Waren ook op volle oorlogssterkte vandaag. Totale marktwaarde 568 miljoen tegen 4,3 miljoen voor Luxemburg (waarvan 2 miljoen in drie spelers).quote:Op zondag 3 september 2017 22:40 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
En die Fransen hebben me toch een selectie...
Van dr Luxemburgers ken ik er zo op het eerste gezicht geen een.
En wat is de marktwaarde van Oranje?quote:Op zondag 3 september 2017 22:45 schreef Tchock het volgende:
[..]
Waren ook op volle oorlogssterkte vandaag. Totale marktwaarde 568 miljoen tegen 4,3 miljoen voor Luxemburg (waarvan 2 miljoen in drie spelers).
Lachwekkend toch.
264 miljoen. Alle data van Transfermarkt.de trouwens.quote:Op zondag 3 september 2017 22:46 schreef remlof het volgende:
[..]
En wat is de marktwaarde van Oranje?
Ah interessant.quote:Op zondag 3 september 2017 22:48 schreef Tchock het volgende:
[..]
264 miljoen. Alle data van Transfermarkt.de trouwens.
https://www.transfermarkt(...)rtseite/verein/3379/
Ja, dat is wel beschamend. Al die wereldspelers tegen het kleine Luxemburg.quote:Op zondag 3 september 2017 22:45 schreef Tchock het volgende:
[..]
Waren ook op volle oorlogssterkte vandaag. Totale marktwaarde 568 miljoen tegen 4,3 miljoen voor Luxemburg (waarvan 2 miljoen in drie spelers).
Lachwekkend toch.
volgens laatste modellen lijkt het er op dat ze bij Florida aan land komt, maar dat is dan pas over een dag of 6 dus e rkan nog veel gebeuren.quote:Op zondag 3 september 2017 23:12 schreef skysherrif het volgende:
Zo, deze week kunnen we gaan "genieten" van Irma.
Ze maken er wel altijd een heel spektakel van, in de VS. En dan moet iedereen maar meedoen in de heisa.quote:Op zondag 3 september 2017 23:12 schreef skysherrif het volgende:
Zo, deze week kunnen we gaan "genieten" van Irma.
Ze kunnen daar ook nooit eens normaal en rustig doen, zelfs als noord korea een bommetje over japan heen gooit domineert amerika daarna weer het nieuws omdat trump erover heeft getweet.quote:Op zondag 3 september 2017 23:23 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Ze maken er wel altijd een heel spektakel van, in de VS. En dan moet iedereen maar meedoen in de heisa.
Moet jij niet je werkgroepen alvast voorbereiden?quote:Op zondag 3 september 2017 23:24 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Ze kunnen daar ook nooit eens normaal en rustig doen, zelfs als noord korea een bommetje over japan heen gooit domineert amerika daarna weer het nieuws omdat trump erover heeft getweet.
Morgen pas eerste introductie dag he, maar ga inderdaad wel zo slapen.quote:Op zondag 3 september 2017 23:30 schreef Jip141 het volgende:
[..]
Moet jij niet je werkgroepen alvast voorbereiden?
Sherrif is kennelijk slimmer dan Nigel.quote:Op zondag 3 september 2017 23:30 schreef Jip141 het volgende:
[..]
Moet jij niet je werkgroepen alvast voorbereiden?
Weet zeker dat op Blackboard (alternatieven) nu al huiswerk staat voor sommige vakken.quote:Op zondag 3 september 2017 23:33 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Morgen pas eerste introductie dag he, maar ga inderdaad wel zo slapen.
Heb het geluk dat een vriend van me in een dorp verderop, morgen ook vroeg moet beginnen aan stage, dus die pikt me op met de auto, hoef ik niet bizar vroeg op voor het OV.
Oh dat zal inderdaad wel ja, maargoed nog niet naar gekeken. Heb ook nog geen boekenlijst gehad, die krijg ik blijkbaar pas deze week.quote:Op zondag 3 september 2017 23:34 schreef Jip141 het volgende:
[..]
Weet zeker dat op Blackboard (alternatieven) nu al huiswerk staat voor sommige vakken.
Wie is Nigel.quote:Op zondag 3 september 2017 23:34 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Sherrif is kennelijk slimmer dan Nigel.
Niet dat dat een prestatie is.
Nee wist ik echt niet, maar ben op de laatste dagen na ook 2 weken amper hier geweest, is er dan iets om Nigel te doen geweest?quote:
Dat weet je wel, is al stiklang bekend dat hij Nigel heet.quote:Op zondag 3 september 2017 23:40 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Nee wist ik echt niet, maar ben op de laatste dagen na ook 2 weken amper hier geweest, is er dan iets om Nigel te doen geweest?
Ja eh, waarom zou ik erover liegen dat ik wel of niet weet dat hij Nigel heet haha, ik wist het gewoon niet.quote:Op zondag 3 september 2017 23:43 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat weet je w pel, is al stiklang bekend dat hij Nigel heet.
En zijn niet bestaande zelfredzamheid vaaaf was sickening.
Hij was hier dus "net" nog..quote:Op zondag 3 september 2017 23:43 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Ja eh, waarom zou ik erover liegen dat ik wel of niet weet dat hij Nigel heet haha, ik wist het gewoon niet.
Oh, maar niets nieuws dus oke. Mis hem wel in de sc.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |