je selectie te hebben.
Nouja, die Matusiwa had een aardig wedstrijdje laatst waar hij die rol vervulde, maar die moet echt consequent meer speeltijd gaan krijgen dan.![]()
quote:Op maandag 25 september 2017 18:05 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dan pist hij er weer af en toe een bal in en gaat iedereen roepen dat hij in de basis moet waardoor je sowieso al geen combinatievoetbal hoeft te verwachten.
Je ziet het aankomen.hij heeft/had wel een goeie timing dus dat zou moeten werken met Ziyech
![]()
Ik geloof ook wel dat Ziyech dat nodig heeft, een teamgenoot die eens diepgaat in plaats van constant de bal in de voeten te willen hebbenquote:Op maandag 25 september 2017 18:09 schreef Tarado het volgende:
[..]hij heeft/had wel een goeie timing dus dat zou moeten werken met Ziyech
![]()
Wat te denken van de vleugelspelers die nooit eens diep gaan zonder bal.quote:Op maandag 25 september 2017 18:10 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Ik geloof ook wel dat Ziyech dat nodig heeft, een teamgenoot die eens diepgaat in plaats van constant de bal in de voeten te willen hebbenDie Lebenslust bringt dich um.![]()
Oja en bakker is OP TERMIJN echt een goeie eigen opgeleide linksback. 2 x in actie gezien live afgelopen weken en is echt een beest, maar dan eentje die kan voetballen en goeie voorzette ngeeft (ook over de grond)![]()
Dan krijg je dus echt momentenvoetbal.quote:Op maandag 25 september 2017 18:09 schreef Tarado het volgende:
[..]hij heeft/had wel een goeie timing dus dat zou moeten werken met Ziyech
Oh.![]()
Je hebt toch ook nog meer van die Klaassen types in de opleiding, Mees de Wit oid?quote:Op maandag 25 september 2017 18:09 schreef skysherrif het volgende:
Yltatupa en jensen zijn eigenlijk beide een 10, pasquali wel meer een 6, maar allemaal geen box to box bazoer/NIGEL de jong types zegmaar. Toch wel handig om ten minste 1 zo'n jongen in je selectie te hebben.
Nouja, die Matusiwa had een aardig wedstrijdje laatst waar hij die rol vervulde, maar die moet echt consequent meer speeltijd gaan krijgen dan.Oh.![]()
jij woont trouwens ook niet in amsterdam ofzo en hebt ff zin in een avondje jong ajax, nja daar is he tnu ook te laat voor trouwensquote:Op maandag 25 september 2017 18:12 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dan krijg je dus echt momentenvoetbal.![]()
![]()
Neres kan dat welquote:Op maandag 25 september 2017 18:11 schreef Morendo het volgende:
[..]
Wat te denken van de vleugelspelers die nooit eens diep gaan zonder bal.Oh.![]()
quote:Op maandag 25 september 2017 18:13 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Je hebt toch ook nog meer van die Klaassen types in de opleiding, Mees de Wit oid?Ik zou niet 1 2 3 kunnen beschrijven welk type de Wit is, maar een treffende beschrijving over het algemeen zou wel in de buurt komen van : "ajax ongeschikt"quote:Op maandag 25 september 2017 18:13 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Je hebt toch ook nog meer van die Klaassen types in de opleiding, Mees de Wit oid?![]()
Had je wat eerder moeten vragen danquote:Op maandag 25 september 2017 18:13 schreef skysherrif het volgende:
[..]
jij woont trouwens ook niet in amsterdam ofzo en hebt ff zin in een avondje jong ajax, nja daar is he tnu ook te laat voor trouwens
Oh.![]()
Kan best zijn dat ik wat namen door elkaar haal, volg het jeugdvoetbal ook niet zo erg op de voet.quote:Op maandag 25 september 2017 18:14 schreef skysherrif het volgende:
[..]
[..]
Ik zou niet 1 2 3 kunnen beschrijven welk type de Wit is, maar een treffende beschrijving over het algemeen zou wel in de buurt komen van : "ajax ongeschikt"Oh.![]()
quote:Ajax heeft over het boekjaar 2016/2017 een netto winst van 49,5 miljoen euro geboekt.
Ajax boekte een operationele winst van 8,4 miljoen euro in het boekjaar 2016/2017. De bijdrage van inkomsten uit transfers van spelers was liefst 78,6 miljoen.
De netto omzet is met 24,8 miljoen euro gestegen van 93,4 miljoen euro naar 118,2 miljoen euro door het bereiken van de finale in de Europa League. Daarin verloren de Amsterdammers uiteindelijk van Manchester United.
De omzet uit sponsoring kende vorig seizoen een stijging van 2,4 miljoen euro. Het eigen vermogen van Ajax bedraagt nu 158,9 miljoen euro en komt op 64,6% van het balanstotaal.![]()
![]()
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+![]()
Waarom zijn jullie dan eigenlijk allemaal voor Ajax als je ziet wat ze daar doen?quote:Op maandag 25 september 2017 17:35 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Ja elke keer weer kut om te horen hoe ze met mensen omgaan daar.![]()
dat valt allemaal wel mee, je moet wel beweging in je team hebben zonder balquote:Op maandag 25 september 2017 18:12 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dan krijg je dus echt momentenvoetbal.![]()
Wat een domme vraag.quote:Op maandag 25 september 2017 18:16 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Waarom zijn jullie dan eigenlijk allemaal voor Ajax als je ziet wat ze daar doen?Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!![]()
domme vraag, zeker als aanhanger van Juventusquote:Op maandag 25 september 2017 18:16 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Waarom zijn jullie dan eigenlijk allemaal voor Ajax als je ziet wat ze daar doen?![]()
Dit is de mooiste club van allemaalquote:
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+![]()
Ook dat hij niet meeging naar het trainingskamp in Oostenrijk door zijn vliegangstquote:Op maandag 25 september 2017 18:18 schreef Tarado het volgende:
[..]
er is geen Europees voetbal nodig en Dennis kon toch niet meedan ga je er toch even met de auto heen
Oh.![]()
Daar hebben ze tenminste geen mongolen aan het roer en nemen ze wel normaal afscheid van spelers.quote:Op maandag 25 september 2017 18:18 schreef Tarado het volgende:
[..]
domme vraag, zeker als aanhanger van Juventus![]()
![]()
Bergkamp verricht liever werkzaamheden voor hockeyclub Larenquote:Op maandag 25 september 2017 18:19 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ook dat hij niet meeging naar het trainingskamp in Oostenrijk door zijn vliegangstdan ga je er toch even met de auto heen
RED ONS HENNIEGOD![]()
Nee dat snap ik, maar bijvoorbeeld een Klaassen had die dynamiek ook maar kon wel beter voetballen dan Siem en dus ook in de opbouw wat meer waarde hebben (al was het ook al niet geweldig bij hem).quote:Op maandag 25 september 2017 18:17 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat valt allemaal wel mee, je moet wel beweging in je team hebben zonder balOh.![]()
Stijn vindt iedereen in dit topic toch het plebs.quote:Op maandag 25 september 2017 18:18 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Valt wel mee. Zelfs Stijn is er klaar mee
Stijn
Oh.![]()
En ondertussen wel allemaal mensen ontslaan op De Toekomstquote:Op maandag 25 september 2017 18:19 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Bergkamp verricht liever werkzaamheden voor hockeyclub Laren
Oh.![]()
natuurlijk johquote:Op maandag 25 september 2017 18:19 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Daar hebben ze tenminste geen mongolen aan het roer en nemen ze wel normaal afscheid van spelers.![]()
Gemeen als voetballer , gemeen als mensquote:Op maandag 25 september 2017 18:22 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
En ondertussen wel allemaal mensen ontslaan op De Toekomst
Achter zijn engelengezichtRED ONS HENNIEGOD![]()
Heeft wel een puntquote:Op maandag 25 september 2017 18:20 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Stijn vindt iedereen in dit topic toch het plebs.
Stijn![]()
Heeft gewoon een veel te gigantisch ego ook weer.quote:Op maandag 25 september 2017 18:24 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Gemeen als voetballer , gemeen als mens
Achter zijn engelengezichtOh.![]()
je moet je verleden kennen vriendquote:Op maandag 25 september 2017 18:24 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Jij wil zeggen dat het beleid van Juve slecht is![]()
Maak jezelf niet zo belachelijk![]()
![]()
Wat heeft dat met nu te maken? Die man is gelukkig meteen gestraft voor zijn debiele dadenquote:Op maandag 25 september 2017 18:25 schreef Tarado het volgende:
[..]
je moet je verleden kennen vriend
[ afbeelding ]Bij Ajax mogen ze heerlijk aan blijven kloten. Genot hoor
![]()
dat heeft er alles mee te maken, maar ik neem jou niet kwalijk dat je nog voor Juventus bent, neem het mij dan ook niet kwalijk dat ik voor Ajax ben ondanks dat soort mensenquote:Op maandag 25 september 2017 18:26 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Wat heeft dat met nu te maken? Die man is gelukkig meteen gestraft voor zijn debiele dadenBij Ajax mogen ze heerlijk aan blijven kloten. Genot hoor
![]()
Oh dat doe ik ook niet. Maar in die jaren had ik er ook veel minder mee. Laat staan als ze zulke mongolen aan het roer hebben die geen fuck om de club geven, maar er een kliek van maken.quote:Op maandag 25 september 2017 18:28 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat heeft er alles mee te maken, maar ik neem jou niet kwalijk dat je nog voor Juventus bent, neem het mij dan ook niet kwalijk dat ik voor Ajax ben ondanks dat soort mensen![]()
ja maar het blijft toch je clubquote:Op maandag 25 september 2017 18:30 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Oh dat doe ik ook niet. Maar in die jaren had ik er ook veel minder mee. Laat staan als ze zulke mongolen aan het roer hebben die geen fuck om de club geven, maar er een kliek van maken.![]()
![]()
Genietenquote:Ajax heeft maandag de jaarcijfers bekendgemaakt. De club heeft over boekjaar 2016-2017 een netto winst van 49,5 miljoen euro gerealiseerd. Tegelijkertijd werd een recordomzet geboekt van 118,2 miljoen euro.
Ajax Netwerk
- Het resultaat na belasting bedraagt ¤ 49,5 miljoen positief.
- Ajax heeft een operationele winst van ¤ 8,4 miljoen gerealiseerd in het boekjaar 2016-2017.
- De bijdrage van inkomsten uit transfers van spelers was ¤ 78,6 miljoen.
- De netto omzet is met ¤ 24,8 miljoen gestegen van ¤ 93,4 miljoen naar ¤ 118,2 miljoen door het sportieve resultaat in de UEFA Europa League.
- De omzet uit sponsoring kende een stijging van ¤ 2,4 miljoen.
- Het saldo liquide middelen op 30 juni 2017 bedraagt ¤ 62,7 miljoen en is gedaald met ¤ 7,6 miljoen ten opzichte van 30 juni 2016.
- Het onverdeelde positieve resultaat wordt aan de overige reserves toegevoegd, die hiermee op ¤ 50,0 miljoen positief komen. De directie en Raad van Commissarissen van Ajax stellen voor een dividend uit te keren van vierentwintig eurocent per aandeel.
- Het eigen vermogen bedraagt ¤ 158,9 miljoen (na verwerking resultaat) en komt op 64,6% van het balanstotaal.RED ONS HENNIEGOD![]()
Nog meer want ze zijn er nog niet klaar voorquote:Op maandag 25 september 2017 19:03 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nog meer geld naar de reserves? Daar heeft Ajax toch al genoeg voor gekocht
RED ONS HENNIEGOD![]()
quote:Op maandag 25 september 2017 19:04 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Nog meer want ze zijn er nog niet klaar voor
[ afbeelding ]
Wennen aan een systeem wat er niet is genotOh.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: