Of gewoon dit gifjequote:Op woensdag 23 augustus 2017 01:51 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Blije gifjes plaatsen met "Overmars. Doet. Niks"
Face/Off genotquote:Op woensdag 23 augustus 2017 01:59 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Of gewoon dit gifje
[ afbeelding ]
Weet het niet. Vond 'm afgelopen seizoen zeker een meerwaarde hebben voor PSV. Maar het grootste dingetje is wat hier ook al veel wordt aangehaald... als je zoveel geld hebt, als je zoveel opties en tijd hebt gehad, hoe kom je dan nu in godsnaam opeens uit bij Siem...quote:Op woensdag 23 augustus 2017 01:41 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Al die Feyenoorders en PSV'ers die hier later vandaag gaan trollen.
En ze hebben nog gelijk ook.
De enige speler op de hele wereld die naar Ajax wil komen.quote:Op woensdag 23 augustus 2017 02:01 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Weet het niet. Vond 'm afgelopen seizoen zeker een meerwaarde hebben voor PSV. Maar het grootste dingetje is wat hier ook al veel wordt aangehaald... als je zoveel geld hebt, als je zoveel opties en tijd hebt gehad, hoe kom je dan nu in godsnaam opeens uit bij Siem...
Maar ja, shall see
Ik zag dat Andy fitter dan ooit tevoren is. Misschien hem ook nog even contacteren dan..quote:Op woensdag 23 augustus 2017 02:03 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
De enige speler op de hele wereld die naar Ajax wil komen.
Wel goed voor in de kleedkamer.quote:Op woensdag 23 augustus 2017 02:05 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Ik zag dat Andy fitter dan ooit tevoren is. Misschien hem ook nog even contacteren dan..![]()
Het beleid dat je er niet gekocht wordt om het kopen vind ik een prima beleid. Dat er verkocht wordt bij belachelijke boden is ook volkomen logisch en bijna niet tegen te houden voor een Europees finalist uit een klein voetballand.quote:Op woensdag 23 augustus 2017 01:45 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Maar jij kan dit beleid dus verdedigen?
Alsof je met de naam van Ajax, op het ideale moment met de EL finale niemand kan halen. Kom op zeg, dat is toch wel te doen.quote:Op woensdag 23 augustus 2017 02:11 schreef wimderon het volgende:
[..]
Het beleid dat je er niet gekocht wordt om het kopen vind ik een prima beleid. Dat er verkocht wordt bij belachelijke boden is ook volkomen logisch en bijna niet tegen te houden voor een Europees finalist uit een klein voetballand.
Hoe het daadwerkelijk ingevuld is een stukje minder. De centrale verdediger is te laat gekomen, al waren ze volgens Overmars maanden met Wober bezig. Als die eerder was gekomen had Dijks als derde keus op linksback waarschijnlijk niet eens gespeeld. Ik had niet voor Huntelaar gekozen, maar als tweede keus is het te verdedigen. Als directe vervanger voor Klaassen is er voor Van de Beek/De Jong gekozen, maar daar had ik juist wel een aankoop willen zien. Hoe goed Wober (en Orejuela, Johnsen) daadwerkelijk is moeten we zien. De Jong is niet meer dan vijfde keus op het middenveld en derde keus in de spits hoop ik.
Als ze niemand vinden die én geschikt geacht wordt én daadwerkelijk naar Ajax/Eredivisie/kunstgras wil komen dan wordt er ook niemand gehaald. Maar het is verder toch geen beleid om geen 12 miljoen neer te leggen voor een speler (wat niet eens een garantie is dat het een directe versterking is)?
Mike heeft het wel bij het rechte eind hier.quote:Op woensdag 23 augustus 2017 02:21 schreef Smoofie het volgende:
Siem. Ik hoop dat mike lult, zoals hij wel vaker doet.
BeneLiga tho. Ik zeg het je. In een BeneLiga zouden spelers wel willen spelen. Wallah.
Dat zeg ik, het is verder geen beleid om dergelijke bedragen niet uit te willen geven. Het is dus geen kwestie van beleid, maar van hoe er invulling aan wordt gegeven. Met de invulling ben ik zoals gezegd ook niet tevreden, maar dus niet helemaal om dezelfde reden als jij.quote:Op woensdag 23 augustus 2017 02:15 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Alsof je met de naam van Ajax, op het ideale moment met de EL finale niemand kan halen. Kom op zeg, dat is toch wel te doen.
En 12 miljoen willen ze wel uitgeven hoor, en dat zijn best prima bedragen wat niet veel clubs uit de kleinere competities kunnen neerleggen.
Celtics doen het prima. Nu nog LBJ halen, jwt.quote:Op woensdag 23 augustus 2017 02:24 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Maduro en Clasie halen
Danny Ainge als TD
Genot
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |