toch wel leuk Luuk en Siem weer in de eredivisiequote:Op dinsdag 29 augustus 2017 13:05 schreef tja77 het volgende:
[..]
Want dan heb je zowel Locadia als Luuk die het niet geweldig doen.
- - = +quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 13:05 schreef tja77 het volgende:
[..]
Want dan heb je zowel Locadia als Luuk die het niet geweldig doen.
Was het maar waar dan waren we vorig jaar kampioen gewordenquote:
Toen was onze verdediging + en de rest - Dus dat is - als ik het goed hebquote:Op dinsdag 29 augustus 2017 13:38 schreef XL het volgende:
[..]
Was het maar waar dan waren we vorig jaar kampioen geworden
Het was ook te mooi om waar te zijnquote:Op dinsdag 29 augustus 2017 12:42 schreef tja77 het volgende:
[..]
Twitter Rik meldde zojuist dat Bordeaux is afgehaakt.
Fucking triest natuurlijk. Dat is bij elkaar 8 miljoen ofzo wat dus gewoon verdampt. Kwijt.quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 14:04 schreef de_boswachter het volgende:
Ohja Maher en Ritzmaier
Die wil echt niemand hebben hé. Wtf.
I know. Maar de kans is wel groter dat de spits opeens goed gaat presteren.quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 13:05 schreef tja77 het volgende:
[..]
Want dan heb je zowel Locadia als Luuk die het niet geweldig doen.
Mede daarom laak ik het wisselbeleid van Cocu de laatste wedstrijden. Pereiro eruit, en de Jong erin. Ga dan voor Pereiro eruit en Maher erin. Dan blijf je met een 10 spelen. Geef die jongen gewoon een paar wedstrijden de kans. En wissel Locadia voor de Jong als je zo nodig de Jong wilt brengen.quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 14:30 schreef Befbekje het volgende:
Ritzmaier had je gewoon een paar jaar terug al moeten verkopen.. Dat continue uitlenen, dan weet je toch al hoe laat het is? Maher, tja.. Het is en blijft zonde, maar ik vind ook dat 'ie misbruikt is bij PSV.. Je had die jongen in de lijn van AZ gewoon meteen op 10 moeten zetten en daar laten staan.. Hij is gewoon kapot gemaakt door Cocu..
En Luuk de Jong heeft een rotseizoen gehad, vorig jaar.. Geef die jongen gewoon het vertrouwen en loos die Locadia..
Toch zonde dat PSV zo'n jongen als die Maher verkracht heeft.. En hem dan aan het begin van dit seizoen niet eens een rugnummer geven, maar nu zit 'ie gewoon weer op de bank.. Het siert die jongen dat 'ie niet via een arbitragecommissie een breuk in z'n contract wil forceren of anderzijds zichzelf als een eikel binnen de groep opstelt, maar echt netjes van PSV vind ik het niet..quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 14:37 schreef tja77 het volgende:
[..]
Mede daarom laak ik het wisselbeleid van Cocu de laatste wedstrijden. Pereiro eruit, en de Jong erin. Ga dan voor Pereiro eruit en Maher erin. Dan blijf je met een 10 spelen. Geef die jongen gewoon een paar wedstrijden de kans. En wissel Locadia voor de Jong als je zo nodig de Jong wilt brengen.
Ik weet niet op welke positie hij bij die Turkse ploeg heeft gespeeld, maar die hielden het ook voor gezien met Maher. Ik denk EN dat Maher niet goed genoeg is EN niet op zijn eigen plek komt te spelen. Maar eens kans op 10 bij PSV (desnoods in de beker) kun je hem toch wel geven lijkt me.quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 14:42 schreef Befbekje het volgende:
[..]
Toch zonde dat PSV zo'n jongen als die Maher verkracht heeft.. En hem dan aan het begin van dit seizoen niet eens een rugnummer geven, maar nu zit 'ie gewoon weer op de bank.. Het siert die jongen dat 'ie niet via een arbitragecommissie een breuk in z'n contract wil forceren of anderzijds zichzelf als een eikel binnen de groep opstelt, maar echt netjes van PSV vind ik het niet..
Ik denk dat dat gewoon een gelddingetje is geweest.. Osmanlispor speelde Europees afgelopen jaar en hadden dus meer budget.. Het is verder niet echt een kapitaalkrachtige club AFAIK, en bovendien: Turkijequote:Op dinsdag 29 augustus 2017 14:46 schreef tja77 het volgende:
[..]
Ik weet niet op welke positie hij bij die Turkse ploeg heeft gespeeld, maar die hielden het ook voor gezien met Maher. Ik denk EN dat Maher niet goed genoeg is EN niet op zijn eigen plek komt te spelen. Maar eens kans op 10 bij PSV (desnoods in de beker) kun je hem toch wel geven lijkt me.
Die wissel van Bergwijn sloeg werkelijk helemaal nergens op.quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 14:37 schreef tja77 het volgende:
[..]
Mede daarom laak ik het wisselbeleid van Cocu de laatste wedstrijden. Pereiro eruit, en de Jong erin. Ga dan voor Pereiro eruit en Maher erin. Dan blijf je met een 10 spelen. Geef die jongen gewoon een paar wedstrijden de kans. En wissel Locadia voor de Jong als je zo nodig de Jong wilt brengen.
Die jongen kan ook best ballen hoor, een van de beste mannen op het veld bij Jong.quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 14:40 schreef Ciscus het volgende:
Ritzmaier kon toch ook een beetje linksbacken?
Eens, Bergwijn speelde als 1 van de weinige voorin een puike wedstrijd. Al vond ik Lozano ook niet slecht spelen.quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 15:26 schreef TehRocks het volgende:
[..]
Die wissel van Bergwijn sloeg werkelijk helemaal nergens op.
Cocu: 'Oke wat we doen; onze goed spelende rechtsbuiten halen we eruit voor de Jong, dan kan Locadia, waarvan we weten dat ie er geen flikker van bakt op de flank, de plek van Bergwijn overnemen.
Hoewel die ook wel slordig was, maar die heeft zoveel kwaliteit dat het er altijd wel oke uit ziet.quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 15:44 schreef tja77 het volgende:
[..]
Eens, Bergwijn speelde als 1 van de weinige voorin een puike wedstrijd. Al vond ik Lozano ook niet slecht spelen.
Bij Lozano zag je trouwens de teleurstelling op het gezicht toen hij er af moest.
Die was wel echt op bij zijn wissel. Die sprint die hij vlak voor zijn wissel nog trok om een bal binnen te houden leek nergens meer op. Sowieso valt me op dat zijn eerste helften een stuk beter zijn dan zijn tweede helften. Moet wat meer gaan doseren qua energie, al vind ik het wel mooi om hem continu te zien jagen. Daar worden die verdedigers helemaal gek van, die rechtsback van Roda verloor volgens mij wel een keer of 5 de bal door zijn jagenquote:Op dinsdag 29 augustus 2017 15:44 schreef tja77 het volgende:
[..]
Eens, Bergwijn speelde als 1 van de weinige voorin een puike wedstrijd. Al vond ik Lozano ook niet slecht spelen.
Bij Lozano zag je trouwens de teleurstelling op het gezicht toen hij er af moest.
Omdat Luuk al meer dan een jaar het vertrouwen van Cocu krijgt op de positie waar Luuk zich het best voelt (de spits). En omdat Maher bij AZ heeft laten zien wel degelijk goed te kunnen voetballen, en bij PSV niet of amper de kans heeft gekregen op zijn favoriete positie.quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 16:08 schreef Ciscus het volgende:
Ik denk nog steeds dat Maher van grote waarde kan zijn. Toch vind ik het raar hoe sommigen hier vinden dat hij nog een kans moet krijgen en dat Luuk de Jong zo snel mogelijk moet stoppen met voetballen.
no shitquote:Op dinsdag 29 augustus 2017 16:34 schreef tja77 het volgende:
[..]
Als er een club zo gek is om de prijs te betalen die PSV toentertijd voor hem heeft afgetikt, dan is het ook een strikje erom en weg ermee.
Je hebt wel het probleem dat nu Pereiro op de 10 speelt dat de publieke opinie nu ook is van laat die jongen daar tot de winterstop voetballen om te kijken hoe het gaat.. En terecht, want hij hoort niet op rechtsbuiten of 6 of 8.. Maar dat gaat dan weer ten koste van een eventuele tweede kans voor Maher.. Eigenlijk, als je het gewoon goed bekijkt is het ook wanbeleid van PSV.. Je had die Pereiro helemaal niet naar Eindhoven hoeven halen..quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 16:34 schreef tja77 het volgende:
[..]
Omdat Luuk al meer dan een jaar het vertrouwen van Cocu krijgt op de positie waar Luuk zich het best voelt (de spits). En omdat Maher bij AZ heeft laten zien wel degelijk goed te kunnen voetballen, en bij PSV niet of amper de kans heeft gekregen op zijn favoriete positie.
Ik vind overigens niet dat Luuk moet stoppen, maar als je er 6-7 miljoen voor kunt krijgen, strikje erom en laten gaan. maar dat geldt voor Maher ook. Als er een club zo gek is om de prijs te betalen die PSV toentertijd voor hem heeft afgetikt, dan is het ook een strikje erom en weg ermee.
Hij moet de bal niet kaatsen, hij moet de ballen op z'n kop krijgen.. Dan gaan ze erin ook..quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 18:50 schreef Buitendam het volgende:
Met Pereiro, Lozano en Bergwijn is de Jong wel een bruikbare spits. Hij moet alleen met zijn rug naar de goal blijven staan en de bal kaatsen.
Dit spelen met een 10 is ook een Hail Mary van Cocu hoor, dit zat nooit in het plan toen ze Pereiro haalden.quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 18:48 schreef Befbekje het volgende:
[..]
Je hebt wel het probleem dat nu Pereiro op de 10 speelt dat de publieke opinie nu ook is van laat die jongen daar tot de winterstop voetballen om te kijken hoe het gaat.. En terecht, want hij hoort niet op rechtsbuiten of 6 of 8.. Maar dat gaat dan weer ten koste van een eventuele tweede kans voor Maher.. Eigenlijk, als je het gewoon goed bekijkt is het ook wanbeleid van PSV.. Je had die Pereiro helemaal niet naar Eindhoven hoeven halen..
Natuurlijk niet. Je gaat de rol van Lozano nu toch niet veranderen in een buitenspeler die de voorzetten moet leveren?quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 18:51 schreef Befbekje het volgende:
[..]
Hij moet de bal niet kaatsen, hij moet de ballen op z'n kop krijgen.. Dan gaan ze erin ook..
Volgens mij wel, hoor.. Je had toen Narsingh/Locadia/Lestienne et cetera voor de flanken, en Pröpper/Guardado/Hendrix voor het middenveld, dan kom je al gauw op die plek terecht.. Maar volgens mij is het probleem dat ze helemaal geen plan hadden of hebben.. Kijk hoe Philip husselt met al die middenvelders, die op hun beurt ook allemaal maar spelen waar ze van Philip moeten spelen. Geen enkele middenvelder staat op en zegt waar het op staat in de zin van ik hoor hier of daar te spelen..quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 18:52 schreef TehRocks het volgende:
[..]
Dit spelen met een 10 is ook een Hail Mary van Cocu hoor, dit zat nooit in het plan toen ze Pereiro haalden.
Waar zeg ik dat de rol van Lozano moet veranderen?quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 18:56 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Natuurlijk niet. Je gaat de rol van Lozano nu toch niet veranderen in een buitenspeler die de voorzetten moet leveren?
De Jong inspelen, die zet zijn reet in de defensie en dan is het afspelen op de inlopende speler zoals Pereiro/Ginkel etc.
En wie gaat de voorzetten leveren?quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 18:58 schreef Befbekje het volgende:
[..]
Waar zeg ik dat de rol van Lozano moet veranderen?.. Ik stel dat Luuk de Jong een uitstekende kopper is.. Ben jij schizofreen?
Ik denk dat met de Jong in de spits de rest van de aanvallers beter renderen. Met Locadia renderen ze minder want die is doelgerichter, alleen zijn aannames en snelheid van handelen blijven achter met wat hij wil.quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 18:50 schreef Buitendam het volgende:
Met Pereiro, Lozano en Bergwijn is de Jong wel een bruikbare spits. Hij moet alleen met zijn rug naar de goal blijven staan en de bal kaatsen.
Dat is het probleem wat PSV nu heeft.. Maar Pereiro en v. Ginkel gaan echt niet al die doelpunten maken die PSV juist nodig heeft.. Van Ginkel is goed voor een doelpuntje of tien, Pereiro acht, maar je moet toch een goaltje of 80 maken op z'n minst om kampioen te kunnen worden..quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 18:59 schreef Buitendam het volgende:
[..]
En wie gaat de voorzetten leveren?
Pereiro was voorig seizoen topscorer en had een heel mooi speelminuten/doelpunt ratio.quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 19:01 schreef Befbekje het volgende:
[..]
Dat is het probleem wat PSV nu heeft.. Maar Pereiro en v. Ginkel gaan echt niet al die doelpunten maken die PSV juist nodig heeft.. Van Ginkel is goed voor een doelpuntje of tien, Pereiro acht, maar je moet toch een goaltje of 80 maken op z'n minst om kampioen te kunnen worden..
Wel tien doelpunten!quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 19:03 schreef tja77 het volgende:
[..]
Pereiro was voorig seizoen topscorer en had een heel mooi speelminuten/doelpunt ratio.
Van Ginkel kan in een compleet seizoen 15+ doelpunten maken.
Niet vergeten dat van Ginkel nu minder in scoringspositie komtquote:Op dinsdag 29 augustus 2017 19:03 schreef tja77 het volgende:
[..]
Pereiro was voorig seizoen topscorer en had een heel mooi speelminuten/doelpunt ratio.
Van Ginkel kan in een compleet seizoen 15+ doelpunten maken.
Dus je hebt geen antwoord op je eigen stelling dat Luuk als kopper moet worden gebruikt.quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 19:01 schreef Befbekje het volgende:
[..]
Dat is het probleem wat PSV nu heeft.. Maar Pereiro en v. Ginkel gaan echt niet al die doelpunten maken die PSV juist nodig heeft.. Van Ginkel is goed voor een doelpuntje of tien, Pereiro acht, maar je moet toch een goaltje of 80 maken op z'n minst om kampioen te kunnen worden..
En werd behoorlijk vaak gewisseld, 10 doelpunten voor een speler die niet op zijn favoriete plek staat is gewoon netjes.quote:
Ik heb inderdaad geen antwoord op mijn eigen stelling, maar dat is, nogmaals, het probleem.. Als aanspeelpunt is Luuk een drama..quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 19:06 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Dus je hebt geen antwoord op je eigen stelling dat Luuk als kopper moet worden gebruikt.
De Jong heeft dat vorig jaar geprobeerd. Toen maakte ie 8 goals in een seizoen als diepe spits van topclub PSV
Die bal moet zo snel mogelijk richting de Jong om al worstelend met verdedigers de bal in te spelen op de inkomende middenvelder/vleugelspeler. In deze vorm kun je Luuk 800 kopkansen per wedstrijd geven, maar die gaat niet scoren. Pereiro, Bergwijn, Lozano en Ginkel wel.
Bergwijn op rechts kan dat prima, laat in deze paar wedstrijdjes op rechts meer zien dan vorig jaar op links.quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 18:59 schreef Buitendam het volgende:
[..]
En wie gaat de voorzetten leveren?
De Jong, Van Ginkel en Pereiro hebben afgelopen seizoen samen 25 doelpunten gemaakt.. Ongeacht positie, speelminuten en what not, dat is gewoon heel, heel erg mager..quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 19:07 schreef tja77 het volgende:
[..]
En werd behoorlijk vaak gewisseld, 10 doelpunten voor een speler die niet op zijn favoriete plek staat is gewoon netjes.
Zit gemiddeld gewoon op 1 doelpunt per 2 wedstrijden. En heeft er nu ook alweer 2 in liggen in 3 wedstrijden. Die haalt de 15+ wel, zeker tegen ploegen uit het rechterrijtje.quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 19:06 schreef TehRocks het volgende:
[..]
Niet vergeten dat van Ginkel nu minder in scoringspositie komt
Oneens. Gewoon lekker nog twee seizoenen aanvoerder laten zijn bij Fortuna. Hem wel nu alvast vastleggen. Als het niks is verlies je twee ton. Snap sowieso niet dat de topclubs vaker investeren in de Jupiler League.quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 19:04 schreef tja77 het volgende:
[..]
Talentvolle speler, stallen bij jong PSV, en over 1-2 jaar naar het eerste zetten.
Van Ginkel speelde slechts een half seizoen hè. Die scoort juist bijzonder makkelijk voor een middenvelder. Pereiro stond niet op zijn favoriete plek, en als buitenspeler 10 goals maken is niet eens zo slecht. (Nee ook niet super goed).quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 19:08 schreef Befbekje het volgende:
[..]
De Jong, Van Ginkel en Pereiro hebben afgelopen seizoen samen 25 doelpunten gemaakt.. Ongeacht positie, speelminuten en what not, dat is gewoon heel, heel erg mager..
Bergwijn voorzetten? Kijk de afgelopen wedstrijden eens terug. Hij trekt alleen maar naar binnen om voor de goal te komen.quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 19:08 schreef TehRocks het volgende:
[..]
Bergwijn op rechts kan dat prima, laat in deze paar wedstrijdjes op rechts meer zien dan vorig jaar op links.
Of hij nu speelt bij jong PSV of Fortuna maakt weinig uit. Voordeel als hij bij jong PSV speelt is, dat hij ook zo nu en dan kan meedraaien bij het eerste.quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 19:10 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Oneens. Gewoon lekker nog twee seizoenen aanvoerder laten zijn bij Fortuna. Hem wel nu alvast vastleggen. Als het niks is verlies je twee ton. Snap sowieso niet dat de topclubs vaker investeren in de Jupiler League.
Hoezo is Luuk als aanspeelpunt een drama? Heb je afgelopen zondag wel gekeken? Die goal van Hendrix tegen NAC is een goed voorbeeld van de rol waarmee de jong bruikbaar is.quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 19:07 schreef Befbekje het volgende:
[..]
Ik heb inderdaad geen antwoord op mijn eigen stelling, maar dat is, nogmaals, het probleem.. Als aanspeelpunt is Luuk een drama..
2 maal uit een corner wel hequote:Op dinsdag 29 augustus 2017 19:09 schreef tja77 het volgende:
[..]
Zit gemiddeld gewoon op 1 doelpunt per 2 wedstrijden. En heeft er nu ook alweer 2 in liggen in 3 wedstrijden. Die haalt de 15+ wel, zeker tegen ploegen uit het rechterrijtje.
Ja, ik heb afgelopen zondag gekeken, maar dat was tegen Roda JC.. Zelfde clubkleuren, doch desalniettemin..quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 19:16 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Hoezo is Luuk als aanspeelpunt een drama? Heb je afgelopen zondag wel gekeken? Die goal van Hendrix tegen NAC is een goed voorbeeld van de rol waarmee de jong bruikbaar is.
Die tellen net zo hard, maar ik snap waar je op doelt. Van Ginkel heeft echter wel een neus voor dat soort momenten. Vaak de afvallende bal, het schot uit de tweede lijn enz.quote:
Hij wil ook niet bij Jong PSV ballen, anders had hij die krabbel wel gezet.quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 19:14 schreef tja77 het volgende:
Hem nu vastleggen, wie zegt dat hij dat wil?
Hij kan het iig wel, kan me een wedstrijd herinneren vorig jaar dat hij op rechts inviel en vervolgens er een panklaar op Luuk z'n hoofd legt.quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 19:12 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Bergwijn voorzetten? Kijk de afgelopen wedstrijden eens terug. Hij trekt alleen maar naar binnen om voor de goal te komen.
Je kunt op dit moment zeker stellen dat PSV op moment maar op 1 manier kan spelen en dat is met De Jong als aanspeelpunt. Locadia gaat het niet worden.
Een selectie in disbalansquote:Op dinsdag 29 augustus 2017 19:29 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Gaar, dat gedoe met de Jong. Maar het lijkt er dus op dat er niemand meer vertrekt.
Ja, maar ik heb het dus over beide wedstrijden, helder licht. Vorige week tegen NAC kwam daar een prima goal uit en afgelopen zondag was het met de Jong als aanspeelpunt ook prima. De Jong in deze vorm als afmaker willen gebruiken, met of zonder kop, lijkt mij niet verstandig.quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 19:18 schreef Befbekje het volgende:
[..]
Ja, ik heb afgelopen zondag gekeken, maar dat was tegen Roda JC.. Zelfde clubkleuren, doch desalniettemin..
Dat zal best. Maar een zwaluw brengt geen zomer.quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 19:21 schreef TehRocks het volgende:
[..]
Hij kan het iig wel, kan me een wedstrijd herinneren vorig jaar dat hij op rechts inviel en vervolgens er een panklaar op Luuk z'n hoofd legt.
Na Schwaab niet verder gelezenquote:Op dinsdag 29 augustus 2017 19:33 schreef Befbekje het volgende:
Room
Luckassen - Schwaab - Isimat
Hendrix - Van Ginkel
Pereiro - Maher - Ramselaar
De Jong - Lozano
Dit is mijn favoriete opstelling..
Arias is de beste verdediger van PSV, Hans.quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 19:58 schreef Befbekje het volgende:
[..]
Ik vind de backs van PSV armoediger, derhalve stel ik ze niet op..
Arias is een natte krant..quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 19:58 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Arias is de beste verdediger van PSV, Hans.
En kopte hij over?quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 19:21 schreef TehRocks het volgende:
[..]
Hij kan het iig wel, kan me een wedstrijd herinneren vorig jaar dat hij op rechts inviel en vervolgens er een panklaar op Luuk z'n hoofd legt.
Tete, Riedewald, Haps, Willems et cetera.. Maar enfinquote:Op dinsdag 29 augustus 2017 20:00 schreef PSVCL het volgende:
Arias is de beste back van NL : al een paar jaar
Dat was Karsdorp denk ik.quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 20:00 schreef PSVCL het volgende:
Arias is de beste back van NL : al een paar jaar
Dit elftal zul je nooit op het veld zien staan.quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 19:33 schreef Befbekje het volgende:
Room
Luckassen - Schwaab - Isimat
Hendrix - Van Ginkel
Pereiro - Maher - Ramselaar
De Jong - Lozano
Dit is mijn favoriete opstelling..
Geen Santos dus. Het wachten is op Brands die zegt dat plan B ook niet haalbaar is, de selectie rond is en we het met Paal en Brenet moeten gaan doenquote:Steven Bergwijn is naar verluidt in beeld om de naar AS Monaco vertrokken Keita Baldé Diao op te volgen bij Lazio. Benfica-aanvaller Diogo Gonçalves geldt echter als eerste keus in Rome. (La Reppublica)
PSV lijkt overigens af te zien van de komst van Douglas Santos. Door het afketsen van de transfer van Luuk de Jong naar Girondins Bordeaux zien de Eindhovenaren zich genoodzaakt hun bod bij Hamburger SV in te trekken. (BILD)
Nouja, het is niet alsof PSV een druk programma heeft ofzoquote:Op woensdag 30 augustus 2017 00:56 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Geen Santos dus. Het wachten is op Brands die zegt dat plan B ook niet haalbaar is, de selectie rond is en we het met Paal en Brenet moeten gaan doen
Ik dacht dat PSV er financieel goed op stond met een kleine buffer. Nu blijkt dus dat als we de Jong niet verkopen er geen geld is voor een linksback. Vreemde situatie.quote:Volgens het Duitse BILD heeft PSV het bod van vier miljoen euro op linksback Douglas Santos ingetrokken. De beslissing van PSV zou zijn genomen na het afketsen van de transfer van Luuk de Jong naar Bordeaux. De koppeling met de transfer van De Jong zou verklaren waarom Marcel Brands eerder had aangegeven dat de club een definitieve transfer van de linksback niet zou kunnen financieren en even later alsnog een bod van vier miljoen uitbracht.
Wie zegt überhaupt dat er een koppeling is tussen die twee zaken. Er wordt gezocht naar een verklaring, maar er zijn wel meer mogelijkheden te bedenken waarom die LB afketst.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 03:07 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Ik dacht dat PSV er financieel goed op stond met een kleine buffer. Nu blijkt dus dat als we de Jong niet verkopen er geen geld is voor een linksback. Vreemde situatie.
Is er weer een nieuwe FM uit?quote:Op dinsdag 29 augustus 2017 19:33 schreef Befbekje het volgende:
Room
Luckassen - Schwaab - Isimat
Hendrix - Van Ginkel
Pereiro - Maher - Ramselaar
De Jong - Lozano
Dit is mijn favoriete opstelling..
In de eerste wedstrijden zie ik er niks van terug.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 01:21 schreef PSVCL het volgende:
Blijf van Bergwijn af ,zag tijdens de voorbereiding al dat ie zich prima ontwikkeld
Ogen opendoen dan.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 07:58 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
In de eerste wedstrijden zie ik er niks van terug.
Het is goddomme ook altijd hetzelfde gezeik. Eerst gaat het een jaar lang over eigen jeugd die geen kansen krijgt, en dan krijgen ze een paar wedstrijden de kans en is het meteen weer gezeik als ze niet minimaal 3 assists en 2 goals op het bord zetten.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 07:58 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
In de eerste wedstrijden zie ik er niks van terug.
quote:Op woensdag 30 augustus 2017 10:19 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Het is goddomme ook altijd hetzelfde gezeik. Eerst gaat het een jaar lang over eigen jeugd die geen kansen krijgt, en dan krijgen ze een paar wedstrijden de kans en is het meteen weer gezeik als ze niet minimaal 3 assists en 2 goals op het bord zetten.
Dat is iets anders. Maar hij is dit seizoen wel gewoon heel lekker begonnen. Als hij zo doorgaat wordt hij vanzelf 'PSV-materiaal'.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 10:19 schreef ZuidGrens het volgende:
Ik ben ook niet kapot van Bergwijn. Zal af en toe heus wel een leuk potje spelen, maar in mijn ogen (nog) geen PSV-materiaal.
Inderdaad.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 10:19 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Het is goddomme ook altijd hetzelfde gezeik. Eerst gaat het een jaar lang over eigen jeugd die geen kansen krijgt, en dan krijgen ze een paar wedstrijden de kans en is het meteen weer gezeik als ze niet minimaal 3 assists en 2 goals op het bord zetten.
Jij hebt er fucking veel verstand van. Respect !!1!!11!!22!quote:Op woensdag 30 augustus 2017 10:19 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Het is goddomme ook altijd hetzelfde gezeik. Eerst gaat het een jaar lang over eigen jeugd die geen kansen krijgt, en dan krijgen ze een paar wedstrijden de kans en is het meteen weer gezeik als ze niet minimaal 3 assists en 2 goals op het bord zetten.
Ach, een jeugdopleiding heeft tijd nodig om zich te ontwikkelen.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 10:26 schreef GGMM het volgende:
[..]
Inderdaad.
Accepteer gewoon dat PSV geen jeugd heeft. Dat gezeur om jeugd en daarna de realisatie dat het VVV-materiaal is lijkt me heel vermoeiend.
Lammers gaat het niet worden vrees ik.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 10:43 schreef vincenzo78 het volgende:
Paal en Bergwijn zijn toch PSV jeugd? Lammers komt er ook nog bij.
Volgensmij scoorde hijquote:Op woensdag 30 augustus 2017 07:58 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
In de eerste wedstrijden zie ik er niks van terug.
Ik ben het 100% met je eens, Badder.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 10:19 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Het is goddomme ook altijd hetzelfde gezeik. Eerst gaat het een jaar lang over eigen jeugd die geen kansen krijgt, en dan krijgen ze een paar wedstrijden de kans en is het meteen weer gezeik als ze niet minimaal 3 assists en 2 goals op het bord zetten.
5 spelers is best aardig, maar van die 5 is er misschien maar één onbetwist basismateriaal.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 10:41 schreef tja77 het volgende:
[..]
Ach, een jeugdopleiding heeft tijd nodig om zich te ontwikkelen.
Afgelopen zondag stonden er 5 uit de eigen jeugd in de basis.
En er komt nog een goede lichting aan natuurlijk.
Hendrix en Zoet zijn in deze selectie toch wel zekerheidjes, ook Bergwijn begint nu stapjes te zetten maar zal nog wel beter moeten worden. Locadia staat er omdat hij in de ogen van Cocu de minst slechte optie is, maar best is het niet. Brenet op RB kan nog net, op LB is het een schande voor PSV. Paal op linksback doet het redelijk, maar meer mag je niet verwachten van een niet back. Die gaat ongetwijfeld een paar keer door het ijs zakken als hij het gehele seizoen LB staat, iemand als Kluivert loopt er rondjes omheen denk ik.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 11:09 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
5 spelers is best aardig, maar van die 5 is er misschien maar één onbetwist basismateriaal.
Dit vind ik ook echt schandalig, willems ging 100% deze zomer wegquote:Op woensdag 30 augustus 2017 11:36 schreef Doublepain het volgende:
Willems is al een tijdje weg en nog steeds geen vervanger, hoe krijg je het voor elkaar
Dat je nog op dat gezuig van GGMM reageert man.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 10:41 schreef tja77 het volgende:
[..]
Ach, een jeugdopleiding heeft tijd nodig om zich te ontwikkelen.
Afgelopen zondag stonden er 5 uit de eigen jeugd in de basis.
En er komt nog een goede lichting aan natuurlijk.
Zoet is onbetwist basismateriaal, Hendrix wat mij betreft ook. Locadia was vorig jaar basisspeler en liet zelfs op rechts hele aardige statistieken zien.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 11:09 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
5 spelers is best aardig, maar van die 5 is er misschien maar één onbetwist basismateriaal.
Beetje jammer dat we Locadia gaan verdedigen omdat het eigen jeugd isquote:Op woensdag 30 augustus 2017 12:04 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Zoet is onbetwist basismateriaal, Hendrix wat mij betreft ook. Locadia was vorig jaar basisspeler en liet zelfs op rechts hele aardige statistieken zien.
Daarnaast ontwikkelt Bergwijn zich goed en heeft Brenet absolute topwedstrijden gespeeld. Dat die ontwikkeling zich bij hem niet doorzet is jammer, maar dat kan bij elk talent gebeuren.
Dat is gewoon een hele aardige score, als je ziet dat de lichtingen waarbij PSV zich ook echt op de jeugd is gaan richten, er nog aan moeten komen. Er zijn clubs in de Eredivisie waar de kwaliteitseisen een stuk minder zijn, die minder eigen spelers opstellen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |