Ook vrouwen kunnen bedrijfsarts zijn hè?quote:Op donderdag 17 augustus 2017 15:05 schreef ikke_84 het volgende:
Dat hij dat zei geeft je denk ik al zoveel lucht.
ik denk dat maar heel weinig vrouwen draagmoeder kunnen zijn. Maar als je het doet beleef je zo'n zwangerschap natuurlijk heel anders dan als het je eigen, gewenste kindje is.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 15:21 schreef ingee het volgende:
Verticale Aa!
SQ wat fijn dat je begrip krijgt, hopelijk neemt het wat stress weg.
En geen taart?
Ik kijk extraordinairy pregnancies op TLC. Bevalling van een draagmoeder en dan dat pasgeboren kind dat op de buik van de 'nieuwe' moeder gaat. Dat zou ik dus nooit kunnen.
Ha, dat zou je vooroordeel-technisch andersom verwachten.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 15:25 schreef Stormqueen het volgende:
Deze bedrijfsarts was overigens wel een man. De vorige, minder prettige arts was een jongedame
quote:Op donderdag 17 augustus 2017 15:30 schreef Vieve6 het volgende:
SQ wat fijn zeg!!
Cygne ik hoop van harte dat het jullie wel gegund is!![]()
Dat lijkt me ook verschrikkelijk moeilijk Ingee. Zo knap als iemand zoiets voor een ander kan doen!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 17-08-2017 17:04:21 ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Damn, ik heb dit ook gemist. Goed dat je zo wordt begeleid. Ik kreeg wel de vraag of ik er nog over wou napraten, maar vond dat (nog) niet nodig. Wat je zegt: dat ik het nu nog heftig vind, is logisch. Het wordt een probleem als het blijvend wordt. Gelukkig kan ik er goed met mijn vriend over babbelen.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 19:46 schreef Sylver_ het volgende:
Ik snap je, Q. Gelukkig gaat het goed met Max, maar vergeet ook jezelf niet hierin he
Wij waren vandaag in het ziekenhuis voor de controle van Ella na haar val 2 weken geleden en alles is gelukkig weer goed. Maar ik heb nog nooit zo'n moeite gehad met het ziekenhuis weer inlopen, ik was er gewoon misselijk van.
Pedagogisch medewerker die even kwam praten na het gebeuren gaf ook aan dat je best heel heftige emoties kunt krijgen en dat het allemaal oké en niet raar is, maar dat het wel belangrijk is dat het in de loop van de tijd minder wordt. Anders is het verstandig om even aan de bel trekken en er niet mee rond te blijven lopen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik kan het me ook echt niet voorstellen en vraag me dan af hoe het met zo'n draagmoeder jaren later gaat. En wat voor effect het heeft op het kind, ik bedoel gaat zo'n draagmoeder dan (on)bewust zich minder hechten aan het kind om zo eigen pijn van afstaan aan te kunnen? Daarnaast weet je ook van tevoren helemaal niet hoe je je voelt na zo'n bevalling etc. Misschien cijfert diegene zich volledig weg, je weet het niet. Het idee is prachtig maar ik heb dus moeite met er complimenten over te makenquote:Op donderdag 17 augustus 2017 15:30 schreef Vieve6 het volgende:
Dat lijkt me ook verschrikkelijk moeilijk Ingee. Zo knap als iemand zoiets voor een ander kan doen!
Toen wij van Schotland naar Nederland emigreerde gingen we met de trein. Al onze spullen in de verhuiswagen maar wel grote zware koffers bij.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 09:24 schreef Stroopwafelmeisje het volgende:
Ik vind het al niet kunnen dat mensen de trein in sprinten zonder aan de vrouw met kinderwagen te vragen of ze hulp nodig heeft. Laat staan als er duidelijk iets fout is gegaan
Ja vind ik ook! Sowieso als de gesprekken hier wat dieper gaan. Een aantal jaren geleden was hier een user (Olf) die iedere dag een mooie vraag stelde, de Daily Olf.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 07:11 schreef kazy het volgende:
Ook leuk om alle overwegingen voor een volgend kindje te lezen.
Ik heb me daar ook eens schuldig aan gemaakt, een paar jaar geleden.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 09:11 schreef ReginaFalange het volgende:
Ik snap dat niet he, dat mensen elkaar niet helpen of tenminste even vragen of ze hulp nodig hebben.
olf is hier nog steeds hoorquote:Op vrijdag 18 augustus 2017 10:35 schreef ViviRAWRS het volgende:
Sylver wat heftig ook!
[..]
Ja vind ik ook! Sowieso als de gesprekken hier wat dieper gaan. Een aantal jaren geleden was hier een user (Olf) die iedere dag een mooie vraag stelde, de Daily Olf.
[..]
Ik heb me daar ook eens schuldig aan gemaakt, een paar jaar geleden.Ik liep door een woonwijk en een moeder met een jong kindje in een fietsstoeltje en een ouder jochie op een eigen fietsje passeerden mij. Je kent het wel, van die kindjes die nogal slingeren op de fiets omdat ze het eigenlijk nog niet zo goed kunnen. Ze waren net voorbij en dat oudere jochie valt van zijn fietsje. Het ging niet hard, maar wel huilen natuurlijk. Ik was al verder gelopen toen ik me afvroeg of ik geen hulp had moeten aanbieden.
Ja, ik denk dat ik de situatie alleen ingeschat heb op wel of geen EHBO nodig, maar pas later bedacht ik me dat ik misschien haar fiets had kunnen vasthouden zodat zij snel haar zoontje kon troosten.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 12:09 schreef Quoi het volgende:
En Vivi, ik denk dat het soms ook lastig inschatten is of iemand hulp nodig heeft en/of wil. Ik durf ook niet te beweren dat ik altijd en overal goed te hulp ben geschoten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |