SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 9% gewijzigd door klaasweetalles op 16-08-2017 15:14:51 ]"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
mee eensquote:
Tuurlijk niet, Jorgensen gaat gewoon spelen.quote:Op maandag 14 augustus 2017 21:38 schreef klaasweetalles het volgende:
Ik vraag me af of Jorgensen op dat kunstgrasveld gaat spelen van excelsior....aangezien hij vorig seizoen zei dat hij last kreeg op kunstgras
Ik denk dat Kramer gaat spelen
Ik denk dat Kramer misschien weles zou kunnen gaan spelen. Mocht het na 1 helft nog niet beslist zijn dan alsnog Jorgensen inbrengen.quote:Op maandag 14 augustus 2017 21:48 schreef Haringkop het volgende:
[..]
Tuurlijk niet, Jorgensen gaat gewoon spelen.
442 gaan spelen, laat Toorn maar opduiken in de spits.quote:Op maandag 14 augustus 2017 23:28 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Ik denk dat Kramer misschien weles zou kunnen gaan spelen. Mocht het na 1 helft nog niet beslist zijn dan alsnog Jorgensen inbrengen.
Jorgensen mag geen risico mee genomen worden.
Kramer kan het best tegen excelsior.
Of het risico lopen dat hij zich weer binnen 10 minuten geblesseerd moet laten vervangen.quote:Op maandag 14 augustus 2017 23:43 schreef hhh38 het volgende:
Ik kan me toch niet voorstellen dat je je beste speler er naast gaat zetten om een tactiek uit te proberen in een uitwedstrijd. Kan me echt niet voorstellen dat dat goed afloopt.
Gewoon met Jørgo beginnen en op tijd wisselen als het niet loopt
Weer?quote:Op maandag 14 augustus 2017 23:44 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Of het risico lopen dat hij zich weer binnen 10 minuten geblesseerd moet laten vervangen.
Dat was in de arena, die hebben wel kutgras maar geen kunstgras.quote:Op maandag 14 augustus 2017 23:51 schreef DonRaja het volgende:
Hmmm,blijkbaar niet. Zal wel weer gedroomd hebben...
Oh ja ik kon me in elk geval herinneren dat het tijdens een klotewedstrijd was.quote:Op maandag 14 augustus 2017 23:52 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat was in de arena, die hebben wel kutgras maar geen kunstgras.
quote:De spelers van Feyenoord hekelen de kunstgrasvelden in de vaderlandse competitie. De koploper verspeelde afgelopen zondag punten in de titelstrijd op bezoek bij Sparta Rotterdam, een van de ploegen met een kunstmat.
Hoewel de spelers van Feyenoord na de nederlaag tegen Sparta opzichtig het boetekleed aantrokken voor hun matige spel, laten ze ook niet na te benoemen dat dit verlies tot stand kwam op kunstgras. Eljero Elia vertelde twee weken geleden al in Den Haag dat hij nog nooit een goede wedstrijd had gespeeld op kunstgras. Hij was ook op Het Kasteel weer onzichtbaar. Nicolai Jørgensen moet ook niets hebben van de ondergrond en noemt het zelfs ongezond.
Zowel Elia (enkel en kuit) als Jørgensen (enkel) ontbrak woensdag op de training bij Feyenoord. Elia viel voortijdig uit tegen Sparta, net als Terence Kongolo (bovenbeen). Ook Bilal Basaçikoglu (enkel) en Marko Vejinovic (knie) kampen met blessures.
Trainer Van Bronckhorst benadrukte niet voor niets al voor de wedstrijd dat zijn equipe desondanks tot nog toe alles had gewonnen op kunstgras.
vi.nl'
heb je hem ook weerquote:Op dinsdag 15 augustus 2017 06:45 schreef timmmmm het volgende:
Waar zou Klaas' zielige compensatiedrang vandaan komen? Rare TT dit
Kan nog van alles gebeuren voor 31 augustus....ik vind het altijd verdacht als dergelijke interviews komen met dit soort titels...meestal hoor je een week erna?quote:Jørgensen: Er speelt niets, ik ben hier gelukkig
Hij was een van de uitblinkers in de kampioensploeg van Feyenoord. In zijn tweede jaar moet de prijzenkast verder worden aangevuld, vindt Nicolai Jørgensen (26), die zelf ook zijn status als doelpuntenmachine wil bevestigen.
Door Mikos Gouka
Nicolai Jørgensen haalt zijn schouders op. Of het voor de Deen anders wordt, nadat hij in zijn eerste jaar met 21 treffers achter zijn naam topscorer van de eredivisie is geworden? Je zou zeggen van niet, getuige zijn openingsgoal tegen FC Twente. En wie de samenwerking met linkerspits Jean-Paul Boëtius ziet, kan evenmin pessimistisch zijn.
,,Toch wordt het voor ons allemaal moeilijker’’, zegt Jørgensen, die als altijd liever over het collectief praat en niet het individu centraal stelt. ,,Clubs wilden altijd al van Feyenoord winnen, maar dit jaar willen ze de landskampioen verslaan. Maar Feyenoord heeft wederom een sterke selectie die volgens mij alleen maar beter zal worden.’’
Na de eerste driepunter (2-1) tegen FC Twente overheerste bij Feyenoord opluchting. Dat aartsrivaal Ajax bij Heracles meteen drie punten morste (ook 2-1), was uiteraard een opsteker, maar het leverde geen gebalde vuisten op in en rond de Kuip.
© Pim Ras Fotografie
Jørgensen zegt wel: ,,In de eredivisie kun je in de beginfase van de competitie niet te veel punten laten liggen, anders ben je veroordeeld tot achtervolgen in de maanden die volgen. Vorig seizoen legden we de basis voor onze landstitel in de eerste maanden, toen we maar liefst negen wedstrijden op een rij in winst omzetten. Er zijn spelers weggegaan, maar kijk eens naar de nieuwe jongens. Jean-Paul Boëtius is echt een geweldige voetballer. Als hij de concentratie en de focus van de eerste weken vasthoudt, wordt hij een sensatie dit seizoen.’’
Een typering die van toepassing was op de Deen zelf in zijn eerste seizoen bij Feyenoord. Toen hij van de zomervakantie genoot en in zijn vaderland trouwde met zijn grote liefde Therese, verdween de ene na de andere basisspeler uit de Kuip. Het Legioen vreesde ook voor een vertrek van de Deense topscorer, maar dat bleef vooralsnog uit. Vragen over een eventuele transfer vallen vaak slecht bij de Deen, die van mening is dat dergelijke kwesties tot privézaken behoren. ,,En voor die vragen moet je bij Martin van Geel zijn’’, zegt hij nu. ,,Maar er speelt niets, ik ben gelukkig hier in Rotterdam.’’
Kunstgras
Dat was hij het volledige eerste seizoen, met de hoofdprijs op de Coolsingel als absoluut hoogtepunt. Wat in die dagen van feestjes, partijen en huldigingen opviel: de Deen stond nergens vooraan, stelde zich bescheiden op. Zoals hij altijd op de achtergrond bleef, behalve als het over kunstgras ging. ,,Plastic shit’’, omschreef hij het nepgras al eens. ,,Die ondergrond heeft helemaal niets met topvoetbal te maken.’’
Nee, de 26-jarige Deen speelt er niet graag op. Maar in de eredivisie acteren VVV, Excelsior, Sparta, PEC Zwolle, Heracles, ADO en Roda JC al tweewekelijks op kunstgras. ,,Dus als je mij vraagt waar Feyenoord zich dit seizoen nog kan verbeteren, dan is het bij het spelen op kunstgras’’, zegt Jørgensen.
,,Dit Feyenoord is zo hongerig, ik voel die honger nog meer dan vorig seizoen. We weten nu hoe het voelt om iets heel groots te winnen. Persoonlijk zal ik moeten bevestigen wat ik hier in mijn eerste jaar heb laten zien. Dat is toch anders, want vorig seizoen kenden de mensen mij de eerste drie maanden niet of nauwelijks. Nu stellen de verdedigers zich helemaal op mij in. Maar het blijft lastig, hoor. Als je ervoor kiest om mij strakker te dekken, slaan bij Feyenoord meteen andere spelers toe.’
ad.nl
Journalist stelt vraag, speler geeft antwoord.quote:Op dinsdag 15 augustus 2017 08:21 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Kan nog van alles gebeuren voor 31 augustus....ik vind het altijd verdacht als dergelijke interviews komen met dit soort titels...meestal hoor je een week erna?
We houden geen linksback meer overquote:Op dinsdag 15 augustus 2017 09:39 schreef Irritatie100 het volgende:
Celtic schijnt vrij concreet te zijn voor Nelom.
Wie gaat hem brengen jongens?quote:Op dinsdag 15 augustus 2017 09:39 schreef Irritatie100 het volgende:
Celtic schijnt vrij concreet te zijn voor Nelom.
Bij Jong Feyenoord zal niemand zich doorontwikkelen. Dan maar ergens anders op huurbasis. We hebben evengoed elke positie dubbel bezet.quote:Op dinsdag 15 augustus 2017 11:17 schreef ThePlaneteer het volgende:
Er gaan nu wel erg veel weg ja, zij het op huurbasis.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
Gebeurt pas als de transferwindow gesloten is en de selectie rond is heb ik begrepen.quote:Op dinsdag 15 augustus 2017 12:15 schreef Kaas- het volgende:
Wie heeft het mooie OP'tje eigenlijk gemaakt? Is deze persoon wellicht ook van plan om een nieuwe te maken voor 2017/2018? Nieuwe selectie, nieuw speelschema en inmiddels twee prijzen verder.
quote:Op dinsdag 15 augustus 2017 12:15 schreef Kaas- het volgende:
Wie heeft het mooie OP'tje eigenlijk gemaakt? Is deze persoon wellicht ook van plan om een nieuwe te maken voor 2017/2018? Nieuwe selectie, nieuw speelschema en inmiddels twee prijzen verder.
quote:Op zondag 13 augustus 2017 16:01 schreef Oldground het volgende:
Binnenkort maar eens even weer de OP updaten.
Prima, de belangrijkste is door iemand anders al toegevoegd gelukkig.quote:Op dinsdag 15 augustus 2017 12:15 schreef Kaas- het volgende:
Wie heeft het mooie OP'tje eigenlijk gemaakt? Is deze persoon wellicht ook van plan om een nieuwe te maken voor 2017/2018? Nieuwe selectie, nieuw speelschema en inmiddels twee prijzen verder.
Die mis ik ook inderdaad.quote:Op dinsdag 15 augustus 2017 12:28 schreef Caland het volgende:
Misschien weer een leuk overzichtje met wie waar zit/staat?
Ja die hadden we een paar seizoenen geleden wel. Was wel leuk om te zien idd.quote:Op dinsdag 15 augustus 2017 12:28 schreef Caland het volgende:
Misschien weer een leuk overzichtje met wie waar zit/staat?
Ik laat iemand anders gaan op m'n scc, kan de centen niet missen.quote:Op dinsdag 15 augustus 2017 12:32 schreef Irritatie100 het volgende:
Overigens heb ik m'n kaarten voor de CL gefixt
Het is een dure grap voor hoogstwaarschijnlijk 3 keer zwaar op de kloten krijgen ja.quote:Op dinsdag 15 augustus 2017 12:33 schreef MPC60 het volgende:
[..]
Ik laat iemand anders gaan op m'n scc, kan de centen niet missen.
Vind het nog wel redelijk meevallen, iets meer dan 40 euro voor een kaartje.quote:Op dinsdag 15 augustus 2017 12:36 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Het is een dure grap voor hoogstwaarschijnlijk 3 keer zwaar op de kloten krijgen ja.
Zuur. Ik heb lang getwijfeld, maar wie weet wanneer we weer CL spelen. Daarom toch maar gedaan.quote:Op dinsdag 15 augustus 2017 12:33 schreef MPC60 het volgende:
[..]
Ik laat iemand anders gaan op m'n scc, kan de centen niet missen.
Joah, is ook wel weer waar.quote:Op dinsdag 15 augustus 2017 12:36 schreef Caland het volgende:
[..]
Vind het nog wel redelijk meevallen, iets meer dan 40 euro voor een kaartje.
Ach kan ik weer eens, net als vroeger, een thuiswedstrijd met m'n moeder thuis kijken.quote:Op dinsdag 15 augustus 2017 12:38 schreef H.FR het volgende:
[..]
Zuur. Ik heb lang getwijfeld, maar wie weet wanneer we weer CL spelen. Daarom toch maar gedaan.
En dan waarschijnlijk ook nog 1 of 2 uitpotten.quote:Op dinsdag 15 augustus 2017 12:36 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Het is een dure grap voor hoogstwaarschijnlijk 3 keer zwaar op de kloten krijgen ja.
Niks mis mee.quote:Op dinsdag 15 augustus 2017 12:41 schreef MPC60 het volgende:
[..]
Ach kan ik weer eens, net als vroeger, een thuiswedstrijd met m'n moeder thuis kijken.
Weer zo'n walgelijke scheids.quote:De derby tussen Excelsior en Feyenoord staat aanstaande zondag op het programma. Björn Kuipers is aangewezen als scheidsrechter om de Rotterdamse burenruzie in goede banen te leiden.
De Oldenzaalse leidsman wordt in het Van Donge & De Roo Stadion - voorheen Woudestein - geassisteerd door Sander van Roekel en Erwin Zeinstra, terwijl Christiaan Bax als vierde official fungeert.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |