Ik snap je punt niet?quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 20:14 schreef ConqueringChaos het volgende:
Ligt eraan wat je functie binnen ggz is natuurlijk.
Ik ben ervaringswerker bij clientenservicepunt, heb je geen opleiding of cursus voor nodig.
Maar dan behandel je natuurlijk geen cliënten.
Misschien moet je zelf eens goed lezen, want ik zeg nergens dat jij het gezegd hebt. Als je zo koppig en betweterig doet, begrijp ik wel waarom niemand in jouw ogen ooit iets goeds kan doen. Waarom dan nog psychische hulp zoeken? Je weet blijkbaar precies wat je moet doen en denken.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 21:02 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Maar als naar jouw zeggen psychologe het niet aankunnen en -daarom- dat soort fouten maken, maar naar jouw zeggen ook "Het is niet dat de psychologen het niet aankunnen" maar wel dat psychologen zouden falen omdat het te onpersoonlijk zou zijn, dan heb je totaal niet begrepen dat wanneer ik zeg dat ze falen in hun werk, dat ik daar niet mee bedoel dat ze onpersoonlijk zijn.
Waar de fuk haal je dat vandaan?
Weet je waar ik ook ineens aan moet denken door -wat- je hier aanbrengt? Dat je TOTAAL voorbij gaat aan MIJN verhaal en MIJN leed en je UITSLUITEND focust op dat psychologen zouden falen omdat het te onpersoonlijk zou zijn TERWIJL IK DAT FAKKIN NIET GEZEGD HEB MAN!
Wat ik heb gezegd, is dat ze hun werk niet goed doen omdat ze onkundig te werk gaan (maar als je exact wilt weten wat ik heb gezegd, lees mijn posts dan nog een keertje aandachtig door (en laat me gelijk maar ff weten waar ik iets gezegd zou hebben over onpersoonlijk werkgericht werk...of weet ik wat je verzonnen hebt)).
In mijn geval ging het om gz-psychologen.quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 20:05 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Nee depressie. Dat verschil is meestal wel heel duidelijk.
Het waren wel ouderen, misschien is het dan logischer voor je.
De term psycholoog is niet beschermd, gz-psycholoog of klinisch psycholoog wel
Ook voor ervaringswerkers zijn er opleidingen voor ze aan de slag kunnen.
Een simpele Google-zoekopdracht vertelt je al dat de titel onbeschermd is.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 21:09 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
In mijn geval ging het om gz-psychologen.
Weet je zeker dat psycholoog niet beschermd is?
Dit alleen zou al een goede reden zijn mensen zoals deze Villas een permaban voor serieuze fora zoals R&P te geven.quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 18:40 schreef Villas__Rubin het volgende:
[..]
Ah jawel joh, allemaal aanstelleritis. Als je dan zo depressief bent, kijk je maar gewoon wat vrolijker!
Wow, dit is de slimste post die ik Villas tot nu toe ooit heb zien maken!!11!!!1!!12quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 18:28 schreef Villas__Rubin het volgende:
[..]
een depressie is toch gewoon dat je je dag niet hebt, alleen dan een paar maanden achter elkaar?
Geef hem geen valse hoop, hij zal het nooit kunnenquote:Op vrijdag 25 augustus 2017 18:28 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Beetje kort door de bocht, maar klopt, dat noem je toch geen wissewasje?
Serieus?......quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 18:10 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Ik heb mensen weer zien lopen vanuit hun rolstoel nadat ze behandeld waren voor hun depressie
Dat zeg ik net, gz-psycholoog is wel beschermd.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 21:09 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
In mijn geval ging het om gz-psychologen.
Weet je zeker dat psycholoog niet beschermd is?
Doe rustig johquote:Op zaterdag 26 augustus 2017 21:02 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Maar als naar jouw zeggen psychologe het niet aankunnen en -daarom- dat soort fouten maken, maar naar jouw zeggen ook "Het is niet dat de psychologen het niet aankunnen" maar wel dat psychologen zouden falen omdat het te onpersoonlijk zou zijn, dan heb je totaal niet begrepen dat wanneer ik zeg dat ze falen in hun werk, dat ik daar niet mee bedoel dat ze onpersoonlijk zijn.
Waar de fuk haal je dat vandaan?
Weet je waar ik ook ineens aan moet denken door -wat- je hier aanbrengt? Dat je TOTAAL voorbij gaat aan MIJN verhaal en MIJN leed en je UITSLUITEND focust op dat psychologen zouden falen omdat het te onpersoonlijk zou zijn TERWIJL IK DAT FAKKIN NIET GEZEGD HEB MAN!
Wat ik heb gezegd, is dat ze hun werk niet goed doen omdat ze onkundig te werk gaan (maar als je exact wilt weten wat ik heb gezegd, lees mijn posts dan nog een keertje aandachtig door (en laat me gelijk maar ff weten waar ik iets gezegd zou hebben over onpersoonlijk werkgericht werk...of weet ik wat je verzonnen hebt)).
Nog meer beproevingen? Ik heb zo denk ik wel meer dan zat meegemaakt. Wanneer komt mijn beloning nou eens?quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 17:36 schreef Sigaartje het volgende:
Soms moet je gewoon hard zijn voor jezelf.
Je bent hier op aarde om te werken en beproevingen te doorstaan.
Bij de pakken neerzitten, daar heeft niemand wat aan.
De meeste mensen die net van de universiteit komen, doen meestal ook alleen de intake of diagnose. De daadwerkelijke behandeling is volgens mij alleen voorbehouden aan psychotherapeuten of gz-psychologen (mensen met een post-doctorale opleiding dus) of mensen met flink wat ervaring. Die eerste twee hebben volgens mij ook een BIG-nummer. Als het goed is, hoort het zo te zijn in een professionele instelling. Maar ik kan het me voorstellen dat ze pas afgestudeerden mensen laten behandelen als ze een tekort aan mankracht hebben.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 21:14 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Dat zeg ik net, gz-psycholoog is wel beschermd.
Iemand die net van de universitaire opleiding psychologie komt, heeft zo'n brede opleiding, daarmee is die nog geen behandelaar. Je kan wel onder supervisie werken, zoals een arts die nog geen specialist is.
Je hoeft het ook niet met -mij- eens te zijn, hyet gaat me om de stelling. -Wie- deze stelling naar voren brengt, is natuurlijk niet relevant. Als je dat wel vindt, ben je sowieso niet objectief (en dus niet neutraal).quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 17:19 schreef Murdera het volgende:
Ben het niet met je eens magnetronkoffie. Als heb ik volgens mij dezelfde ervaringen met psychologen. Het heeft voor ons gewoon geen toegevoegde waarde.
Mensen bij wie dit werkt, zijn sowieso niet echt depressief maar zijn aanstellers. Lijkt me wel interessant dit soort aanstellers/fakers/dramaqueens van een chip te voorzien zodat al hun gedrama voor hun eigen kosten gaat. Hoef ik gelijk dit soort mensen niet meer voor serieus aan te zien en bespaar ik me tijd die ik vervolgens in wel normale mensen kan investerenquote:Op vrijdag 25 augustus 2017 14:30 schreef datwouiknetzeggen het volgende:
Mensen met een depressie. Schop onder je reet heb je gewoon nodig.
Onder supervisie dus. Kan volgens mij ook prima.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 21:17 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
De meeste mensen die net van de universiteit komen, doen meestal ook alleen de intake of diagnose. De daadwerkelijke behandeling is volgens mij alleen voorbehouden aan psychotherapeuten of gz-psychologen (mensen met een post-doctorale opleiding dus) of mensen met flink wat ervaring. Die eerste twee hebben volgens mij ook een BIG-nummer. Als het goed is, hoort het zo te zijn in een professionele instelling. Maar ik kan het me voorstellen dat ze pas afgestudeerden mensen laten behandelen als ze een tekort aan mankracht hebben.
Wie?quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 14:33 schreef Karig_Hutje het volgende:
Dokter Rossi schijnt wel goed te wezen.
Psychiater =/ psycholoog, maar jij bent dan ook niet voor niets domquote:Op vrijdag 25 augustus 2017 14:23 schreef spiritusbus het volgende:
Sowieso naar een psychiater gaan
Alleen zwakkelingen doen dat.
Ja, en dat is dus het punt wat ik probeer te maken. Dat komt door de verplichting om alles financieel te kwantificeren voor de zorgverzekeraars. Logisch dat ze dan zo onpersoonlijk te werk moeten gaan.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 21:20 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Onder supervisie dus. Kan volgens mij ook prima.
Het jammere van psychologen is volgens mij vooral dat ze liever lijstjes hebben dan een goed gesprek, dat hindert het contact denk ik.
Je maakt R&P er echt niet beter op tbh.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 21:16 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Nog meer beproevingen? Ik heb zo denk ik wel meer dan zat meegemaakt. Wanneer komt mijn beloning nou eens?
Voor mijn harde werk in R&P heeft Samzz en de admins me alleen maar maandenlange bans aangesmeerd, ja zo ga je fok weer leuk en weer vol krijgen [ afbeelding ]
Moest lachenquote:Op zaterdag 26 augustus 2017 21:21 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Oh shit ben z'n medicatie vergeten.
Gr, magnetronkoffies groepsleidster
Joh, laat toch. TS heeft niet voor niets aan de lopende band bans in R&P, en een grafhekel aan hulpverleners. Verbitterd ventje wat graag z'n eigen verantwoordelijkheden afschuift op Jan en alleman en zich om het minste en geringste in de hoek gedouwd voelt.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 21:21 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Ja, en dat is dus het punt wat ik probeer te maken. Dat komt door de verplichting om alles financieel te kwantificeren voor de zorgverzekeraars. Logisch dat ze dan zo onpersoonlijk te werk moeten gaan.
Er is een actiegroep druk bezig te proberen die stomme vragenlijsten van de verzekeraar af te schaffen. https://www.stopbenchmark.comquote:Op zaterdag 26 augustus 2017 21:21 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Ja, en dat is dus het punt wat ik probeer te maken. Dat komt door de verplichting om alles financieel te kwantificeren voor de zorgverzekeraars. Logisch dat ze dan zo onpersoonlijk te werk moeten gaan.
Dus een klacht indienen heeft 0 zin?quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 12:18 schreef Baron-von-Blubba het volgende:
Een van de meest terechte klachten hier op FOK!.
Hoeveel jaren en tijd ik niet verspild heb aan zelfingenomen psychologen die je niet echt serieus nemen.
Die irritante ’ik weet alles zo goed, want ik heb er voor geleerd en heb jou helemaal door glimlach’ op die hulpverlenerssmoelen.
![]()
Ik kan ze (gelukkig) niet allemaal over een kam scheren, want er zaten ook een paar goeie hulpverleners tussen.
Alleen krijgen die op een gegeven moment een andere/betere baan of worden overgeplaatst, en dan krijg je weer een nieuwe toegewezen.
Kun je eerst weer het hele elkaar leren kennen traject door en je verhaal doen.
Ik heb zelfs al eens een klacht ingediend tegen een psycholoog en een psychiater van GGNet, beide klachten zijn 100% terecht gewezen door de klachtencommissie.
Een lang verhaal verder waarom dat was.
De psycholoog bood telefonisch zijn excuses aan, maar schoof de schuld wel af op zijn assistente.
En de psychiater, waar heel veel cliënten moeite mee hadden, weigerde dit.
Die psychiater moet eigenlijk zelf in behandeling gaan vanwege zijn narcisme.
Zelden zo'n zelfingenomen kwal meegemaakt.
Overigens ben ik al jaren weg bij GGNet en ik hoor nog steeds van andere mensen soortgelijke verhalen.
Ik kan wel een topic vullen met mijn GGNet-avonturen, de leugens, de valse beloftes en de incompetentie.
Het je niet serieus nemen, niet echt luisteren en vasthouden aan je standaard boekjeswijsheid.
Ja, ieder mens is ook precies hetzelfde nietwaar.
Zelfs hebben ze het gepresteerd om glashard eerdere gedane uitspraken te ontkennen, terwijl ik de getuige er bij had zitten, die ook aanwezig was toen de beloftes gedaan werden.
Dat was indertijd ook de druppel en tevens einde verhaal GGNet.
Daarna nog een jaar verspild met een vrijgevestigde psycholoog, leek in het begin wat te kunnen worden, maar werd uiteindelijk ook weer dezelfde treurnis.
Bij de laatste sessie zei hij nog van ik hoop dat je me nog wel groet als we elkaar eens tegenkomen.
Natuurlijk, geen probleem, zeg ik.
Kom ik hem een paar maanden later tegen, groet ik hem, kijkt hij weg.
Deze mensen verdienen hun brood aan kwetsbare/labiele mensen.
Ik heb ze nooit altijd gehaat, wilde ze wel een eerlijke kans geven.quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 12:12 schreef Pendule het volgende:
Ik heb psychologen altijd gehaat. Dit omdat ze je gewoon vertellen wat JIJ, wilt horen.
Exact!quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 11:55 schreef vogeltjesdans het volgende:
Klopt exact. Boekjeswijsheid, geen ervaring, geen empathie, en de grootste idioot kan psycholoog worden door alleen maar van buiten te leren wat er in de boeken staat.
Dan kan je veel beter een coach hebben die wel weet waarover hij praat, omdat hij het tenminste ook heeft meegemaakt.
Gelijk geef ik je, maar ik had op een gegeven moment weinig keus helaas....quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 08:23 schreef Fatoeman het volgende:
Zielenknijpers![]()
Zou er ook niet snel naartoe gaan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |