Dat klopt. Het zit iets achter de balzak verscholen onder wat haartjes. Sommigen noemen het ook wel een anus.quote:Op woensdag 20 september 2017 09:45 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Ik heb ergens gelezen, ik dacht op het fok forum, dat 80% van de mannelijke groenlinksleden een vagina heeft.
De transseksuele hont is in Jan, Jans en de Kinderen geïntroduceerd. Anne-Marie heet beest. En dat is al zó lang geleden dat ik de naam moest opzoeken.quote:Op woensdag 20 september 2017 09:27 schreef DKUp het volgende:
[..]
Helemaal rechts de transseksuele hont
Jij gebruikt je anus als vagina?quote:Op woensdag 20 september 2017 09:49 schreef Elzies het volgende:
[..]
Dat klopt. Het zit iets achter de balzak verscholen onder wat haartjes. Sommigen noemen het ook wel een anus.
en ondertussen worden vrouwen die hun haar tot neklengte hebben voor van alles uitgemaakt, ben je een nicht als je als man zijnde iets van roze aan hebt, worden ouders waarvan het zoontje toevallig leuk vindt om zich als disneyprinses te verkleden verbaal zowat uit hun ouderlijke macht gezet en is het allemaal de schuld van die transgenders die hiermee geen kont te maken hebben... Het gaat er niet om dat een rokje iets voor mannen MOET worden, het gaat erom dat bijvoorbeeld de kleur roze van een kledingstuk niet per se puur voor meisjes hoeft te zijn en het niet gênant zou moeten zijn voor jongetjes als ze roze mooi zouden vinden. (overigens was roze in historie vaak een mannenkleur)quote:Op woensdag 20 september 2017 09:29 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Ik heb echt nog nooit gehoord van een vrouw die gedwongen wordt zich in het roze te kleden. Sterker nog, als ik eens met mijn vrouw op de damesafdeling sta zie ik nauwelijks roze kleding.
Nee, het is simpelweg onzin.quote:
Ja, vind ik, en waarschijnlijk een heleboel FOK-kers met mij gezien de haat die hier bestaat jegens huilerige sneeuwvlokjes die de wereld precies naar hun wensen ingericht willen hebben.quote:
Nee, ik ben niet van Groen Links.quote:Op woensdag 20 september 2017 09:52 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Jij gebruikt je anus als vagina?
Of je kunt je kind het even laten passen voordat je het koopt. Kun je meteen voorkomen dat je een 'jongensshirt' koopt voor je zoontje waar het eigenlijk niet zo goed inpast.quote:Op woensdag 20 september 2017 07:46 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dit dus.
De pasvorm is anders, zeker van de broeken, en de spaghettibandjes en pofmouwtjes zijn ook typisch meisjes.
Niet iedereen ziet dat soort dingen, kun je het weer terugbrengen.
Tenzij de kleding ook genderneutraal wordt en ze dus ophouden met dingen als pofmouwtjes.
Ik denk dat dit zich vooral in je hoofd afspeelt. Een tijdje terug was roze voor mannen in en mijn dochter draagt graag blauw. Vrouwen die voor van alles worden uitgemaakt voor haar in hun nek? Waar heb je het toch over?quote:Op woensdag 20 september 2017 09:52 schreef Jerruh het volgende:
[..]
en ondertussen worden vrouwen die hun haar tot neklengte hebben voor van alles uitgemaakt, ben je een nicht als je als man zijnde iets van roze aan hebt, worden ouders waarvan het zoontje toevallig leuk vindt om zich als disneyprinses te verkleden verbaal zowat uit hun ouderlijke macht gezet en is het allemaal de schuld van die transgenders die hiermee geen kont te maken hebben... Het gaat er niet om dat een rokje iets voor mannen MOET worden, het gaat erom dat bijvoorbeeld de kleur roze van een kledingstuk niet per se puur voor meisjes hoeft te zijn en het niet gênant zou moeten zijn voor jongetjes als ze roze mooi zouden vinden. (overigens was roze in historie vaak een mannenkleur)
Als jij je zoontje in een lichtblauw dingetje wilt stoppen, mag dat nog gewoon. De HEMA zet geen beveiliger bij de deur om te controleren of je wel genderneutraal geshopt hebt.quote:Op woensdag 20 september 2017 07:48 schreef Karina het volgende:
[..]
En hoe zit het dan met babykleding eigenlijk? Die mogen zeker ook niet meer lichtblauw voor jongens en roze voor meisjes
Labels geven hoogstens de maat en wasvoorschriften. Daar staat echt niks over jongen of meisje hoor. Wat een NON-HYPE weer, echt Hema!quote:Op woensdag 20 september 2017 09:54 schreef Cockwhale het volgende:
Ik zie geen probleem in het verwijderen van de labels. Dit is natuurlijk wel een commercieel trucje om in te spelen op de discussies en zo een publiek voor zich te winnen, maar goed, welcome to capitalism. Capitalize on ...
Klopt. En blauw een vrouwenkleur.quote:Op woensdag 20 september 2017 09:52 schreef Jerruh het volgende:
[..]
(overigens was roze in historie vaak een mannenkleur)
En slim vanwege de media aandacht voor hun nieuwe kinderkledingcollectie. Men is zo triggered vanwege een stel kinderkleren dat er voor 10 u 's ochtends al 4 pagina's zijn volgeluld. Dit topic gaat sowieso nog wel deel 2 halen.quote:Op woensdag 20 september 2017 09:41 schreef habitue het volgende:
Unisex kleding bestaat al zo lang als ik me kan herinneren trouwens. Wel slim van de HEMA dit, mensen als Ser_Cierpetto zullen instemmend knikken en de volgende keer een kijkje nemen in hun nieuwe favoriete "progressieve" kledingwinkel, gewapend met een biologische tas gemaakt van stro en een electrische bakfiets.
gelul want de Hema's hebben zeker niet overal paskamers.quote:Op woensdag 20 september 2017 09:55 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Of je kunt je kind het even laten passen voordat je het koopt. Kun je meteen voorkomen dat je een 'jongensshirt' koopt voor je zoontje waar het eigenlijk niet zo goed inpast.
Ik zag dit weekend een roedel kinderen en de meisjes haal je er zo uit: roze jasjes. De jongens in blauw.quote:Op woensdag 20 september 2017 09:29 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Ik heb echt nog nooit gehoord van een vrouw die gedwongen wordt zich in het roze te kleden. Sterker nog, als ik eens met mijn vrouw op de damesafdeling sta zie ik nauwelijks roze kleding.
het is weer eens wat anders dan het eeuwige racisme gezeik.quote:Op woensdag 20 september 2017 09:58 schreef Chai het volgende:
[..]
En slim vanwege de media aandacht voor hun nieuwe kinderkledingcollectie. Men is zo triggered vanwege een stel kinderkleren dat er voor 10 u 's ochtends al 4 pagina's zijn volgeluld. Dit topic gaat sowieso nog wel deel 2 halen.
Commercieel meegaan in het gedraal van een stelletje geesteszieken die niet weten of ze een mannetje of vrouwtje zijn noem jij een fatsoenlijke wijze van leven? Hou toch op met die flauwekul!quote:Op woensdag 20 september 2017 09:53 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Ja, vind ik, en waarschijnlijk een heleboel FOK-kers met mij gezien de haat die hier bestaat jegens huilerige sneeuwvlokjes die de wereld precies naar hun wensen ingericht willen hebben.
Als je kwaad bent dat je vijf minuten verliest doordat je ook wat rekken met kleding moet passeren die je niet leuk vindt, dan ben je gewoon niet geschikt voor het echte leven. Sorry.
Dramaqueen.quote:Op woensdag 20 september 2017 10:01 schreef Elzies het volgende:
Commercieel meegaan in het gedraal van een stelletje geesteszieken die niet weten of ze een mannetje of vrouwtje zijn noem jij een fatsoenlijke wijze van leven? Hou toch op met die flauwekul!
Een mens met gezond verstand gaat hier toch niet in mee? Als samenleving moeten we een dergelijke ontkenning van het geslacht gewoon boycotten door dit soort winkels niet meer binnen te gaan. Als opvoeder heb je de verantwoording je kind als volwaardig en geaccepteerd geslacht zijn of haar plaats te geven binnen de samenleving. Dát is het echte leven.
Ja, nu moet ik zeggen dat ik mezelf heb betrapt om op hun website te kijken net. Terwijl ik daar nooit eerder op was geweest.quote:Op woensdag 20 september 2017 09:58 schreef Chai het volgende:
[..]
En slim vanwege de media aandacht voor hun nieuwe kinderkledingcollectie. Men is zo triggered vanwege een stel kinderkleren dat er voor 10 u 's ochtends al 4 pagina's zijn volgeluld. Dit topic gaat sowieso nog wel deel 2 halen.
Zwarte Pietenkleding was altijd al genderneutraalquote:Op woensdag 20 september 2017 10:01 schreef Chai het volgende:
Niks mis mee, kinderen verschillen (behalve in ondergoed) met de andere sekse toch nog niets qua vorm, dus een kledingcollectie meer in de vorm van een soort spectrum in plaats van een tweedeling lijkt me een prima optie.
Snap niet dat mensen hier zo woedend van worden.Rustig maar, het gaat hier niet om Zwarte Piet, sjonge jonge stelletje paupers.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |