quote:Op vrijdag 15 september 2017 18:16 schreef djh77 het volgende:
Nieuwe op CCF:Het hangt hier heel erg af van de waarde van de terugkoopverklaring. Als die stand houdt, dan zou het hypotheekrecht volledige dekking moeten geven.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik heb hier te weinig inzicht in en laat deze dus aan mij voorbij gaan.
Alleen geeft de vaste bevrachter geen zekerheid over hoeveel dagen hij het schip wil huren, waarmee er geen enkele zekerheid is dat de beoogde omzet ook daadwerkelijk gehaald gaat worden.quote:Vanwege de grote mate van zekerheid van de omzet door de vaste bevrachter, achten wij het passend de Rentabiliteit op Goed te kwalificeren.
niet dus. Misschien hopen ze op druppelsgewijze funding. Kan nog best lukken, met vandaag 11.500 erbij.quote:Op donderdag 14 september 2017 21:20 schreef FINONAF het volgende:
Benieuwd of de rente morgen bij het het project "Aanschaf beleggingspand Amsterdam" nog verhoogd gaat worden. Bij één van de vorige projecten van hem werd ook de rente na een week aangepast. Tempo van investeren is er uit, terwijl er nog 120 K gefund moet gaan worden.
Datum van investering
8-sep 139700
9-sep 12400
10-sep 6200
11-sep 11900
12-sep 17600
13-sep 8000
14-sep 1000
Zou zo maar kunnen dat ze hopen dat hij druppelsgewijs gaat vollopen. Dat is uiteindelijk vandaag ook bij "Uitbreiding All4Fit Grave" gelukt. Na 5 weken ging vandaag de laatste 800 over de toonbank.quote:Op vrijdag 15 september 2017 22:39 schreef Camogli het volgende:
[..]
niet dus. Misschien hopen ze op druppelsgewijze funding. Kan nog best lukken, met vandaag 11.500 erbij.
En trouwens: bijvoorbeeld 6,0% is eigenlijk niet zo aantrekkelijk, gezien de leningen bij SiG, waar de ltv veel gunstiger is.
Qua spreiding is het natuurlijk wel weer goed.
precies. En het is eigenlijk ook wel goed dat de ondernemer een zo laag mogelijke rente wil. Als een wat langere 'vollooptijd' niet erg is lijkt me dat een gezonde strategie.quote:Op vrijdag 15 september 2017 22:48 schreef FINONAF het volgende:
[..]
Zou zo maar kunnen dat ze hopen dat hij druppelsgewijs gaat vollopen. Dat is uiteindelijk vandaag ook bij "Uitbreiding All4Fit Grave" gelukt. Na 5 weken ging vandaag de laatste 800 over de toonbank.
Ik zit er ook in, en volgens mijn profiel had ik nu 26,25 euro uitbetaald moeten krijgen.quote:Op vrijdag 15 september 2017 22:52 schreef obligataire het volgende:
Heeft iemand de uitkering van Bouwaandeel/drijvend wonen van vandaag nagerekend? Ik kan het bedrag niet beredeneren maar het is wel een stuk hoger dan verwacht dus ik klaag niet
Edit 23.01: is weer volgeschreven.quote:Op vrijdag 15 september 2017 22:57 schreef FINONAF het volgende:
Er staat weer 500 open bij Achter het Verguld Harnas 1 Den Bosch bij Sig. Wees er snel bij. Op de homepage staat dat hij voor 100% gefund is, maar als je doorklikt zie je dat er nog 500 open staat.
Inderdaadquote:Op vrijdag 15 september 2017 22:58 schreef dyna18 het volgende:
[..]
Ik zit er ook in, en volgens mijn profiel had ik nu 26,25 euro uitbetaald moeten krijgen.
Ik had 1000 euro ingelegd en heb 26,18 euro ontvangen.
Zie trouwens je documenten voor het uitbetaal schema. Ik heb dat niet nagerekend of het klopt.
Het schema lijkt trouwens te kloppen.
Na gedeeltelijke aflossing behouden we een 1ste hypothecaire inschrijving van ¤ 300.000,- op het onroerend goed object aan de Markt 5 te Kruisland (32% ltv)quote:Er wordt een 1e hypothecaire inschrijving verkregen op het zakelijke pand Gastelseweg 4 te Kruisland. Bij verkoop van het gehele pand wordt de restantschuld van ¤ 150.000,- vervroegd afgelost. Bij vervroegde aflossing ontvangen de investeerders een extra vergoeding van 3 maanden rente. Indien het onroerend goed na 60 maanden.
Niks mis mee volgens mij, levert toch weer drie maanden bonusrente op.quote:Op zaterdag 16 september 2017 07:42 schreef djh77 het volgende:
De helft van het onderpand van project de Commerce (ccf) is (onder voorbehoud) verkocht:
https://www.collincrowdfu(...)59-B012-EE95FE51B8DE
Binnenkort zal de helft van de lening worden terugbetaald aan de investeerders:
[..]
Na gedeeltelijke aflossing behouden we een 1ste hypothecaire inschrijving van ¤ 300.000,- op het onroerend goed object aan de Markt 5 te Kruisland (32% ltv)
Nee Funda heeft dit bekend gemaaktquote:Op zaterdag 16 september 2017 13:08 schreef obligataire het volgende:
Heeft Collin dit bekend gemaakt? Ik heb geen bericht ontvangen.
Vanwege het uitstellen betekend toch eigenlijk gewoon dat de investeerders later hun geld ontvangen? Lijkt me niet zo netjes als ze dit alleen met de hypotheeknemer hebben afgesproken.quote:Op vrijdag 15 september 2017 16:49 schreef djh77 het volgende:
Nette oplossing voor project met hypotheek
[..]
Op zich klopt het dat we de 1e annuïteit wat later krijgen dan een project zonder hypothecaire zekerheid. Je wilt echter niet dat de gelden van de hypotheek eerder worden uitgeboekt dan het vestigen van de hypotheek. De overdracht van de woning is pas op 1-11. Dan zouden de gelden pas uitgeboekt worden en zouden we in december pas de 1e annuïteit ontvangen. Nu start het project een maand eerder en ontvangen we de 1e annuïteit een maand eerder.quote:Op zaterdag 16 september 2017 15:08 schreef ITrade het volgende:
[..]
Vanwege het uitstellen betekend toch eigenlijk gewoon dat de investeerders later hun geld ontvangen? Lijkt me niet zo netjes als ze dit alleen met de hypotheeknemer hebben afgesproken.
Ja oké, het eerste termijn krijgen we dus al voordat het uitbetaalt is terug zo te zien.quote:Op zaterdag 16 september 2017 16:49 schreef djh77 het volgende:
[..]
Op zich klopt het dat we de 1e annuïteit wat later krijgen dan een project zonder hypothecaire zekerheid. Je wilt echter niet dat de gelden van de hypotheek eerder worden uitgeboekt dan het vestigen van de hypotheek. De overdracht van de woning is pas op 1-11. Dan zouden de gelden pas uitgeboekt worden en zouden we in december pas de 1e annuïteit ontvangen. Nu start het project een maand eerder en ontvangen we de 1e annuïteit een maand eerder.
Ik had van de week hetzelfde probleem. Schijnt volgens Gijs af en toe voor te komen. Goed de vinger aan de pols blijven houden. Benieuwd naar het nieuwe project.quote:Op zaterdag 16 september 2017 20:08 schreef wouterde het volgende:
Gisteren het project van SIG betaald via de link. Geld was nog niet aangekomen..
Krijg volgende week te horen of het opgelost is, heeft SIG dit vaker?
Schijnt binnenkort weer mooi project aan te komen, goed nieuws
Ok gelukkig. Bedankt voor je reactiequote:Op zaterdag 16 september 2017 20:12 schreef FINONAF het volgende:
[..]
Ik had van de week hetzelfde probleem. Schijnt volgens Gijs af en toe voor te komen. Goed de vinger aan de pols blijven houden. Benieuwd naar het nieuwe project.
Ik heb de ervaring opgedaan dat het raadzaam is om eerst in te loggen bij SIG, en dan pas op de betaal-link in de mail te klikken. Dan gaat het in één keer goed.quote:Op zaterdag 16 september 2017 20:12 schreef FINONAF het volgende:
[..]
Ik had van de week hetzelfde probleem. Schijnt volgens Gijs af en toe voor te komen. Goed de vinger aan de pols blijven houden. Benieuwd naar het nieuwe project.
Tegenwoordig staat de betaallink ook in het dashboard. Deze werkt dus niet goed? Bij mij ging het mis bij het ophogen van mijn Wallet. De ideal-betaling was gelukt, alleen mijn saldo werd een halve dag niet opgehoogd. Het saldo was te laag om te kunnen betalen.quote:Op zaterdag 16 september 2017 21:53 schreef obligataire het volgende:
[..]
Ik heb de ervaring opgedaan dat het raadzaam is om eerst in te loggen bij SIG, en dan pas op de betaal-link in de mail te klikken. Dan gaat het in één keer goed.
Dat laatste was ook bij mij het probleem. Vervelend want je kan niet door. Bij mij zat de Ideal betaling ook pas na enige uren in de wallet.quote:Op zondag 17 september 2017 01:52 schreef djh77 het volgende:
[..]
Tegenwoordig staat de betaallink ook in het dashboard. Deze werkt dus niet goed? Bij mij ging het mis bij het ophogen van mijn Wallet. De ideal-betaling was gelukt, alleen mijn saldo werd een halve dag niet opgehoogd. Het saldo was te laag om te kunnen betalen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |