Er zijn uiteraard verschillen.quote:Op maandag 21 augustus 2017 23:24 schreef Maanvis het volgende:
[..]
de GoT acteurs zijn ook niet allemaal goed.
Dat past bij haar karakter en haar contrast met haar broers en zus.quote:Bijv. Sansa die constant praat alsof ze een Engels schoolmeisje uit de 20ste eeuw is.
Is mij niet opgevallen, maar bastaard?quote:Of Jon die een compleet ander accent heeft dan zijn zusjes, terwijl ze uit het zelfde huis komen.
Dat deed ze al eerder én het past bij haar karakterontwikkeling. Anders dan dat heb ik ook weinig goeds te zeggen over deze actrice. Haar rol als Sarah Connor in Terminator Genisys geeft me nog steeds kippevel.quote:Of Dany die pas na 7 seizoenen een keer een andere emotie toont dan 'ikbendebaaswantikhebdraken' en nu gewoon zwakte en liefde toont.
Dat is juist zijn hele ding,quote:Of Hodor die maar 1 woord kan zeggen.
Nonsens, het is een een van de meest uitgediepte karakters, met een enorm boog in zijn ontwikkeling.quote:Of the mountain die zelfs helemaal niets zegt.
Je hebt gelijk, ik bedoelde the Hound. The Mountain is precies dat, namelijk onbeweeglijk.quote:Op maandag 21 augustus 2017 23:30 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Boog in de ontwikkeling bij de Mountain? Ben je niet in de war met de Hound.
De Mountain is toch vanaf begin tot eind een moordmachine?
Jep, maar om er nou 2 miljoen dollar per aflevering voor op te strijken..?quote:Op maandag 21 augustus 2017 23:31 schreef Kamina het volgende:
[..]
Je hebt gelijk, ik bedoelde the Hound. The Mountain is precies dat, namelijk onbeweeglijk.
Lijkt me sterk dat hij zo veel krijgt, ze kunnen hem nu toch ook makkelijk hercasten nu hij unMountain is. Dat zou ook niet de eerste keer zijn ^^quote:Op maandag 21 augustus 2017 23:39 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Jep, maar om er nou 2 miljoen dollar per aflevering voor op te strijken..?
Verdient hij dat? Dat is wel absurd inderdaad. En de reden dat deze serie zo snel wordt afgerond.quote:Op maandag 21 augustus 2017 23:39 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Jep, maar om er nou 2 miljoen dollar per aflevering voor op te strijken..?
Haha, nee, maar Dany bijv. wel.quote:Op maandag 21 augustus 2017 23:43 schreef Kamina het volgende:
[..]
Verdient hij dat? Dat is wel absurd inderdaad. En de reden dat deze serie zo snel wordt afgerond.
Zij is echter een meer bekende actrice, die in grotere producties gespeeld heeft. Gezien haar aanzienlijke rol in deze serie, is haar vraagprijs niet al te gek. Ze is immers heel erg 'gevraagd'.quote:
Ik hoop iig niet dat de acteurs nog meer geld gaan vragen. Dan zou S8 misschien naar 5 afleveringen moeten of zelfs niet eens meer rond kunnen komen. Ik vermoed dat ik nog wel eens tijdens een comic con panel dat als vraag ga stellen; waarom ze zoveel geld vragen zodat wij als kijkers maar 7 afleveringen te zien krijgen.quote:Op maandag 21 augustus 2017 23:47 schreef Kamina het volgende:
[..]
Zij is echter een meer bekende actrice, die in grotere producties gespeeld heeft. Gezien haar aanzienlijke rol in deze serie, is haar vraagprijs niet al te gek. Ze is immers heel erg 'gevraagd'.
Toch is het zonde, want zoveel geld wordt moeilijk terug verdiend met een betaalservice als HBO, en dat draait deze serie de nek om.
Dat zou een mooi ding zijn; breng je klachten naar waar ze horen. Spreek ze aan op social media, stel kritische vragen bij panels, laat je stem als consumeerder horen. Want uiteindelijk gaat het daarom.quote:Op maandag 21 augustus 2017 23:53 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Ik hoop iig niet dat de acteurs nog meer geld gaan vragen. Dan zou S8 misschien naar 5 afleveringen moeten of zelfs niet eens meer rond kunnen komen. Ik vermoed dat ik nog wel eens tijdens een comic con panel dat als vraag ga stellen; waarom ze zoveel geld vragen zodat wij als kijkers maar 7 afleveringen te zien krijgen.
De verwachtingen worden steeds hoger dus het is logisch dat die meer gezeik opleveren als die niet worden nagekomenquote:Op maandag 21 augustus 2017 23:58 schreef TheVulture het volgende:
Wow wat een negatieve reacties hier, ik vond dit echt sinds de Red Wedding de beste aflevering van de hele serie... Ja er zit gas op de plank maar die tijdlijnen in het verhaal kunnen we toch ook moeilijk inschatten.
Jon en cs hebben misschien wel een week op die rots gezeten, maar dat lijkt nu ineens veel korter.
Dat dacht ik wel even dat dat ging gebeuren toen ie onder water verdweenquote:Op maandag 21 augustus 2017 23:05 schreef broodnodig.brood.nodig. het volgende:
Als ze nou Jon ook whitewalker ofzo hadden gemaakt (geen idee hoe) + draak
Dat zou nog eens een mooie plottwist zijn.
Hij krijgt geen 2 miljoen. Dat is weggelegd voor de acteurs die Jon, Dany, Cersei, Jaime en Tyrion spelen.quote:Op maandag 21 augustus 2017 23:39 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Jep, maar om er nou 2 miljoen dollar per aflevering voor op te strijken..?
Een week? Hoe dan?quote:Op maandag 21 augustus 2017 23:58 schreef TheVulture het volgende:
Wow wat een negatieve reacties hier, ik vond dit echt sinds de Red Wedding de beste aflevering van de hele serie... Ja er zit gas op de plank maar die tijdlijnen in het verhaal kunnen we toch ook moeilijk inschatten.
Jon en cs hebben misschien wel een week op die rots gezeten, maar dat lijkt nu ineens veel korter.
Valt mee. De 6 Friends kregen de laatste seizoenen ook al 1 miljoen dollar per persoon per aflevering en die serie is al een stuk ouder (en kende veel meer afleveringen). Maar goed, die zender kon dat gewoon doorberekenen aan de adverteerders, dat kan HBO niet.quote:Op maandag 21 augustus 2017 23:43 schreef Kamina het volgende:
[..]
Verdient hij dat? Dat is wel absurd inderdaad. En de reden dat deze serie zo snel wordt afgerond.
Volgens mij laat dit ook wel een nieuw verschijnsel zien in (Hollywood) televisie productie, namelijk de exorbante prijzen die worden gebruikt voor het maken van entertainment. En echt, ik meen dat entertainment echt niet zo duur hoeft te zijn om een goede productie te krijgen. Zie Deadpool.
Aan de andere kant, hoe zeer fan van found footage films ik ook ben, het hoeft ook weer geen onkruid te worden.
Zal wel snel doodgaan denk ikquote:Op dinsdag 22 augustus 2017 00:08 schreef Persefoneia het volgende:
Ik heb weer met plezier gekeken. Het gaat in rap tempo en het is jammer dat het seizoen er al weer bijna op zit.
Die LF begint mij een beetje de strot uit te komen trouwens.
Precies, dat maakt het verschil; inkomsten vergeleken met uitgaven.quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 00:08 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Valt mee. De 6 Friends kregen de laatste seizoenen ook al 1 miljoen dollar per persoon per aflevering en die serie is al een stuk ouder (en kende veel meer afleveringen). Maar goed, die zender kon dat gewoon doorberekenen aan de adverteerders, dat kan HBO niet.
Vuur en water en je komt al een eind. Maar goed, het is niet dat ze er maar een paar uur hebben gezeten, dat was echt minimaal 2,3 dagen lijkt me.quote:
Vond hem er altijd wel lekker sneaky overal tussendoor glippen.quote:
Ik heb het gevoel dat hij aan zijn einde komt net nadat hij denkt dat hij gewonnen heeft.quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 00:11 schreef Persefoneia het volgende:
[..]
Vond hem er altijd wel lekker sneaky overal tussendoor glippen.
Maar inmiddels is hij echt irritant aan het worden.
"Goddamnit, we want a zombie polar bear".quote:
Welk vuur? Van Beric's zwaard? Want verder hadden ze niets.quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 00:10 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Vuur en water en je komt al een eind. Maar goed, het is niet dat ze er maar een paar uur hebben gezeten, dat was echt minimaal 2,3 dagen lijkt me.
quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 00:19 schreef Kamina het volgende:
[..]
"Goddamnit, we want a zombie polar bear".
Hier wordt het wel heel goed duidelijk hoeveel tijd, moeite en dus geld gaat zitten in een enkele aflevering.quote:
Bekijk het positief, dan ben je ook weer een jaar van mijn getroll afquote:Op dinsdag 22 augustus 2017 00:09 schreef Amarantha het volgende:
Jongens nog maar een aantal afleveringen en dan is het voorbij.
Ik bedoelde de complete serie.quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 00:34 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Bekijk het positief, dan ben je ook weer een jaar van mijn getroll af
Toch wel gaaf om te zien. Hoe ze echte sets in IJsland combineren met zelfgemaakte sets in Ierland en het studio/greenscreenwerk gemixt in een scene.quote:
Hier heb je helemaal gelijk in. En ik consuminder GoT ook al sinds No One debacle. Maar om nou in het publiek tegen zo'n gast te zeggen dat ik zijn werk wel eens kuikte?quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 00:00 schreef Kamina het volgende:
[..]
Dat zou een mooi ding zijn; breng je klachten naar waar ze horen. Spreek ze aan op social media, stel kritische vragen bij panels, laat je stem als consumeerder horen. Want uiteindelijk gaat het daarom.
Maar vooral, geef geen geld uit aan waar je geen waarde aan hecht, want dát is hetgeen de executives om geven, en zij maken de regels. Dus vind je een film slecht, of een aflevering, een serie, geef ze geen geld. Ontmoedig anderen. Want dat raakt ze echt. Laat merken wat jij wil als consumeerder, want dat is waar het geld voor deze producties uiteindelijk vandaan komt.
Wat doet Beric daar nou op 1:35?quote:
Verrekquote:Op dinsdag 22 augustus 2017 00:50 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Wat doet Beric daar nou op 1:35?
Ik begrijp het op zich wel dat je een zwaard dat vlamt niet echt moet gebruiken, maar het ziet er zo knullig uit dat ie daar maasr een beetje loopt te zwaaien in de lucht
This changes everything.quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 00:57 schreef Maanvis het volgende:
oke, het is me duidelijk. De reden dat we maar 7 afleveringen krijgen is niet het megasalaris van de topacteurs maar een zombie polar bear
Als je het altijd al niets vond, wat doe je hier dan, seizoenen later?quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 00:46 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Hier heb je helemaal gelijk in. En ik consuminder GoT ook al sinds No One debacle. Maar om nou in het publiek tegen zo'n gast te zeggen dat ik zijn werk wel eens kuikte?
Ze snapt het.quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 01:40 schreef JR-Style-93 het volgende:
Waarom trapt Sansa trouwens nog in de manipulatie van Littlefinger? Ze weet toch dat hij niet te vertrouwen is
Verkennners.quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 01:47 schreef JR-Style-93 het volgende:
Ohja dat eerste groepje wights met die ene White Walker soldaat, waarom liep hij apart met dat rijtje mensen daar?
Houseparty op CR. Was je niet uitgenodigd ofzo?quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 01:42 schreef JR-Style-93 het volgende:
Wat zijn Euron en de Unsullied ondertussen allemaal aan het doen trouwens?
Omdat het allemaal een val was van de NK. The one true rules of Westeros!quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 01:47 schreef JR-Style-93 het volgende:
Ohja dat eerste groepje wights met die ene White Walker soldaat, waarom liep hij apart met dat rijtje mensen daar?
Nja de NK wist toch dat het clubje sowieso zou komen met zijn greenseen dan om een wight te stelen (als hij dat kan) dus hoefde hij niet eens een aparte val te zetten want ze kwamen toch al gewillig in zijn armen lopenquote:Op dinsdag 22 augustus 2017 01:50 schreef maho_91 het volgende:
[..]
Omdat het allemaal een val was van de NK. The one true rules of Westeros!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |