Morgen wordt weer een snipperdagje ja. Iedereen gaat alles van de Angliru laten afhangen.quote:Op donderdag 7 september 2017 18:22 schreef hhh38 het volgende:
15 kilometer voor de streep 2 echt zware kilometertjes, is dat genoeg?
Ik denk dat ze een echte snipperdag nemen morgen
Nibs zal op de cordal aangaanquote:Op donderdag 7 september 2017 18:40 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Morgen wordt weer een snipperdagje ja. Iedereen gaat alles van de Angliru laten afhangen.
En Costa voor de zoveelste keer wel.quote:Op donderdag 7 september 2017 18:12 schreef silverhill het volgende:
Alaphilippe en De Marchi voor de zoveelste keer niet geselecteerd op Scorito. Leuk spel
Youtube misschien?quote:Op donderdag 7 september 2017 18:55 schreef Lucyintheafternoon het volgende:
ik kijk niet naar jullie berichten want dan weet ik wat er is gebeurt,
kan ik deze ergens terugkijken? bij vrt nog niet en ook eurosport niet
Reddit r/pelotonquote:Op donderdag 7 september 2017 18:55 schreef Lucyintheafternoon het volgende:
ik kijk niet naar jullie berichten want dan weet ik wat er is gebeurt,
kan ik deze ergens terugkijken? bij vrt nog niet en ook eurosport niet
Ik kan me niet voorstellen dat dit echt zijn laatste jaar wordtquote:Op donderdag 7 september 2017 19:11 schreef Koffieplanter het volgende:
Mijn gevoel zegt me dat we Contador volgend jaar in de Giro zien.
En dat jaquote:Op donderdag 7 september 2017 18:49 schreef Arcee het volgende:
[..]
En Costa voor de zoveelste keer wel.
Hielp niet dat hij ziek de ronde in kwam.quote:Op donderdag 7 september 2017 19:16 schreef Scorpion_17 het volgende:
Kruijswijk: "Top 10 was vooraf mijn doel en dat is nu gelukt." Ja lekker tevreden zijn met je tiende plek, hij heeft toch wel meer ambitie hoop ik?
https://streamable.com/pc4yequote:Op donderdag 7 september 2017 19:17 schreef Lucyintheafternoon het volgende:
[..]
daar kan ik allleen tot aan 3km zien
Rare mening.quote:Op donderdag 7 september 2017 16:39 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Ik ga z'n manier van rijden niet missen!
Rare mening.quote:Op donderdag 7 september 2017 16:39 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Gaan we niets aan missen.
Gelukkig ben jij niet obsessief met de mening van andere users.quote:Op donderdag 7 september 2017 16:40 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
[ afbeelding ] over een uur:
''Zo heb ik het niet gezegd''
twitter:thijszonneveld twitterde op donderdag 07-09-2017 om 17:47:16Kruijswijk steeds beter. Potentiële etappewinnaar zaterdag, op de Angliru. Moet ie wel op tijd weg zijn. reageer retweet
twitter:s_kruijswijk twitterde op donderdag 07-09-2017 om 18:52:15@thijszonneveld Ik vertrek zaterdag om een uur of 11.. moet genoeg zijn. reageer retweet
pfff. nog steeds niet t peleton. mijn neus is heel erg langquote:Op donderdag 7 september 2017 19:30 schreef Ascorbinezuur het volgende:
[..]
https://streamable.com/pc4ye
Verder kijken dan je neus lang is :p
In dit geval kan ik het me wel voorstellen; ziekte, beste resultaat ooit in de Vuelta 41ste... En een rit winnen is ook niet zo makkelijk. Er mogen dan wel nobuddies winnen, maar ze zijn wel allemaal explosiever dan Kruijswijk. In een Giro die hem beter lag en waar hij veel beter in vorm was lukte het als rittenkaper ook (net) niet.quote:Op donderdag 7 september 2017 19:16 schreef Scorpion_17 het volgende:
Kruijswijk: "Top 10 was vooraf mijn doel en dat is nu gelukt." Ja lekker tevreden zijn met je tiende plek, hij heeft toch wel meer ambitie hoop ik?
Foliforovquote:Op donderdag 7 september 2017 20:36 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
In dit geval kan ik het me wel voorstellen; ziekte, beste resultaat ooit in de Vuelta 41ste... En een rit winnen is ook niet zo makkelijk. Er mogen dan wel nobuddies winnen, maar ze zijn wel allemaal explosiever dan Kruijswijk. In een Giro die hem beter lag en waar hij veel beter in vorm was lukte het als rittenkaper ook (net) niet.
Die rit in de Dolomieten had ie ook moeten bekronen met een ritzege, was met afstand de beste man in koers die dag. Chaves kon alleen maar volgenquote:
quote:Op donderdag 7 september 2017 19:11 schreef Koffieplanter het volgende:
Mijn gevoel zegt me dat we Contador volgend jaar in de Giro zien.
quote:Op donderdag 7 september 2017 19:48 schreef Ascorbinezuur het volgende:
twitter:thijszonneveld twitterde op donderdag 07-09-2017 om 17:47:16Kruijswijk steeds beter. Potentiële etappewinnaar zaterdag, op de Angliru. Moet ie wel op tijd weg zijn. reageer retweet
twitter:s_kruijswijk twitterde op donderdag 07-09-2017 om 18:52:15@thijszonneveld Ik vertrek zaterdag om een uur of 11.. moet genoeg zijn. reageer retweet
Tja, hij is al eerder teruggekomen op een besluit om te stoppen, wordt vrij treurig als hij opnieuw een enorm spektakel maakt van zijn afscheid en dan alsnog doorgaat..quote:
https://streamable.com/ui4b1quote:Op donderdag 7 september 2017 19:58 schreef Lucyintheafternoon het volgende:
[..]
pfff. nog steeds niet t peleton. mijn neus is heel erg lang
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |