Het zou je sieren als je wat inhoudelijker werd. Ik heb mijn best gedaan in dit topic. Je posts hebben een hoog "ik krijg toch wel meeval van andere users dus ik hou het lekker oppervlakkig" gehalte.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 14:22 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Er is hier ook zo'n knaap die braaf elke week een video van die gast copy-paste op de frontpage. Het heeft een heel hoog gehalte "kijk mij eens de hypocrisie doorprikken" terwijl het gewoon zelf keihard een politieke agenda op probeert te dringen. In die zin ben ik het niet eens met SpecialK. Dat is niet de mening in het centrum van het maatschappelijk debat. Dat is een mening proberen te verkopen alsof deze heel erg in het centrum thuishoort. Je koopt echter typische (alt-)rechtse praatjes. Die filmpjes zijn evengoed verstoken van enige nuance of zelfkritiek. Consistent komen dezelfde thema's bovendrijven die mij ernstig doen vermoeden dat er wel degelijk een agenda mee gepushed wordt.
Hoeveel inhoudelijker dan "je bent een nogal doorzichtige apologeet voor boosrechts" wil je het hebben?quote:Op donderdag 17 augustus 2017 14:32 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Het zou je sieren als je wat inhoudelijker werd. Ik heb mijn best gedaan in dit topic. Je posts hebben een hoog "ik krijg toch wel meeval van andere users dus ik hou het lekker oppervlakkig" gehalte.
Tsja.
Op basis van wat? Dat is natuurlijk 0,0 inhoud... 100% eindconclusie zonder referentie naar ook maar enig werk wat gedaan is.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 14:34 schreef Perrin het volgende:
[..]
Hoeveel inhoudelijker dan "je bent een nogal doorzichtige apologeet voor boosrechts" wil je het hebben?
Op basis van wat je hier zegt en de bronnen waar je naar verwijst. Dat Youtubekanaal is er immers een mooi voorbeeld van zoals ik al aangaf met wat leuke video's van die auteur.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 14:34 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Op basis van wat? Dat is natuurlijk 0,0 inhoud... 100% eindconclusie zonder referentie naar ook maar enig werk wat gedaan is.
Ah, Sargon, de stem van het middenquote:Op donderdag 17 augustus 2017 14:09 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Dat jij Sargon een extremist vind zegt vrij veel over jouw wereldbeeld denk ik.
Hoe dan ook hoor ik tot nu toe weinig inhoudelijks ... vrij veel "haha die persoon mag ik niet dus.. haha LOL... ammirite?"
Leg maar uit wat je er problematisch aan vind. Specifiek een keertje en niet gewoon 6 video's smijten en roepen "HA!". Ik bedoel... ga er even vanuit dat je niet in een topic zit waar iedereen toch gewoon je handje gaat schudden en je schoudertje gaat kloppen. Wat wil je specifiek bespreken mbt mijn standpunten rekening houdend met het feit dat ik niet Sargon ben (ook niet stiekem).quote:Op donderdag 17 augustus 2017 14:45 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Op basis van wat je hier zegt en de bronnen waar je naar verwijst. Dat Youtubekanaal is er immers een mooi voorbeeld van zoals ik al aangaf met wat leuke video's van die auteur.
Sargon is inderdaad een beetje linksig. Hij ligt regelmatig overhoop met allerhande rechtse en centrum-rechtse mensen.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 14:48 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ah, Sargon, de stem van het midden
Van jou iets leren? Hihihi.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 14:07 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Wat is daar raar aan? Mag ik geen mening meer hebben over andermans meningen omdat ik toevallig vind dat iedereen vrij moet kunnen zijn om die meningen te uiten?
Ik hoop dat je weer wat geleerd hebt.
Ik heb voldoende diepgang gegeven, maar jij zei dat je te druk was met reageren op posts waarin je een nazi werd genoemd om mij van een antwoord te voorzien. Dat kan ik ook niet helpen.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 14:32 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Het zou je sieren als je wat inhoudelijker werd. Ik heb mijn best gedaan in dit topic. Je posts hebben een hoog "ik krijg toch wel meeval van andere users dus ik hou het lekker oppervlakkig" gehalte.
Tsja.
quote:Op donderdag 17 augustus 2017 14:51 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Sargon is inderdaad een beetje linksig. Hij ligt regelmatig overhoop met allerhande rechtse en centrum-rechtse mensen.
Kan ik niet handelen dit.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 14:52 schreef Friek_ het volgende:
Een nieuwe icon/avatar. Laat de verwarring maar beginnen.
Gedurfd, Friek.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 14:52 schreef Friek_ het volgende:
Een nieuwe icon/avatar. Laat de verwarring maar beginnen.
Ik zit mobiel en zie hem nu sowieso niet.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 14:52 schreef Friek_ het volgende:
Een nieuwe icon/avatar. Laat de verwarring maar beginnen.
Man en profil met een bos haarquote:Op donderdag 17 augustus 2017 14:53 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Ik zit mobiel en zie hem nu sowieso niet.
Is het een transgender?quote:Op donderdag 17 augustus 2017 14:52 schreef Friek_ het volgende:
Een nieuwe icon/avatar. Laat de verwarring maar beginnen.
Je verwijst naar een kanaal met de bekende gefrustreerde dommig rechtse prietpraat gebaseerd op een hekel aan vrouwen, moslims, links in het algemeen, H. Clinton, de EU, Social Justice etc. Ik miste eigenlijk alleen het ontkennen van de klimaatverandering uit het bullshit Bingo-lijstje voor deze categorie..quote:Op donderdag 17 augustus 2017 14:50 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Leg maar uit wat je er problematisch aan vind. Specifiek een keertje en niet gewoon 6 video's smijten en roepen "HA!". Ik bedoel... ga er even vanuit dat je niet in een topic zit waar iedereen toch gewoon je handje gaat schudden en je schoudertje gaat kloppen. Wat wil je specifiek bespreken mbt mijn standpunten rekening houdend met het feit dat ik niet Sargon ben (ook niet stiekem).
Nog zo een tot voor kort redelijke user die helemaal wappie is geworden door internet-fascisten video's.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 13:25 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Te laat. Het is al verziekt. En er zijn zat haatdragende mensen aan links. Dat gaat heel ver.
[..]
Je definitie van alt-right klopt niet helemaal. Conservatisme valt er buiten. Ik weet niet of FvD er binnen valt overigens. Zou kunnen maar.. hmm don't know.
Ik kan je dit aanraden
Doelwit en slachtoffer, he? Dan krijg je dat.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 14:56 schreef Jip141 het volgende:
[..]
Nog zo een tot voor kort redelijke user die helemaal wappie is geworden door internet-fascisten video's.
Mozambique wil ze misschien nog wel hostenquote:Op donderdag 17 augustus 2017 14:58 schreef Tijger_m het volgende:
Haha, zelfs de Russen willen deze wappies niet hebben:
Daily Stormer ook in Rusland verwijderd
Het is niet de hosting maar de domein registratie. De hoster gaf er gisteren al de brui aan, CloudFlare zei "Opzouten"quote:Op donderdag 17 augustus 2017 15:00 schreef remlof het volgende:
[..]
Mozambique wil ze misschien nog wel hosten
Die SJWs die anderen willen beknotten in hun heilige vrijheid van meningsuiting zitten ook overalquote:Op donderdag 17 augustus 2017 14:58 schreef Tijger_m het volgende:
Haha, zelfs de Russen willen deze wappies niet hebben:
Daily Stormer ook in Rusland verwijderd
Schandalig, he?quote:Op donderdag 17 augustus 2017 15:03 schreef Perrin het volgende:
[..]
Die SJWs die anderen willen beknotten in hun heilige vrijheid van meningsuiting zitten ook overal
Ja duh, dat snap ik ook wel.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 15:02 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Het is niet de hosting maar de domein registratie. De hoster gaf er gisteren al de brui aan, CloudFlare zei "Opzouten"
Ik heb meer dan zat moeite gedaan om jou te accommoderen.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 14:51 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Ik heb voldoende diepgang gegeven, maar jij zei dat je te druk was met reageren op posts waarin je een nazi werd genoemd om mij van een antwoord te voorzien. Dat kan ik ook niet helpen.
Hoe weet jij welke valkuil ik in trap omdat ik een filmpje post van iemand? Je weet niet hoe vaak ik het met wat over Sargon eens of oneens ben. Slechts dat ik een bepaald filmpje hier post waarvan ik vind dat het relevant is.quote:De maker van de video's die jij plaatst laat constant dezelfde thema's terugkomen in zijn materiaal. Vermeende feminisering, demonisering van het geluid op rechts en politieke correctheid in het algemeen. Mijns inziens trap jij in dezelfde valkuil als die je anderen verwijt. Jij denkt dat dit het geluid in het centrum is. En hoewel er niets mis mee is om de hypocrisie van enkele feministen of linksdenkers aan te tonen wordt het in deze filmpjes overduidelijk als vehikel gebruikt om de hele beweging is diskrediet te brengen. Dat jij als blanke man van in de dertig (neem ik maar even aan) bedreigd wordt door mensen met een "weg-met-ons-mentaliteit".
Wie heeft het over een agenda? Weer iets wat je me toeschrijft. Je maakt echt een gigantische fout in je conclusies. Tribalism is a dangerous thing.quote:Mijn mening is absoluut links. Los van mijn afkeer van islam en mijn mening dat sommige culturen onverenigbaar zijn en hier geen plaats hebben is alles wat ik vind met een links sausje overgoten. In de normale verdeling ben ik een outlier op links. Jij lijkt in de veronderstelling te leven dat wat jij vindt heel "centrum" is. Maar wat mij betreft is jouw mening gewoon een outlier te rechterzijde. Jij neemt informatie tot je die doordrenkt is van de overtuiging dat er een aanval vanuit links plaats vindt op overtuigingen die jij hebt. Ik denk dat je verkeerd inschat hoe zeer jij onder vuur zou liggen. Er is geen agenda om jouw denkbeelden in diskrediet te brengen.
En daar heb ik geen problemen mee. Maar ga je het taalgebruik van andere police-en dan kan je verwachten dat ik tegengas ga geven. Uit principe. Terreur van de meerderheid EN terreur van de minderheid zijn beide dingen waar op gelet moet worden.quote:Er zijn alleen mensen die onderdeel uitmaken van de tegenreactie op de maatschappelijke beweging naar links. Het wordt niet meer normaal gevonden om misogyne uitspraken te doen, ook al zijn ze niet misogyn bedoeld. Het wordt niet meer normaal gevonden om mensen van kleur anders te bejegenen, ook al was het alleen maar een grapje.
Ik zal wat verduidelijken. Qua links-rechts zit in in het centrum. Qua sociale thema's zit ik aan de libertarische kant. Dus even goed opletten want ik zie dat je graag snel conclusies trekt. Ik ben geen ECONOMISCH libertarier maar sociaal libertarier.quote:En dan wordt dat vaak verdedigd met de opmerking dat men zich niet zo beledigd moet voelen, en daar ben ik het mee eens. Maar tegelijkertijd mag men wel iets meer rekening houden met het perspectief van de ander, en kan men elkaar in het midden ontmoeten. En dat is het centrum van het debat.
Dat klinkt als mijn positie inderdaad.quote:Daar zitten de mensen die heus snappen dat vrouwen gelijke behandeling verdienen, maar die ook een beetje zat zijn van "intersectionele feministen" en wat voor een modetermen er nog meer uit dergelijke bewegingen komen.
Berkely. Eric Clanton. Voorbeeldje van een fietsslot op je kop krijgen omdat je een mening hebt die tegen intersectionalisme in gaat. Die toekomst is er al.quote:En over twintig jaar zal jouw angstdroom dat je een klap op je bek gaat krijgen voor een vrouwonvriendelijke uitspraak niet uitgekomen zijn, maar is wat nu al het centrum is gewoon gemeengoed geworden.
quote:Op donderdag 17 augustus 2017 15:03 schreef Perrin het volgende:
[..]
Die SJWs die anderen willen beknotten in hun heilige vrijheid van meningsuiting zitten ook overal
Jazeker, .kp. Kan alleen zo even geen registar vinden die je site daar kan parkeren.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 15:03 schreef Reya het volgende:
Noord-Korea heeft toch ook een eigen top-level domain?
Dat zullen ze wel in staatshanden houden en niet toegangelijk maken van buiten NK.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 15:06 schreef remlof het volgende:
[..]
Jazeker, .kp. Kan alleen zo even geen registar vinden die je site daar kan parkeren.
Sargon een hekel aan vrouwen?quote:Op donderdag 17 augustus 2017 14:56 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Je verwijst naar een kanaal met de bekende gefrustreerde dommig rechtse prietpraat gebaseerd op een hekel aan vrouwen,
Hekel aan moslims? Of aan hun ideologie.quote:moslims,
Sargon ziet zichzelf als links en valt qua economische thema's ook vrij vaak links.quote:links in het algemeen,
Dus als je een rechts figuur als Hilary Clinton niet kan handelen ben je rechts?quote:H. Clinton,
Sargon is tegen de EU. Ik ben het niet per se eens met zijn positie hier in maar ik snap zijn problemen met de EU. Ik snap even niet hoe de EU haten per se rechts is. Zat hyperlinkse mensen hebben een hekel aan de EU. Leg even uit hoe dit werkt.quote:de EU,
Social Justice Warriorism is wel beklagenswaardig. Vind jij niet dan?quote:Social Justice
Volgens jouw wereldje.quote:etc. Ik miste eigenlijk alleen het ontkennen van de klimaatverandering uit het bullshit Bingo-lijstje voor deze categorie..
Als je in het midden staat, zoals je ten onrechte beweert, dan komt het niet eens in je op om naar zo'n gekleurde bron te verwijzen.
True, je hebt maar één filmpje gepost. Ik spring iets te snel naar de conclusie dat je het allemaal maar prima zou vinden. Maar ook stilstaande klokken die twee keer per dag gelijk hebben zijn nog steeds defect. De maker van het filmpje heeft een agenda, wat mij betreft. Het is als een politieke partij waar je het op drie punten mee eens bent, maar op 10 punten faliekant oneens. Inderdaad, daar zou ik mij dan niet mee associëren ondanks de overeenkomsten op een paar punten. Dat mag jij mij aanrekenen, maar ik schaam me daar niet voor.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 15:04 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Hoe weet jij welke valkuil ik in trap omdat ik een filmpje post van iemand? Je weet niet hoe vaak ik het met wat over Sargon eens of oneens ben. Slechts dat ik een bepaald filmpje hier post waarvan ik vind dat het relevant is.
Je probeert redelijk over te komen maar je lijkt conclusies over mijn gedrag ten eerste nogal belangrijk te vinden (ik vind dat ideeen zelf belangrijker zijn) en daarnaast lijk je die conclusies ook nog eens te baseren op bijna niks behalve dan guilt by association.
Lekker tegendraads doen om het tegendraads doen. Ik zou zeggen dat je beter naar de inhoud kunt kijken in plaats van in een principiële stuip te schieten. Daar heb je eerder anderen hier van beschuldigd met hun opvattingen over nazi's. De pot verwijt de ketel in dit geval.quote:En daar heb ik geen problemen mee. Maar ga je het taalgebruik van andere police-en dan kan je verwachten dat ik tegengas ga geven. Uit principe. Terreur van de meerderheid EN terreur van de minderheid zijn beide dingen waar op gelet moet worden.
Ik zie vooral een maatschappij waarin mensen lekker onbegrensd willen beledigen. Met als excuus dat jij je dan niet zo beledigd moet voelen. Fat-shaming. Slut-shaming. Allemaal het probleem van het slachtoffer volgens de nieuwe politieke (in)correctheid.quote:Ik zal wat verduidelijken. Qua links-rechts zit in in het centrum. Qua sociale thema's zit ik aan de libertarische kant. Dus even goed opletten want ik zie dat je graag snel conclusies trekt. Ik ben geen ECONOMISCH libertarier maar sociaal libertarier.
Het verschil is dat ik mensen graag vrij laat te doen en vinden wat ze zelf willen. En nee.. belediging is geen grens. Mensen mogen wel eens wat weerbaarder zijn. We proberen een samenleving met gelijke rechten op te zetten... niet zeiken dat je retributie wil voor een slecht verleden van je voorouders oid.
Op je bek geslagen worden om wat je vindt of wie je bent gebeurt al decennia met homo's en negers. Dan is er ook geen sprake van een extreemrechtse agenda om hun rechten in te perken. Laten we extremisten ook gewoon als zodanig behandelen. Die zijn in overgrote minderheid en helaas loop je aan alle kanten nog steeds het risico om tegen klappen aan te lopen omwille van je mening. En soms vraagt men er inderdaad om, als je tegen een neger zegt dat je hem haat omdat hij zwart is, bijvoorbeeld. Kan ik geen medelijden mee hebben. Had je je mond maar moeten houden, er zijn momenten dat je je bek gewoon even moet houden. Racistisch doen kan thuis wel weer.quote:Berkely. Eric Clanton. Voorbeeldje van een fietsslot op je kop krijgen omdat je een mening hebt die tegen intersectionalisme in gaat. Die toekomst is er al.
Zijn er ook al rellen uitgebroken?quote:Op donderdag 17 augustus 2017 15:28 schreef Reya het volgende:
De Charlotteville-discussie heeft nu zelfs het Belgische platteland gehaald:
http://www.standaard.be/cnt/dmf20170817_03021516
Het gaat ook om het totaalpakket. Elk van die dingen an sich is geen wereldramp, maar in totaal ruikt het toch niet fris.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 15:07 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Sargon een hekel aan vrouwen?
Wijs eens een voorbeeld aan.
[..]
Hekel aan moslims? Of aan hun ideologie.
[..]
Sargon ziet zichzelf als links en valt qua economische thema's ook vrij vaak links.
[..]
Dus als je een rechts figuur als Hilary Clinton niet kan handelen ben je rechts?
[..]
Sargon is tegen de EU. Ik ben het niet per se eens met zijn positie hier in maar ik snap zijn problemen met de EU. Ik snap even niet hoe de EU haten per se rechts is. Zat hyperlinkse mensen hebben een hekel aan de EU. Leg even uit hoe dit werkt.
[..]
Social Justice Warriorism is wel beklagenswaardig. Vind jij niet dan?
[..]
Volgens jouw wereldje.
Ik denk dat het Guus Wolfswinkel is:quote:Op donderdag 17 augustus 2017 14:23 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
[..]
Geen idee, misschien heeft de waterpolobond een website waar ze allemaal opstaan?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vijf dagen is een hele tijd, genoeg om alles te doen wat je in zo'n megastad doet. Maar 33 graden, poeh hee, dat is niet zuinig, ik hoop dat je daar tegen kunt.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 08:13 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
5 dagen
Laatste keer dat ik keek zou het rond de 33 graden zijn...
Baudet zal teleurgesteld zijn.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 15:28 schreef Reya het volgende:
De Charlotteville-discussie heeft nu zelfs het Belgische platteland gehaald:
http://www.standaard.be/cnt/dmf20170817_03021516
Prima, nu de Coentunnel nog hernoemen.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 15:28 schreef Reya het volgende:
De Charlotteville-discussie heeft nu zelfs het Belgische platteland gehaald:
http://www.standaard.be/cnt/dmf20170817_03021516
Hij heeft connecties opgedaan bij de IJzerwake.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 15:51 schreef Reya het volgende:
[..]
Wel lastig om de zolderkamerbewoners in zijn achterban te mobiliseren voor een mars aldaar.
Zou me niet eens verbazen.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 15:55 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Hij heeft connecties opgedaan bij de IJzerwake.
quote:
Lekker apologeet voor SS-strijders spelen. Man, man, man.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 16:01 schreef 99.999 het volgende:
[..]
En VB maakt voor hem, uiteraard samen met frisse bewegingen als de FPÖ, FN en PVV, deel uit van de Avant-garde. In zijn huidige woorden, scheepjes in de renaissancevloot.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |