wij Hagenezen zijn niet van die frobelaars meestalquote:Op woensdag 16 augustus 2017 16:48 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Als iemand een update voor de OP heeft stuur hem maar. Ik ben niet zo handig met die dingen.
Bedankt.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 08:50 schreef MonkNL het volgende:
@Haags_Kwartiertje
Ik zal een nieuwe maken, komt goed! heb je net een bericht gestuurd met een nieuwe versie.
Ja gelezen. Ik pas hem vanavond als ik thuis ben aan.quote:Op vrijdag 18 augustus 2017 09:10 schreef MonkNL het volgende:
Heb een geüpdate versie gestuurd naar je. Was wat vergeten aan te passen.
Lachen man! Nou, vertel op die verhalen! Hier zijn je geheimen veilig 😁quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 07:40 schreef MonkNL het volgende:
Wij hadden 2 VIP kaarten gewonnen voor het voetballer van het jaar gala gisteravond. Ik kon helaas niet dus is mijn vriendin met een moeder van een teamgenootje van onze oudste zoon gegaan. Zaten bij de familie Beugelsdijk aan tafel, helemaal vooraan en als enige gasten buiten de voetbalwereld (als gewoon mens zeg maar). Nog dichterbij dan El Ahmadi en Jorgenson etc. Heb al wat verhalen gehoord.. raar wereldje die voetballerij..
Hoe kom je aan zo'n lekker wijf.quote:Op dinsdag 22 augustus 2017 07:40 schreef MonkNL het volgende:
Wij hadden 2 VIP kaarten gewonnen voor het voetballer van het jaar gala gisteravond. Ik kon helaas niet dus is mijn vriendin met een moeder van een teamgenootje van onze oudste zoon gegaan. Zaten bij de familie Beugelsdijk aan tafel, helemaal vooraan en als enige gasten buiten de voetbalwereld (als gewoon mens zeg maar). Nog dichterbij dan El Ahmadi en Jorgenson etc. Heb al wat verhalen gehoord.. raar wereldje die voetballerij..
Dat is idd wel leuk om het een keer van die kant te horen. Uiteindelijk zijn het toch allemaal types bij elkaar. Jonge mensen met veel geld en status en dat doet wat met je. Jammer dat je dat moest missenquote:Op woensdag 23 augustus 2017 09:20 schreef MonkNL het volgende:
Naja geen roddels, meer over hoe het eraan toe gaat in de voetbalwereld. Mijn vriendin heeft met de vrouw van Bottegin gesproken over haar leven, de veranderingen, de competitie onderling, het onzekere etc. Over Tom Beugelsijk met zijn moeder en broer en hemzelf, dat hij altijd veel geluk heeft gehad met selectierondes. En dat hij, klink cliche, heel normaal is gebleven. De selectie van Feyenoord, dat het echt opviel dat de zeg maar donkere spelers allemaal bij elkaar zaten, en alle blanke spelers ook en dat ze allemaal continue op hun telefoon bezig waren instagrammen ofzo. Etc..
Al met al heeft ze wel een onwijs leuke avond gehad. Met veel Feyenoord spelers (El Ahmadi, Jorgenson en Kuyt) en uiteraard met Beugelsijk op de foto geweest met zijn prijs en ook veel mensen gesproken en zelfs wat zakelijke connecties gelegd.
Ik zag ook een foto voorbij komen (ze zaten helemaal vooraan) van een optreden van Maan.. (van de Voice) en toen kreeg ik wel een beetje spijt dat ik daar niet zat..
Prima aanwinst en dus geen transfersom hoeven te betalen. Selectie is daarmee vergelijkbaar of zelfs iets beter dan vorig jaar. Een extra keeper die Zwinkels scherp houdt zou fijn zijn, maar verder zijn er geen excuses. We moeten ons snel veilig kunnen spelen.quote:Nasser El Khayati keert terug bij ADO Den Haag. De middenvelder tekent deze week een contract voor drie seizoenen.
El Khayati komt over van Queens Park Rangers, dat hem de tweede helft van afgelopen seizoen al aan ADO uitleende. Met vijf goals had El Khayati een groot aandeel in lijfsbehoud van de club uit de Hofstad.
De club uit het Engelse Championship maakte woensdag bekend dat het contract van El Khayati per direct is ontbonden. Hij speelde sinds februari 2016 bij QPR.
Bij QPR had de geboren Rotterdammer geen uitzicht meer op speelminuten. El Khayati is na Lex Immers, Bjorn Johnsen, Melvyn Lorenzen, Elson Hooi, Bas Kuipers en Nick Kuipers de zevende aanwinst voor ADO. De club zoekt nog naar een extra doelman.
Mocht Becker gaan vertrekken zou je bijna 4-3-2-1 moeten gaan spelen. Middenveld met Duplan, Gorter en Bakker met Immers en El Khayati er voor. Meijers en Ebuehi hebben genoeg loopvermogen om een groot deel van de flank te pakken.quote:Op woensdag 23 augustus 2017 12:02 schreef MonkNL het volgende:
Denk dat Lex ook prima een linie terug kan voetballen, dan krijg je een middenveld met Gorter/Bakker, Immers en daarvoor El Khayati op 10. Gorter of Bakker dan naar de bank.
Ben benieuwd of Becker gaat blijven. Ik weet het niet zo goed met hem.. Hij is snel, goede actie maar soms ook echt tering lui en zn maniertjes vind ik maar niks...
quote:De licentiecommissie van de KNVB heeft ADO Den Haag en Roda JC dinsdag niet ingedeeld in een categorie. De voetbalbond is van mening dat beide clubs hun financiële huishouding nog niet op orde hebben.
Ben er blij mee.quote:Op woensdag 23 augustus 2017 12:45 schreef Jovatov het volgende:
Heel goed nieuws van El Khayati.
Ik heb er vertrouwen in
Nee.. sponsor != eigenaarquote:Op woensdag 30 augustus 2017 10:20 schreef Iwanius het volgende:
Yo, ADO: Nu jullie een andere sponsor krijgen betekend dat nu dat die rol van die ene Chinees, die maar geen geld overmaakte en zo, nu definitief verleden tijd is en hij ( of zijn bedrijf) verder geen enkele rol van betekenis meer in jullie club speelt?
Das niet de keeper waar ze naar op zoek waren.twitter:reonboeringa twitterde op donderdag 31-08-2017 om 17:10:20ADO Den Haag bevestigt gesprekken over huur Ricardo Kishna. Nog geen definitieve witte rook. reageer retweet
Meer dan prima keuze, als hij zichzelf kan opladen voor degradatievoetbal dan hebben jullie een hele goede aan hem.quote:Op donderdag 31 augustus 2017 19:33 schreef cohen het volgende:
Kishna is wel een mooie aanwinst dit seizoen!!!
Doe wel even je 020 shirtje aan ajb, dan herkennen we je!quote:Op vrijdag 15 september 2017 15:12 schreef Leonos het volgende:
Hoi!Ik kom zondag gezellig langs. Is daar ergens een kroeg rondom het stadion?
Is goed ! Maar geen kroegen?quote:Op vrijdag 15 september 2017 15:29 schreef MonkNL het volgende:
[..]
Doe wel even je 020 shirtje aan ajb, dan herkennen we je!
saaie kutbedoeling daar. Echt zondequote:Op zaterdag 16 september 2017 16:21 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Nee, niet rondom het stadion.
Industrieterrein hequote:Op zaterdag 16 september 2017 18:12 schreef Afhaalchinees het volgende:
[..]
saaie kutbedoeling daar. Echt zonde
Grote bek toen die naar het buitenland ging en grote bek voor Ado ajax. Misschien moet hij eens niet zoveel lullen maar gewoon voetballen.quote:Op maandag 18 september 2017 21:36 schreef JAM het volgende:
Karma? Wat heeft die jongen dan misdaan?
quote:Op maandag 18 september 2017 21:37 schreef Leonos het volgende:
[..]
Grote bek toen die naar het buitenland ging en grote bek voor Ado ajax. Misschien moet hij eens niet zoveel lullen maar gewoon voetballen.
Wauw, wat madquote:Op maandag 18 september 2017 21:37 schreef Leonos het volgende:
[..]
Grote bek toen die naar het buitenland ging en grote bek voor Ado ajax. Misschien moet hij eens niet zoveel lullen maar gewoon voetballen.
Ja was, gewoon bier. Jij kunt de drank beter laten staan. Je slaat echt veel onzin uit.quote:Op maandag 18 september 2017 21:13 schreef Leonos het volgende:
Karma van kishna.
Tof dat jullie gewoon bier in het stadion hadden! Of was het alcohol vrij?
Wat jij wil manquote:Op maandag 18 september 2017 21:37 schreef Leonos het volgende:
[..]
Grote bek toen die naar het buitenland ging en grote bek voor Ado ajax. Misschien moet hij eens niet zoveel lullen maar gewoon voetballen.
Dan kan je inderdaad beter teveel lullen zoals Kishna.quote:Op maandag 18 september 2017 22:47 schreef Caland het volgende:
Leonos heeft net zoveel hersenactiviteit als Nouri
Hey, een Nouri-grapje. Is het daar inmiddels niet meer te vroeg voor?quote:Op maandag 18 september 2017 22:47 schreef Caland het volgende:
Leonos heeft net zoveel hersenactiviteit als Nouri
Ik vond hem gister bijzonder matig, bijna slecht zelfs. Best wel aan hem zitten ergeren.quote:Op zondag 24 september 2017 09:05 schreef MonkNL het volgende:
Ja wat mij betreft wel. Hij is sterk en was tegen Ajax en Feyenoord sterk aan de bal. Al had hij wel moeten scoren tegen zowel Feyenoord als Sparta. Maar met wat vertrouwen komt dat hopelijk wel..
Met Havenaar had je nog 3 goals meer gemaakt.quote:Op zondag 24 september 2017 09:16 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Ik vond hem gister bijzonder matig, bijna slecht zelfs. Best wel aan hem zitten ergeren.
Goal van de week, kan niet anders!!quote:Op zondag 24 september 2017 17:47 schreef JAM het volgende:
Goal van El Khayati.
https://media.giphy.com/media/3ov9k5KYgFHBTQRcCA/giphy.gif
Wat een geweldige goalquote:Op zondag 24 september 2017 17:47 schreef JAM het volgende:
Goal van El Khayati.
https://media.giphy.com/media/3ov9k5KYgFHBTQRcCA/giphy.gif
Nou nou nouquote:Op woensdag 18 oktober 2017 11:29 schreef JAM het volgende:
...en ja hoor. Vier wedstrijden geschorst. Wat een misselijkmakend kankerzooitje daar in Zeist zeg..
Wat een taal hè, wat een taal.quote:
Terecht.quote:Op woensdag 18 oktober 2017 11:29 schreef JAM het volgende:
...en ja hoor. Vier wedstrijden geschorst. Wat een misselijkmakend kankerzooitje daar in Zeist zeg..
Madquote:Op woensdag 18 oktober 2017 12:25 schreef haags_kwartiertje het volgende:
KNVB MAFFIA. Speler van Den Haag, die pakken ze graag!
Het is inderdaad een lekker tikkie, maar het is toch een wereld van verschil of je jezelf bij het springen breed maakt of iemand doelbewust op zijn kanis probeert te jetsen. Wat me vooral aan de zaak stoort is de volkomen willekeur van de KNVB. De scheidsrechter had het al beoordeeld, zijn tegenstander zat er niet mee; maar dan komt er toch opeens een snoeshaan met een zonder puberale geldingsdrang aangekakt die er een hele santekraam van meent te moeten maken. Dat heeft weinig met fair play te maken. Dat is gewoon een heksenjacht.quote:Op woensdag 18 oktober 2017 12:29 schreef Travok het volgende:
Hoe het allemaal gegaan is is wel een beetje raar inderdaad.
Maar laten we eerlijk zijn, het was toch ook wel een elleboogje?
Precies, daarom.. Op zich is de schorsing puur voor dat tikkie nog wel te verantwoorden vind ik. Maar de hele gang van zaken eromheen slaat nergens op. Ook als je ziet wat er verder op de velden allemaal ongestraft voorbijkomt.quote:Op woensdag 18 oktober 2017 12:41 schreef JAM het volgende:
[..]
Het is inderdaad een lekker tikkie, maar het is toch een wereld van verschil of je jezelf bij het springen breed maakt of iemand doelbewust op zijn kanis probeert te jetsen. Wat me vooral aan de zaak stoort is de volkomen willekeur van de KNVB. De scheidsrechter had het al beoordeeld, zijn tegenstander zat er niet mee; maar dan komt er toch opeens een snoeshaan met een zonder puberale geldingsdrang aangekakt die er een hele santekraam van meent te moeten maken. Dat heeft weinig met fair play te maken. Dat is gewoon een heksenjacht.
Als hij hier mee weg was gekomen kun je elke elleboogstoot bewust inzetten en vergelijken met die van Tommie. Verder is de knvb idd een kankerzooitjequote:Op woensdag 18 oktober 2017 11:29 schreef JAM het volgende:
...en ja hoor. Vier wedstrijden geschorst. Wat een misselijkmakend kankerzooitje daar in Zeist zeg..
Terechte schorsing. Dit was een volle elleboog. Daarbij speelt beugelsdijk ook kut de laatste tijd.quote:Op woensdag 18 oktober 2017 12:25 schreef haags_kwartiertje het volgende:
KNVB MAFFIA. Speler van Den Haag, die pakken ze graag!
fc indekken.quote:Op zondag 19 november 2017 18:24 schreef yats het volgende:
Alvast gefeliciteerd met de 3 punten volgende week tegen die slappe lamzakkerige vedetten van ons. Ik hoor de excuses ook al weer aan komen dat het aan de wedstrijd van komende donderdag tegen lazio lag...
Bij de trainer en spelers inderdaad. Wij zijn gewoon realistisch, met het huidige voetbal winnen jullie zondag gewoon.quote:
oh oke...quote:Op zondag 19 november 2017 22:40 schreef yats het volgende:
[..]
Bij de trainer en spelers inderdaad. Wij zijn gewoon realistisch, met het huidige voetbal winnen jullie zondag gewoon.
Het was niet best...quote:
Dat is goed nieuws zo vlak voor de kerst.quote:Op vrijdag 15 december 2017 19:22 schreef Jovatov het volgende:
https://adodenhaag.nl/nl/(...)-veilige-categorie-2
En dan ook nog dit. Goede dingen allemaal.
Er lijkt rust in de tent in de bestuurskamer en sportief gezien gaat het prima met een achtste plek en 23 punten.
Lekker late reactie, ik weet het. Mijn idee is meer kunnen we deze coach houden als we een goed jaar draaien. Zou het leuk vinden als er wat stabiliteit is qua coach. Groenendijk mag van mij nog wel even blijven.quote:Op zaterdag 23 december 2017 18:03 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ben ik de enige die denkt dat we bij een vertrek van Ten Hag naar Ajax onze Groenendijk zien verkassen naar Utrecht?
Jullie hebben gewoon een hele aardige selectiequote:Op donderdag 8 februari 2018 21:19 schreef Tweek het volgende:
[..]
Lekker late reactie, ik weet het. Mijn idee is meer kunnen we deze coach houden als we een goed jaar draaien. Zou het leuk vinden als er wat stabiliteit is qua coach. Groenendijk mag van mij nog wel even blijven.
El Khayati is wel een hele belangrijke schakel die ik niet nog een seizoen zie voetballen voor ADO. Des te belangrijker dat Groenendijk blijft. Beugelsdijk vind ik minder belangrijk en Kanon is een tragisch verhaal waarom we hem nog hebben. Daar bouw je niet een team mee.quote:Op donderdag 8 februari 2018 21:21 schreef Ties02 het volgende:
[..]
Jullie hebben gewoon een hele aardige selectie
El Khayati bohh
Paar slopers met Kanon en Tommie
Grapjurk, dan zal het voetbal toch wel een stuk beter moeten. Ik heb vandaag een zeer zwak ADO gezien wat qua spelbeeld leek op een degradatiekandidaat. Het is dat mijn club er vandaag helemaal niets van bakte...quote:
En toch een stuk betere prestaties dan ADO, en dan ook nog een eigenaar die wel betaald in tegenstelling tot die Chinees van ADO. Ik weet wel wat ik prefereer...quote:Op vrijdag 9 februari 2018 11:48 schreef MonkNL het volgende:
Dat Vitesse is echt 10x niks, nooit geweest en zal het ook nooit worden.. Nietszeggende club uit een nietszeggende stad. Zoals we gisteren al mooi zongen: "HENKIE NEEM JE ROTZOOI MEE!!"
Ben je er nu trots op hoe Vitesse door een geldschieter wordt gerund?quote:Op vrijdag 9 februari 2018 12:15 schreef yats het volgende:
[..]
En toch een stuk betere prestaties dan ADO, en dan ook nog een eigenaar die wel betaald in tegenstelling tot die Chinees van ADO. Ik weet wel wat ik prefereer...
Geen probleem maat, elke gek z'n gebrek zullen we maar zeggen! En die prijzenkast van die poppenkast club is natuurlijk ook om onwijs trots op te zijn.. hahahahaahhahaquote:
Zo vol is die van ADO anders ook niet. Zeker de laatste 15 jaar niet...quote:Op vrijdag 9 februari 2018 12:40 schreef MonkNL het volgende:
[..]
Geen probleem maat, elke gek z'n gebrek zullen we maar zeggen! En die prijzenkast van die poppenkast club is natuurlijk ook om onwijs trots op te zijn.. hahahahaahhaha
Nog altijd meer..! En nu hup hup, lekker naar je eigen topic, ipv hier je gelijk proberen te halen.. Want wij zijn totaal NIET geïnteresseerd in wat jij vindt namelijk..quote:Op vrijdag 9 februari 2018 12:57 schreef yats het volgende:
[..]
Zo vol is die van ADO anders ook niet. Zeker de laatste 15 jaar niet...
quote:Op vrijdag 9 februari 2018 14:50 schreef MonkNL het volgende:
[..]
Nog altijd meer..! En nu hup hup, lekker naar je eigen topic, ipv hier je gelijk proberen te halen.. Want wij zijn totaal NIET geïnteresseerd in wat jij vindt namelijk..Zeiken op ADO doen wij zelf al genoeg.
Aan de andere kant is een punt in Groningen ook prima. Hebben het nooit makkelijk daar.quote:Op zondag 11 februari 2018 18:48 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Draak van een wedstrijd zeg. Slecht!
Ik zou mensen met een gezin vragen. Haags dus.quote:Op donderdag 22 februari 2018 23:11 schreef Joran-Joran het volgende:
Heeft er iemand nog van die Albert Heijn codes voor korting op het tweede kaartje?
Heb er nu zelf 5, maar eigenlijk willen we met 4 gaan dus nog 5 codes zou zeer welkom zijn.
Overigens is mijn ervaring dat je er zo 1 krijgt bij de kassa als je erom vraagt, ook al heb je geen 20¤ boodschappen..
Ik heb ze niet.quote:Op vrijdag 23 februari 2018 00:45 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Ik zou mensen met een gezin vragen. Haags dus.
Hoezo? Wij zitten warm binnen voor de buis te kijken hoe onze ploeg de drie punten pakt. Beter dan te vernikkelen van de kou en zien hoe je ploeg het kampioenschap definitief verspeelt.quote:
Uitvak is gewoon open hoor.quote:Op vrijdag 23 februari 2018 08:32 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Hoezo? Wij zitten warm binnen voor de buis te kijken hoe onze ploeg de drie punten pakt. Beter dan te vernikkelen van de kou en zien hoe je ploeg het kampioenschap definitief verspeelt.
Uhm, jullie mogen toch al jaren naar ons maar wij niet naar jullie?quote:
Is beide kanten op verboden.quote:Op vrijdag 23 februari 2018 08:51 schreef Leonos het volgende:
[..]
Uhm, jullie mogen toch al jaren naar ons maar wij niet naar jullie?
Komen altijd tien man ofzo. Of haal ik iets door elkaar?
Hmmmm. Oké. Maar goed voor elkaar dan jaquote:Op vrijdag 23 februari 2018 08:54 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Is beide kanten op verboden.
Volgend jaar Jupiler league! 👋quote:Op zondag 4 maart 2018 16:36 schreef KingRoland het volgende:
Sparta is de club van Rotterdam.
suck it
+1, was geen uitzondering of incident dit.. Ik wens die vent echt een hele lange en zware griep toe!quote:Op zondag 11 maart 2018 15:26 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ik hoop Makkelie nooit meer als scheids te zien bij ado. Wat een aanfluiting is die vent, keer op keer.
Gaat goed.twitter:ADODenHaag twitterde op dinsdag 13-03-2018 om 13:31:45🤕 Blessure-update: Tom Beugelsdijk heeft een scheurtje in zijn hamstring, Tyronne Ebuehi en Wilfried Kanon kampen met liesklachten. https://t.co/fqquv860V7 https://t.co/tmB4uMu1MZ reageer retweet
In de tweede helft kan het wel.quote:Op vrijdag 16 maart 2018 20:50 schreef MonkNL het volgende:
Tering, tis dat we al genoeg punten hebben.. Doet letterlijk pijn aan mijn ogen deze wedstrijd.. Wat een stelletje slappe zakken staan er op het veld.. Hopelijk kunnen ze het de 2e helft ineens wel..
geweest? we gaan nog even door!quote:
voor mij is dit voldoende. Die plee offs en Europees voetbal interesseren mij niet.quote:
Troupee ookquote:Op dinsdag 28 augustus 2018 09:55 schreef MonkNL het volgende:
Necid komt net aan op schiphol, tekent vandaag een contract bij ADO! Toch stiekem blij dat dat Veerman verhaal niet is door gegaan..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |