Dat zou betekenen dat ze het record weer van Feyenoord gaan afpakkenquote:Op dinsdag 12 september 2017 22:09 schreef Elan het volgende:
Hopen dat City rustig aan doet, anders zou het wel eens de grootste CL nederlaag ooit kunnen worden van een club.
Wat een pauperopstelling.
Dinamo Boekarest heeft het record.quote:Op dinsdag 12 september 2017 22:15 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat zou betekenen dat ze het record weer van Feyenoord gaan afpakken
Leuk feitje
http://www.voetbal.com/statistieken/champions-league/3/quote:Op dinsdag 12 september 2017 22:16 schreef Elan het volgende:
[..]
Dinamo Boekarest heeft het record.
Neem tenminste aan dat je op die 12-2 doelt.
Al was dat nog de EC1 en niet de CL.
Dit verwacht GGMM ook, dus je hebt ongelijkquote:Op dinsdag 12 september 2017 22:03 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Nee, zo erg zie ik het niet worden.
Ik verwacht een 1-3 nederlaag. Weliswaar een nederlaag, maar niet kansloos en geen vernedering.
quote:Op dinsdag 12 september 2017 22:26 schreef Azpilicueta het volgende:
Hoop in ieder geval niet dat Kramer speelt. Liverpool ging er met 5-0 met 10 man en het is nogal ambitieus om te denken dat wij het dan beter kunnen
Nelom kan je niet omheenquote:Op dinsdag 12 september 2017 23:29 schreef PIETR het volgende:
Ben heel benieuwd wat Gio uit de hoge hoed gaat toveren. Kramer en Nelom in de basis tegen City is absolute horror.
Denk je nou echt dat Kramer speelt?quote:Op dinsdag 12 september 2017 21:57 schreef Pleun2011 het volgende:
0-4 en dan mag je nog je handjes dichtknijpen. Nelom..Diks.. Kramer.. gaat pijnlijk worden
Nelomvalt me dit seizoen tot nu toe wel mee eigenlijkquote:Op dinsdag 12 september 2017 23:29 schreef PIETR het volgende:
Ben heel benieuwd wat Gio uit de hoge hoed gaat toveren. Kramer en Nelom in de basis tegen City is absolute horror.
Wat toevallig, precies de vermoedelijke opstellingquote:Op woensdag 13 september 2017 07:28 schreef Thunder0x het volgende:
Wordt denk ik gewoon een 5-4-1 opstelling;
Jones
Amrabat St Juste Botthegin van der Heijden Nelom
El Ahmadi Vilhena
Berghuis Boetius
Kramer
Lekker dichtgooien die hap
Serieus?quote:Op woensdag 13 september 2017 07:33 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Wat toevallig, precies de vermoedelijke opstelling.
Op papier misschien wel, in de werkelijkheid staan in balbezit de backs natuurlijk wat vooruit geschoven waardoor je er 4 op het middenveld hebt. Wellicht ook bij balverlies.quote:Op woensdag 13 september 2017 07:36 schreef Haringkop het volgende:
Je bent als trainer wel compleet achterlijk als je Toornstra niet zou opstellen en Kramer wel.
Vilhena en El Ahmadi worden op deze wijze overlopen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |